logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 (2) 3 »


#21 Re: Perkamas gr voyager
Gran Martin Rašyta: 2009.03.25 21:43
Citata:

chiopas rašė:
Apie voyager svajoju jau koki du metai tik kad va pinigu niekaip neuztenka, kiek geru atsiliepimu girdejau apie jy kad net galva svaigsta svajoniu mano masina cia tik dar pataupyt reikia sudo nenoriu nusipirkt pirkt noreciau 2.5CRD dyzeliuka kokiu 2003m. IV kartos nors ir III grazus ir komplektacijos tai geros noretusi kad butu elektros paketas bent dar GPS galetu but bet jei ir nebutu tai nebaisus dalykas Seip skaiciau pas jus kad sitie CRD geresni nei tie senesni italiski Kai tik pagyves ekonomika lietuvoj iskart reikes kaup litukus ir nupirkt koky voyager

na su tuo dyzelio pigumu, tai ka as zinau
nebent jei gauni dyzeli uz 2 lt arba isvis uz dyka- tada pigiau
pabet seip dujos- benzas i ta pacia kaina stoja


#22 Re: Perkamas gr voyager
chiopas Rašyta: 2009.03.26 12:00
Tame ir esme kad galimybe turiu gaut po 2lt o su dujom man seip nelabai pagtinka nes pavojinga kazkaip, gal fobija kokia turiu dujom nzn Atrodo kad sprogs ir seip tu duju daug ryja tai baka jau didely reikia nes jei is vilniaus y kokia palanga lekt tai koloneles kelias reiketu aplankyt Nzn cia tik man taip atrodo, db turiu benzina tik ne voyager tai man pats benzino vaziavimo stilius kazkaip man traukos daug nereik o su dyzeliu esu vazinejas tai lb patiko Smagiau kazkaip tik kad galetu turbina prie kokiu 1.5k ysijungt nes prie 2k tai toks kartais glusokas variklis atrodo


#23 Re: Perkamas gr voyager
kolektyvas Rašyta: 2009.03.26 15:04
Dyzelis(2,5 CRD) istikruju vaziuoja puikiai,gana tyliai,gana minkstai.Autostradoj kuro ryja tikrai nedaug(apie 5.3l),mieste apie 8. Vienas trukumas-brangios detales.Jaigu pirksi toki,tai ieskok su LIMITED komplektacija.Ten yra beveik visi navarotai. Tik tikrink kad viskas veiktu,nes remontas brangiai kainuos.


#24 Re: Perkamas gr voyager
chiopas Rašyta: 2009.03.27 0:48
Tai jau jei toky nauja pirkt tai tik limited nes norisi prabangos O elektrine dalis tai daugumos naujesniu viskas brangu nes juk ganetinai naujas dalykas yra todel ir kainuoja tiek Taisymas aplamai dyzeliu brangesnis bet jei tvarkingai vaziuojant jie yra ganetinai patvarus, aisku jeigu droziant tai bet kuri masina juk nelaikys, reikia normalei vazinet juk tausot savo daikta


#25 Re: Perkamas gr voyager
kubilas Rašyta: 2009.03.27 22:34
Vistiek man senukai Voyager labiau prie dusos savo dizainu.o ta su raudonu vidum nespejau nupirkti.kol trepsejau apmastymuose-nunese.vel jieskau.taupau shaibytes .bet dar vienas pasirode autogide.bet naujesnis ,rupuzele.http://www.autogidas.lt/auto/skelbima ... enaturis_1999/01/16187115 be sedyniu.gal kas pasakys ,kiek tas kainuoja imesti.tik nereik pasakot ,kad kaina -kaip mano toyotai-po 700 lt.aciu uz nuomones.


#26 Re: Perkamas gr voyager
arunka Rašyta: 2009.03.28 9:13
kaina vonios tai normali,bet tas 2.4L motoriukas man asmeniskai ne prie dusios


#27 Re: Perkamas gr voyager
eddas Rašyta: 2009.03.28 9:39
Domejaus ir as tuo auto.Tai pardavejas pats pripasakojo apie trukumus jam zinomus,o kiek dar nezino.Auto tai perparduodama.Priedo tai keistas variantas.Dokumentai is gamyklos su 5 vietom.Nepatarciau.


#28 Re: Perkamas gr voyager
Bauke Rašyta: 2009.03.28 9:39
Viskas gerai su tuo motoru tik kodel keturios pavaros?


#29 Re: Perkamas gr voyager
arunka Rašyta: 2009.03.28 9:59
Citata:

Bauke rašė:
Viskas gerai su tuo motoru tik kodel keturios pavaros?

nu kaip kam,tai jis rupesciu nemazai yra pridares,o ir kolega turi toki,tai irgi problemu iskyla karts nuo karto,dazniausiai tai elktra ir dujos(cia aisku nuo irangos priklauso).


#30 Re: Perkamas gr voyager
raimmis Rašyta: 2009.03.28 11:19
del dokumentu, tai ziurint is kur parvarytas, nes daznai registruoja kaip lengva sunkvezimi, kad eko mokesciai mazesni butu, uztat riboja vietu skaiciu, dazniausia sedyniu nebuna arba pertvara sukalta o variklis kaip variklis bedu pas visus yra o del pavaru tai gal suklydo


#31 Re: Perkamas gr voyager
kubilas Rašyta: 2009.03.28 19:39
pasidomejau-duju jame nera.pora vietu reik padazineti.kuriasi,motor dirba norm.gal kas buvot susidures su tokia kubatura.kaip jie save pateisina(2,4).ir dezej kazkas darosi ,bet nelabai supratau kas.reiks perskambinti.o kaip su sedynem reikalai.del manes gali buti ir 5 vietu,kad tik nereikt keliu moketi.


#32 Re: Perkamas gr voyager
arunka Rašyta: 2009.03.28 19:59
Citata:

kubilas rašė:
pasidomejau-duju jame nera.pora vietu reik padazineti.kuriasi,motor dirba norm.gal kas buvot susidures su tokia kubatura.kaip jie save pateisina(2,4).ir dezej kazkas darosi ,bet nelabai supratau kas.reiks perskambinti.o kaip su sedynem reikalai.del manes gali buti ir 5 vietu,kad tik nereikt keliu moketi.

del variklio savo nuomone jau pasakiau,bet nebutinai turi jos klausyti,cia jau kaip pasiseks,aisku 3.3 yra zymiai patikimesni,bet ten automatas.Nezinau tavo pziurio i automatus ,taip kad spresk pats.Del dezes irgi issiaiskink,kad paskui nereiktu didnt investicijas(gana zenkliai) Kas liecia keliu mokesti,tai atkreipk demesi i dokumentus,kad nebutu krovininis arba kombi.Sedyniu kainu tiksliai nezinau,bet girdejau kad nepigios(~500-700lt).Tik jei dokumentuose 5 vietos,tai gali iskilti papildomu rupesciu su vietu skaiciaus padidejimu.


#33 Re: Perkamas gr voyager
kubilas Rašyta: 2009.03.28 20:59
taip ir supratau is shaikytes pasisakymu.tik 3,3motor.automat manes negasdina.bet sedyniu kaina ispudinga.nemaniau ,kad voniai tokios pat brangios kaip toyo ir sharan.na ka- tesiu pajieskas.aciu vyruciai.


#34 Re: Perkamas gr voyager
Arnas Rašyta: 2009.03.29 0:26
Nieko nebijok. Sedyniu kainos nera dideles. jei reks eit technikine su dokumentais 5 vietom - isimsi galine sedyne (arba vidurine) ir psio. Jei viskas tinka - imk ir nesiparink.
Aisku, dokumentuose turi buti ivardinta, kad auto yra lengvoji (nekomercine) transporto priemone.


#35 Re: Perkamas gr voyager
Mindas112 Rašyta: 2009.03.29 8:36
Citata:

Arnas rašė:
Nieko nebijok. Sedyniu kainos nera dideles. jei reks eit technikine su dokumentais 5 vietom - isimsi galine sedyne (arba vidurine) ir psio. Jei viskas tinka - imk ir nesiparink.
Aisku, dokumentuose turi buti ivardinta, kad auto yra lengvoji (nekomercine) transporto priemone.

Reik įvertinti ir tai,kad policininkas gali išrašyti baudą,jei važiuotumėt septyniese,o vietos įformintos tik penkios.Jiems bus dzin modelis,sakys-susitvarkyk dokkumentus,jei nori,o dabar palik tarp sėdynių banknotą...


#36 Re: Perkamas gr voyager
Darukas Rašyta: 2009.03.29 11:41
Kai prieš 4 metus pirkau pirmuka, buvo įrašytos 5 vietos, tai Regitros darbuotojas įkišo galvą į saloną, pažiūrėjo, kad yra sedynės ir į naują tech. pasą įrašė 7 vietas.
Kaip dabar vyksta vietų didinimas - nežinau. Manau kad sedynės ir diržai turėtų būti.


#37 Re: Perkamas gr voyager
Plymouth V6 Rašyta: 2009.03.29 14:33


#38 Re: Perkamas gr voyager
kubilas Rašyta: 2009.04.02 19:50
Nespejau.nebegalioja skelbimas.bet ,jei nepardave,ides vel.kol kas naujienu siame fronte nera.o ir darbai uzpuole(akmuo ant akmens lipa)bet dar pasirodys neblogu modeliuku ,manau. aciu ,vyruciai,uz komentarus.


#39 Re: Perkamas gr voyager
iGince Rašyta: 2009.04.07 18:11
Mano subjektyvi nuomone, bet tik ne CDR.
Silberyje buvau pralekti bandomaji su nuliovu 2008 CDR.... Traktorius ir tiek.... Tik nekoliokit manes cia stipriai. Zinau kad ne visi sutiksit....


#40 Re: Perkamas gr voyager
Arnas Rašyta: 2009.04.07 19:16
Tokio motoro nera. Buna tik CRD.







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas