logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 ... 7 8 9 (10)


#181 Re: Rankinis stabdis
arunka Rašyta: 2009.09.05 21:08
tuoj mums moderai duos velniu,kad ne i tema snekam,jei ka tai davai per skype snekam,ok?


#182 Re: Rankinis stabdis
Dziugesiukas Rašyta: 2009.09.05 21:08
Citata:

vyygis rašė:
Na tas veikejas kazin ar gryzes, zadejo lekti kazkur zvejot i Rusija toli toli.
O ardyti pradek nuo to ,kad pirmiausia pasipiesk ant popieriuko kur ir pro kur kuri spyruokle eina, tada atkabink spyroukles kur prilaiko kalades kad nebarsketu, ten is kitos puses prilaikai pirstu ir is priekio paspaudes pasuki ir jos jau tavo, po to po viena atkabini spyruokles tarp kaladeliu, atkabinus visas viena kaladele nusiima ir reguletorius taip pat. o skyle ta is galo gal sugalvosi jau kuo uzkisti...

siais technologiju laikais kam piesti,jei galima nufotkinti su tel ir paskui viskas bus aiskiau nei reikia? tik aisku gaila teplioti tel su terlinais pirstais. tad gal popierius tiks


#183 Re: Rankinis stabdis
Dziugesiukas Rašyta: 2009.09.05 21:13
Citata:

arunka rašė:
tuoj mums moderai duos velniu,kad ne i tema snekam,jei ka tai davai per skype snekam,ok?

padaryta


#184 Re: Rankinis stabdis
algiux Rašyta: 2010.05.31 19:55
Sveiki, norejau paklausti del rankinio stabdzio , man nestabdo desnes puse rato kas gali, but kokie varijantai?


#185 Re: Rankinis stabdis
AERO_DD Rašyta: 2010.05.31 20:00
Citata:

algiux rašė:
Sveiki, norejau paklausti del rankinio stabdzio , man nestabdo desnes puse rato kas gali, but kokie varijantai?

nedirbo reguliavimo mechanizmas....arba uzrudijo pats reguliatoris


#186 Re: Rankinis stabdis
Bratka Rašyta: 2010.05.31 22:04
Jei rankinis rečiau naudojamas tai užrūdija tas mechanizmas kur skečia rankinio kaladėles. Teko ir man išardyti ir gerokai pramankštinti.


#187 Re: Rankinis stabdis
Dziugesiukas Rašyta: 2010.05.31 22:11
Citata:

algiux rašė:
Sveiki, norejau paklausti del rankinio stabdzio , man nestabdo desnes puse rato kas gali, but kokie varijantai?

jei bugnai, tai ten galejo kniedes isput rankinio mechanizmo. man taip buvo, sutaisyti imanoma servise.


#188 Re: Rankinis stabdis
AERO_DD Rašyta: 2010.05.31 22:42
Viska galima paciam padaryti,nieko ten sunkaus nera.Tin ne tingeneti . Is pirmo issardyti ir tada bus aisku arba viska valyti ir i wd 40(stabdziu skysti,arba kerosina) arba visa mechanizma pirkti deveta arba ieskuoti nauja remkomplektus.......


#189 Re: Rankinis stabdis
Wongas Rašyta: 2010.06.01 12:17
Man taip pat, per tech apžiūrą parodė, kad nestabdo ir stringa galinis d. pusės ratas. Tai faktas, kad reikėjo sutvarkyti. Nuvariau pas meistriuką.(patikimas) ir iš tos mažos problemėlės subėgo apie 400 lt. su darbu ir medžiagom. Va tau ir smulkmena.


#190 Re: Rankinis stabdis
BOSAS Rašyta: 2010.06.01 13:27
Buna ir gan nemazai kai smulkios i tokias pavirsta


#191 Re: Rankinis stabdis
algelis Rašyta: 2010.06.01 15:24
greiciausiai kad bus rankinio kaladziu mechanizmas uzrudyjes!reikia isvalyt,sutept ratuka,"susukus" ideti ir viskas turetu stabdyt!


#192 Re: Rankinis stabdis
sanupras Rašyta: 2010.11.15 12:10
HELP Ušstrigo stovejimo stabdzio pedalas.Nuspaustas iki galo nebegryzta.


#193 Re: Rankinis stabdis
andrius13 Rašyta: 2010.11.15 18:29
Man ir buvo bedu tai isardziau (nors nesu niekada to dares) pakeiciau nurudyjusia spyruokle viska isvaliau,sutepiau o paverzt pries uzdedant rata pamirsau... zioplys...

Pridėti bylą:



jpg  DSC00003.JPG (294.37 KB)
3990_4ce15fd9dbac8.jpg 960X1280 px


#194 Re: Rankinis stabdis
BOSAS Rašyta: 2010.11.15 20:25
Koks skirtumas veliau paverzei

tik dabar kita karta jau nepamirsi


#195 Re: Rankinis stabdis
andrius13 Rašyta: 2010.11.16 6:40
Neturint garaziuko ne visada norisi tokiais orais krapstytis,ypac kai esi diletantas tai ir paprastas darbelis uztrunka... gryzti po darbo jau tamsu







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas