logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 (2) 3 4 »


#21 Re: IV vs V
EGO limited Rašyta: 2009.02.26 10:47
Citata:

Mindas112 rašė:
Nukrypom nuo pradžioje užduoto klausimo: kas geriau-plikas V,ar geresnės komplektacijos IV.Kas liečia abu modelius panašios komplektacijos,turbūt dauguma pasirinktų naujesnį modelį ,aš taip pat.Reikia taupyti frankus ir laukti po poros metų pasirodysiančios atnaujintos versijos su išspręstais bugais(nes jų tikrai išlys pirmoje versijoje )


kaip supantu klausimas buvo: kas geriau ar V su savo "kudikystes" techninemis problemomis ar "istobulintas" IV, todel ir dikutuojame apie naujoves: kiek ju ir kokios, ar gali jos "atsverti" tuos pirminius bugus


#22 Re: IV vs V
Gran Martin Rašyta: 2009.02.26 10:49
Citata:

EGO limited rašė:
Citata:

Mindas112 rašė:
Nukrypom nuo pradžioje užduoto klausimo: kas geriau-plikas V,ar geresnės komplektacijos IV.Kas liečia abu modelius panašios komplektacijos,turbūt dauguma pasirinktų naujesnį modelį ,aš taip pat.Reikia taupyti frankus ir laukti po poros metų pasirodysiančios atnaujintos versijos su išspręstais bugais(nes jų tikrai išlys pirmoje versijoje )


kaip supantu klausimas buvo: kas geriau ar V su savo "kudikystes" techninemis problemomis ar "istobulintas" IV, todel ir dikutuojame apie naujoves: kiek ju ir kokios, ar gali jos "atsverti" tuos pirminius bugus

kaip pirstu i aki
nors Mindas ir kazkiek teisus: pliko V kaina bus panasi i IV su farsu


#23 Re: IV vs V
EGO limited Rašyta: 2009.02.26 10:52
dar viena klausimas nesusijes su V, ar tiesa kad nuo 2003 buvo ispresta "elektrines pravodkes" problema kamuojanti IV su visokiais kontaktu pradingimais?


#24 Re: IV vs V
Arnas Rašyta: 2009.02.26 13:38
Kazkaip IV "istobulinimo" nelabai matau. Per visa gamybos laikotarpi keitesi labai nedaug. Beje ir "kontaktu problemos" isliko. Turejau 2003 dabar turiu 2006. Bent man su 2003 maziau problemeliu buvo.


#25 Re: IV vs V
Egis Rašyta: 2009.02.26 15:34
Citata:

Arnas rašė:
Kazkaip IV "istobulinimo" nelabai matau. Per visa gamybos laikotarpi keitesi labai nedaug. Beje ir "kontaktu problemos" isliko. Turejau 2003 dabar turiu 2006. Bent man su 2003 maziau problemeliu buvo.

Tokie dalykai kaip "kontaktu problemos", gal but kankina dauztas masinas ? Asmeniskai - ketvirti metai eksploatacijos, jokiu bedu su elektra......... ir apskritai neskaitant stabilizatoriaus gumu keitimo jokiu bedu, nuostabi masina
Kokios bebutu diskusijos ar "plikas", ar "pilnas" V negrazus, nekonfortabilus ir kitoks ne koks, ir ne del to, kad brangus ar pigus, tiesiog man nepatinka . Del skonio nesigincijama.......


#26 Re: IV vs V
Arnas Rašyta: 2009.02.26 16:11
Nu paaiskink man nesuprantanciam - kuo IV limitedas konfortabilesnis uz V limiteda? aaa?
O lyginti limiteda IV su pliku V - tas pats, kas lyginti pilna buteli su tusciu, t.y. svelniai tariant nekorektiska.


#27 Re: IV vs V
albertas Rašyta: 2009.02.26 16:23
Graziai pasakyta. Man asmeniskai geriau IV pilnas negu V plikas. Aisku jei kasti i V su 4.0 varikliu tai tik po metu kitu, kai pirmines klaidas istaisys.


#28 Re: IV vs V
Plymouth V6 Rašyta: 2009.02.27 18:53
Citata:

liutukas rašė:
Dizainas skonio reikalas, cia galima nediskutuoti.
Kaina kaip ir visu masinu, manau taip pat nediskutuotina (kalbu apie betkoki modeli betkokios masinos su ta pacia komplektacija bei medziagom).
O vat visa kita butu idomu, pastebejau lyg langai galiniu duru atsidaro, cia pliusas ar minusas nezinau, man labai gerai kad neatsidaro pas IV, maziau vaikam rankos niezti. Jeigu dar butu dizelis V6, ta super, bet dabar su tuo paciu pasenusiu 4 cilindru tokios kubaturos, nezinau net. Sukiojamos sedynes labai idomu ir labai noreciau tokios funkcijos, buciau jau nekarta panaudojes, buna momentu
Vat kaip issprestas klausimas su daiktadezem, pas IV galiu pasakyti ju nera, neturiu net kur susideti daiktu, netelpa, pridaryta cocacolos stiklinem detis, o daiktam minimumas, neisivaizduoju kaip kelioninei masinai neprasprende shio klausimo. Vat ar istaisytas shiuo klausimu V-as, ar viska deti ir krauti ant grindu...


Kas tau sake kad voyageris kelionine masina? Tokiais teiginiais neapsijuok kur nors amerikonu forume Amerikoje musu minivenai yra naudojami isskirtinai namu seimininkiu vazinejanciu pasiimti vaiku, pasidegint soliariume ir i supermarketa. Ten is kur musu automobiliukai kile, kelionems naudoja rimtesne technika, tokia kaip si:
http://en.wikipedia.org/wiki/File:94-97RamVan.JPG


#29 Re: IV vs V
EGO limited Rašyta: 2009.02.27 22:25
na mes daugeli dalyku suprantame skirtingai. ir norint viska taip suprast kaip amerikeiciai reikia daug hamburgeriu suvalgyt . o tas terminas "kelionine" tai labai subjektyvus, kitiems ir pasat caravan kelionine masina o kas liecia amerika ju ir siknos didesnes ir atstumai visai kiti...


#30 Re: IV vs V
Gran Martin Rašyta: 2009.02.28 9:06
Plymutai, biski i masinos pavadinima isigilink


#31 Re: IV vs V
liutukas Rašyta: 2009.02.28 9:43
Vieniems vienos, kitiems kitos. Galima sakyti kad kelionine masina yra visas busikas su miegamom lovom ir vituvele, wc ir kt. Bet kad i >5m ilgio masina neideti daiktadeziu, cia jau man nesuprantamas dalykas. Kibiruose ir tai daugiau yra kur pasideti. Cia man labai didelis trukumas voyageriuose, nezinau ar ta pati problema islikusi TC. Tiesa pasakius man atrodo kad net CD pasideti nera kur, i bardachioka turbut net netelpa (na dar nebandziau bet itariu).


#32 Re: IV vs V
Mindas112 Rašyta: 2009.02.28 20:53
Citata:

liutukas rašė:
Vieniems vienos, kitiems kitos. Galima sakyti kad kelionine masina yra visas busikas su miegamom lovom ir vituvele, wc ir kt. Bet kad i >5m ilgio masina neideti daiktadeziu, cia jau man nesuprantamas dalykas. Kibiruose ir tai daugiau yra kur pasideti. Cia man labai didelis trukumas voyageriuose, nezinau ar ta pati problema islikusi TC. Tiesa pasakius man atrodo kad net CD pasideti nera kur, i bardachioka turbut net netelpa (na dar nebandziau bet itariu).

Reikėjo automatą,o ne "mechankę" pirkt,ir tarp priekinių sėdynių būtum gavęs daiktadėžę,kurioje ir racija,ir CD,ir dar visokio velnio telpa...


#33 Re: IV vs V
ramuz Rašyta: 2009.02.28 21:30
( dar vienas dyzelio su mechanine deze trukumas )


#34 Re: IV vs V
liutukas Rašyta: 2009.03.01 15:30
buciau pirkes automata tikrai, bet kaina tuo momentu ant 20k brangesnis buvo, nes automatas pradejo eiti tik nuo 2005m berods.
Ir prie ko cia automatas, visos mechankes turi normalius "bardachiokus", o cia iskrypimas, CD net netelpa, siandien pabandziau igrust. Amerikonai nepasizymi isradingumu


#35 Re: IV vs V
Aidas . Rašyta: 2009.03.01 17:12
nevaryk ant amerikonu , juk su europieciu vazineji , amerikonams uztat Cocacolai vienam is voyager modeliui net 14 deklu yra numatyta . jei abi priekines sedynes valdomos elektra , tai ir po sedyne neber daiktadezes , tikrai mazoka vietos daiktams , pas V kazkokios gale rodos daiktadezes yra. Tarp priekiniu sedyniu visai patogu tinklas daiktams susimesti . tikriausiai ir mechankei tiktu .


#36 Re: IV vs V
Vladas Rašyta: 2009.03.02 17:37
na man teko kazkiek paciupjnet V, vazinaujau su III , paskui IV, paskui pacifica , ir vel taip gavos kad IV CRD (beje pirkit... parduodu ) ir vienareiksmiskai IV man idomesnis, grazesnis, malonesnis(aisku pereinamas modelis , riestom farom), V kazkaip jauciausi keistai, kol vaziuoji lyg ir nieko, bet kai eini prie masinos , kazkaip..nu sorry, bet katafalko jausmu dvelkia...nuotraukoj taip grazu, bet gyvai kai ziuri---nesiziuri (aisku skonio reikalas)
kas liecia technines charekteristikas, tai kiek as suprantu ten is esmes tik greiciu deze nauja, variklis , bent vizualiai taip pat atrodo..taip kad as manau, jei nesivaikai mados, noro vazinet naujesniu modeliu tik del to kad naujesnis modelis, rinkis IV pilna, nei tuscia V, bet velgi...zaidzia tas jausmas , kad jis naujas modelis..tai pagrinde ir stumia ji pirkt uzmirstant kas kazkas ten netaip


#37 Re: IV vs V
TomasK Rašyta: 2009.03.02 18:54
Vienas prancūzas, gyvenantis Vokietijoje yra pasakęs: "aš, kaip tikras prancūzas, norėčiau nusipirkti kitokia nei vokiška mašiną- Citroną, Peugeot, Renault ar panašiai, bet kai pagalvoji, kad po 5 metų ją reiks parduot, pasirenki VW"

Taip ir čia. kai pagalvoji, kad po 5 metų reikės parduot IV ar V- kaži kūrį lengviau parduosi?

Beje, V man patinka-erdvės gal ir mažiau, bet visgi naujas daiktas...


#38 Re: IV vs V
xamas Rašyta: 2009.03.03 14:58
Na as ciupinejausi uz V, patiko pavaros, jau gali pac pazaisti, tik bijojau ka nors sugadint , keistokas uzvedimo principas, "raktas" atsoka ( atjungia starteri) tik kai uzsiveda variklis, neteko grabaliot limited salono, bet LX plastikas tai tragiskas, baisiau nei darbiniam VW, pasigedau borto komputerio stoge, matyt pas lx jis ten nenumatytas, o kazkur turi but prietaisu skydelyje, bet ir cia jo nebuvo. Stovejimo stabdys ji atleidzant per nagus nebeduoda, pakeite veikimo principa, jau kaip standartine iranga yra ESP, graziau atrodo klimos valdymas, del erdves nepasakyciau kad daugiau V, gal per mazai pabuvau jame. Variklis 3.3 1:1 kaip IV, tik vietos po kapotu daugiau, cia del 4.0ltr variklio turbut. Trecia eile sedyniu tai tik vaikams, labai nepatogios, ypac kai kelieniai virs galvos islenda Kazkaip man IV solidesnis yra, bet kol nemaciau V limited tai daugiau pasakyt negaliu.


#39 Re: IV vs V
EGO limited Rašyta: 2009.03.03 15:00
kas per virusas tas VW


#40 Re: IV vs V
EGO limited Rašyta: 2009.03.03 15:03
beje dabar galima isigyti (tik is USA) ir VW routan - tai vienas ir tas pats V







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas