logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 (3) 4 5 6 ... 12 »


#41 Re: Euro sertifikatas, registravimas
gadintojas Rašyta: 2006.05.22 22:20
Citata:

Marčius rašė:
per GM tau ribotuva idesim

O tai labai paprasta- išsuksim porą žvakių ir važiuosi pigiai


#42 Re: Euro sertifikatas, registravimas
fidelis Rašyta: 2006.08.11 11:14
Nu va ir aš susiduriau su sertifikato problemėle. Gal kas galit numest kokius kontaktus, geriausia Vilniuje bet ir kiti miestai domina. Skambinausi pagal viena skelbimuką tai sake, kad tipo gale raudonos faros tai padėti negali. Tai jei būtu europines ar aš kam skambinčiau.


#43 Re: Euro sertifikatas, registravimas
NedaBytas Rašyta: 2006.08.11 11:24
vakar kaip tik su pazystamais snekejau kur masinas is USA veza. sake belekiek sugrieztino registravimo tvarka, fotografuoja masinas ir t.t.
vaziuoja registruot i alytu, nes dideliuose miestuose labai jau kontrole registravimo sugrieztinta.
siaip siulyciau paprasyt vilnieciu pagalbos gal kas lempas paskolins.


#44 Re: Euro sertifikatas, registravimas
Gran Martin Rašyta: 2006.08.11 12:57
Citata:

fidelis rašė:
Nu va ir aš susiduriau su sertifikato problemėle. Gal kas galit numest kokius kontaktus, geriausia Vilniuje bet ir kiti miestai domina. Skambinausi pagal viena skelbimuką tai sake, kad tipo gale raudonos faros tai padėti negali. Tai jei būtu europines ar aš kam skambinčiau.

a tu i Pabeguska kreipkis
jis pilna komplekta pasidares turi- issinomuosi


#45 Re: Euro sertifikatas, registravimas
Gran Martin Rašyta: 2006.08.11 12:59
Citata:

NedaBytas rašė:
vakar kaip tik su pazystamais snekejau kur masinas is USA veza. sake belekiek sugrieztino registravimo tvarka, fotografuoja masinas ir t.t.
vaziuoja registruot i alytu, nes dideliuose miestuose labai jau kontrole registravimo sugrieztinta.
siaip siulyciau paprasyt vilnieciu pagalbos gal kas lempas paskolins.

nu kad Doicui kai pirkom masina- tai su visiskai amerikanskom varom pardavejas pravare


#46 Re: Euro sertifikatas, registravimas
fidelis Rašyta: 2006.08.11 14:00
Citata:

Marčius rašė:
Citata:

fidelis rašė:
Nu va ir aš susiduriau su sertifikato problemėle. Gal kas galit numest kokius kontaktus, geriausia Vilniuje bet ir kiti miestai domina. Skambinausi pagal viena skelbimuką tai sake, kad tipo gale raudonos faros tai padėti negali. Tai jei būtu europines ar aš kam skambinčiau.

a tu i Pabeguska kreipkis
jis pilna komplekta pasidares turi- issinomuosi


Tai aš kiek supratau pas ji nuo VW Boros priekiniai posūkiai ir sparnai kažkiek perdaryti, ar jis ten rašė apie šoninius posūkius sparnuose? Ir ar būtini posūkiai sparnuose? O šiaip tai rimtai reikia rasti išsinuomuoti faras ir nusipirkti priešrūkinį gale. Kas dar turi itin retas Euro faras ir galėtu paskolinti?


#47 Re: Euro sertifikatas, registravimas
fidelis Rašyta: 2006.08.11 14:02
Pamiršau paminėti - skolingas neliksiu


#48 Re: Euro sertifikatas, registravimas
linas Rašyta: 2006.08.11 14:33
Citata:

fidelis rašė:
Pamiršau paminėti - skolingas neliksiu

posukiai butinai turi but sparnuose. priekines ir galines faros turi but su E zenkliuku. ir net galinis numerio apsvietimas turi but su E zanklu. priesrukinis butinas ir turi jungtis, kai ijungti gabaritai arba trumposios sviesos. Dar tikrina, koki spinduli skleidia priekines faros. zodiu, teks pavarkt, jei jau pats nusprendei praeit


#49 Re: Euro sertifikatas, registravimas
GRIZLY Rašyta: 2006.08.11 15:55
Citata:

fidelis rašė:
Citata:

Marčius rašė:
Citata:

fidelis rašė:
Nu va ir aš susiduriau su sertifikato problemėle. Gal kas galit numest kokius kontaktus, geriausia Vilniuje bet ir kiti miestai domina. Skambinausi pagal viena skelbimuką tai sake, kad tipo gale raudonos faros tai padėti negali. Tai jei būtu europines ar aš kam skambinčiau.

a tu i Pabeguska kreipkis
jis pilna komplekta pasidares turi- issinomuosi


Tai aš kiek supratau pas ji nuo VW Boros priekiniai posūkiai ir sparnai kažkiek perdaryti, ar jis ten rašė apie šoninius posūkius sparnuose? Ir ar būtini posūkiai sparnuose? O šiaip tai rimtai reikia rasti išsinuomuoti faras ir nusipirkti priešrūkinį gale. Kas dar turi itin retas Euro faras ir galėtu paskolinti?


Būtum Kaune savo paskolinčiau Pas man yra "grynaveislis" europietis


#50 Re: Euro sertifikatas, registravimas
Pacukas Rašyta: 2006.08.11 16:45
Kad sparnuose butu butini, pirma karta girdziu.


#51 Re: Euro sertifikatas, registravimas
linas Rašyta: 2006.08.11 18:03
Citata:

Pacukas rašė:
Kad sparnuose butu butini, pirma karta girdziu.

Cia rimtai. manes del to jau pries daugiau kaip puse metu nepraleido. ir anksciau faru lauziamo spindulio netikrindavo, o dabar ...


#52 Re: Euro sertifikatas, registravimas
Mindas112 Rašyta: 2006.08.11 20:24
Citata:

Grizzly rašė:
Citata:

fidelis rašė:
Citata:

Marčius rašė:
Citata:

fidelis rašė:
Nu va ir aš susiduriau su sertifikato problemėle. Gal kas galit numest kokius kontaktus, geriausia Vilniuje bet ir kiti miestai domina. Skambinausi pagal viena skelbimuką tai sake, kad tipo gale raudonos faros tai padėti negali. Tai jei būtu europines ar aš kam skambinčiau.

a tu i Pabeguska kreipkis
jis pilna komplekta pasidares turi- issinomuosi


Tai aš kiek supratau pas ji nuo VW Boros priekiniai posūkiai ir sparnai kažkiek perdaryti, ar jis ten rašė apie šoninius posūkius sparnuose? Ir ar būtini posūkiai sparnuose? O šiaip tai rimtai reikia rasti išsinuomuoti faras ir nusipirkti priešrūkinį gale. Kas dar turi itin retas Euro faras ir galėtu paskolinti?


Būtum Kaune savo paskolinčiau Pas man yra "grynaveislis" europietis

Man,Grizli,atrodo,pas jį 4-tukas...Nu ,bet vistiek paskolink...


#53 Re: Euro sertifikatas, registravimas
fidelis Rašyta: 2006.08.11 22:16
Citata:

mindas112 rašė:
Citata:

Grizzly rašė:
Citata:

fidelis rašė:
Citata:

Marčius rašė:
Citata:

fidelis rašė:
Nu va ir aš susiduriau su sertifikato problemėle. Gal kas galit numest kokius kontaktus, geriausia Vilniuje bet ir kiti miestai domina. Skambinausi pagal viena skelbimuką tai sake, kad tipo gale raudonos faros tai padėti negali. Tai jei būtu europines ar aš kam skambinčiau.

a tu i Pabeguska kreipkis
jis pilna komplekta pasidares turi- issinomuosi


Tai aš kiek supratau pas ji nuo VW Boros priekiniai posūkiai ir sparnai kažkiek perdaryti, ar jis ten rašė apie šoninius posūkius sparnuose? Ir ar būtini posūkiai sparnuose? O šiaip tai rimtai reikia rasti išsinuomuoti faras ir nusipirkti priešrūkinį gale. Kas dar turi itin retas Euro faras ir galėtu paskolinti?


Būtum Kaune savo paskolinčiau Pas man yra "grynaveislis" europietis

Man,Grizli,atrodo,pas jį 4-tukas...Nu ,bet vistiek paskolink...


Šiaip reiktu ketvirtuko, bet jei turesiu ir 3-čiuko ir 4-tuko faras gal greičiau praleis. Aš tai su mielu noru be farų keitimo bet kad ner pas ka kreiptis. Kol nenusipirkau tai lyg buvo ir daug skylių kur buvo imanoma užregistrint, bet po to liko tik žodžiai. Ryt baigiu jau rinkti po dažymo ir į patvorį statyti nesinori. Chebra help


#54 Re: Euro sertifikatas, registravimas
linas Rašyta: 2006.08.11 22:44
Citata:

fidelis rašė:
Citata:

mindas112 rašė:
Citata:

Grizzly rašė:
Citata:

fidelis rašė:
Citata:

Marčius rašė:
Citata:

fidelis rašė:
Nu va ir aš susiduriau su sertifikato problemėle. Gal kas galit numest kokius kontaktus, geriausia Vilniuje bet ir kiti miestai domina. Skambinausi pagal viena skelbimuką tai sake, kad tipo gale raudonos faros tai padėti negali. Tai jei būtu europines ar aš kam skambinčiau.

a tu i Pabeguska kreipkis
jis pilna komplekta pasidares turi- issinomuosi


Tai aš kiek supratau pas ji nuo VW Boros priekiniai posūkiai ir sparnai kažkiek perdaryti, ar jis ten rašė apie šoninius posūkius sparnuose? Ir ar būtini posūkiai sparnuose? O šiaip tai rimtai reikia rasti išsinuomuoti faras ir nusipirkti priešrūkinį gale. Kas dar turi itin retas Euro faras ir galėtu paskolinti?


Būtum Kaune savo paskolinčiau Pas man yra "grynaveislis" europietis

Man,Grizli,atrodo,pas jį 4-tukas...Nu ,bet vistiek paskolink...


Šiaip reiktu ketvirtuko, bet jei turesiu ir 3-čiuko ir 4-tuko faras gal greičiau praleis. Aš tai su mielu noru be farų keitimo bet kad ner pas ka kreiptis. Kol nenusipirkau tai lyg buvo ir daug skylių kur buvo imanoma užregistrint, bet po to liko tik žodžiai. Ryt baigiu jau rinkti po dažymo ir į patvorį statyti nesinori. Chebra help

Uzklausiu vieno vaikinuko, gal gales padet. Man padejo, bo faru taip niekas ir nepaskolino


#55 Re: Euro sertifikatas, registravimas
hellion Rašyta: 2006.08.11 23:48
as su savo kadaise irgi "lievai" praejau tech apziura, kaip ir viska ten buvo "lievai" jei ka, galiu paklaust, gal dar ta pati "skyle" egzistuoja...


#56 Re: Euro sertifikatas, registravimas
fidelis Rašyta: 2006.08.13 9:46
Linai, Hellion, butinai paklauskit, labai jau norisi važiuoti


#57 Re: Euro sertifikatas, registravimas
linas Rašyta: 2006.08.13 10:03
Citata:

fidelis rašė:
Linai, Hellion, butinai paklauskit, labai jau norisi važiuoti

Pasiklausiu. Parasysiu i privata, bet tik po iseiginiu, ?


#58 Re: Euro sertifikatas, registravimas
Pacukas Rašyta: 2006.09.04 21:41
Wot girdejau toki ganda, kiek jis teisingas, tikrai nzn. Kalbejo, kad TA centrus zada sujungti i viena tinkla ir visa info apie tikrinama auto online pateks i centrini serveri. Na tipo stabdziai, CO, dar kazkas.. Ivaziuojant gal nufotkins, koki auto tikrina Zodziu gandas, bet ka gali zinot..


#59 Re: Euro sertifikatas, registravimas
GRIZLY Rašyta: 2006.09.04 22:35
Citata:

Pacukas rašė:
Wot girdejau toki ganda, kiek jis teisingas, tikrai nzn. Kalbejo, kad TA centrus zada sujungti i viena tinkla ir visa info apie tikrinama auto online pateks i centrini serveri. Na tipo stabdziai, CO, dar kazkas.. Ivaziuojant gal nufotkins, koki auto tikrina Zodziu gandas, bet ka gali zinot..


Manau, kad ne gandas Tai tik laiko klausimas


#60 Re: Euro sertifikatas, registravimas
linas Rašyta: 2006.09.05 9:40
Citata:

Grizzly rašė:
Citata:

Pacukas rašė:
Wot girdejau toki ganda, kiek jis teisingas, tikrai nzn. Kalbejo, kad TA centrus zada sujungti i viena tinkla ir visa info apie tikrinama auto online pateks i centrini serveri. Na tipo stabdziai, CO, dar kazkas.. Ivaziuojant gal nufotkins, koki auto tikrina Zodziu gandas, bet ka gali zinot..


Manau, kad ne gandas Tai tik laiko klausimas

tada mes jau busim visai seniai, ir mums tas nerupes







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas