logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





#1 krenta stogas
Rašyta: 2009.01.12 0:29
gal kam teko klijuoti ar kaip kitaip remontuoti stogo medziaga? pas mane jau baigia nukrist. ka patarsit?


#2 Re: krenta stogas
Horas Rašyta: 2009.01.12 12:14
Paieskok forume, kazkada rasiau apie purskiamus klijus, jei nerasi, senukuose jie parsiduoda, kaina apie 24 litus, su ju pagalba galima uzsiklijuot ir nauja (veliurini)


#3 Re: krenta stogas
algelis Rašyta: 2009.01.12 23:35
sveikas,nuleki mituvos gatve,ten yra radio detaliu parduotuve,jei neklystu ''lemora'' ar panasiai,nu manau zinai,tai ten yra tokiu purskiamu kliju,panasiai kaip rase''horas'',tik jie bus tikrai skyrti klijuot stogo apmusimui!


#4 Re: krenta stogas
Rašyta: 2009.01.13 0:40
dekui. ten turbut bus ''lemona'', nes ''lemora'' uzsima statybinem medz.


#5 Re: krenta stogas
Budilnikas Rašyta: 2009.01.26 16:10
Man tas pats buvo,tai pirkau nauja stogo apmusima is 3.3 Voyagerio.Pas mane 2.0litru,tai dbr bandau kompa pajunginet kur stovi ant stogo,pas mane nebuvo jo net,bet nuemus sena stoga,isardzius salona nulupau laidus ir nauja pravodke pravedziau,liko tik sujungt viska,bet netaip jau paprasta :/


#6 Re: krenta stogas
vids Rašyta: 2009.01.26 17:38
o ka tas kompas ten reguliuoja


#7 Re: krenta stogas
paulius78 Rašyta: 2009.01.26 21:01
www.zakona.lt rasi ir medziagos ir kliju uzsiklijuoti. jie patys nemeistrauja, bet jei paprasysi - uzrodys ir kokius meistriukus, jei tam ranku neturi.


#8 Re: krenta stogas
Budilnikas Rašyta: 2009.01.26 21:48
Nereguliuoja..Rodo temp. ,Kuro sanaudos,lygtais laikrodi...ai kad ir neveiks,graziai atrodo bent jau ar taip ar taip gana pigiai gavau ji


#9 Re: krenta stogas
Stan Rašyta: 2009.06.15 19:40
Ar Vilniuj ira ka nors panašu į "Žakona".Jejgu ira, tai padekit surast. Pas mane Voyager 2,0 su kompu ant stogo.







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas