logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 (2) 3 4 5 »


#21 Re: Problema su stabdziais
Raivo Rašyta: 2008.08.05 0:12
Pirkau naujas gumeles Nibeloje, vienetas kainuoja 10lt.


#22 Re: Problema su stabdziais
Vladas Rašyta: 2008.10.28 11:18
Sveikuciai..
dega ABS lempute,..masina reikia parduot..gal kas zinot kiap ja uzgesint be daciko keitimo..ar eit paprasciausiu keliu isimt lempute is skydelio


#23 Re: Problema su stabdziais
Jonast Rašyta: 2008.10.28 23:16
Citata:

Vladas rašė:
Sveikuciai..
dega ABS lempute,..masina reikia parduot..gal kas zinot kiap ja uzgesint be daciko keitimo..ar eit paprasciausiu keliu isimt lempute is skydelio


keiciau datcikus kai kojines, kol sujungimu (fishkiu) nesutvarkiau, pabandyk patikrinti, ko gero bus apsioksidave kontaktai


#24 Re: Problema su stabdziais
Kridjan Rašyta: 2008.10.29 9:20
Citata:

Vladas rašė:
Sveikuciai..
dega ABS lempute,..masina reikia parduot..gal kas zinot kiap ja uzgesint be daciko keitimo..ar eit paprasciausiu keliu isimt lempute is skydelio


tu tik skelbimo i si foruma paskui nedek, kai pardavinesi, ypac jei lempute isimsi


#25 Re: Problema su stabdziais
Vladas Rašyta: 2008.11.04 10:03
kontakto nebuvo.. viskas ok....desiu skelbima kur jau dingsi....nesinoriu as tu dyzeliu ir viskas...maniau vanas patiks su crd ( pries tai turejau 3.3.) be ne ...nenoriu...


#26 Re: Problema su stabdziais
Marcius (LT) Rašyta: 2008.12.21 0:59
Sveiki xebrite gal kas susidure su cypsejimu is priekiniu ratu sian buvau servise viska perziurejo sutepe nieko nerado kaldes dar puse velnio cilindrai vaiksto, vat uzeina jai za...bas toks pradeda cypseti letai vaziuojant paspaudi stabdzius paraeina atleidi vel cypsi paskuj praeina ir niekaip neatrandu priezasties nors galva i siena duok


#27 Re: Problema su stabdziais
nierka Rašyta: 2008.12.21 21:28
Pas mane tai stabdant cypsi, nors pries 2 men. pakeiciau ir kaladeles ir diskus


#28 Kas galejo nutikti mano stabdziams?
Andre Rašyta: 2009.01.22 10:41
Tai va siandien ryte isvazineju i darba ir bandau stabdyti, ir stabdziai suveikia prie galo ( nu pedala paspaudus gerokai i vidu, bet ne iki galo), anksciau taip nebudavo, atvazeves i darba paziuriu ar yra stabdziu skyscio ir viskas ok. Kas tai galetu buti??? , jei kam tai buvo pasidalinkit praktika ir kaip sia problema sprendet? Is anksto dekoju


#29 Re: Kas galejo nutikti mano stabdziams?
Džekalopas Rašyta: 2009.01.22 12:59
viena iš galimybių: susidėvėje pagrindinio stabžių cilindriuko manžetai


#30 Re: Kas galejo nutikti mano stabdziams?
Andre Rašyta: 2009.01.22 13:18
Citata:

Džekalopas rašė:
viena iš galimybių: susidėvėje pagrindinio stabžių cilindriuko manžetai


O paciam imanoma susitvarkyt ar cia reikia kazkokio tikslumo ir meistro rankos, nes seip visokias problemas susitvarkau pats.


#31 Re: Kas galejo nutikti mano stabdziams?
vids Rašyta: 2009.01.22 16:17
galima tik jai gausi salnikiukus


#32 Re: Kas galejo nutikti mano stabdziams?
AERO_DD Rašyta: 2009.01.23 0:41
Citata:

Andre rašė:
Citata:

Džekalopas rašė:
viena iš galimybių: susidėvėje pagrindinio stabžių cilindriuko manžetai


O paciam imanoma susitvarkyt ar cia reikia kazkokio tikslumo ir meistro rankos, nes seip visokias problemas susitvarkau pats.

Nieko ten tokio sunku nera--visi masinos panasi (pagr.cilindrai.,supportai ir t.t.) ieskok i savo vana remkomplekta.. Dar gali buti oras sistemoje.... gali buti bloga stabdz.skysti(jau sena),pakeisk skysti ir pabandyk nuorinti,paskui patikrink visa stabdz. sistema gal kazkur vamzdeliukas prarudija ar guminis slanguti blogas(treshiny ir t.t.) ir juos duoda ora i sistema...nuimineti pagr. cilindra ir keisti manzetus tik paskutine metu....kazkas jau negalejo rasti remkomplektu.....


#33 Re: Kas galejo nutikti mano stabdziams?
driusa Rašyta: 2009.01.23 15:00
Citata:

Andre rašė:
Tai va siandien ryte isvazineju i darba ir bandau stabdyti, ir stabdziai suveikia prie galo ( nu pedala paspaudus gerokai i vidu, bet ne iki galo), anksciau taip nebudavo, atvazeves i darba paziuriu ar yra stabdziu skyscio ir viskas ok. Kas tai galetu buti??? , jei kam tai buvo pasidalinkit praktika ir kaip sia problema sprendet? Is anksto dekoju


Maniškiam mašiniukui labai padėjo stabdžių skysčio pakeitimas,tiesa blogai stabdydavo vasara per karščius.Gal žiema esant žemesnei temperatūrai irgi suprastėja skysčio savybės.Bet kokiu atveju tai nepakenks ir daug nekainuoja.


#34 Re: Kas galejo nutikti mano stabdziams?
Andre Rašyta: 2009.01.25 16:41
Citata:

AERO_DD rašė:
Citata:

Andre rašė:
Citata:

Džekalopas rašė:
viena iš galimybių: susidėvėje pagrindinio stabžių cilindriuko manžetai


O paciam imanoma susitvarkyt ar cia reikia kazkokio tikslumo ir meistro rankos, nes seip visokias problemas susitvarkau pats.

Nieko ten tokio sunku nera--visi masinos panasi (pagr.cilindrai.,supportai ir t.t.) ieskok i savo vana remkomplekta.. Dar gali buti oras sistemoje.... gali buti bloga stabdz.skysti(jau sena),pakeisk skysti ir pabandyk nuorinti,paskui patikrink visa stabdz. sistema gal kazkur vamzdeliukas prarudija ar guminis slanguti blogas(treshiny ir t.t.) ir juos duoda ora i sistema...nuimineti pagr. cilindra ir keisti manzetus tik paskutine metu....kazkas jau negalejo rasti remkomplektu.....

Aciu uz patarimus, o dar vienas klausimas kur pilasi tepalas ten ant dangtuko parasyta kad keciant tepala reikia kazkoki filtriuka pakeist ar kazkas tokio?


#35 Re: Kas galejo nutikti mano stabdziams?
AERO_DD Rašyta: 2009.01.25 18:05
Citata:

Andre rašė:
Aciu uz patarimus, o dar vienas klausimas kur pilasi tepalas ten ant dangtuko parasyta kad keciant tepala reikia kazkoki filtriuka pakeist ar kazkas tokio?

Del filtriuka,nieko negaliu pasakyti,pirma karta girdziu( apie filtriuka stabdziu skyscio)


#36 Re: Problema su stabdziais
ARMI Rašyta: 2009.02.13 0:29
Idomumas - rytais, kol masina salta, lyg kas stabdziu pedala ispaustu - isijungia stabdziai. Net ciuozia sniegu ar ledu. Sustojus ir paspaudziojus stabdziu pedala kelissyk - viskas normalizuojasi. Cia kas? Gal kas turejote tokiu probl.?


#37 Re: Problema su stabdziais
AERO_DD Rašyta: 2009.02.13 18:16
Citata:

ARMI rašė:
Idomumas - rytais, kol masina salta, lyg kas stabdziu pedala ispaustu - isijungia stabdziai. Net ciuozia sniegu ar ledu. Sustojus ir paspaudziojus stabdziu pedala kelissyk - viskas normalizuojasi. Cia kas? Gal kas turejote tokiu probl.?

...kazkaip panasu,kad vakuminis stabziu stiprintuvas blogai dirba.... Ne zinau, cia reikia ziureti.....gal jau stabziu skysti reikia keis,gal oras sistemoje,gal kazkoks supportas kliniuoja,gal pagrindinis cilindras....... ,bet pabandyk viska patikrinti,gali pradeti nuo skyscio keitimo(daug nekainos ,o rezultatas gali buti )


#38 Re: Problema su stabdziais
ramutis Rašyta: 2009.08.13 9:51
Sveiki.Gal yra bendra nuomone kuo geriausia sutepti priekiniu stabdziu cilindriuku gumas?Vakar garazuose chebryte kazka svente,tai parukymo metu buvo priplauke prie manes beardancio rata,tai prisiklausiau pasiulymu-WD,vairo stiprintuvo skystis,solidolas,varinis tepalas,grafitinis,ir t.t.Diskusija baigesi mano isejimu namo.Tai vis tiktai koks tepalas geriausia,kad neestu gumu?


#39 Re: Problema su stabdziais
Dziugesiukas Rašyta: 2009.08.13 22:03
tikrai ne wd,nes jis labai skystas,greit pasibaigs jo tepimas tikrai ne toks veiksmingas kaip tarkim solidolio. wd naudojamas atsukti uzrudijusius warztus nes yra verzlus. grafitinis,varinis ar salidolas geriau


#40 Re: Problema su stabdziais
Plymouth V6 Rašyta: 2009.08.14 0:03
Gumines dalis siaip reiketu apskritai nuo naftos produktu saugoti, o jus apie tepima diskutuojat...







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas