logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 »


#1 bagazines rankenele
Dziugesiukas Rašyta: 2009.07.04 0:11
sweiki. kaip pasikeisti III-iuke ta bagazines rankenele? man ji is dalies nuluzo. wienas sonas atsipalaidawo,tai daba nebeatidaro bagazines. buwau nuemes ta panele bagazines ant greicio,bet taip ir nesupratau nuo ko pradeti?


#2 Re: bagazines rankenele
vyygis Rašyta: 2009.07.04 9:31
ten matosi plasmasines verzekles tokios aukstos speju kad jas reikia atsukti


#3 Re: bagazines rankenele
kaimynas666 Rašyta: 2009.07.04 12:36
jei neatsidaro dabar bandyk ten is vidaus skyle yra pirsta pro ja ikisus eina uzsciuot kaipo kilpute ja i virsu keli ir atsidarys


#4 Re: bagazines rankenele
Dziugesiukas Rašyta: 2009.07.04 19:09
as jau pasidariau troseli awariniui atidarimui Pas mane tik wienas tas ilgas plasmasinis warztas. desineje puseje spyneles. hmm...reix pabandyti ji atsukti,bet keista kad tox laiko.


#5 Re: bagazines rankenele
vidas2 Rašyta: 2009.07.05 11:08
sveiki,bandziau atsukinet tas plastmasines verzles,tik kad jos neatsisuka... ir su wd-40 purskiau kelias dienas- nepadejo.labai jau minkstos medziagos ta verzle,gali nusukt


#6 Re: bagazines rankenele
Dziugesiukas Rašyta: 2009.07.18 21:32
negi niekam nera nuluzusi rankenele?


#7 Re: bagazines rankenele
drakas Rašyta: 2009.07.22 12:43
Nuluzusi ne, bet bagazine neveikia, tas mechanizmas kur traukiamas varikliuko pas mane neveikia kaip turetu veikt. Bandziau visaip ir daug laiko sugaisau veltui, bet priejimo prie ten nera, nors imk ir pjauk skyle, tas plastmasinis varztas tai neatsisuka, jei pasukt stipriau tai tikrai nuluš. Taip kad ir sedziu be bagazines, bandziau itempt labiau ta troseli kur atidarineja bagazine, padejo, bet salutinis poveikis, kad neuzsirakina bagazine, tai irgi nelabai koks variantas. O daugiau tai nieko nesugalvoju ka ten padaryt, kad normaliai veiktu.


#8 Re: bagazines rankenele
Darukas Rašyta: 2009.07.22 13:33
Pas mane ne visada rakindavo, tai tepalas pgelbėjo. O kaip tą rankenėlę nuimti, tai nesugalvolau, varžto atsukti nepavyko.


#9 Re: bagazines rankenele
Darius77 Rašyta: 2009.07.22 16:01
Man ir nevekė. Nuėmiau el varikliuką ir tą mechanizmą gerai pramiklinau ranka. Aišku tepaliuko nepagailėjau. Be to, nuo varikliuko iki spynos eina tokia vielinė traukutė, tai gerai įsižiūrėjęs ją palenkiau kažkaip (nebeprisimenu tikslai) kad lengviau vaikščiotų ir nekliūtų. Veikia iki šiol. Tik kai akumas buvo nusėdęs labai tai sveikatos varikliukui neužteko.


#10 Re: bagazines rankenele
Dziugesiukas Rašyta: 2009.07.22 21:48
Citata:

drakas rašė:
Nuluzusi ne, bet bagazine neveikia, tas mechanizmas kur traukiamas varikliuko pas mane neveikia kaip turetu veikt. Bandziau visaip ir daug laiko sugaisau veltui, bet priejimo prie ten nera, nors imk ir pjauk skyle, tas plastmasinis varztas tai neatsisuka, jei pasukt stipriau tai tikrai nuluš. Taip kad ir sedziu be bagazines, bandziau itempt labiau ta troseli kur atidarineja bagazine, padejo, bet salutinis poveikis, kad neuzsirakina bagazine, tai irgi nelabai koks variantas. O daugiau tai nieko nesugalvoju ka ten padaryt, kad normaliai veiktu.

man buwo taip pagydziau lb paprastai! sutepiau ziurek ne centrinio warikliuka,o kazkur yra tarpelis lb nedidukas,pro ji matosi metaline plokstele per widury padarytas tarpelis kad slankiotu tox stekeris. ten buwo sausa lb,todel metalas besitrindamas i metala neslisdawo ir uzsikirsdawo. su solidolu ar panasiu tepalu sutepk ir pastumdyk ranka uzrakinimo strypeli. turi atsigaut


#11 Re: bagazines rankenele
Dziugesiukas Rašyta: 2009.12.13 14:28
gal kas pirkot nauja bagazines rankenele III-ciukui? Is kokios pardos, kokiam mieste pirkot ir kiek mokejot? Apie srotus ne zodzio, nes ne vienas neatsuka to prakeikto plasmasinio varztelio


#12 Re: bagazines rankenele
peteris Rašyta: 2010.01.18 2:27
man ta pati beda tik is vidaus pro skylute atidarineju su zubyla buwau kazka servise sutwarke bet vel pagadinau tai ta rankenele laisvai vaiksto i visas puses;/


#13 Re: bagazines rankenele
Slavka Rašyta: 2010.05.18 10:12
Taigi, klausima vel prikeliu.
Man rankena is lauko labai lengvai juda, be jokio pasipriesinimo, ko pasiekoj neatsidaro bagazine. Atidariau is vidaus. Isardziau viska, bet nuimt pacios rankenos nepavyko. ta plastmasini varzta niekaip neatsuku. gal yra kokiu variantu?


#14 Re: bagazines rankenele
Irmantas Rašyta: 2010.05.18 14:19
Citata:

Slavka rašė:
Taigi, klausima vel prikeliu.
Man rankena is lauko labai lengvai juda, be jokio pasipriesinimo, ko pasiekoj neatsidaro bagazine. Atidariau is vidaus. Isardziau viska, bet nuimt pacios rankenos nepavyko. ta plastmasini varzta niekaip neatsuku. gal yra kokiu variantu?


Tas pats ir man buvo po ziemos.
Uzsikrusdavau kai raikedavo is vidaus atidarinet esant pilnai bagazinei visokio slamsto.
O pagydziau labai paprastai WD40 privariau i spyna ir traukes is vidines puses.

Buvo pasireiskes salutinis poveikis kad nebeuzdarydavo su centriniu bagazines, bet padarinejus ir gerai pramankstinus dingo sis pasalinis poveikis.

Tai imk salin gaubta ir pusk su WD problema tame kad per laika prisikaupia dulkiu ir jos trukdo sklandziam traukiu darbui.

O del isardymo ir as sukau galva nuo ko pradet, paklebinau ta pati dideli balta plasmasini varzta.
Nepasidave jis man, nusprendziau nelauzyti o pabandyti praplauti su WD.
Atrodo pavyko, nebeuzsikerta daugiau.


#15 Re: bagazines rankenele
Dziugesiukas Rašyta: 2010.05.18 21:18
WD silpnas dalykas tam. geriau koki tepaliuka panaudoti nes WD yra skystas, jis tik trumpam sutepa, o kad ilgiau isliktu poveikis tepimo ir lengviau vaiksciotu reikia normalaus tepalo.galima pamaisyti ir to ir to tepaliuko uzvaryti as naudojau guoliu tepaliuka ir WD


#16 Re: bagazines rankenele
Daranius Rašyta: 2010.05.19 1:24
Citata:

Dziugesiukas rašė:
WD silpnas dalykas tam. geriau koki tepaliuka panaudoti nes WD yra skystas, jis tik trumpam sutepa, o kad ilgiau isliktu poveikis tepimo ir lengviau vaiksciotu reikia normalaus tepalo.galima pamaisyti ir to ir to tepaliuko uzvaryti as naudojau guoliu tepaliuka ir WD


o jei dar su šūdu sumaišyti tai niam niam kaip skanu bus...
Linksmuoliuk, nepamiršk, kad jei tepalas tirštas bus tai visas tas šlamštas prilipės ir laikysis, o jei nepatingėsi skystu WD karts nuo karto užpurkšti, tai ir nuplausi visą tą brudą.


#17 Re: bagazines rankenele
Slavka Rašyta: 2010.05.19 16:03
na kad nepadeejo WD... teks imt i vakara turbinke ir ziuret, kas ten kur pasislepe...


#18 Re: bagazines rankenele
Darius77 Rašyta: 2010.05.19 16:29
Citata:

Slavka rašė:
na kad nepadeejo WD... teks imt i vakara turbinke ir ziuret, kas ten kur pasislepe...

Ir aš kankinausi kelis kart. Kol gerai neįsižiūrėjau kurioje vietoje ten sunkiai vaikšto.Visad maniau, kad kliūna, per skylę žiūrint, vairuotojo pusėje. O pasirodo - priešingoje. WD padeda pusei meyų


#19 Re: bagazines rankenele
Dziugesiukas Rašyta: 2010.05.19 22:45
Citata:

Daranius rašė:

o jei dar su šūdu sumaišyti tai niam niam kaip skanu bus...
Linksmuoliuk, nepamiršk, kad jei tepalas tirštas bus tai visas tas šlamštas prilipės ir laikysis, o jei nepatingėsi skystu WD karts nuo karto užpurkšti, tai ir nuplausi visą tą brudą.

bandai is manes atimti titula, linksmindamas kitus? tiek to...skanaus as linkes duoti kelia...protingesniems mat prie wd niekas nelimpa ir jis turi geresnes tepimo savybes....nezinojau to ir visai neisgaruoja turbut...


#20 Re: bagazines rankenele
Irmantas Rašyta: 2010.05.19 23:01
Citata:

Dziugesiukas rašė:
Citata:

Daranius rašė:

o jei dar su šūdu sumaišyti tai niam niam kaip skanu bus...
Linksmuoliuk, nepamiršk, kad jei tepalas tirštas bus tai visas tas šlamštas prilipės ir laikysis, o jei nepatingėsi skystu WD karts nuo karto užpurkšti, tai ir nuplausi visą tą brudą.

bandai is manes atimti titula, linksmindamas kitus? tiek to...skanaus as linkes duoti kelia...protingesniems mat prie wd niekas nelimpa ir jis turi geresnes tepimo savybes....nezinojau to ir visai neisgaruoja turbut...


liko 4 menesiai rezultatus pasykysiu ar padejo WD ar ne







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas