logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





#1 patraukta karamislu spilka
gerietis Rašyta: 2010.03.15 21:04
sveiki, gal kas turejot reikalu su dizeliuku 93m. patrauke karamislu spilka is galvutes, ji 12mm.,ar laikytu jei istekinciau kita 14mm. ir pergvintuociau galvute? ten mandras reikaliukas,po ta spilka dar eina tepalo takai. ar verta bandyt,ar laikytu? o gal tesiog sodinti kita galvute? gal kas esat susidure?


#2 Re: patraukta karamislu spilka
BOSAS Rašyta: 2010.03.15 21:26
Aisku laikys.


#3 Re: patraukta karamislu spilka
Nord Rašyta: 2010.03.15 21:48
Citata:

gerietis rašė:
sveiki, gal kas turejot reikalu su dizeliuku 93m. patrauke karamislu spilka is galvutes, ji 12mm.,ar laikytu jei istekinciau kita 14mm. ir pergvintuociau galvute? ten mandras reikaliukas,po ta spilka dar eina tepalo takai. ar verta bandyt,ar laikytu? o gal tesiog sodinti kita galvute? gal kas esat susidure?



Įsriegiau 14 sriegį,špilka labai gerai išsitekino iš "bielaruso" galvos varžto.Nieko tenai baisaus su tepalo kanalais.Svarbiausia neužsižiopsoti gręžiant,kad kiaurai neperlįstų...Darbas trunka pora valandų su pamąstymais ir įrankių paruošimu.Procedūrą galima atlikti lauko sąlygomis,turint batareikinę drelę,sriegiklį ,gatavą špilką ir atitinkamo storio grąžtą.
Beje ,apie tai jau esame rašę anksčiau.Paskaitinėk forume ir surinksi reikiamą info.


#4 Re: patraukta karamislu spilka
gerietis Rašyta: 2010.03.16 9:17
matot as vakar jau tai isbandziau bet nelaike,galbut is lievo metalo spilka istekino,einu db ardyti ziureti iskur patrauke,tikiuosi,kad nereiks galvos kelt ir kita det.dekui uz patarimus.


#5 Re: patraukta karamislu spilka
gerietis Rašyta: 2010.03.16 11:39
nelaiko man ir viskas,ar gali kas but kaltas kad ja traykia? reiks keist galva


#6 Re: patraukta karamislu spilka
vids Rašyta: 2010.03.16 15:26
reikejo tau dar ir ant kiju ta spilka pasodint ir dar reikejo negrest o is karto bandit sriegi padaryt


#7 Re: patraukta karamislu spilka
gerietis Rašyta: 2010.03.16 16:09
nu pasodines ant kleju buvau ta spilka ir iskart sriegiau negrezes. paziurejau,kad lig ir verzle atsileido,tai ir ja ant kliju dejau,db laukiu kol pradzius,o tie patys dangciuo varztai taip padaryti manau kad uzfiksuotu ,ta prasme dasiverzia iki karamislo varzto ir gaunas kaip su dviem moterkom ar as klystu?


#8 Re: patraukta karamislu spilka
Nord Rašyta: 2010.03.16 23:18
Citata:

gerietis rašė:
nu pasodines ant kleju buvau ta spilka ir iskart sriegiau negrezes. paziurejau,kad lig ir verzle atsileido,tai ir ja ant kliju dejau,db laukiu kol pradzius,o tie patys dangciuo varztai taip padaryti manau kad uzfiksuotu ,ta prasme dasiverzia iki karamislo varzto ir gaunas kaip su dviem moterkom ar as klystu?



Vadinasi kažką netaip darai ,jei nelaiko.Visų pirma reikia gręžti.Tenai skylė per maža,kad galima būtų teisingą sriegį padaryti.Gali būti,kad sriegdamas be gręžimo ir sugadinai viską.Klijai šitoj vietoj nepadės.Jie tik padeda neatsisukti sriegiui,o jokio laikymo neatlieka.
...šaltkalvystė nėra paprastas reikalas ,kaip kartais atrodo...


#9 Re: patraukta karamislu spilka
gerietis Rašyta: 2010.03.17 17:42
viskas ten puikiai gavos su galvos sriegiais,man ta spilka ir issitrauke su visais sriegiais,grezt nebesikejo. verzle atsileisdavo kazkaip,db laikinai priburiau neturejau kleju,desiu dar klijus ir savo priburta reikaka paliksiu garantui.


#10 Re: patraukta karamislu spilka
Audrius10 Rašyta: 2010.03.17 18:35
Buvo ir man toks atvejis,niekas nepadejo teko deti ivore,taip daro Asigalio g. pries troleibusu parko ivaziavima.Mokejau uz viena ivore 80lt...masina palieki meistrams.


#11 Re: patraukta karamislu spilka
Žydrius Rašyta: 2010.03.18 7:46
Citata:

gerietis rašė:
viskas ten puikiai gavos su galvos sriegiais,man ta spilka ir issitrauke su visais sriegiais,grezt nebesikejo. verzle atsileisdavo kazkaip,db laikinai priburiau neturejau kleju,desiu dar klijus ir savo priburta reikaka paliksiu garantui.


kolega kai surenki teksta su klaviatura, paskui perskaityk pries issiusdamas


#12 Re: patraukta karamislu spilka
TomasK Rašyta: 2010.03.18 11:13
Citata:

gerietis rašė:
nu pasodines ant kleju buvau ta spilka ir iskart sriegiau negrezes. paziurejau,kad lig ir verzle atsileido,tai ir ja ant kliju dejau,db laukiu kol pradzius,o tie patys dangciuo varztai taip padaryti manau kad uzfiksuotu ,ta prasme dasiverzia iki karamislo varzto ir gaunas kaip su dviem moterkom ar as klystu?



Jeigu buvo visi tvarkingai nunešti sriegiai, tada gręžt nereikėjo (M14 sriegiui turi būti išgręžta 12 skylė). Spėju, kad sriegta buvo su kiaurom skylėm skirtu sriegikliu 9kurio pradžia pnedaro sriegio maždaug 3-4x žinsnis (M14-2mm), vadinas neišsriegiai apie 3-8 mm., plies drožlės.

Jeigu jau nelaiko ir M14, kad nereiktų špilkos pertekint, siūlau gręžt 16,65 mm skylę ir dėt srieginę įvorę.


#13 Re: patraukta karamislu spilka
Nord Rašyta: 2010.03.18 21:31
Citata:

TomasK rašė:


Jeigu buvo visi tvarkingai nunešti sriegiai, tada gręžt nereikėjo (M14 sriegiui turi būti išgręžta 12 skylė). Spėju, kad sriegta buvo su kiaurom skylėm skirtu sriegikliu 9kurio pradžia pnedaro sriegio maždaug 3-4x žinsnis (M14-2mm), vadinas neišsriegiai apie 3-8 mm., plies drožlės.

Jeigu jau nelaiko ir M14, kad nereiktų špilkos pertekint, siūlau gręžt 16,65 mm skylę ir dėt srieginę įvorę.




Tenai gilumoje sriegio ir nepadarysi,nes yra ertmė tepalui,gal kokia ir bus 5 mm.Tiksliai dabar nepamenu kokiu grąžtu gręžiau,gal 11,8 o gal ir 12,0 ,bet skylę didinti reikėjo.Greičiausiai "gerietis" padarė klaidų,pasitikėdamas ,kad klijai kompensuos šaltkalvystės spragas.


#14 Re: patraukta karamislu spilka
zenik Rašyta: 2010.04.06 21:57
sveiki.nezinau ar as teisus bet siulau tos virsutines kriskos varstu galus nuimti,paiskinu,man buvo taip kad perspaudziau.ir varstas tuo atveju isispire i galva ir karamislu kelma kele i virsu itruko abi spilkos metelui kaistant abi nutruko.teko 130 kilu 3 cilindrais gristi,isardzius pamaceu kad varstas buvo keli milimetrai islindes per toli.va tokios pasekmes,







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas