logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 3 »


#1 Perkamas gr voyager
kubilas Rašyta: 2009.03.10 12:49
Sveiki.esu naujokas jusu forume.noriu isigyti gr voyager.tranzas per didelis,ir ant bile kur uzbuksuoja.transporteri jau turejau(rijo 15l tepalo1000km-nesibaigiancios turbinos bedos.)sprinteriui neuztenka biudzeto.gal jus galite ka patarti.konkreciai,tai akys prilipo prie sio modeliuko(apziurejau-patiko,lab tvarkingas.bet gal zinot i ka reik atkreipt demesi???)http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=2153789 .lab dekingas uz patarimus.esat saunuoliai ikure toki kluba.esu nustebintas kiek daug geru patarimu ir super nusimananciu zmoniu cia raso savo atsiliepimus.


#2 Re: Perkamas gr voyager
paulius78 Rašyta: 2009.03.10 13:09
siaip perkantiems vojageri yra jau sukurta tema. todel labai galimas daiktas, kad tavo tema prilipdys prie jau esancios. siaip toks pastebejimas- sprinteriui neuztenka pinigu, o ziuri i toki auto. jie pagal kategorija labai skirtingi auto... jei tikiesi tokio talpumo kaip mikriuko - tai zinok vojageris toks nera.


#3 Re: Perkamas gr voyager
EGO limited Rašyta: 2009.03.10 13:15
na tavo isvaardinti modeliai kiek kitos kaategorijos nei gr voyager.... tad svarbiausia gerai apmastyti savo poreikius, pries pasirenkaant modeli o del pacio auto: kebulo defektai - nieko isskirtinio, viskas tas pats kaip ir kitu auto, na tokiu metu masinai reiktu atkreipt demesi i aut. deze kad nebutu sudrozta. o daugiau gal II-ku savininaki patars


#4 Re: Perkamas gr voyager
kubilas Rašyta: 2009.03.10 13:36
Na,gr voyager atitinka mano poreikius.nereik did busiuko.ir situacija su $ne superine.siam momentui kubatura (voyager)pats tas.ir 18metu dukra,atrodo,puikiai susitvarko su jo vairalazde.rudys ne per daug jaudina.bet visiskai nesigaudau automatik dezej.konkretus modelis atrodo gerai,svelniai jungia begius,i kalna pajuda kai atleidziamas stabdis.jokio pasalinio garso negirdeti nei vaziuojant,ir imetus 3b isigazaves svelniai stabdo nuemus gaza.(tai perskaiciau jusu forumo patarimuose)motoriuko garsas stabilus tiek dujom-tiek benzu.nesigirdi voztuvu ar pakeleju taksejimo.paskutin 10metu vaziavau tik dyzeliais.bet matau ,kad saikyte jusu klube dziaugiasi 3.3motoriukais.tai ir susdomejau.Tiesa-tepalo dangtelio nemeta atsukto nuo garlavinos,garas neina is jos.zodziu-motoro darbas nekelia itarimu.tik nezinau ,ka dar galiu padaryt isbandant deze.aciu.


#5 Re: Perkamas gr voyager
Raimis LXi Rašyta: 2009.03.10 18:31
Bandymus atlieka specialios tarnybos, dazniausiai tai buna pirmas ir paskutinis bandymas Juk ne uz 20000 masina perki - jei sakai kad graziai dirba, tai ciupk masiniuka kol yra, nes paskui gali tekti gailetis kad praziopsojai toki varianta Cia patarimas is asmenines patirties - paskui 3 menesius ieskojau kol vel radau verta demesio modeli.


#6 Re: Perkamas gr voyager
sporttruck Rašyta: 2009.03.10 21:02
kai nusipirksi , pakeisk dezej tinkamus tepalus ir vaziuosi vargo nematydamas..


#7 Re: Perkamas gr voyager
kubilas Rašyta: 2009.03.10 21:40
Dekingas,vyruciai,uz patarimus.ko gero jamsiu ta auto ir dar pora puslitriu aplaistyt.aisku,ne 20k kainuoja,kaip kolega issireiske.pries tai nupirkau uz 34k toyota-tai per metus dar 7k visokiems dalykeliams suvariau:forsunkes(2000lt 1na nauja,mete 5a begi:dar1k, sankaba:2k su darbaisir t.t.)tai daba bile koki suda [pirkdamas deruosi iki kraujo aciu ,kad isklauset ir uz patarimus.manau,kad curka bus patenkinta pasirinktu VOYAGER AWTOMAT.lekiu fules ziuret-real v liverpool


#8 Re: Perkamas gr voyager
ru22 Rašyta: 2009.03.11 21:30
O salonas mane veza...


#9 Re: Perkamas gr voyager
Mike Rašyta: 2009.03.12 20:04
Salonas prabangiausio viesnamio savininkui gedos nepadarytu............


#10 Re: Perkamas gr voyager
iGince Rašyta: 2009.03.16 20:09
Zinau kad tai siaubiai subjektyvu, bet karta teko sedet raudonam salone.... Po valandikes "stogas pradejo vaziuoti". Tad pasiulysiu pasedet joje pries perkant bent kiek...


#11 Re: Perkamas gr voyager
busas Rašyta: 2009.03.19 14:28
aisku pirk - talpus ir patogus ir negaila bus jei kas atsitiks


#12 Re: Perkamas gr voyager
Plymouth V6 Rašyta: 2009.03.19 16:03
Citata:

iGince rašė:
Zinau kad tai siaubiai subjektyvu, bet karta teko sedet raudonam salone.... Po valandikes "stogas pradejo vaziuoti". Tad pasiulysiu pasedet joje pries perkant bent kiek...


As jau RU22 buvau pasakojes, kokie malonus pojuciai apima pasedejus valandele tokiam salone, o jei dar vaziuojant... Net zoles nereikia


#13 Re: Perkamas gr voyager
ru22 Rašyta: 2009.03.19 16:51
Kas gali paskolint porai valandu pasedet?


#14 Re: Perkamas gr voyager
dogeris Rašyta: 2009.03.19 17:50
Citata:

ru22 rašė:
Kas gali paskolint porai valandu pasedet?


Čia į KPZ prašotės ar kur:-)


#15 Re: Perkamas gr voyager
Gedcka1 Rašyta: 2009.03.19 20:58
as turejau tokiu salonu,5metus,tik pirmuka,visai nieko.Isbudavau 4-6val. Tarpkitko man asmeniskai grazesnis salonas nei dabar ketvirtuko(sviesus greit purvinasi)


#16 Re: Perkamas gr voyager
AERO_DD Rašyta: 2009.03.19 22:44
raudonas veliurinis salonas....gal kazkam ir patiks....bet man ne..... Kada sau ieskojau Vana tai sedejau, vaziuojau minivenus su raudonas salona, panele ir t.t(plymouth,pontiac trans sport....)ne zinau bet man tai kazkoks siaubas... ir tai buvo vasarasaule sviecia+ryskus salonas neee ,ir biske geriau bet man irgi tada nepatinko labai sviesus (smelio sp.salonai Voyagerio).Tai va,kas yra idomu pgal vaizda raudonas salonas labai grazus,bet kai pats ten sedi....kazkoks diskomfortas buvo( gal reikia dar saules akiniai ) ir manau raudona sp.salonas kaip ir visur paskui isdegins nuo saule greiciau negi kiti sp.(ir cia jau fizikos savybes ir nieko ne padaris...) O kas turi tokios auto ne pikit vistiek,kaip sakoma: kiekvienam savo!


#17 Re: Perkamas gr voyager
Misha Rašyta: 2009.03.20 1:14
Citata:

Plymouth V6 rašė:
Citata:

As jau RU22 buvau pasakojes, kokie malonus pojuciai apima pasedejus valandele tokiam salone, o jei dar vaziuojant... Net zoles nereikia


Isivaizduoju reikes ir man isbandyti , kaip sakoma vaziuoji ir kaif....... :-)


#18 Re: Perkamas gr voyager
Plymouth V6 Rašyta: 2009.03.20 9:45
Citata:

Gedcka1 rašė:
as turejau tokiu salonu,5metus,tik pirmuka,visai nieko.Isbudavau 4-6val. Tarpkitko man asmeniskai grazesnis salonas nei dabar ketvirtuko(sviesus greit purvinasi)


Tai as ir sakau kad nerealiai Jauciasi hipiu laiku itaka situ masinu kureju gyvenimui Pazintis su vysniniu salonu prasidejo nuo draugelio pirmuko, o po to kitas draugelis antruka buvo nusipirkes, vaziuodavau ir kaifuodavau...


#19 Re: Perkamas gr voyager
EGO limited Rašyta: 2009.03.20 12:36
na turbut salonu spalvomis niekas nepralenks senu mersedesu :kokiu tik nori ten paas juos zaliu, rudu, melynu.....


#20 Re: Perkamas gr voyager
chiopas Rašyta: 2009.03.25 21:34
Apie voyager svajoju jau koki du metai tik kad va pinigu niekaip neuztenka, kiek geru atsiliepimu girdejau apie jy kad net galva svaigsta svajoniu mano masina cia tik dar pataupyt reikia sudo nenoriu nusipirkt pirkt noreciau 2.5CRD dyzeliuka kokiu 2003m. IV kartos nors ir III grazus ir komplektacijos tai geros noretusi kad butu elektros paketas bent dar GPS galetu but bet jei ir nebutu tai nebaisus dalykas Seip skaiciau pas jus kad sitie CRD geresni nei tie senesni italiski Kai tik pagyves ekonomika lietuvoj iskart reikes kaup litukus ir nupirkt koky voyager







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas