logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





#1 grand voyager 2.5CRD ir greiciu deze
liutukas Rašyta: 2008.05.09 12:28
Sveiki,
Vat naujai isigijus voyager'i ir truputi pavazinejus yra kazkoks pasalinis nedidelis garsas. Stovincios masinos spaudant sankaba, atsiranda kazkoks keistas nestiprus garsas (atleidus sankabos pedala). Vaziuojant ant greicio pedalo jaucasi kazkoks silpnas virpesys, toks ispudis kad koks guolis gal parejes ar stabdziu diskai lieciasi ir nedidelis garsas tipo kazkas kazkur trina. Nuo greicio tankumas keiciasi bet daznis mazesnis nei ratu sukimasis. Ar nebus su greiciu deze kasnors, sinchronizatoriai kokie?
Pirma ir antra pavara junginejasi bet nevisada lengvai isijungia. Gal kas turejo panasiu bedu ir kur geriau butu nuvaryti patikrinti Kaune? Reikes fakturos tai garazai gal nelabai tinka.


#2 Re: grand voyager 2.5CRD ir greiciu deze
arunka Rašyta: 2008.05.09 19:28
del garsu atleidus sankaba tai gali diskatoriaus spiruokles barsket,del greicio pedalo virpesiu tai nezinau kas ten gali virpet,siaip kai koks guolis pareina tai girdisi kaukimas greiciu dezei arba jau buna akivaizdus metalo trinimosi garsas.Apie dezes problemas tai BOSAS geriau papasakot gali ir servisiukas jo ne garazinis


#3 Re: grand voyager 2.5CRD ir greiciu deze
liutukas Rašyta: 2008.05.09 21:00
Sorry, BOSSA jau kelinta karta matau siulant. As cia kaip ir naujokas, tai nezinau nei kas jis, nei kur ieskoti. Jei gali pats BOSSAS tegu imeta koki laika kada butu galima privaziuoti, parodyciau kas mane neramina ir nusprestume kaip daryt toliau. Noriu susitvarkyt iki galo kad nekiltu problemu, nes po joniniu trauksim i pietus.


#4 Re: grand voyager 2.5CRD ir greiciu deze
Arnas Rašyta: 2008.05.09 23:43
Susirenki per paieska zodi Bosas. Atsidarai nuoroda, spaudi ant zinutes autoriaus BOSAS. Atsidaro asmenine informacija ir skambini .


#5 Re: grand voyager 2.5CRD ir greiciu deze
arisx Rašyta: 2008.05.10 23:22
Citata:

arunka rašė:
del garsu atleidus sankaba tai gali diskatoriaus spiruokles barsket,del greicio pedalo virpesiu tai nezinau kas ten gali virpet,siaip kai koks guolis pareina tai girdisi kaukimas greiciu dezei arba jau buna akivaizdus metalo trinimosi garsas.Apie dezes problemas tai BOSAS geriau papasakot gali ir servisiukas jo ne garazinis


Ne diskatoriaus spyruokles, o sankabos disko.. O kad jos pas dyzelius barska-tai faktas, bet tai visai nepavojinga, o ir barska tik ant laisvos pavaros atleidus sankaba-vaziuojant tikrai nesigirdi..


#6 Re: grand voyager 2.5CRD ir greiciu deze
liutukas Rašyta: 2008.05.10 23:40
Na siaip jeigu taip turi buti, tai tiek to. Bet vaziuojant dar nestiprus garsas yra panasus kaip budavo man su kita masina nusidevejus kaladem nestipriai spaudziant stabdi kaip liestusi kazkas kazkur prie sukamos ratu ar dezes dalies. Vat man tas garsas labiau neramina, nes manau jo neturetu buti. Masina pries man perkant stovejo nevazinejama manau gal pora menesiu nes akumai buvo nusede, gal galejo kokie stabdziu cilindriukai uzkepti ar dar kazkas. Kai pats neremontuoju, tai man sunku ka ir pasakyti konkreciai, galiu nebet pirstu (na liezuviu) parodyti


#7 Re: grand voyager 2.5CRD ir greiciu deze
arunka Rašyta: 2008.05.11 9:35
tai jei ziurejai kad kaladeles geros,tai nuo ilgo stovejimo aprudijo gal,bet tai cia ne beda,pavazinejus-prisitrins.Daugiau bedos jei guolis parejes,tada tai


#8 Re: grand voyager 2.5CRD ir greiciu deze
omega Rašyta: 2008.05.11 10:45
Man tas pats buvo!Nes sakai "stovincios masinos nuspaudus ir atleidus sank.garsas"Isemiau gr.dz.meistras pasake kad pagrindinis guolis subirejes del to toks garsas metalas i metala.ir isminamasis guolis sausas buvo ir sank.dsk.subirejes keist reikejo!Po remonto jokiu garsu is dezes neber!


#9 Re: grand voyager 2.5CRD ir greiciu deze
liutukas Rašyta: 2008.05.11 10:52
Kiek teko paklot?
Ir kur geriau voyagerius remontuot Kaune? Yra sutartis su eoltu ir dar remontuojam "siaures ziede". Tik mano mazdutei kazkuris is 3 servisu su keltuvu sulankste uzpakalines traukes (arba eoltas, arba siaures ziedas, arba helio ratai)


#10 Re: grand voyager 2.5CRD ir greiciu deze
BOSAS Rašyta: 2008.05.11 11:03
Parasyk tiksliau savo masinos metus ir t.t.


#11 Re: grand voyager 2.5CRD ir greiciu deze
robo_boxx Rašyta: 2008.07.05 20:40
Man tokia pati bėda su greičių dėže. (Atleidus sankabą barška ir sunkiai pirma ir antra pavaros jungiasi) Vienas meistras sakė, kad priminio veleno guolis problemas kelia ir šiaip sakė, kad greičių dėžėj ten ir daugiau problemų gali būt. Tai žodžiu gal galit, kokį žmogų rekomenduot Vilniuj, kad sutvarkytų. (Chrysleris Voyageris 2002 2,5 CRD).


#12 Re: grand voyager 2.5CRD ir greiciu deze
liutukas Rašyta: 2008.07.22 22:25
Citata:

robo_boxx rašė:
Man tokia pati bėda su greičių dėže. (Atleidus sankabą barška ir sunkiai pirma ir antra pavaros jungiasi) Vienas meistras sakė, kad priminio veleno guolis problemas kelia ir šiaip sakė, kad greičių dėžėj ten ir daugiau problemų gali būt. Tai žodžiu gal galit, kokį žmogų rekomenduot Vilniuj, kad sutvarkytų. (Chrysleris Voyageris 2002 2,5 CRD).

Pas BOSA bandem pakeisti deze i kita, garsas nepakito tad teko atkeisti atgal. Nusprendem kad bus sankabos spyruokles ar dar ten kazkas barska. Su tokia deze atmyniau >5k km dabar kelioneje, kolkas vaziuoju. Planuoju buti vilniuje, galima palyginti ar tas pats. Zinoma vien is garso problemos nesurasi.







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas