logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 3 4 (5) 6 7 8 ... 10 »


#81 Re: Rankinis stabdis
Pacukas Rašyta: 2006.11.24 17:07
Pas mane yra sugedęs rankinio mechanizmas salone, neužsifiksuoja pedalas. Kiek man sakė ten gana kvailas jo ardymas. Gal kas turit patirties?


#82 Re: Rankinis stabdis
hellion Rašyta: 2006.11.25 23:51
aga, pas mane tas pac kartais fixuoja, bet ner garantijos kad neatshox... servise sake kad reiktu keisti "treščiotke"


#83 Re: Rankinis stabdis
Pacukas Rašyta: 2006.11.26 10:50
Tai va man ir sake, kad prieiti prie tos "tresciotkes" reikia vos ne puse paneles isardyti... Idomu ar is tiesu ten taip sudetinga..


#84 Re: Rankinis stabdis
hellion Rašyta: 2006.12.05 13:12
nu man bile ta "treshchiotke" gaut, o jau ardymu ir jos idejimu tai gal tegu uzsiima tie, kurie ta ismano ir babkes uz tai gauna man laiko tam nelabai yr


#85 Re: Rankinis stabdis
Gran Martin Rašyta: 2006.12.05 14:23
Citata:

hellion rašė:
nu man bile ta "treshchiotke" gaut, o jau ardymu ir jos idejimu tai gal tegu uzsiima tie, kurie ta ismano ir babkes uz tai gauna man laiko tam nelabai yr

Arvydas jau "gyresi" kad teko taisyt "Frikcijoj" ta stebukla
sunkiasia yra atsukti 3-ia varzta, nes tai imanoma tik ismynus pilnai kojini stabdi, arba atkabinus nuo kaladeliu trosus
o siaip nieko sudetingo


#86 Re: Rankinis stabdis
Žydrius Rašyta: 2008.12.02 10:46
Sveiki,

skaitau as apie "treshchiotke". turiu problem pas savaji. AUTOMEISTERIS Gaiziunu g-vej keite kaladeles priekiniu ir galiniu ir kazkoks atseit "meistras" sulauze "rankini". Nebelaiko nuspaudus koja - t.y. - nefiksuoja. iki keitimo kaladeliu buvo viskas ok. Fiksavo, tik nelaike Plymouth'o, nes ju gale beveik nebuvo...
Turiu klausima Jums: kur galima ja remontuoti ar pradet lakioti po siukslynus ir ieskot kokio dar gyvo mechanizmo.
Galit kas pasidalint patirtimi ir ismintim...
Reikes kokio sviestuvo kam kada i namus ar verslui - visada prasom !!!
Zydrius +37068414224


#87 Re: Rankinis stabdis
AERO_DD Rašyta: 2008.12.04 23:22
siandien atvariau savo djeriuka i servisa,priparkavau prie juos duru,ups rankinis ne fiksuoja pedala visada buvo gerai,blin ir masina servise
ar jus zinot:
1) sunku IIke jis isardyti?
2)galima sita "treshiotke" suremontuoti ar geriau pirkti kita b/u?
3) Kokia mazdaug kaina b/u ir nauja?
P.S.
Savo Djeriuka neturesiu kaip min. savaite tai galiu ir turiu laiko paieskot detales(zinau ir kur...) Butu dekingas uz jusu pagalba ...forume nieko ne radau...


#88 Re: Rankinis stabdis
Mindas112 Rašyta: 2008.12.05 8:23
III-ke pasikeičiau,bet buvo ką veikt... Teko atleisti trosą ir tt


#89 Re: Rankinis stabdis
Indukas Rašyta: 2008.12.05 8:31
gal paprasciausiai patempimo pakaktu?


#90 Re: Rankinis stabdis
AERO_DD Rašyta: 2008.12.05 11:22
Citata:

Indukas rašė:
gal paprasciausiai patempimo pakaktu?



#91 Re: Rankinis stabdis
nebeturiuauto Rašyta: 2009.01.20 20:41
Gal kas galetu mane apsviesti kaip reikia itempti ar atleisti rankini, kurioj vietoj tas mechanizmas randasi?


#92 Re: Rankinis stabdis
vidas2 Rašyta: 2009.01.20 21:29
rankinis galiniam rate,prie kaladeliu reguliuojasi. galima ir is vidines rato puses reguliuot... bet kai pirmam kartui tai geriau rata ir bugna nusiimt.


#93 Re: Rankinis stabdis
Raivo Rašyta: 2009.03.30 23:09
Pradėjo neužsifiksuoti stovėjimo stabdžio pedalas. Nors prieš tai fiksuodavo jau gerokai įmynus iki "dugno". Prisruošiau jį išsiimti, įtariau kad bus sudilę krumpliaratinio mechanizmo krumpliai. Priėjimas, kaip ir sakė kolegos, nekoks, sugaišau ardymui apie 6 valandas. Nuardyti reikia po vairu esančią panelės dalį, metalinį gaubtą, plastmasinį slenkstį, išimti relių bloką. Tada galima pamatyti visą mechanizmą, kuris prisuktas trimis varžtais. Sunkiausias priėjimas prie apatinio, kurį uždengia pedalo svirtinis mechanizmas, įmanoma prieti, tik visiškai išmynus pedalą iki galo, tik taip galima įstatyt žvaigždės formos galvutę. Jeigu trosas įsitempia nepasiekus pedalui apatinės padėties, teks lįsti po mašina atleidinėt, kadangi nepavyks pasiekti varžto. Atjungti trosą nuo nenuimto pedalo mechanizmo nepavyks, nes jis įtemptas ten esančių spyruoklių iš vidinės pusės.
Išimtą apžiūrėjau ir neradau priežasties, dėl ko nefiksuoja, krumpliai nesudię, rankomis gali užfiksuoti ir atleisti, viskas tvarkoje, be to visas mechanizmas neišardomas. Priėjau išvados, kad priežastis gali būti kita. Sudilę galinės būgninių stabdžių kaladėlės, trosas įsitempia iki galo, o pedalui neužtenka krumplių eigos užfiksuoti padėtį, šiaip užmynus šį stabdį ir laikant su koja stabdymo jėga pakankama, reiškia įtempimo mechanizmas veikia, tik tai nenusako kokios būklės yra kaladėlės. Pasiruošęs ardyti būgnus, paaiškės priežastis, jei pasiteinis mano spėjimas, būsiu be reikalo sugaišęs laiką pedalo nuėmimui ir uždėjimui


#94 Re: Rankinis stabdis
bronius36 Rašyta: 2009.03.30 23:12
jo


#95 Re: Rankinis stabdis
AERO_DD Rašyta: 2009.03.31 22:10
si ziema du kartus irgi mano "Rankinis" ne norejo uzfiksoti bet kai isvaziavau nuo taska A iki B dirbo o paskui ne Galiniai kaladeles naujos visas mechanizmas ten(bugnu viduje) irgi buvo suteptas ir pastatytas+sureguliotas naujas. bet ppraejo nakti ir vel viskas dirba tvarkoj. paskui neseniai vel toks bayeris buvo...neuzfiksojo ir kas idomu buvo jau nakti ir tylu ir kada spaudziau pedale buvo labai gerai girdejau kaip dirba trosas ir kaladeles bet jokio selcioku ne buvo.paskui uzvedau masina kazkiek pravaziuojau ir viskas tvarkoj.... Padariau tokia isvada viskas dirba ir sutepta,bet kai bishke salciau mechanizmas salone arba trosas po kebulo gali uzsalti todel ir ne lebai nori dirbti--bet cia yra tik mano teorija ir tikm galiu pasakyti apie savo atvejus prie tos oru salygos.......


#96 Re: Rankinis stabdis
dogeris Rašyta: 2009.06.09 10:40
Gal kas keitėte Dodge IV rankinio stabdžio kaladėles,kokia jų kaina?


#97 Re: Rankinis stabdis
dogeris Rašyta: 2009.06.09 16:20
Taip išeina ,kad niekam dar nebuvo bėdos su rankinio kaladėmis?


#98 Re: Rankinis stabdis
Rimantas Rašyta: 2009.07.28 16:01
pas mane ta pati beda su rankiniu kad jis nesifiksuoja. as irgi manau jog pedalas nefiksuoja.. bet paskaites dbr visai pasimeciau tai taip iseina ten kaltas ne pedalas o bugnuose esantis mechanizmas?


#99 Re: Rankinis stabdis
ramuz Rašyta: 2009.07.28 18:30
keiciau kalades praeita vasara, kainos tikdliai tikrai nepamenu..bet jei nesumeluosiu apie 100-120 buvo...


#100 Re: Rankinis stabdis
AERO_DD Rašyta: 2009.07.29 0:13
Pries 2 met. keiciau sau (II-kas) galiniai kaladeles--apie 90LT ir pastaciau naujas visas ten mechanizmas--45Lt(1vnt,sumokejau 80m uz 2vnt.),sureguliavau,gerai sutepau su litolu ir tik po 1met, reikejo biske dar sureguliuoti. Tai va ir viskas dirba .
P.S.
O reguluoti galima su tuo mechanizmo(bugnuose) ir dar po dugno(kaires puses, kleivis uz vairuotuoju) yra reguliavimo mechanizmas i ji eina trosai nuo galiniu ratu.Bet ten listi geriau turedami knyga,todel kad joja yra visi ismatavimai kaip ir kur sukti ir kiaek turi buti milimetru....bet as ten pas save ne ziurejau,pakeiciau kaladeles, su mechanizmu ir rankinis(kojinis ) ir galiniai stabdziai dirba , o salone viena karta kas 2 men. purskiau su WD40







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas