logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 (3) 4 5 6 ... 9 »


#41 Re: Nera traukos
intar Rašyta: 2010.02.25 10:20
Citata:

Jaskis rašė:
nesenei as ji nusipirkau su uzkalusiu varikliu. buvo indeklas prasisukes,idejo man kita bloka su visu velenu ir stumokliais,tai gal remontininkai ka nors prichalturino. o sake kad degimas koks buvo toks ir tebera,nebuvo paleide.

Greiciausiai: Arba pyrmas purkstukas(su testeriu pasitikrink), arba oro srauto matuokle.


#42 Re: Nera traukos
Jaskis Rašyta: 2010.02.25 10:37
su testeriu reik tikrint tik purkstuka isemus?


#43 Re: Nera traukos
intar Rašyta: 2010.02.25 10:54
nereikia jo isiminet. nuo jo laidai eina ir toliau fyskej su testeriu patikrini varza.


#44 Re: Nera traukos
Jaskis Rašyta: 2010.02.25 10:58
ta testeri as turiu,bet to tai nesugebesiu. o kodel sakai kad pirmas? kodel ne antras? jug jei butu gatava forsunke,keistai varilis dirbtu.ar ne?


#45 Re: Nera traukos
intar Rašyta: 2010.02.25 11:10
Citata:

Jaskis rašė:
ta testeri as turiu,bet to tai nesugebesiu. o kodel sakai kad pirmas? kodel ne antras? jug jei butu gatava forsunke,keistai varilis dirbtu.ar ne?

paziurek atidziau: pyrmas su laidu, kiti ne. is pyrmo kompas signala gauna kiek tu vaziuot nori. o dabar pas tave avariniu rezimu dyrba. buvo jau musu crysleriams tai jau ne karta.


#46 Re: Nera traukos
Jaskis Rašyta: 2010.02.25 11:43
o kokia varza turetu buti tam purkstuke?


#47 Re: Nera traukos
BOSAS Rašyta: 2010.02.25 13:30
~100 - 110 ohm


#48 Re: Nera traukos
Jaskis Rašyta: 2010.02.25 13:31
omo zenkliukas toks lenktas?


#49 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
kiki Rašyta: 2010.03.22 10:45
sveiki chrysleristai esu naujas klubo narys ,idomu ce pas jus.pradesiu nuo bedu gal kas zinot kur forsunke 2.5crd 2002 metu voja.galima nupirkt pigiau nauja.o seip normalios netgi smagios auto.amzino nieko nera.


#50 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
kiki Rašyta: 2010.03.22 10:48
sveiki gal kas zinot kur purkstuka crd 2.5 2002m voyageriui nauja pigiau nupirkt galima


#51 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
kolektyvas Rašyta: 2010.03.22 18:44
Na pigiau tai tikriausiai nerasi naujo. Bet ji galima remontuot. Jeigu nesulauzytas.


#52 Turbina
Maryjus Rašyta: 2010.04.22 19:24
Turbina stumia tepala, kur cia beda?buna traukia gerai , buna pavejui juda,cia labai momentaliai pasitaiko...
gal kas susiduresu tuo?...
dekingas


#53 Re: Turbina
nebeturiuauto Rašyta: 2010.04.22 19:59
as susiduriau, bet beda ne turbinoj buvo, o pabeges degimas, pas mane jau grandine issitempusi buvo ir itempejes gatavas, tai kartais traukdavo,o kartais prie 2krpm vos apsukas beimdavo.


#54 Re: Turbina
Maryjus Rašyta: 2010.04.22 22:40
bet tepalo stumimas is turbinos ir traukos dingimas susije cia?o grandine ziurejau viskas su ja tvarkoj,keiciau slopintuva


#55 Re: Turbina
vejas666 Rašyta: 2010.04.23 8:13
Citata:

Maryjus rašė:
bet tepalo stumimas is turbinos ir traukos dingimas susije cia?o grandine ziurejau viskas su ja tvarkoj,keiciau slopintuva

o kaip tu nuststei kad grandine ok.?jug ja itempia hidrotempejas,o gal jai jau truksta tempimo nes isitampius ir jos neitempia iki reikiamo .man buvo po 10 000 km.isitampe.o atrodo kaip nauja.
Aisku man tepalo nestume ,pas mane kitaip pasireiske,ir pakeitus TIKTAI grandine beda dingo


#56 Re: Turbina
Plymouth V6 Rašyta: 2010.04.23 8:20
Citata:

Maryjus rašė:
bet tepalo stumimas is turbinos ir traukos dingimas susije cia?o grandine ziurejau viskas su ja tvarkoj,keiciau slopintuva


Ka reiskia "tepalo stumimas is turbinos"? Turbina paprasta neturi guoliu ir rieboksliu, tik keramines ivores. Jei sudilusios ivores tepalas bega i turba. Gali begti i saltaja dali, i karstaja arba i abi, jei ivores smarkiai sudilusios.


#57 variklis nerenka apsuku
geda Rašyta: 2010.05.19 18:47
Sveiki visi vojageristai, atsirado pas mane tokia beda 2.5td kai pradedi vaziuoti variklis nerenka apsuku ir meta juoda duma ir ( kala pirsatai ) ir taip prie kiekvieno karto kai perjungi begius , o isvaziuoji gerai uzgazaves - tada jau eina kaip reikalas , turbina patikrinau ir variklis neperseniausiai perinktas , kazkokia mistika .


#58 Re: variklis nerenka apsuku
Irmantas Rašyta: 2010.05.19 19:30
Citata:

geda rašė:
Sveiki visi vojageristai, atsirado pas mane tokia beda 2.5td kai pradedi vaziuoti variklis nerenka apsuku ir meta juoda duma ir ( kala pirsatai ) ir taip prie kiekvieno karto kai perjungi begius , o isvaziuoji gerai uzgazaves - tada jau eina kaip reikalas , turbina patikrinau ir variklis neperseniausiai perinktas , kazkokia mistika .


nebus su degimo kampu kokios problemos?

p.s. nesu dyzelistas bet kazkaip is tavo parasymo sviecias kad ne tas degimas


#59 Re: variklis nerenka apsuku
geda Rašyta: 2010.05.19 19:50
as ir mastau kad degimas , plunzeris liktais vaiksto lengavai - nezinau


#60 Re: variklis nerenka apsuku
Irmantas Rašyta: 2010.05.19 19:53
Citata:

geda rašė:
as ir mastau kad degimas , plunzeris liktais vaiksto lengavai - nezinau


na pradzioje pabandyk pasiziuret degima nes juodi dumai + nera galios tai gali buti degimo problema







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas