logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 »


#1 Pagrindinis stabdziu cilindras
Budilnikas Rašyta: 2008.06.09 21:37
Sveiki,susiduriau su tokia problema.Is ryto isedu i masina,isvaziuoju...ir prie sviesoforo nesustoju,dingo stabdziai...Siaip ne taip nuvarau i servisa nuorino bet nepadejo,pasake kad reikia keisti pagrindini stabdziu cilindra!Bet patys skambino,niekur nerado jo...Gal kas susidure su tokia beda ir zino kur ji butu galima gauti,ar netgi restauruoti ar kazka pan...? Masina Chrysler Voyager 96m 2.0l..


#2 Re: Pagrindinis stabdziu cilindras
gadintojas Rašyta: 2008.06.09 22:54
2.0 variklis ėjo į Chrysler Neon/Stratus, tai pabandyk šrote pasiieškoti pagal šitus modelius, gal kartais tiktų...


#3 Re: Pagrindinis stabdziu cilindras
eddas Rašyta: 2008.06.10 8:22
Citata:

Budilnikas rašė:
Sveiki,susiduriau su tokia problema.Is ryto isedu i masina,isvaziuoju...ir prie sviesoforo nesustoju,dingo stabdziai...Siaip ne taip nuvarau i servisa nuorino bet nepadejo,pasake kad reikia keisti pagrindini stabdziu cilindra!Bet patys skambino,niekur nerado jo...Gal kas susidure su tokia beda ir zino kur ji butu galima gauti,ar netgi restauruoti ar kazka pan...? Masina Chrysler Voyager 96m 2.0l..
gal bandyk isemes,turesi kaip pavyzdi,nuvaziuot i autominute ir atrinksit kas tiks


#4 Re: Pagrindinis stabdziu cilindras
Budilnikas Rašyta: 2008.06.10 22:53
Skambinausi i Nibela,tai neturi,bet gali uzsakyti...Kaina 860lt...Tai pasiunciau labai toli,o skambinau i autominute tai tipo sake turi 150lt ir kas mane truputi nustebino,tai sake kad variklio kubatura neturi reiksmes,tinka visi kurie ejo i ta modeli tu metu nuo 96...Nors jie turetu geriau zinoti istikruju... Dekui


#5 Re: Pagrindinis stabdziu cilindras
daliokas Rašyta: 2008.07.13 12:22
jeigu kam reikia pagrindinio stabdziu cilindro ar siaip geru ir nebrangiu(nauju) detaliu tai rasite Vilniuje Eisiskiu plentas 25 "baltikautoparts" pvz.pagrindinis stabdziu cilindras kainuoja 174 Lt


#6 Re: Pagrindinis stabdziu cilindras
Br.Vilkas Rašyta: 2008.07.13 14:00
Gal gali to "BaltikAutoParts" kozkokius kontaktus parsyti?


#7 Re: Pagrindinis stabdziu cilindras
daliokas Rašyta: 2008.08.25 12:35
+370 (5) 216 41 29 UAB "Baltic Auto Parts"

Eišiškių pl. 25, LT-02184,

Vilnius


#8 Re: Pagrindinis stabdziu cilindras
dogeris Rašyta: 2008.08.27 23:01
Citata:

daliokas rašė:
jeigu kam reikia pagrindinio stabdziu cilindro ar siaip geru ir nebrangiu(nauju) detaliu tai rasite Vilniuje Eisiskiu plentas 25 "baltikautoparts" pvz.pagrindinis stabdziu cilindras kainuoja 174 Lt


nesupratau..čia kokiai mašinai už tokią kainą.Šiaip skambinau aš jiems dėl savo Dodge Gr.Caravan 2001m.3.3i tai kainelė yra 764Lietuviškų Litų.O remkomplekto jie neturi.Gal kas žinot kur rasti remkomplektą.Visą Klaipėdą aplaksčiau ir nėr.Visi tik siūlo patį visą pagrindinį stabdžių cilindrą.Kaina nuo700iki 800Lt.
Kas galite suteikite info iš kur nusipirkti,gal kas keitėte.


#9 Re: Pagrindinis stabdziu cilindras
daliokas Rašyta: 2008.10.24 20:47
1992 m.modeliui visur kur ieskojau sake apie 800 lt. o ''BAP'' radau uz 174 lt.


#10 Re: Pagrindinis stabdziu cilindras
AERO_DD Rašyta: 2008.10.25 19:26
As savo II-kui pirkau remkomplekta i pagr.stabdziu cilindra Tanagroj arba Kemi(ten pirkau ir remkomplekta supportui)...dabar neatsimenu kainavo iki 20Lt. ,viska pakechiau pats.


#11 Re: Pagrindinis stabdziu cilindras
dogeris Rašyta: 2008.10.25 19:30
Citata:

AERO_DD rašė:
As savo II-kui pirkau remkomplekta i pagr.stabdziu cilindra Tanagroj arba Kemi(ten pirkau ir remkomplekta supportui)...dabar neatsimenu kainavo iki 20Lt. ,viska pakechiau pats.


Gerai kad II yra pirkti remkompl.pagr.stab.cil. o vat IV chana,nėr.Nebent pačiam išsikepti.O naujo kaina nuo 750Lt.


#12 Re: Pagrindinis stabdziu cilindras
AERO_DD Rašyta: 2008.10.25 20:05
Citata:

dogeris rašė:
Citata:

AERO_DD rašė:
As savo II-kui pirkau remkomplekta i pagr.stabdziu cilindra Tanagroj arba Kemi(ten pirkau ir remkomplekta supportui)...dabar neatsimenu kainavo iki 20Lt. ,viska pakechiau pats.


Gerai kad II yra pirkti remkompl.pagr.stab.cil. o vat IV chana,nėr.Nebent pačiam išsikepti.O naujo kaina nuo 750Lt.

Variantu yra visada! O jeigu is savo cilindro paimti manzetus kaip pvz. ir paieskuoti panasios nuo kitos auto ,sitas variantas(su manzetais,salnikais ir kitos gumites.....ir guoliais) daznai padeda rasti. Tik reikia tureti savo pvz.(arba ismera)


#13 Re: Pagrindinis stabdziu cilindras
dogeris Rašyta: 2008.10.25 20:16
Citata:

AERO_DD rašė:
Citata:

dogeris rašė:
Citata:

AERO_DD rašė:
As savo II-kui pirkau remkomplekta i pagr.stabdziu cilindra Tanagroj arba Kemi(ten pirkau ir remkomplekta supportui)...dabar neatsimenu kainavo iki 20Lt. ,viska pakechiau pats.


Gerai kad II yra pirkti remkompl.pagr.stab.cil. o vat IV chana,nėr.Nebent pačiam išsikepti.O naujo kaina nuo 750Lt.

Variantu yra visada! O jeigu is savo cilindro paimti manzetus kaip pvz. ir paieskuoti panasios nuo kitos auto ,sitas variantas(su manzetais,salnikais ir kitos gumites.....ir guoliais) daznai padeda rasti. Tik reikia tureti savo pvz.(arba ismera)


Bet kad tas cilindras lygtai nesiardo?ar aš klystu?


#14 Re: Pagrindinis stabdziu cilindras
AERO_DD Rašyta: 2008.10.25 20:35
Citata:

Bet kad tas cilindras lygtai nesiardo?ar aš klystu?

As ne zinau kaip ten su IV-ais,bet manau kad jie visi galima isardyti (kad neisardo negali buti). As irgi galvuojau gad mano cilindra negalima issardyti(arba tik servise), bet paskui gerai ji nuplaunau ir pamaciau pruzinini zieda(stoporas).Ir po 2.5val. jau isvaziojauis garazo namo(uz sita laiko perrinkau supporta,isardau pagr.cilindra,nupirkau manzetus,pakeichiau,viskas surinkau,pakeichiau Dot4 ir isvaziojau). su cilindro ardyma galiu pasakyti tik to,kad jie visuose masinose labai panasios...pas mane jau ne vienas toks remontas ir masina ne pirma.buvo tokios kad ir ieskau sau manzetus pagal pvz.. O ant voyagerio cilidro tik su sito stoporine zieda biske laiko praradau...labai jis mazas ir ne turejau speciales repeles(jis viduje ir bijojau suluzti...juvelirine darba),o daugiau su jo problemu ne buvo.


#15 Re: Pagrindinis stabdziu cilindras
AERO_DD Rašyta: 2008.10.25 20:38
Kol kas nemaciau masinos,kur pagr.cilindras neisardo


#16 Re: Pagrindinis stabdziu cilindras
dogeris Rašyta: 2008.10.25 21:14
Citata:

AERO_DD rašė:
Kol kas nemaciau masinos,kur pagr.cilindras neisardo


Nu dėkui už suteiktą viltį,bandysiu ardyti jei pavyks,vėliau pranešiu kaip man sekėsi ir nuo ko pritaikysiu.


#17 Re: Pagrindinis stabdziu cilindras
AERO_DD Rašyta: 2008.10.25 21:42
Gerai. Laimingo remonto


#18 Re: Pagrindinis stabdziu cilindras
dogeris Rašyta: 2008.10.27 21:00
Citata:

AERO_DD rašė:
Gerai. Laimingo remonto


Nu išardžiau šiandien tą cilindrą .Išėmiau 3 manžetus ir 1 riebokšlį.Nu ką aš žinau iš akies tai nenustatysiu ,kad jie yra padrožti.Bet pabandysiu paieškot kažin nuo kokios mašinos tiktų.Rytoj įmesiu foto kaip atrodo.Dar būtų klausimas o tai jei 2 ir 3 vonių yra pardavime remkomplektai tai gal jie tinka IV?Nu žodžiu aplamai pirmą kartą kiek vairuoju toks gedimas???


#19 Re: Pagrindinis stabdziu cilindras
AERO_DD Rašyta: 2008.10.27 21:43


Nu išardžiau šiandien tą cilindrą .Išėmiau 3 manžetus ir 1 riebokšlį.Nu ką aš žinau iš akies tai nenustatysiu ,kad jie yra padrožti.Bet pabandysiu paieškot kažin nuo kokios mašinos tiktų.Rytoj įmesiu foto kaip atrodo.Dar būtų klausimas o tai jei 2 ir 3 vonių yra pardavime remkomplektai tai gal jie tinka IV?Nu žodžiu aplamai pirmą kartą kiek vairuoju toks gedimas???

nu va,viena problema,jau isspresta- ,cilindra issardei,manzetus turi rankuose...
is akies gedima sios manzetes gali pamatyti tik tada,kai juos truko....o taip manzetes yra kaip stumoklis(ir turi savo krastos=kaip dirbdama plokste,kai ja jau labai minksta,arba ziuredami i ji=panashi i tikra zieda(be jubkes krastose)===tai ir yra kad manzete jau bloga ir praleis stabd. skysti.....ir ne bus stbziu....
Del to, kad nuo II arba III tiks IV,cia jau suzinosite parduotuveje
O del tokio gedimo....tai pas mane buvo ford orione, mercedese ir mano Voyajerise irgi keiciau(bet IIse gedimas buvo ne pagr,cilindre ,bet dabar su stabziu problemu visai nera tfu tfu tfu)


#20 Re: Pagrindinis stabdziu cilindras
dogeris Rašyta: 2008.10.27 23:54
Citata:

AERO_DD rašė:


Nu išardžiau šiandien tą cilindrą .Išėmiau 3 manžetus ir 1 riebokšlį.Nu ką aš žinau iš akies tai nenustatysiu ,kad jie yra padrožti.Bet pabandysiu paieškot kažin nuo kokios mašinos tiktų.Rytoj įmesiu foto kaip atrodo.Dar būtų klausimas o tai jei 2 ir 3 vonių yra pardavime remkomplektai tai gal jie tinka IV?Nu žodžiu aplamai pirmą kartą kiek vairuoju toks gedimas???

nu va,viena problema,jau isspresta- ,cilindra issardei,manzetus turi rankuose...
is akies gedima sios manzetes gali pamatyti tik tada,kai juos truko....o taip manzetes yra kaip stumoklis(ir turi savo krastos=kaip dirbdama plokste,kai ja jau labai minksta,arba ziuredami i ji=panashi i tikra zieda(be jubkes krastose)===tai ir yra kad manzete jau bloga ir praleis stabd. skysti.....ir ne bus stbziu....
Del to, kad nuo II arba III tiks IV,cia jau suzinosite parduotuveje
O del tokio gedimo....tai pas mane buvo ford orione, mercedese ir mano Voyajerise irgi keiciau(bet IIse gedimas buvo ne pagr,cilindre ,bet dabar su stabziu problemu visai nera tfu tfu tfu)


Nu bet pas mane toks bajeris kad vis reikia nuorinti stabdžius kas 3-4dienas.Kažkokiu būdu į sistemą patraukia oro.Orinant visada tik viename rate,tai yra arčiausias taškas tai vairuotojo pusėje priekyje.Kur tik nevažiavau visi skėsčioja rankom....Pagal jų nupasakojimus tai tipo paskutinis variantas ir lieka su tuo pagrindiniu st.cilindru.Ar gali būti toks sutapimas,kad neseniai iš šroto pirkau nuo kito Dodge lygiai tokį pat,įdėjau nuorinau sistemą,praėjo 4dienos ir vėl pedalas minkštas-stabdžių nebėra.Neisivaizduoju???






[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas