logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 (2) 3 4 5 ... 10 »


#21 Re: Rankinis stabdis
Rašyta: 2006.03.29 21:02
kaip virgis man rase tai du su virsum simto.Tai naujos mesos prikniedijimas bus pigiau


#22 Re: Rankinis stabdis
Andriux001 Rašyta: 2006.03.29 21:32
domejausi del kaladziu.. tai komplektas gaunasi apie 60LTL. cia aisku kniedijimas, nes nemanau kad butu logiska pirkt uz 250.. nors man uz 180 surade buvo, ale vistiek nesamone..

tik va pas mane beda kazkiek kitokia.. kai is po nakties pradedu vaziuot.. nuspaudziu stabdy.. gale ten tokia #PYP# darosi.. atrodo kaip zvyro kas primetes.. sakyciau zvyro ir yra. ale pavazinejus , pastabdinejus.. problema dingsta.. pas ka dar taip??? netikiu kad pas mane viena


#23 Re: Rankinis stabdis
piktas Rašyta: 2006.03.29 21:40
Manau, kad problema yra tarpelyje tarp kaladeliu ir barabano. Man taip buvo. Reik toki varztuka pasukti. Vienas garazinis uz visu ratu ir skyscio patikrinima paeme tik 40 lt. Servise, tik metai masiniuko reikalingi, kuo naujasne, tuo kaina geresne.


#24 Re: Rankinis stabdis
Andriux001 Rašyta: 2006.03.29 21:48
nelabai supratau ka jis ten tau dare uz ta 40LTL tu paspaudinejai stabdi, o jis sako gerai? ar kaip cia?


#25 Re: Rankinis stabdis
darėnas Rašyta: 2006.03.29 21:49
man ir po ilgesnio stovėjimo pastabdžius keistas toks garsas būna, lyg atkibtų prikepusios kaladėlės ar pan....


#26 Re: Rankinis stabdis
piktas Rašyta: 2006.03.29 22:06
Nueme visus ratus. Suslifavo viena diska, nes buvo bortelis barabane, kur Tau garsus kiekviena ryta leidzia. Nuorino sistema. Patikrino stabdziu skysti su spec aparatu. Zodziu netiki ir nereik.


#27 Re: Rankinis stabdis
EiMiS Rašyta: 2006.03.29 22:08
Tu gal geriau adresą ar telefą parašyk, o ne tikim/netikim


#28 Re: Rankinis stabdis
Gran Martin Rašyta: 2006.03.29 22:09
Cia apie kurios kartos voyageri?
galines kalades Autoterpej diskiniam stabdziams 120 lt (be nuolaidu)
kam nx tas kniedijimas?

Citata:

Andriux001 rašė:
domejausi del kaladziu.. tai komplektas gaunasi apie 60LTL. cia aisku kniedijimas, nes nemanau kad butu logiska pirkt uz 250.. nors man uz 180 surade buvo, ale vistiek nesamone..

tik va pas mane beda kazkiek kitokia.. kai is po nakties pradedu vaziuot.. nuspaudziu stabdy.. gale ten tokia #PYP# darosi.. atrodo kaip zvyro kas primetes.. sakyciau zvyro ir yra. ale pavazinejus , pastabdinejus.. problema dingsta.. pas ka dar taip??? netikiu kad pas mane viena


#29 Re: Rankinis stabdis
EiMiS Rašyta: 2006.03.29 22:14
Tai diskiniam - III-ukuose priekiu varomuose gale būgniniai būna, tik AWD diskiniai....


#30 Re: Rankinis stabdis
Gran Martin Rašyta: 2006.03.29 22:21
ir bugniniai stabdziai senesniam modeliui brangiau kainuoja nei diskiniai naujesniam?
Citata:

EiMiS rašė:
Tai diskiniam - III-ukuose priekiu varomuose gale būgniniai būna, tik AWD diskiniai....


#31 Re: Rankinis stabdis
Andriux001 Rašyta: 2006.03.29 22:33
Citata:

piktas rašė:
Nueme visus ratus. Suslifavo viena diska, nes buvo bortelis barabane, kur Tau garsus kiekviena ryta leidzia. Nuorino sistema. Patikrino stabdziu skysti su spec aparatu. Zodziu netiki ir nereik.

as juk nesakiau kad netikiu.. ale nesupratau ka ten tikrino..


#32 Re: Rankinis stabdis
BOSAS Rašyta: 2006.03.29 23:07
Chebra kur jus voyageryje radote rankini stabdi
Pas mane tik kojinis stovejimo stabdis
Kokiose modifikacijose buna rankinis ????


#33 Re: Rankinis stabdis
Rašyta: 2006.03.30 8:32
rankini radau prie greiciu perjungimo svirties
P.S europinis modelis su mechanine greiciu deze,o siaip pries pirkima buvo daug ju ziureta tai ir tuose paciuose su mechanine daznai rankinis buvo prie pedalu.


#34 Re: Rankinis stabdis
Zenka Rašyta: 2006.03.31 16:58
Citata:

Andriux001 rašė:
domejausi del kaladziu.. tai komplektas gaunasi apie 60LTL. cia aisku kniedijimas, nes nemanau kad butu logiska pirkt uz 250.. nors man uz 180 surade buvo, ale vistiek nesamone..

tik va pas mane beda kazkiek kitokia.. kai is po nakties pradedu vaziuot.. nuspaudziu stabdy.. gale ten tokia #PYP# darosi.. atrodo kaip zvyro kas primetes.. sakyciau zvyro ir yra. ale pavazinejus , pastabdinejus.. problema dingsta.. pas ka dar taip??? netikiu kad pas mane viena


Raudondvario pl. (Nibeloje) kaladeles 80-100Lt kainuoja. (Servisiukas atveze, tai 100Lt pasieme, nors itariu, kad uz 80Lt pirko +20Lt uz atvezima...).

Tik pasiimk originalia kaladele, mat ten jos kaip supratau 2 rusiu (dydziu) buna.

O tas dzerzgimas ir pas mane yra , bet paziurejom, mesos ant kaladeliu dar yra, tai taip ir vazineju... kaladeliu nuenuiminejau.


#35 Re: Rankinis stabdis
Zenka Rašyta: 2006.03.31 17:00
Citata:

piktas rašė:
Manau, kad problema yra tarpelyje tarp kaladeliu ir barabano. Man taip buvo. Reik toki varztuka pasukti.


Koki?


#36 Re: Rankinis stabdis
BOSAS Rašyta: 2006.04.02 20:28
Tiksliai nezinau kaip pas tave ten yra bet zinok kad cypimas gali buti ir nuo paprastesniu kaladeliu
su kaladelemis viskas buna ok tik stabdant jos slykciai cypia ir viskas cia priklauso is kokios medziagos pagamintos


#37 Re: Rankinis stabdis
Andriux001 Rašyta: 2006.04.03 20:12
nu ne cypimas ten, o dzerzgimas.. kad kaip zvyro butu prieje.. bl siand ryte buvo uzsikirte .. pasidare nejuokinga..reiks imtis veiklos..

MARCIUS: sakyk kur ten tu tuos stabdzius tvarkei? nors itariu pasiimsiu manuala, pasistudijuosiu ir pats issiardysiu ir susitepsiu viska, nes kalades mesos irgi turi, o garselis tai kaip metalas i metala..


#38 Re: Rankinis stabdis
Mindas112 Rašyta: 2006.04.03 20:36
Andriux"ai,nepamirsk patepti kaladeliu darbinio pavirsiaus ir bugnu is vidaus -turetu garsai dingti,o atsairasti tik vienas:BUUUUUUMT!!!!!!


#39 Re: Rankinis stabdis
EiMiS Rašyta: 2006.04.03 20:48
Vien manualo ardymui nepakanka, reikia turėt didelį kūjį, nes kartais varžtus atsukęs vos ratlankį atlupi

Ir kaip Mindas rašė - nepamiršk gausiai sutept kaladėlių, tada mažiau dėvėsis


#40 Re: Rankinis stabdis
Andriux001 Rašyta: 2006.04.03 21:12
ratai pas mane patys nukrenta varztus atsukus
o va kaip barabanai nusiims tai bbs zino.. o jei dar pagrauzti daugiau, tai wapshe fyzdec turetu buti.. lupant galima tokia spyruokle nutraukti nesunkiai..







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas