logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 (2) 3 4 5 »


#21 Re: IV galinis spoileris
Dziugesiukas Rašyta: 2009.08.29 19:01
Citata:

algelis rašė:
norma,dar 50-70 dazymas ir dar kliju uzdejimui,ar dar kokio ten velnio nu zodziu 350 guzikeliu-pinigeliu ir spoileris vietoj

nu gal kliju nereikia deti sakau?! varztais,brolyciai


#22 Re: IV galinis spoileris
Daranius Rašyta: 2009.09.10 13:30
Citata:

Dziugesiukas rašė:
nu teoriskai galiniai spoileriai skirti tam,kad prilaikytu masinos gala,kai yra pasiekiamas didelis greitis,nes pradeda gala nesioti i sonus. iki tam tikro greicio spoileris nereikalingas,nes didina kuro sanaudas,letina masina. neatsimenu kurioj sportinej masinoj gamyklinis spoileris islenda tik nuo kazkokio greicio,o taip visalaik buna pasislepes. taigi, dazniausiai gatveje buna spoileriai del grozio.


Nešioti į šonus, vonią? Čia prie kokių greičių?
Viršutinis spoileris atlieką labai paprastą funkciją - gale susidariusi oro srovės turbulencija suneša daug purvo, o tas spoileris tą srovę "nutempia" kiek toliau. Viso to rezultatas - švaresnis galinis stiklas, kolegos

Turiu klausimą - kur galima pirkti, aš ir neatsisayčiau


#23 Re: IV galinis spoileris
Vladas Rašyta: 2009.09.10 15:49
turejau 3 vanus ir ant visu dejau spoilerius, ant vieno negi originalas (masina buvo isamerikos , tai kas per originalas irgi dievs tezino) ir jokiu ten sroviu nesusidare..purvo kaip buvo taip ir buvo....va esu turejes mazus spoileriukus kurie dedasi ant dangcio sono va tada stiklas net per lijundra budavo sausas ( cia kalbe apie hecbeka)
o apie padejima stabiliau vaziuot tai juokas..cia tik papuosimas ir gan tinkantis


#24 Re: IV galinis spoileris
Dziugesiukas Rašyta: 2009.09.10 19:36
juokdariai nei jokiam ralyje ar kitokiose lenktynese niekas nedaroma del grozio. ir tikrai ne del to dedami spoileriai,kad lenktynininkai sustoje boksuose turetu kur alaus bokala pasistatyti


#25 Re: IV galinis spoileris
Vladas Rašyta: 2009.09.14 9:12
Citata:

Dziugesiukas rašė:
juokdariai nei jokiam ralyje ar kitokiose lenktynese niekas nedaroma del grozio. ir tikrai ne del to dedami spoileriai,kad lenktynininkai sustoje boksuose turetu kur alaus bokala pasistatyti

ne apie tai kalba... kazi kuris jau vanas palieka stabilesnis nuo tokio spoilerio...


#26 Re: IV galinis spoileris
storas Rašyta: 2009.09.14 15:29
matyt LABA GREIT VANS Citata:


#27 Re: IV galinis spoileris
Dziugesiukas Rašyta: 2009.09.14 20:12
Citata:

Vladas rašė:
Citata:

Dziugesiukas rašė:
juokdariai nei jokiam ralyje ar kitokiose lenktynese niekas nedaroma del grozio. ir tikrai ne del to dedami spoileriai,kad lenktynininkai sustoje boksuose turetu kur alaus bokala pasistatyti

ne apie tai kalba... kazi kuris jau vanas palieka stabilesnis nuo tokio spoilerio...

o gi tas van'as kuris be spoilerio ne tox stabilus


#28 Re: IV galinis spoileris
TomasK Rašyta: 2009.09.14 20:18
Spoileris pradeda veikti kai greitis didesnis nei 180 km/h (Voyager'iui tai negresia... )

Taip kad, jei jis nepadeda nupūsti š.. nuo galinio lango, tai jo ir nereikia... (nors jis ir šiek tiek pagražina mašiną...)


#29 Re: IV galinis spoileris
Dziugesiukas Rašyta: 2009.09.14 20:23
Citata:

TomasK rašė:
Spoileris pradeda veikti kai greitis didesnis nei 180 km/h (Voyager'iui tai negresia... )

Taip kad, jei jis nepadeda nupūsti š.. nuo galinio lango, tai jo ir nereikia... (nors jis ir šiek tiek pagražina mašiną...)

ka cia vaikel bludyji? mano zyzeliukas iki 160 jama,tai isivaizduok kiek 3l benzas paims maksimalu o apie 3,8l isvis tyliu greitis turbut ribojamas elektronikos del


#30 Re: IV galinis spoileris
TomasK Rašyta: 2009.09.14 20:31
taigi vaikel pats blūdiji laikrasčių nepaskaitęs... Taigi riboja ta elektronika 180...


#31 Re: IV galinis spoileris
Dziugesiukas Rašyta: 2009.09.14 20:46
manai nera gudruciu kurie issiima ribotuva a beje iki 180 nemeto pasiekus greiti? man tai jau ant 140 buvo nekas kai reikejo aplenkt masinyte galvojau bus griovis tik mano


#32 Re: IV galinis spoileris
TomasK Rašyta: 2009.09.14 21:08
kažkada kai ruošiausi pirkt vonią man sakė, kad nelabai stabili mašina ant žvyro... Bet kai pradėjau pats važinėt, tai pasirodo net labai stabili... (120 gal ir pereboras, bet vingiuotu žinomu žvyrkeliu mažiau 80 sunku važiuot... ir motina, jautri grr\eičiui nerėkia... )

o išėmus ribotuvą kiek greičiau važiuosi? 20 km/h, gal 30 km/h... tai jau nieko nekeičia. ne sus sportine mašina gi lakstai...



P.S. važiuosiu rytoj pasišnekėt už kie atiduotų spoilerį "Ronika"....


#33 Re: IV galinis spoileris
efka Rašyta: 2009.09.15 14:32
na jei uzdejus teisingesnius ratus plentui ant vojaus,pvz koke r19 su 40-45 aukscio padanga tai manau be parkiu gali lekt,bet vat as karteli labai skubejau is kauno i kretinga tai 180 visa kelia buvo sudetinga vaziuot,plaukioja kai lapas,bet jauciasi kad is padangu visas plaukimas
ant zvyrkeliu kiek vaziavau irgi nelabai jis man klauso,megsta net ant 40km/h slyst
zodziu masina miestui taip as ja ir naudoju


#34 Re: IV galinis spoileris
Vladas Rašyta: 2009.09.15 16:39
ner ten jokio ribotuvo, tiesiog tokie varikliai toks perdavimas..


#35 Re: IV galinis spoileris
efka Rašyta: 2009.09.16 1:14
na nzn kaip su 160+kw nesugebet pakelt apsuku daugiau nei 4.5rmp kai jau motoras issisukes,manau kad stovi ribotuvas gamyklinis


#36 Re: IV galinis spoileris
Dziugesiukas Rašyta: 2009.09.16 18:54
Citata:

efka rašė:
na jei uzdejus teisingesnius ratus plentui ant vojaus,pvz koke r19 su 40-45 aukscio padanga tai manau be parkiu gali lekt,bet vat as karteli labai skubejau is kauno i kretinga tai 180 visa kelia buvo sudetinga vaziuot,plaukioja kai lapas,bet jauciasi kad is padangu visas plaukimas
ant zvyrkeliu kiek vaziavau irgi nelabai jis man klauso,megsta net ant 40km/h slyst
zodziu masina miestui taip as ja ir naudoju

jo...man irgi duobetu zvyrkeliu ant 50 ar 60 slystelejo ant posukio priekis


#37 Re: IV galinis spoileris
TomasK Rašyta: 2009.09.16 19:05
manau kad reikalas visas tarpinėje tarp vairo ir sėdynės... Kiekvienam vairuotojui savo stichija: vienas labai gerai jaučiasi ant asfalto, kitas ne, vienam patinka žvyrkelis (kaip man...), kitam ne...

Ne spoilery čia esmė...

Ar atsirastų 2 norintys pirkti su manim spoilerį? Bandyčiau dėl kainos su "Ronika" derėtis... (sakė 3 sandėly turi...)


#38 Re: IV galinis spoileris
Dziugesiukas Rašyta: 2009.09.16 19:08
Citata:

TomasK rašė:
manau kad reikalas visas tarpinėje tarp vairo ir sėdynės... Kiekvienam vairuotojui savo stichija: vienas labai gerai jaučiasi ant asfalto, kitas ne, vienam patinka žvyrkelis (kaip man...), kitam ne...

Ne spoilery čia esmė...

Ar atsirastų 2 norintys pirkti su manim spoilerį? Bandyčiau dėl kainos su "Ronika" derėtis... (sakė 3 sandėly turi...)

as su mielu noru,bet kaina nemaza,tad gaila pinigu ir dar tas dazu parinkimas,dazimas... per daug man


#39 Re: IV galinis spoileris
Daranius Rašyta: 2009.09.16 20:05
Mane domintų III-iukui


#40 Re: IV galinis spoileris
Aidas . Rašyta: 2009.09.16 22:55
domintu , . bet kokia kaina? jei brangiai - tai ne .







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas