logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   2 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 3 »


#1 Stabilizatoriaus traukės gumos
EiMiS Rašyta: 2006.01.12 20:12
Sakykit, kur geriausia pirkt vidines gumas, nes kažkoks bildukas vienam rate gyvena? Girdėjau, kad originaliomis Mopar gumomis prekiauja Kemi, Nibela (Raudondvario pl.), gal dar kas nors?


#2 Re: Stabilizatoriaus traukės gumos
GALSTAS Rašyta: 2006.01.12 20:14
Užmesk akį į mano temą Servisai ir atsarginės dalys Vilniuje :-D


#3 Re: Stabilizatoriaus traukės gumos
EiMiS Rašyta: 2006.01.12 20:17
Tavo postą jau mačiau, bet šioj savaitėj į vln. jau nebevažiuosiu, o savaitgalį norėčiau pasikeist gumas...


#4 Re: Stabilizatoriaus traukės gumos
Rašyta: 2006.01.13 11:05
Citata:

EiMiS T&C rašė:
Tavo postą jau mačiau, bet šioj savaitėj į vln. jau nebevažiuosiu, o savaitgalį norėčiau pasikeist gumas...


O gal galit parasyt kas ten per gumos. Pas mane priekinej pakaboj bildukas gyvena, bet 3 servisai nieko nerado - viskas ok. O vaziuojant per duobes barska


#5 Re: Stabilizatoriaus traukės gumos
EiMiS Rašyta: 2006.01.13 13:58
Tai va, tik ką iš Nibelos - prašė už originalą 40, pardavė už 35. Neoriginalai po 25. Savaitgalį bandysiu pasikeist, bus matyt.


#6 Re: Stabilizatoriaus traukės gumos
Andriux001 Rašyta: 2006.01.13 17:27
Citata:

EiMiS T&C rašė:
Tai va, tik ką iš Nibelos - prašė už originalą 40, pardavė už 35. Neoriginalai po 25. Savaitgalį bandysiu pasikeist, bus matyt.


as tai keik pamenu restauravausi.. apie 60LT lyg su darbu kainavo..


#7 Re: Stabilizatoriaus traukės gumos
GALSTAS Rašyta: 2006.01.13 17:31
Aš tai restauravau vairo traukės antgalį. Kainavo 60Lt + 30 Lt darbas. Viso 90 Lt. Dabar manau kaip už restauruotą tai permokėjau. Nes Autoterpėje naujas 60 Lt.


#8 Re: Stabilizatoriaus traukės gumos
darėnas Rašyta: 2006.01.13 21:48
pas man ir buvo bildukas, kurio niekas nerado. Keičiau išorines gumas (nuo MB124 po 5Lt) ir visks susitvarke...


#9 Re: Stabilizatoriaus traukės gumos
EiMiS Rašyta: 2006.01.13 22:03
Citata:

dars rašė:
pas man ir buvo bildukas, kurio niekas nerado. Keičiau išorines gumas (nuo MB124 po 5Lt) ir visks susitvarke...


O kokios ten gumos vadinamos išorinėmis? Nes kiek mačiau, tai ta ilga stabilizatoriaus traukė galuose turi po trumpą traukutę, kuri tvirtinasi prie amortizatoriaus, o gumų jokių nemačiau?


#10 Re: Stabilizatoriaus traukės gumos
Andriux001 Rašyta: 2006.01.13 23:08
Citata:

Galstas rašė:
Aš tai restauravau vairo traukės antgalį. Kainavo 60Lt + 30 Lt darbas. Viso 90 Lt. Dabar manau kaip už restauruotą tai permokėjau. Nes Autoterpėje naujas 60 Lt.


cia uz 1 vieneta?


#11 Re: Stabilizatoriaus traukės gumos
darėnas Rašyta: 2006.01.14 14:17
Citata:

EiMiS T&C rašė:
Citata:

dars rašė:
pas man ir buvo bildukas, kurio niekas nerado. Keičiau išorines gumas (nuo MB124 po 5Lt) ir visks susitvarke...


O kokios ten gumos vadinamos išorinėmis? Nes kiek mačiau, tai ta ilga stabilizatoriaus traukė galuose turi po trumpą traukutę, kuri tvirtinasi prie amortizatoriaus, o gumų jokių nemačiau?


kažką maišai...
stabilizatorius tai tas vamzdis po balkiu per keturias gumas pritvirtintas. Ir vienos gumos vodonės prie balkio ir dvi išorinės prie šakių apačios...


#12 Re: Stabilizatoriaus traukės gumos
EiMiS Rašyta: 2006.01.14 15:51
Citata:

dars rašė:
kažką maišai...
stabilizatorius tai tas vamzdis po balkiu per keturias gumas pritvirtintas. Ir vienos gumos vodonės prie balkio ir dvi išorinės prie šakių apačios...


Gal ir maišau. Bet pasikeitus tas gumas, bildukas nurimo
Pakeist nesunku, vienai gumai vienas varžtas atsukti (15 mm). Viena guma dar pusėtinai atrodė, o ta, kur bildėjo, akivaizdžiai susidėvėjusi buvo.

Pridėti bylą:



gif  stabilizatoriaus_guma.gif (162.89 KB)
1_43c901f455d2e.gif 500X391 px


#13 Re: Stabilizatoriaus traukės gumos
Andriux001 Rašyta: 2006.01.14 15:55
jojo.. keiciau ir as tas.. raudondvario plente bl po 35LTL nulupo..
ir 10LTL uz pakeitima


#14 Re: Stabilizatoriaus traukės gumos
ru22 Rašyta: 2006.01.14 19:31
O gali but kad del sitos problemos vaziuojant masina dreba? nes pas mane bilda per duobes vaziuojant o greiciau paspaudus ir masina pradeda drebet..


#15 Re: Stabilizatoriaus traukės gumos
EiMiS Rašyta: 2006.01.14 20:46
Citata:

ru22 rašė:
O gali but kad del sitos problemos vaziuojant masina dreba? nes pas mane bilda per duobes vaziuojant o greiciau paspaudus ir masina pradeda drebet..


Nemanau. Ši traukė atsakinga už tai, kad auto, veikiamas išcentrinės jėgos arba kai vienam ratui kliūva daug duobių, dalimi savo kančių pasidalintų su kaimyniniu ratu. Priklauso nu drebėjimo, gal yra laisvumų vairo traukės antgaliuose, tai kad ir dėl to gali tiek drebėt, tiek bildėt, bet šita problema nesunkiai diagnozuojama.


#16 Re: Stabilizatoriaus traukės gumos
darėnas Rašyta: 2006.01.14 22:31
Citata:

ru22 rašė:
O gali but kad del sitos problemos vaziuojant masina dreba? nes pas mane bilda per duobes vaziuojant o greiciau paspaudus ir masina pradeda drebet..


pirmiausia ratus žiūrėk...


#17 Re: Stabilizatoriaus traukės gumos
Rašyta: 2006.01.14 22:34
Citata:

darėnas rašė:
pirmiausia ratus žiūrėk...


Tas irgi tiesa - buvę, kad dėl padangos guzo vibravo nedideliu gričiu važiuojant, o jei didesniu važiuojant atsiranda, gali būti tiek balansavimas, tiek blogai priveržtas ratas (juokinga, bet buvę).


#18 Re: Stabilizatoriaus traukės gumos
GALSTAS Rašyta: 2006.01.15 15:23
Citata:

Andriux001 rašė:
Citata:

Galstas rašė:
Aš tai restauravau vairo traukės antgalį. Kainavo 60Lt + 30 Lt darbas. Viso 90 Lt. Dabar manau kaip už restauruotą tai permokėjau. Nes Autoterpėje naujas 60 Lt.


cia uz 1 vieneta?


Taip čia už 1 vnt.


#19 Re: Stabilizatoriaus traukės gumos
Andriux001 Rašyta: 2006.01.15 15:30
Citata:

Galstas rašė:
Citata:

Andriux001 rašė:
Citata:

Galstas rašė:
Aš tai restauravau vairo traukės antgalį. Kainavo 60Lt + 30 Lt darbas. Viso 90 Lt. Dabar manau kaip už restauruotą tai permokėjau. Nes Autoterpėje naujas 60 Lt.


cia uz 1 vieneta?


Taip čia už 1 vnt.


fuc.kn hell as kaip minejau, 90LTL kainavo uz abudu.. nu vilnius yra vilnius..


#20 Re: Stabilizatoriaus traukės gumos
GALSTAS Rašyta: 2006.01.15 15:38
Citata:

ru22 rašė:
O gali but kad del sitos problemos vaziuojant masina dreba? nes pas mane bilda per duobes vaziuojant o greiciau paspaudus ir masina pradeda drebet.. [/q

Kiek supratau iš meistrų, pas Voyagerius yra silpnas kairys pusašis- kurio metalas laikui bėgant išakija ir vėliau lūžta. Pas mane patį tai pat nutiko, t.y. kuomet meistrai tikrino ant trasos manąjį tai staiga šis ir sulūžo, ir kai pasikėlėme ant pakėlėjo, tai pamatėme ,kad šis pusašis jau buvo anksčiau lūžęs ir buvo paprasčiausiai suvirintas. Todėl pasižiūrėk ar ir pas tave to nėra, galbūt todėl ir mašina dreba. Manau taip pat verta atkreipti dėmesį į padangas, jų balansavimą, ar nėra pažeidimų, taip pat gali būti susidėvėjusi vidinė granata.







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas