logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 ... 3 4 5 (6) 7 8 9 »


#101 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
nebeturiuauto Rašyta: 2010.06.16 23:24
kazka girdejau kad reikia "priristi" kitaip nebus nieko


#102 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
vejas666 Rašyta: 2010.06.17 11:59
Citata:

Daranius rašė:
ar kas gali paaiškinti kaip patikrinti tą oro srauto matuoklę?
Jokio dūmingumo nėra, atjungiau matuoklę, tai jokio skirtumo - kaip netraukė, taip ir netraukia...

man taip buvo tai nusipirkau oro srauto matuokli naudota uz 100 lt.ir beda dingo.as ji pasikeiciau prie seimininko akiu ir perlekiau nieko priristi nereikejo.


#103 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
Daranius Rašyta: 2010.06.17 14:55
Citata:

vejas666 rašė:
Citata:

Daranius rašė:
ar kas gali paaiškinti kaip patikrinti tą oro srauto matuoklę?
Jokio dūmingumo nėra, atjungiau matuoklę, tai jokio skirtumo - kaip netraukė, taip ir netraukia...

man taip buvo tai nusipirkau oro srauto matuokli naudota uz 100 lt.ir beda dingo.as ji pasikeiciau prie seimininko akiu ir perlekiau nieko priristi nereikejo.


o kas senajam buvo? Ko jis užlinko?


#104 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
vejas666 Rašyta: 2010.06.17 15:24
nuluzes plunksneles kampukas buvo ir snipst


#105 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
Daranius Rašyta: 2010.06.17 18:19
Citata:

vejas666 rašė:
nuluzes plunksneles kampukas buvo ir snipst


kadangi užsiimti savo reikalais noro neturiu, tai atsirado potraukis išsiaiškinti iš esmės kaip ten su ta oro srauto matuokle yra. Ant oro padavimo žarnos supratau yra tik orą nukreipiantis elementas, nes ten tik lenktas D formos varinis vamzdelis aptrauktas plastmase. Tiesa, pas mane jau visas tepaluotas buvo tai kol nuėmiau rankos kaip negro liko. Nesupratau kam ant jo pasijungia tie kontaktai. Gal kas gali paaiškinti?
Tada nuo to vamzdelio eina kita žarna iki ritinio formos elemento tarp vairo stiprintuvo skysčio bakelio ir pačio variklio. Čia, įtariu, ir bus ta pati oro srauto matuoklė?


#106 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
vejas666 Rašyta: 2010.06.17 22:41
nezinau ar apie ta kalbi bet kazkas panasaus jeigu laidai jungesi.isiimk tu ta vamzdi ir paziurek kas viduje,tik neliesk tos plunksneles jeigu ji dar ten nes ji labai trapi.kalbama kad jos net suspaustu oru negalima prapusti.Is paemimo puses dar turetu buti groteles kad sulaikitu pakliuvusius lapus


#107 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
Dziugesiukas Rašyta: 2010.06.17 23:34
as valiau ta plunksnele su ausu krapstuku paspirituotu. nuvaliau gerai ir dar geriau norejau, bet persistengiau. teko pirkti kitaicu nauja matuokli. matuoklis randasi foto.

Pridėti bylą:



jpg  P180210_10.50.jpg (96.78 KB)
2526_4c1a86c5b173f.jpg 461X346 px


#108 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
vejas666 Rašyta: 2010.06.18 8:00
kaip jau minejau jo liesti NEGALIMA,neisivaizduojat kaks jis trapus.


#109 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
Dziugesiukas Rašyta: 2010.06.18 10:06
galima ji liesti ir butina pravalyti, kad veiktu, bet reikia tureti tam tinkamus irankius ir kad ranka ne kiek nedrebetu. jokio spaudimo nei i viena puse, tik labai svelnus perbraukimas su dregnu vatos gabaliuku. jisai trapus mazdaug kaip isdziuves medzio lapas. ciut palieti ir trumpa.


#110 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
vejas666 Rašyta: 2010.06.18 10:35
Citata:

Dziugesiukas rašė:
galima ji liesti ir butina pravalyti, kad veiktu, bet reikia tureti tam tinkamus irankius ir kad ranka ne kiek nedrebetu. jokio spaudimo nei i viena puse, tik labai svelnus perbraukimas su dregnu vatos gabaliuku. jisai trapus mazdaug kaip isdziuves medzio lapas. ciut palieti ir trumpa.


Pasakisi kad galima tai ir valis visi,jug pats pravalei tai matai kuo beigesi.Maniciau mums "atgrubnagiams" nera ko ten kisti nagus nes baigsis kito pirkimu


#111 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
intar Rašyta: 2010.06.18 12:18
jei tepaluota, ar siaip issiemus atsiranda noras isvalyt. tai yra specialus purskalas tokioms detalems plaut.
vakar kaip tik vienai musu masinai ta dare. papurske 3 kartus, nubego staigiai visas brudas.


#112 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
Dziugesiukas Rašyta: 2010.06.18 12:37
na kai nebebuna kitos iseities, tenka rizikuoti nes arba pavyks nuvalyti ir isleisi centus, arba kitu atveju pirksi kita, nes nenuvalius neveiks arba nulausi bevalydamas tai va kokios naujienos. bet va yra pigi iseitis pasirodo, tik as nezinojau kad toks purskalas yra.


#113 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
Daranius Rašyta: 2010.06.18 13:16
Citata:

Dziugesiukas rašė:
na kai nebebuna kitos iseities, tenka rizikuoti nes arba pavyks nuvalyti ir isleisi centus, arba kitu atveju pirksi kita, nes nenuvalius neveiks arba nulausi bevalydamas tai va kokios naujienos. bet va yra pigi iseitis pasirodo, tik as nezinojau kad toks purskalas yra.


Dėkui kolegos. Aišku viskas pasidarė man. Žodžiu, kai išsiemiau, jau viduj jokios sparnuotės nebuvo nei kvapo. Ar ieškoti geriau šrotuose pamainos ar kinietišką imti?
Valymui nuo tepalo galiu parekomenduoti yra specialūs purškalai tepalo pašalinimui. Pareklamuosiu tokį pavyzdį, užpurškus tepalas kaip vanduo nubėga, labai patogu tepaluotas dalis valyti, o pats purškalas nugaruoja greit tai nieko nelieka. Tik nepigus malonumas
kotais failo neprisega, tai įdedu nuorodą:
http://www.crfsonly.com/catalog/images/motul-chain-clean.jpg

Tiesa, pas mane nei jokių grotelių apsauginių nebuvo nei pačios sparnuotės - tik nuogas vamzdelis.


#114 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
vejas666 Rašyta: 2010.06.18 14:06
ten ne sparnuote o kazkokia plunksnele buna


#115 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
Dziugesiukas Rašyta: 2010.06.18 15:22
stai taip atrodo daviklis tame vamzdyje. nuotraukos kaireje puseje, matosi ta plunksnele.

Pridėti bylą:



jpg  srauto matuoklis.JPG (6.43 KB)
2526_4c1b650e1f8dd.jpg 340X237 px


#116 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
Daranius Rašyta: 2010.06.18 16:48
Citata:

Dziugesiukas rašė:
stai taip atrodo daviklis tame vamzdyje. nuotraukos kaireje puseje, matosi ta plunksnele.


džiugesiuk, čia šitas elementas yra tos vietoj kur praeitoj nuotraukoj apibrauktas? Pas mane ten tik kampu lenktas vamzdelis plastmasinis su vuduj variniu vamzdeliu. Prie jo dar prisijungia "fiškė" su dviem kontaktais. O čia 4 jau eina.


#117 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
omega Rašyta: 2010.06.18 18:34
Tokio oro srauto mtkl. 98/99m.tiksliau krumpliniams nera!(vamzdzio pavidl.)tik grandininiams.Tas kampu lenktas ir viduje padengtas variu tai ne oro sr.mtkl.Jei kam reikia turiu oro srauto mtkl.veiknt.nes pirkau sau.man toks i 99m.netinka.mob.867419226.dauk neplesiu!


#118 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
Daranius Rašyta: 2010.06.18 18:43
Citata:

omega rašė:
Tokio oro srauto mtkl. 98/99m.tiksliau krumpliniams nera!(vamzdzio pavidl.)tik grandininiams.Tas kampu lenktas ir viduje padengtas variu tai ne oro sr.mtkl.Jei kam reikia turiu oro srauto mtkl.veiknt.nes pirkau sau.man toks i 99m.netinka.mob.867419226.dauk neplesiu!


pas mane toks pats 99m variantas su krupliniu varikliu is stovi tas kampu lenktas elementas. Kas ten toks yra ir kue ieškoti problemų?


#119 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
omega Rašyta: 2010.06.18 19:05
Na as pasakyt galiu tik tiek.Pas pazstm.meistreli pajunge kompa ir ziuredamas sako kad neveikia pas mano masiniuka oro srauto matkl.ir rodo kad stovi vietoje skaiciai ant kompo tai reiskia kad neveikia jis(oro sr.mt.)Dar paspaude ekslrtr. taip pat tie skaiciai nieko nerode.Tai as leidausi i kelione ieskoti to srauto mt.Nusipirkau atsiveziau otas parsa draugelis meistrelis sako kad pas mano masin.tokio ner isvis 99m.oro sr.mtkl.Tai ant ledo ir likau.Tas lenktas daviklis kita funkcija atlieka.As taip pat ir ta lenkta turiu davikli.As ant kompo jungiau del vibracijos!Daba gal gerai ne taip bedreba nes kura pilu is statoilo.Priestai piliau kaskoki mazuta.


#120 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
omega Rašyta: 2010.06.18 19:14
Liktais aiskino ir rode i viena davikli uz vandens issipltm.bakelio i bloka imnt.daviklis.buvau islupes nuvaliau tepalus ir imeciau atgal,nieko gero.







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas