logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 »


#1 Voyager katalizatorius!!!!
Budilnikas Rašyta: 2008.05.13 22:45
Sveiki,butu idomu suzinoti,gal kas turi arba zino kur galima butu pigiau rasti Chrysler Voyager 2.0l 96m katalizatoriu....Viena diena pradejus vaziuot masina truktelejo ir tik tada suregavo i gazo pedala,nuvariau pas dujininkus nuvaziavus buvo su naujom dujom tik 1000km..viska patikrino viskas OK..Sako dusle kiaura,gal del to ir liamda zondas vienas knisa prota.Nuvariau kad paziuretu dusle,pakele tai katalizatorius tuscias viskas skamba,o kai pirkau tai antras liamda zondas buvo atjungtas kur po katalizatoriaus eina...Vien uz katalizatoriu paprase 500lt plius darbas,gal kas turi kas prekiauja tokiais dalykais?Beje ryt varysiu i "Dagas" servisa kad patikrintu Liamda zondus....


#2 Re: Voyager katalizatorius!!!!
Indukas Rašyta: 2008.05.14 8:29
o kam tau ta katalizatoriu keist? TA nepraleidzia?
o lamda tai susitvarkyk butinai...


#3 Re: Voyager katalizatorius!!!!
Ner.vai Rašyta: 2008.05.15 10:00
Citata:

Indukas rašė:
o kam tau ta katalizatoriu keist? TA nepraleidzia?
o lamda tai susitvarkyk butinai...

O tai vis del to geriau pjaut lauk ta katalizatoriu ir nesukt sau galvos ar keist i nauja. ir beje, kaip reaguos kompiuteris i katalizatoriaus nebuvima ar mes 420 klaida ar jau nutils amziams ?


#4 Re: Voyager katalizatorius!!!!
sporttruck Rašyta: 2008.05.15 10:43
bent mano mashkei nupjove ta barshkanti uzsikishusi katalizatoriu , imontavo rezonatoriu ir psio...koks skirtumas? kam tas brangus katalizatorius reikalingas?


#5 Re: Voyager katalizatorius!!!!
Budilnikas Rašyta: 2008.05.15 17:15
Nu psikeiciau katalizatoriu..Buvau nulekes i i "Daga" sako geriau keist katalizatoriu kad paskui nebutu nesamoniu su tais liamda zondais,jei sako butu tik vienas tai dzin,bei kai stovi ir uz katalizatoriaus tai geriau nedaryt nesamoniu...O toks klausimelis tada dar...Kiek mazdaug kainuoja tie liamda zondai??


#6 Re: Voyager katalizatorius!!!!
ramutis Rašyta: 2008.05.15 17:23
katalizatoriaus supirkimas[alytui]-270 uz kg.stumk isemes katalizatoriu,turesi babkiu rezonatoriui ir dar liks zondui


#7 Re: Voyager katalizatorius!!!!
eegis Rašyta: 2008.05.19 12:36
Kiek suprantu, jei lemda zondas stovi už katalizatoriaus (kai tu lemdų būna 2 - 3 vnt.), tai katalizatoriaus nebuvimas mes klaidą ir atjungs degimo reguliavimo automatiką - vadinasi, variklis dirbs neekonomiškai - bet gal aš ir klįstu, nes su tuo nesusidūriau, tik pažįstamiems taip buvo - benzininiai varikliai imdavo 50 proc. daugiau dujų deginti...


#8 Re: Voyager katalizatorius!!!!
Indukas Rašyta: 2008.05.19 14:12
Citata:

eegis rašė:
Kiek suprantu, jei lemda zondas stovi už katalizatoriaus (kai tu lemdų būna 2 - 3 vnt.), tai katalizatoriaus nebuvimas mes klaidą ir atjungs degimo reguliavimo automatiką - vadinasi, variklis dirbs neekonomiškai - bet gal aš ir klįstu, nes su tuo nesusidūriau, tik pažįstamiems taip buvo - benzininiai varikliai imdavo 50 proc. daugiau dujų deginti...

kadaise turejau bezdala, tai man visu 100% daugiau eme kai degimo reguliatorius parejo


#9 Re: Voyager katalizatorius!!!!
Satrebla Rašyta: 2008.07.10 12:37
gal kas žinote kur Kaune superka katalizatorius?...pradėjo barškėti,tai išėmiau...


#10 Re: Voyager katalizatorius!!!!
Indukas Rašyta: 2008.07.10 20:14
Citata:

Satrebla rašė:
gal kas žinote kur Kaune superka katalizatorius?...pradėjo barškėti,tai išėmiau...

http://www.emp.lt/


#11 Re: Voyager katalizatorius!!!!
Satrebla Rašyta: 2008.07.10 21:34
ačiū...reikės kreiptis...


#12 Re: Voyager katalizatorius!!!!
Gloomis Rašyta: 2008.07.13 23:49
Katalizatoriaus problema Klaipedoje yra isprendziama. Deda taip vadinama apgavika ir no problem. Kainuoja tas malonumas apie 180lt. Juokiu klaidu kompas neraso.


#13 Re: Voyager katalizatorius!!!!
Indukas Rašyta: 2008.07.14 18:07
Citata:

Gloomis rašė:
Katalizatoriaus problema Klaipedoje yra isprendziama. Deda taip vadinama apgavika ir no problem. Kainuoja tas malonumas apie 180lt. Juokiu klaidu kompas neraso.

uz 180 manau rimta isideti galetum, nieko tu cia neapgausi


#14 Re: Voyager katalizatorius!!!!
Gloomis Rašyta: 2008.07.15 0:02
Uz 180, rimta neidesi , bet katalizatoriaus imitatoriu tikrai.


#15 Re: Voyager katalizatorius!!!!
VaidasV Rašyta: 2008.09.14 17:19
Sveiki pas mane irgi ismete klaida 420 grandas. Kur KLP yra remontininkai? Ir dar noriu paklaust koks tas barzkejimas, is kur turi sklist???? Aciu


#16 Re: Voyager katalizatorius!!!!
egis. Rašyta: 2008.12.02 22:22

Visgi ar esat kas iš klubiečiu išėme tą katalizatorių ,nors už jo yra ir liamda zondas? Kokie atsiliepimai ir kokie minusai / pliusai eksplotuojant vaną ? Ar tas automatinis degimas reaguoja į katalizatoriaus nebuvimą.  Pas mane 2 liamda zondai ir turiu apsispręsti ar dėti kitą katalizatorių 500Lt , ar pakanka įdėti rezonatorių 200Lt.

 



#17 Re: Voyager katalizatorius!!!!
arunka Rašyta: 2008.12.03 14:01
Citata:

egis. rašė:

Visgi ar esat kas iš klubiečiu išėme tą katalizatorių ,nors už jo yra ir liamda zondas? Kokie atsiliepimai ir kokie minusai / pliusai eksplotuojant vaną ? Ar tas automatinis degimas reaguoja į katalizatoriaus nebuvimą.  Pas mane 2 liamda zondai ir turiu apsispręsti ar dėti kitą katalizatorių 500Lt , ar pakanka įdėti rezonatorių 200Lt.

 


pas mane isimtas katalizatorius ir taip pat yra du zondai,bet nieko blogo neatsitiko,kiek zinau buna kad uzsidega ''service engine soon'' lempute,bet pas mane ji neuzsidega.Daugiau jokiu pokyciu nepastebejau apart garso padidejimo,trauka ir kuro sanaudos jei ir pakito tai labai nezymiai.Bet jai pas tave jis uzsikises,tai ant kuro turetum pajust.Rezonatorius kainavo ~80Lt. na kaina nuo gamintojo priklauso.


#18 Re: Voyager katalizatorius!!!!
efka Rašyta: 2008.12.04 10:09
taigi padaro ta lembda zonda kad apgaut be katalizo jokiu parkiu nera
netgi dabar dariau mazdai ismetima sportini tai 2 zonda atitraukiau toliau nei standartine vieta katalize ir viskas


#19 Re: Voyager katalizatorius!!!!
egis. Rašyta: 2008.12.04 11:22
O tai kaip apgauna katalizatoriaus nebuvimą? Gal ant antrojo zondo stato kokias varžas, kad kompas suprastų "esant" katalizatoriui ir neuždegtų tos servis lemputės?
Gal kas turite kokį meistro adresiuką Kaune , kur man normaliai išsprestų rezonatoriaus įstatymo problemą? ačių


#20 Re: Voyager katalizatorius!!!!
efka Rašyta: 2008.12.17 23:25
birzelio 23 gatvej kur tvarko duslintuvus tikrai turetu padaryt(ivaziavimas per unoX degaline)







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas