logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





#1 Gal verta atidaryti nauja tema ?
Ner.vai Rašyta: 2009.03.02 18:29
Pasiulymas moderatoriams : Gal verta pabandyti i viena vieta sudeti guoliu atitikmenis ? Sakykime IV-ko dirzo itempejo guolis - tinka nr. 6303 ir tt.
Manau visiems butu naudinga tokia informacija, nereiketu daug ieskoti guolio atitikmens.
PVZ. man dar butu gerai suzinoti kondicionieriaus kompresoriaus skyvo guolio atitikmeni, nes nauju nerandu.


#2 Re: Gal verta atidaryti nauja tema ?
Mindas112 Rašyta: 2009.03.02 19:41
Mintis gera,pabandysim.Beje,tą AC guolį nesenai man keitė,bet nepamenu matmenų,gal Bosas primins-pas jį mėtosi senas...


#3 Re: Gal verta atidaryti nauja tema ?
paulius78 Rašyta: 2009.03.02 19:45
siaip ne tema nauja pradeti, o straipsni parasyti (yra tokia kategorija, meniu skiltyje), kur lenteles forma, pagal metus, darbini turi ir t.t. butu sudeta tokia info. nes gausis tas pat kaip su tema kur kalbama apie tepalo keitima. zinuciu gal 500, ir kai reikia surasti info reikia sedeti ilgai ir nuobodziai, kol randi reikiama info.


#4 Re: Gal verta atidaryti nauja tema ?
Ner.vai Rašyta: 2009.03.03 9:05
Citata:

Mindas112 rašė:
Mintis gera,pabandysim.Beje,tą AC guolį nesenai man keitė,bet nepamenu matmenų,gal Bosas primins-pas jį mėtosi senas...

o blyn tai reikia Bosa gaudyti, nes pas mane irgi uzti pradejo, o nesinori ardyti tol kol naujo neturesiu


#5 Re: Gal verta atidaryti nauja tema ?
Ner.vai Rašyta: 2009.03.18 11:40
Kadangi jau susitvarkiau savo svirply, tai pateiksiu info, kuri gal kam nors bus reikalinga:
Chrysler t&c 2002, 3.3
Itempejo guolis : 6203
Parazitinis guolis : 6203
A/C kompresoriaus skyvo guolis : 30BGS10DST ( Nachi ), diametrai : 30*52*22.







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas