logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 3 (4) 5 6 7 ... 9 »


#61 Re: variklis nerenka apsuku
geda Rašyta: 2010.05.19 20:07
bet kaip ta degima patikrint , man karta buvo kad staigiai roviau per zieda ir tada dingo trauka ir pradejo kalent pirstai - bet pastovejo per nakti ir viskas okei , bet po menesio vel atsitiko ir jau nepraeina .


#62 Re: variklis nerenka apsuku
Irmantas Rašyta: 2010.05.19 20:15
Citata:

geda rašė:
bet kaip ta degima patikrint , man karta buvo kad staigiai roviau per zieda ir tada dingo trauka ir pradejo kalent pirstai - bet pastovejo per nakti ir viskas okei , bet po menesio vel atsitiko ir jau nepraeina .


dirzas gal persoko?

O degima tai pas dyzelistus tikrai nezinau kaip ji patikrinti nes gyvenime nesu turejes zyzlos,
o kiek tenka vazinet su zyzlom tai jos arba ne mano arba valdiskos

p.s.

Kol leidzia redaguot nenoriu but bado pranasu bet gal jau kuro siurbliui hana?
ne tas katras siurbia is bako bet tas katras ipucia i cilindrus saliara


#63 Re: variklis nerenka apsuku
ramutis Rašyta: 2010.05.19 20:59
Tas pats tokiu paciu metu auto pas drauga ir ta pati problema-nuvaziavo pas Arvyda klubieti,tas perlitavo skydeli ir problema baiges.Po salciu vel paikes nuejo,tai srote nusipirko padeveta ir vel viskas ciki.Pabandyk su kitu skydeliu pasiskolines.


#64 Re: variklis nerenka apsuku
Daranius Rašyta: 2010.05.19 21:02
Citata:

Irmantas rašė:
Citata:

geda rašė:
bet kaip ta degima patikrint , man karta buvo kad staigiai roviau per zieda ir tada dingo trauka ir pradejo kalent pirstai - bet pastovejo per nakti ir viskas okei , bet po menesio vel atsitiko ir jau nepraeina .


dirzas gal persoko?

O degima tai pas dyzelistus tikrai nezinau kaip ji patikrinti nes gyvenime nesu turejes zyzlos,
o kiek tenka vazinet su zyzlom tai jos arba ne mano arba valdiskos

p.s.

Kol leidzia redaguot nenoriu but bado pranasu bet gal jau kuro siurbliui hana?
ne tas katras siurbia is bako bet tas katras ipucia i cilindrus saliara


kad ma rods te tik vienas siurblys yra - nėra bake jokio siurblio...


#65 Re: variklis nerenka apsuku
geda Rašyta: 2010.05.19 21:44
Citata:

ramutis rašė:
Tas pats tokiu paciu metu auto pas drauga ir ta pati problema-nuvaziavo pas Arvyda klubieti,tas perlitavo skydeli ir problema baiges.Po salciu vel paikes nuejo,tai srote nusipirko padeveta ir vel viskas ciki.Pabandyk su kitu skydeliu pasiskolines.
o prie ko cia skidelis


#66 Re: variklis nerenka apsuku
Irmantas Rašyta: 2010.05.19 22:07
Citata:

Daranius rašė:
Citata:

Irmantas rašė:
Citata:

geda rašė:
bet kaip ta degima patikrint , man karta buvo kad staigiai roviau per zieda ir tada dingo trauka ir pradejo kalent pirstai - bet pastovejo per nakti ir viskas okei , bet po menesio vel atsitiko ir jau nepraeina .


dirzas gal persoko?

O degima tai pas dyzelistus tikrai nezinau kaip ji patikrinti nes gyvenime nesu turejes zyzlos,
o kiek tenka vazinet su zyzlom tai jos arba ne mano arba valdiskos

p.s.

Kol leidzia redaguot nenoriu but bado pranasu bet gal jau kuro siurbliui hana?
ne tas katras siurbia is bako bet tas katras ipucia i cilindrus saliara


kad ma rods te tik vienas siurblys yra - nėra bake jokio siurblio...


nu ale bandziau aiskiai parasyt kad ne TAS KATRAS SIURBIA IS BAKO


#67 Re: variklis nerenka apsuku
Nord Rašyta: 2010.05.19 22:37
Citata:

geda rašė:
Sveiki visi vojageristai, atsirado pas mane tokia beda 2.5td kai pradedi vaziuoti variklis nerenka apsuku ir meta juoda duma ir ( kala pirsatai ) ir taip prie kiekvieno karto kai perjungi begius , o isvaziuoji gerai uzgazaves - tada jau eina kaip reikalas , turbina patikrinau ir variklis neperseniausiai perinktas , kazkokia mistika .




važiuok į diagnostiką.Greičiausia sugedo solenoidas ,kuris atsakingas už degimo kampą.Pagal aprašymą degimas per ankstyvas.Gali būti kad laiduose problema....


#68 Re: variklis nerenka apsuku
Daranius Rašyta: 2010.05.20 14:33
Citata:

Nord rašė:
Citata:

geda rašė:
Sveiki visi vojageristai, atsirado pas mane tokia beda 2.5td kai pradedi vaziuoti variklis nerenka apsuku ir meta juoda duma ir ( kala pirsatai ) ir taip prie kiekvieno karto kai perjungi begius , o isvaziuoji gerai uzgazaves - tada jau eina kaip reikalas , turbina patikrinau ir variklis neperseniausiai perinktas , kazkokia mistika .




važiuok į diagnostiką.Greičiausia sugedo solenoidas ,kuris atsakingas už degimo kampą.Pagal aprašymą degimas per ankstyvas.Gali būti kad laiduose problema....


pas mane labai panaši problema išlindo prieš kelias dienas. Buvo tepaluotas variklis, tai prieš darant TA jis buvo nuplautas su tam skirtom priemonėm ir vandes srove (ne Kercher'is, tik kompresorius paprastas). Dabar tokios indikacijos: pirmu bėgiu gerai renka apsukas, antru irgi rodos dar neblogai, o trečiu ir aukštesniu visai nebėra galios - sunkiai lipa į pakalnę ir nerenka apsukų virš 2,5000. Gal kas turi kokių papildomų minčių kame bėdos?


#69 Re: variklis nerenka apsuku
Daranius Rašyta: 2010.05.20 16:41
Citata:

Daranius rašė:
Citata:

Nord rašė:
Citata:

geda rašė:
Sveiki visi vojageristai, atsirado pas mane tokia beda 2.5td kai pradedi vaziuoti variklis nerenka apsuku ir meta juoda duma ir ( kala pirsatai ) ir taip prie kiekvieno karto kai perjungi begius , o isvaziuoji gerai uzgazaves - tada jau eina kaip reikalas , turbina patikrinau ir variklis neperseniausiai perinktas , kazkokia mistika .




važiuok į diagnostiką.Greičiausia sugedo solenoidas ,kuris atsakingas už degimo kampą.Pagal aprašymą degimas per ankstyvas.Gali būti kad laiduose problema....


pas mane labai panaši problema išlindo prieš kelias dienas. Buvo tepaluotas variklis, tai prieš darant TA jis buvo nuplautas su tam skirtom priemonėm ir vandes srove (ne Kercher'is, tik kompresorius paprastas). Dabar tokios indikacijos: pirmu bėgiu gerai renka apsukas, antru irgi rodos dar neblogai, o trečiu ir aukštesniu visai nebėra galios - sunkiai lipa į pakalnę ir nerenka apsukų virš 2,5000. Gal kas turi kokių papildomų minčių kame bėdos?


Pavažinėjau dar - pasirodo taip pat sėkmingai netraukia visais bėgiai. Tik iki 2000 apsukų yra trauka žmoniška.


#70 Re: variklis nerenka apsuku
intar Rašyta: 2010.05.20 17:09


#71 Re: variklis nerenka apsuku
Dziugesiukas Rašyta: 2010.05.20 20:12
Citata:

Daranius rašė:

Pavažinėjau dar - pasirodo taip pat sėkmingai netraukia visais bėgiai. Tik iki 2000 apsukų yra trauka žmoniška.

jeigu yra oro srauto matuoklis, pabandyk atjungti fiske ir be jo pravaziuoti, jei tas pats arba geriau, tada ieskok is ko pasiskolinti veikianti matuokli. be matuoklio vazinejau, tai viskas atitinka. iki 2000 ar iki 2100 apsuku traukia kaip ir gerai, o poto smarkiai prislopsta galia, kaip per smeli vaziuojant.


#72 Re: variklis nerenka apsuku
geda Rašyta: 2010.05.20 20:29
tai va , perinkau ir kuro siurbli ir visokiu mahinaciju dariau bet kaip suds taip suds - nors pabandziau vaziuodamas namo atjungt pirma purkstuka , pradejo normaliai vaziuot is vietos ir perjungiant begius renka apsukas gerai - tik apsukos kyla normaliai iki 2000rpm o poto girdisi kad turbina nepucia ir trauka nekokia vienu zodziu truksta zodziu.


#73 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
intar Rašyta: 2010.05.20 21:39
Citata:

geda rašė:
tai va , perinkau ir kuro siurbli ir visokiu mahinaciju dariau bet kaip suds taip suds - nors pabandziau vaziuodamas namo atjungt pirma purkstuka , pradejo normaliai vaziuot is vietos ir perjungiant begius renka apsukas gerai - tik apsukos kyla normaliai iki 2000rpm o poto girdisi kad turbina nepucia ir trauka nekokia vienu zodziu truksta zodziu.


vadinasi dar nezinai kazko, ar kazka netaip padarei. Siulyciau tokiu atveju Bosui palikt porai dienu ir eis kaip vejas. Patikrinta, zino kur ko reikia be jokiu maxinaciju. Kaip jus ta turbina girdit?????


#74 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
geda Rašyta: 2010.05.20 21:50
nu sory , as savo masinose girdziu bet koki pasalini garsa o turbina dalinai girdisi jos tam tikras sniokstimas kiti vadina svilpimu nors kazkiek gal ir svilpia o kaip del Bosso tai paskaitinejus jo pasisakimus man kila daug abejoniu del profesionalumo nes pats daug metu dirbau ir dabar atsidariau servisa su draugais ir uzsiimam vien elektros darbais " 3Elektronai " , ir nesu labai zalias bet su tais VM motorais tai buna visokiausiu sposu net geriausi motoristai neranda problemu sprendimu .


#75 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
ramuz Rašyta: 2010.05.20 21:50
ech ir vel dyzeliai... tai gal visgi imkit ekonomini benzinini 3.3 , arba prabangesni 3.8 benzinini varianta...ir jusu galvos skausma nuims kaip ranka...


#76 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
geda Rašyta: 2010.05.20 21:57
kad taip butu paprasta emei pardavei ir nusipirkai kita - jei taip butu pirkciau nauja ir nesukciau sau kiausiniu.


#77 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
Dziugesiukas Rašyta: 2010.05.20 22:02
Citata:

ramuz rašė:
ech ir vel dyzeliai... tai gal visgi imkit ekonomini benzinini 3.3 , arba prabangesni 3.8 benzinini varianta...ir jusu galvos skausma nuims kaip ranka...

ramai, Tu nezinai ka kalbi as jau pasiilgau dyzelio siandien pralekiau mieste su dyzeliuku, kaip traukia, kaip zveris palyginus su 3,3 benzu dyzeli gali smaugt iki galo, o benza tik paspausi ir surys 2 kibiriukus benzo
Aha, motoras, traktorinis, bet mazai kas nuraukia kame buna pas ji beda keisti tie meistrai. ar prastai kas paruosia juos, ar isvis savamoksliai ( tai nera ko ir noret auksto lygio ).
del turbinos garso pastebejima: 1997m negirdziu ir as turbinos svilpimo, bet eina gerai, o 2000m girdziu kaip turbina sukasi, o eina masina dar geriau


#78 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
nebeturiuauto Rašyta: 2010.05.20 22:19
Sveiki istoje i kluba "ka daryti, nuo 2krpm netraukia?" jau daugiau nei metai turiu sita beda ir beveik susigyvenau, bereikia pakeisti siurbli ir turbuna


#79 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
ramuz Rašyta: 2010.05.20 22:19
as zinau, pas mane 3.3 ir aciu dievui atplaukia 3.8.. beje 3.3 pas mane normalus flex E85 plius dujos, taip kad kolkas spaudziu jei galim taip issireikst ( visgi 3.3 ) ir nesuku galvos del kibiru skaiciaus... pavertus LPG kaina dyzeliu nezinau ar yra skirtumas kur ?


#80 Re: Dingsta trauka nuo 2k rpm 2.5TDS
BOSAS Rašyta: 2010.05.20 22:25
Citata:

geda rašė:
nu sory , as savo masinose girdziu bet koki pasalini garsa o turbina dalinai girdisi jos tam tikras sniokstimas kiti vadina svilpimu nors kazkiek gal ir svilpia o kaip del Bosso tai paskaitinejus jo pasisakimus man kila daug abejoniu del profesionalumo nes pats daug metu dirbau ir dabar atsidariau servisa su draugais ir uzsiimam vien elektros darbais " 3Elektronai " , ir nesu labai zalias bet su tais VM motorais tai buna visokiausiu sposu net geriausi motoristai neranda problemu sprendimu .

Elektrikas nezalias daug metu pradirbes ir tokio gedimuko nerndi is savo srities
Tai kaip cia yra "Profe" ?







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas