logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 (2)


#21 Re: Chrystler Pacifica deziu tipai
Pacifica Rašyta: 2009.07.16 23:21
Na budavo mieste koki 18l o masina pralekus 120 000 km


#22 Re: Chrystler Pacifica deziu tipai
valdysius Rašyta: 2009.08.03 13:43
Citata:

Pacifica rašė:
Nuo 2005 m eina 5 begiai, nuo 2006m jei neklystu 6 begiai, del razdatkes, tai ta beda tikriausiai yra Pacificom 2004 m kuria be problemu uz 800 Lt (kaip man) sutvarke biciukas is Vilniaus. Siaip esu gan patenkintas Pacifica, (awd) Jei bus klausymu, skambink paplepesim

Sveikas,
O apie kokia razdatkes beda cia eina kalba ? Klausiu todel kad mano masinoj (Pacifica 2004m.) jungiant is D i R arba atvirksciai girdisi kazkoks trakstelejimas, toks lyg butu laisvumas kazkur... Gal turite kokiu minciu nuo ko tas trakstelejimas galejo atsirasti...


#23 Re: Chrystler Pacifica deziu tipai
ramuz Rašyta: 2009.08.03 15:00
nuo laisvumo tarp krumpliu...


#24 Re: Chrystler Pacifica deziu tipai
Pacifica Rašyta: 2009.08.03 22:49
Na del jungimosi nezinau, bet speju kad Ramus yra teisus. Pas Tave AWD? Pasikeiciau svakes, nuvaziavau i BRC pareguliavo dujas ir rezultatas minant 130 km/h 100km suvalge 15,5l duju, neblogai manau.


#25 Re: Chrystler Pacifica deziu tipai
valdysius Rašyta: 2009.08.04 8:47
Citata:

ramus rašė:
nuo laisvumo tarp krumpliu...

Paskirstymo dezeje (razdatkeje) ?


#26 Re: Chrystler Pacifica deziu tipai
valdysius Rašyta: 2009.08.04 8:49
Citata:

Pacifica rašė:
Na del jungimosi nezinau, bet speju kad Ramus yra teisus. Pas Tave AWD?

Taip pas mane AWD, o tai apie kokia beda rasei kai sutvarke uz 800 lt ?


#27 Re: Chrystler Pacifica deziu tipai
Pacifica Rašyta: 2009.08.04 10:13
Vaziuojant is vietos susukus vaira traskejo lyg butu granata tik dar smarkiau, garsas buvo ziaurus, tad issiaiskinus paaiskejo kad ten trata priekine razdatke.


#28 Re: Chrystler Pacifica deziu tipai
valdysius Rašyta: 2009.08.04 11:55
Citata:

Pacifica rašė:
Vaziuojant is vietos susukus vaira traskejo lyg butu granata tik dar smarkiau, garsas buvo ziaurus, tad issiaiskinus paaiskejo kad ten trata priekine razdatke.

Va va, lygiai tokia pat beda ir pas mane yra , galvojau kad vidine granata , bet pasirodo razdatke. Gal gali pasidalinti nformacija kur ir kas galetu sutvarkyti sitoki gedima ? Buciau labai dekingas ...


#29 Crysler pacifica
tvtv Rašyta: 2009.10.05 9:33
Galvoju pirkt pacifica...
gal yra zinanciu apie ju variklius, kuris patikimiausias 3.5; 3.8; 4.0
bei geriausiai sutaria su duju iranga?
Aciu


#30 Re: Chrystler Pacifica deziu tipai
ramuz Rašyta: 2009.10.05 11:01
del duju buvau domejasis pats, kiek supratau jei variklis naujesnis ( 4.0 l) su dujom kazkoks vargas buna..per daug ten viska kompai sprendzia... na bent taip sake, del 3.5 l bedu kaip ir nera, va del 3.8 negaliu pasakyti... na jei reikes razdatkes kreipkis, liko manoji taip ir nepakeista ( pardaviau su traskancia )..., sita, sake is automobilio kuris buvo numynes 9000 myliu.







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas