logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 (2)


#21 Re: bagazines rankenele
Daranius Rašyta: 2010.05.20 1:04
Citata:

Dziugesiukas rašė:
Citata:

Daranius rašė:

o jei dar su šūdu sumaišyti tai niam niam kaip skanu bus...
Linksmuoliuk, nepamiršk, kad jei tepalas tirštas bus tai visas tas šlamštas prilipės ir laikysis, o jei nepatingėsi skystu WD karts nuo karto užpurkšti, tai ir nuplausi visą tą brudą.

bandai is manes atimti titula, linksmindamas kitus? tiek to...skanaus as linkes duoti kelia...protingesniems mat prie wd niekas nelimpa ir jis turi geresnes tepimo savybes....nezinojau to ir visai neisgaruoja turbut...


gi rašiau kad techniką reik prižiūrėti, o ne visną kartą supurkšti ir palikti. Čia tas pats kaip ir su tų važinėjančių durų bėgiais - jei pastoviai purški kokiu WD tai gražiai atrodo, o jei užleidi tai paskui teka rudys per visą galinį sparną.


#22 Re: bagazines rankenele
drakas Rašyta: 2010.05.23 15:05
Praplatinau šiek tiek replių pagalba tą skylę kur plastmasinis varžtas ir tada pavyko pašalint problemą.


#23 Re: bagazines rankenele
Daren Rašyta: 2010.05.27 17:19
Ne visai į temą, bet paklausiu dėl durų rankenų. Pas mane (II-kui) sunkiai vaikšto priekinių durų rankenos, ta prasme kai atidarai duris, tai rankena ir lieka viršuj, ir tada reikia ją su ranka nuleist žemyn. Ardyt durų nesinori, tai galvoju iš išorės pripurkšt WD-40, kad išbėgtų visas purvas, rūdys, dulkes, vanduo ir t.t, o tada jau kokio normalaus tepalo privaryt. Gal kas galit patart kokį tiksliai tepalą naudot? Nesinori rinktis pagal tai kuris gražiausiai įpakuotas...


#24 Re: bagazines rankenele
Arturs Rašyta: 2010.05.27 18:34
Citata:

Daren rašė:
Ne visai į temą, bet paklausiu dėl durų rankenų. Pas mane (II-kui) sunkiai vaikšto priekinių durų rankenos, ta prasme kai atidarai duris, tai rankena ir lieka viršuj, ir tada reikia ją su ranka nuleist žemyn. Ardyt durų nesinori, tai galvoju iš išorės pripurkšt WD-40, kad išbėgtų visas purvas, rūdys, dulkes, vanduo ir t.t, o tada jau kokio normalaus tepalo privaryt. Gal kas galit patart kokį tiksliai tepalą naudot? Nesinori rinktis pagal tai kuris gražiausiai įpakuotas...
Nieko tu ten nepripurksi geriau ardyk ir pamatysi kur stringa o tada jau bandyk purkst pas mane ta pati beda buvau visa mehanizma isemes nieko nepadariau ten pati rankenele stringa ant surudyjusios aseles,bent jau pas mane taip


#25 Re: bagazines rankenele
Slavka Rašyta: 2010.06.02 10:09
Taigi, teko ispjaut su turbinke skyle 2x5 cm netoli plastmasinio varzto. ir ka gi resume: Purskyt dazniau su WD

Pravaliau, sutepiau, dabar dziaugiaus atgaves bagazine







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas