logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 (2) 3 4 5 ... 12 »


#21 Re: Euro sertifikatas, registravimas
Pacukas Rašyta: 2006.04.24 16:36


#22 Re: Euro sertifikatas, registravimas
Andriux001 Rašyta: 2006.04.24 17:26
gaila aisku uz nuoma moket 400LTL,bet manau ner labai is ko rinktis.. gali pabandyt paskambint +37060077727


#23 Re: Euro sertifikatas, registravimas
Pacukas Rašyta: 2006.04.24 18:48
Snekejau su vienu pazistamu, jis man protinga minti pasake, ja dabar naudojuos ir jums siulau (kas dar neuzregistraves masinos, tik ruosiasi tai daryti). Jei sertifikatas ne visai "svarus", PRIES REGISTRUODAMI AUTO SERTIFIKATA ATSISVIESKIT IR VISADA VAZIUODAMI TUREKIT SU SAVIM. Atsisviesti reikia, nes Regitroj ji pasiima. Jei kely policija sustabdytu ir kazkokiu klausimu apie optikas turetu, jiems parodyt sertifikata. Nzn, ar geriausia iseitis, bet jau ne tusti zodziai.


#24 Re: Euro sertifikatas, registravimas
xamas Rašyta: 2006.04.26 8:59
Tai jeigu auto jau priregistruotas ir tech praejes tai ka dar tiems mentams rodyt. Ir taip aisku kad masina pagal visus EU standartus. Juk tam ir sertifikuoja kad galetum priregistruot. O kokiu budu ta padarei tai ne policijos reikalas.


#25 Re: Euro sertifikatas, registravimas
sporttruck Rašyta: 2006.04.26 10:41
Citata:

xamas rašė:
Tai jeigu auto jau priregistruotas ir tech praejes tai ka dar tiems mentams rodyt. Ir taip aisku kad masina pagal visus EU standartus. Juk tam ir sertifikuoja kad galetum priregistruot. O kokiu budu ta padarei tai ne policijos reikalas.


Butent.. , jei ash ja priregistravau , pravariau technikine kaip gali knistis ? Man spjaut ant tu E raidziu , turejo neregistruot , nepraleist technikines , Regitra reikalavimus zino , o ne as , paprastas zmogelis...


#26 Re: Euro sertifikatas, registravimas
Pacukas Rašyta: 2006.04.26 11:22
O kaip kartais knisas, jei tu praejes technikine, bet neturi gesintuvo ar vaistineles? Arba jeigu gabaritas, numerio apsvietimas ar sviesa nedega? Juk tu turi tech. apziuros galiojanti talona! Bet baudele tai israso.


#27 Re: Euro sertifikatas, registravimas
sporttruck Rašyta: 2006.04.26 12:05
Citata:

Pacukas rašė:
O kaip kartais knisas, jei tu praejes technikine, bet neturi gesintuvo ar vaistineles? Arba jeigu gabaritas, numerio apsvietimas ar sviesa nedega? Juk tu turi tech. apziuros galiojanti talona! Bet baudele tai israso.


mano nuomone , tai ne tas pats , lempos yra , gerai sviecia , veikia , o kad standarto neatitinka ...privalau zinot?! Ar yra parasyta taisyklese ? Paziuresiu .


#28 Re: Euro sertifikatas, registravimas
Pacukas Rašyta: 2006.04.26 12:12
Kiek zinau ten parasyta , kad is priekio baltos sviesos, is galo raudoni gabaritai, geltoni posukiai.
Uz tai ir siulau veziotis sertifikato dublikata, kad auto ne tik tech. tvarkingas, bet ir sertifikuotas atitinkamoj imonej ir gali but eksploatuojamas LT.


#29 Re: Euro sertifikatas, registravimas
sporttruck Rašyta: 2006.04.26 12:40
Citata:

Pacukas rašė:
Kiek zinau ten parasyta , kad is priekio baltos sviesos, is galo raudoni gabaritai, geltoni posukiai.
Uz tai ir siulau veziotis sertifikato dublikata, kad auto ne tik tech. tvarkingas, bet ir sertifikuotas atitinkamoj imonej ir gali but eksploatuojamas LT.


na , gal cia toks uzburtas ratas iseina , jei jis registruotas LT , tai galima ir jo eksploatacija ...

Forumuose esu minejes , kas esu padares avarija , mane apkaltino , ash nesutikau ,zmones nenukentejo, kova prasidejo del draudimo pinigu . Pusantro menesio varsciau Alytaus ir Vilniaus menturas , draudimo kompanijas , gincijau schemas , protokolus , liudytoju parodymus , bet galutinis verdiktas buvo ne mano naudai ..Ka norejau pasakyti ? Per visas tas razborkes auto tech bukle buvo apziureta N kartu , nustatynejama tech bukle , bet kas keiciausia - niekam neuzkliuvo mano amerikoniskos lempos , dokumentai ir auto technine bukle buvo pripazinti tvarkingais , na , jie ir buvo tvarkingi ...


#30 Re: Euro sertifikatas, registravimas
Pacukas Rašyta: 2006.04.26 13:19
As apie tai, kad jeigu nores prisikabinti, tai tas popierelis, kad prisidengt sau uzpakali.


#31 Re: Euro sertifikatas, registravimas
linas Rašyta: 2006.05.05 15:30
Citata:

Andriux001 rašė:
gaila aisku uz nuoma moket 400LTL,bet manau ner labai is ko rinktis.. gali pabandyt paskambint +37060077727


Aciu, kai tik reiks, iskart ir pasuksiu


#32 Re: Euro sertifikatas, registravimas
linas Rašyta: 2006.05.05 15:38


#33 Re: Euro sertifikatas, registravimas
Andriux001 Rašyta: 2006.05.05 15:44
Citata:

linas rašė:
Citata:

Andriux001 rašė:
gaila aisku uz nuoma moket 400LTL,bet manau ner labai is ko rinktis.. gali pabandyt paskambint +37060077727


Aciu, kai tik reiks, iskart ir pasuksiu


nu bet ten tai pasiruost apie 1000LTL manau reiks..


#34 Re: Euro sertifikatas, registravimas
linas Rašyta: 2006.05.05 16:03
Citata:

Andriux001 rašė:
Citata:

linas rašė:
Citata:

Andriux001 rašė:
gaila aisku uz nuoma moket 400LTL,bet manau ner labai is ko rinktis.. gali pabandyt paskambint +37060077727


Aciu, kai tik reiks, iskart ir pasuksiu


nu bet ten tai pasiruost apie 1000LTL manau reiks..

Dar lyg skyle radau, uz 650lt padaro ir sertifikata ir tech. apziura iskart. manau, reiks pasiziuret, kas ten tokio. Tik girdejau, kad tuos perkamus sertifikatus padirbineja, kazkaip nesinori uzsiraut


#35 Re: Euro sertifikatas, registravimas
zulu Rašyta: 2006.05.08 20:42
as pries pusmety regisrtravau, tai viska man padare ir sertifikata ir numerius uz 600lt. tik vat su tech apziura problemeles del lempu. dabar noriu kita registruot tai atsirado problemu del sertifikato. Dabar negali seip dalint atitikties sertifikatu kaip buvo anksciau,dabar fotografuoja posukius (turi but geltoni) gabaritus (ne geltoni ir ne ant posukiu lempos) ir prisrukinius zibintus. sako kad ziauriai tikrina is vilniaus vyrai,,juodais drabuziais" zodziu man viska perdare kaip europieciui, taciau yra vienas bet!!! ant zibintu nera raides E (europos sajunga) sake kad sertifikata gausiu o del tech apziuros tai gali tekt pinigine pravert (del tos E raides)nors ir viskas ore! sia savaite bandysiu susitvarkyt-ziuresim kas gausis.


#36 Re: Euro sertifikatas, registravimas
Gran Martin Rašyta: 2006.05.09 15:27
Citata:

zulu rašė:
,,juodais drabuziais" zodziu man viska perdare kaip europieciui, taciau yra vienas bet!!! ant zibintu nera raides E (europos sajunga) sake kad sertifikata gausiu o del tech apziuros tai gali tekt pinigine pravert (del tos E raides)nors ir viskas ore! sia savaite bandysiu susitvarkyt-ziuresim kas gausis.

identiska situacija:
tik apsiejau be kysiu


#37 Re: Euro sertifikatas, registravimas
zulu Rašyta: 2006.05.21 22:25
Citata:

Pacukas rašė:
Snekejau su vienu pazistamu, jis man protinga minti pasake, ja dabar naudojuos ir jums siulau (kas dar neuzregistraves masinos, tik ruosiasi tai daryti). Jei sertifikatas ne visai "svarus", PRIES REGISTRUODAMI AUTO SERTIFIKATA ATSISVIESKIT IR VISADA VAZIUODAMI TUREKIT SU SAVIM. Atsisviesti reikia, nes Regitroj ji pasiima. Jei kely policija sustabdytu ir kazkokiu klausimu apie optikas turetu, jiems parodyt sertifikata. Nzn, ar geriausia iseitis, bet jau ne tusti zodziai.


registravau 2 auto ir abu sertifikatai pas mane liko regitroje po numeriu isdavimo atidave ir pasake kad jo gali prireikti tch.apziuroje


#38 Re: Euro sertifikatas, registravimas
EiMiS Rašyta: 2006.05.21 22:51
Citata:

Pacukas rašė:
Jei kely policija sustabdytu ir kazkokiu klausimu apie optikas turetu

Keista, mane kiek stabdo, tai vis klausia, kur skubu - niekad apie lempas, sveikatą nepasiteiravo...


#39 Re: Euro sertifikatas, registravimas
BOSAS Rašyta: 2006.05.22 8:46
Citata:

EiMiS rašė:
Citata:

Pacukas rašė:
Jei kely policija sustabdytu ir kazkokiu klausimu apie optikas turetu

Keista, mane kiek stabdo, tai vis klausia, kur skubu - niekad apie lempas, sveikatą nepasiteiravo...


EIMI itariu pas tave yra rimtos problemos su gazo padavimu.
Itariu kad parejusi tarpine tarp vairo ir pasostes.


#40 Re: Euro sertifikatas, registravimas
Gran Martin Rašyta: 2006.05.22 8:51
Citata:

EiMiS rašė:
Citata:

Pacukas rašė:
Jei kely policija sustabdytu ir kazkokiu klausimu apie optikas turetu

Keista, mane kiek stabdo, tai vis klausia, kur skubu - niekad apie lempas, sveikatą nepasiteiravo...

per GM tau ribotuva idesim







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas