logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





#1 Bildejimas galineje pakaboje
Pamarys Rašyta: 2009.03.26 21:24
Sveiki kolegos.Turiu klausimeli.Neseniai ispurciau vaziuokle EOLTE.Viskas OK anot ju.Taciau erzina duslus bildesys gale vaziuojant per duobes. Gal numanot kokia galetu but priezastis?


#2 Re: Bildejimas galineje pakaboje
TomasK Rašyta: 2009.03.26 21:37
dusliokas negali būt?


#3 Re: Bildejimas galineje pakaboje
vids Rašyta: 2009.03.26 21:48
patikrink atidziai amortiku ir lingiu gumas


#4 Re: Bildejimas galineje pakaboje
paulius78 Rašyta: 2009.03.27 8:59
pas mane tas pat. siaip nemanau kad cia bus vaziuokles problema. tiesiog taip yra - reikia su tuom susigyventi ir patarimas tikrinantis vaziuokle: gerriausia tai daryti tech. apziurose, nes ant pakelejo ne visada galima nustatyti pradedancius pavargti sarnyrus.


#5 Re: Bildejimas galineje pakaboje
mmikass Rašyta: 2009.03.27 9:01
pas mane galas bilda kada atsipalaiduoja galiniu amortiku varztai (tiek virsuj tiek ir apacioj).


#6 Re: Bildejimas galineje pakaboje
Ryčka Rašyta: 2009.03.27 15:50
Pas mane tai gakinė sėdynė duoda bildėjimą.


#7 Re: Bildejimas galineje pakaboje
Myndeee Rašyta: 2009.03.27 18:06
pas mane bildejo. patiktrinau nieko nesimate ant kratilkos. perverziau amortikus ir dingo.


#8 Re: Bildejimas galineje pakaboje
dogeris Rašyta: 2009.03.27 19:09
Citata:

Pamarys rašė:
Sveiki kolegos.Turiu klausimeli.Neseniai ispurciau vaziuokle EOLTE.Viskas OK anot ju.Taciau erzina duslus bildesys gale vaziuojant per duobes. Gal numanot kokia galetu but priezastis?


kokia kaina išpurtymo Eolte


#9 Re: Bildejimas galineje pakaboje
Arnas Rašyta: 2009.03.27 19:18
O gal zapaske reik prisiverzt?


#10 Re: Bildejimas galineje pakaboje
Pamarys Rašyta: 2009.03.27 19:31
Jei gerai pamenu tai papurtymas EOLTE apie 20 lt.Bijau dabar sumeluot, bet tikrai ne daugiau. Zapaskes pas mane ten nera, nes duju balionas, o del sedynes tai buvau issiemes, tai tas pats.


#11 Re: Bildejimas galineje pakaboje
Trioškis Rašyta: 2009.03.27 20:21
Itariu bus amortizatoriai. Pas mane bildejo net per trinkelemis grysta kelia vaziuojant. Kol nepakeiciau amortiku taip ir bildejau.


#12 Re: Bildejimas galineje pakaboje
Pamarys Rašyta: 2009.03.27 22:15
Anot diagnostikos amortikai po 50 proc.Sausi, neapsislapine.Bet esu kazkada padares eksperimenta- EOLTE rode 20 proc.,Autoaibeje- po 60 proc.


#13 Re: Bildejimas galineje pakaboje
Trioškis Rašyta: 2009.03.27 22:28
Citata:

Pamarys rašė:
Anot diagnostikos amortikai po 50 proc.Sausi, neapsislapine.Bet esu kazkada padares eksperimenta- EOLTE rode 20 proc.,Autoaibeje- po 60 proc.


Pries keisdamas savus pabendravau su pazystamu dirbusiu Siauliu "Kemi". Anot jo, tie stendai rodo amortizatoriu efektyvuma, o apie ju bildesi nieko nerodo. Patare nemetyt pinigu ir nevaziuoti i jokias vaziuokles diagnostikas. Tai darbe su kolegom pasikelem mano vana, perpurtem parastu "lauztuviniu" budu ir nusprendem, kad bildesysy is amortiku. Kad nebutu skaudziai ir be reikalo suduota per kisene, eksperimentui nupirkau naujus "nivinius" amortikus. Sudejus bildesio nebeliko.


#14 Re: Bildejimas galineje pakaboje
raimmis Rašyta: 2009.03.27 22:28
paziurek virsutines amortiku gumas pas mane irgi bildejo o tikrinant jos atrode visiskai geros


#15 Re: Bildejimas galineje pakaboje
Pamarys Rašyta: 2009.03.28 8:06
Aciu kolegos uz patarimus.Butinai pasinaudosiu jais.







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas