logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 (3) 4 »


#41 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
Audriusas Rašyta: 2010.09.28 13:57
Visai geras variklis. Siaip pas mane kuro sanaudos vidutiniskai apie 10l (50 uzmiestis, 50 miestas Kaunas), trasoje vaziuojant iki 100 tai manau 9 nesiekia tiksliai nematavau, apie 8-8.5 turetu but


#42 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
Satrebla Rašyta: 2011.02.25 11:32
gal kas turi patirties su 1998-1999 2.4 benz/dujos automatu?...kokios dujų sanaudos....šiaip paskutiniu metu tokių modelių didelė pasiūla skelbimuose,dauguma su olandiškom dujom ir Lietuvoje nevažinėti...


#43 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
Arnas Rašyta: 2011.02.25 11:53
Kaip vaziuoja nezinau, bet zinau, kad olandiskas duju irangas ne bet kas apsiimta tvarkyt ir reguliuot... Verta gerai pagalvot...


#44 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
renka Rašyta: 2011.02.25 13:06
as turejau anksciau su olandiska iranga.du metus atvazinejau ir pardaviau.reguliuot tikrai neradau kas reguliuos.ir antra,olandijoje dujas deda tie,kurie ruosiasi daug km susukt,nes mokesciai dideli vazinejantiems dujomis


#45 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
Satrebla Rašyta: 2011.02.25 13:53
daugiau norėčiau sužinoti 2,4 ir automato derinį,kaip ten dinamika ir sąnaudos,bei patvarumas...siūlo man apžiūrėti 1999 ir prašo 1200 evrų...na jei sąnaudos bus kaip 3,3 arba kitos bėdos,tai ieškočiau toliau...


#46 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
andersen Rašyta: 2011.02.25 14:18
man labai keisti tokie pasvarstymai. As pats turiu su 2.4 l ir su mech deze. Pirkau 2.4 tik del mech dezes. Jeigu buciau nusprendes pirkti su automatu, tai tik 3.3 arba 3.8l. Ten tie pora litru kuro, kurie skiriasi tikrai nebutu rodiklis


#47 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
Satrebla Rašyta: 2011.02.25 14:49
Citata:

andersen rašė:
man labai keisti tokie pasvarstymai. As pats turiu su 2.4 l ir su mech deze. Pirkau 2.4 tik del mech dezes. Jeigu buciau nusprendes pirkti su automatu, tai tik 3.3 arba 3.8l. Ten tie pora litru kuro, kurie skiriasi tikrai nebutu rodiklis


ne poroje litrų esmė...norisi rasti tvarkingą auto...kiek jau apžiūrėjau tų 3,3 ir 3,8 niekas nelimpa...


#48 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
Džekalopas Rašyta: 2011.03.16 11:22
Turiu 1998m 2,4 benzinas-dujos(paprastos) automatas, kaip jau vienas minėjo dinamikos pritrūksta tik pilnai pakrovus, įsijungus A/C ir važiuojant į Italijos ar Norvegijos kalnus. Dujų sąnaudos važiuojant autostrada su autopilotu 110 km/h apie 12 ltr, mieste 14-18 priklausomai nuo važiuojamo atstumo ir kamščių. Per keturis važinėjimo metus pakeistos žvakės ir laidai, nes buvo pradėję šaudyti. Daugiau jokių nusiskundimų


#49 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
aliurc Rašyta: 2011.03.16 13:07
Citata:

Džekalopas rašė:
Turiu 1998m 2,4 benzinas-dujos(paprastos) automatas, kaip jau vienas minėjo dinamikos pritrūksta tik pilnai pakrovus, įsijungus A/C ir važiuojant į Italijos ar Norvegijos kalnus. Dujų sąnaudos važiuojant autostrada su autopilotu 110 km/h apie 12 ltr, mieste 14-18 priklausomai nuo važiuojamo atstumo ir kamščių. Per keturis važinėjimo metus pakeistos žvakės ir laidai, nes buvo pradėję šaudyti. Daugiau jokių nusiskundimų


tiek pat ima man 3,8 variklis duju ,tai klausimas,kodel 2,4 imt?
zinoma kiekvieno reikalas bet kai paspaudziu tai siurpuliukai nueina,as irgi ilgai svarsciau kokiu varikliu imt,dabar net negalvociau,tik 3,8


#50 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
Satrebla Rašyta: 2011.03.16 15:20
Vis gi nusipirkau 3.3 Grandą...vidutinės sąnaudos gaunasi 14,3 ltr lpg...dinamika tenkina,taigi po 2,5 mechaninės visai gerai...


#51 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
Runius Rašyta: 2011.03.31 19:18
Citata:

aliurc rašė:
Citata:

Džekalopas rašė:
Turiu 1998m 2,4 benzinas-dujos(paprastos) automatas, kaip jau vienas minėjo dinamikos pritrūksta tik pilnai pakrovus, įsijungus A/C ir važiuojant į Italijos ar Norvegijos kalnus. Dujų sąnaudos važiuojant autostrada su autopilotu 110 km/h apie 12 ltr, mieste 14-18 priklausomai nuo važiuojamo atstumo ir kamščių. Per keturis važinėjimo metus pakeistos žvakės ir laidai, nes buvo pradėję šaudyti. Daugiau jokių nusiskundimų


tiek pat ima man 3,8 variklis duju ,tai klausimas,kodel 2,4 imt?
zinoma kiekvieno reikalas bet kai paspaudziu tai siurpuliukai nueina,as irgi ilgai svarsciau kokiu varikliu imt,dabar net negalvociau,tik 3,8

O todėl kad 3,3 ir 3,8 yra automatai !


#52 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
Arnas Rašyta: 2011.03.31 19:33
Cia atseit minusas?


#53 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
Runius Rašyta: 2011.03.31 19:44
Citata:

Arnas rašė:
Cia atseit minusas?


Nu man tai vienintelis minusas kodėl aš niekaip nenusiperku voyagerio:
- tempt negali (brangiai atsieis jei sugesi kur užsienyje)
- padidintos kuro sanaudos
- prastesnė dinamika
- brangi eksploatacija
- abejotinas patikimumas važiuojant netaupymo režimu
- laaaabai brangus remontas


#54 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
Trioškis Rašyta: 2011.03.31 20:23
Citata:

Runius rašė:

Nu man tai vienintelis minusas kodėl aš niekaip nenusiperku voyagerio:
- tempt negali (brangiai atsieis jei sugesi kur užsienyje)
- padidintos kuro sanaudos
- prastesnė dinamika
- brangi eksploatacija
- abejotinas patikimumas važiuojant netaupymo režimu
- laaaabai brangus remontas


Jei tu cia apie "Espace", tai dar labai daug ka praleidai.


#55 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
Arnas Rašyta: 2011.03.31 21:07
Citata:

Runius rašė:

Nu man tai vienintelis minusas kodėl aš niekaip nenusiperku voyagerio:
- tempt negali (brangiai atsieis jei sugesi kur užsienyje)
- padidintos kuro sanaudos
- prastesnė dinamika
- brangi eksploatacija
- abejotinas patikimumas važiuojant netaupymo režimu
- laaaabai brangus remontas

Jei amerikieciui pasakytum, kad su jo masina negalima tempti, jis tau pasiulytu kreiptis i daktara.
Gaila, nebera Skilandzio. Jis tau papasakotu apie priekabos tampyma po Pasauli...
Praktiskai visi tavo argumentai tusti zodziai, mazai ka bendra turintys su realybe...

Pridėti bylą:



jpg  trail.jpg (9.13 KB)
772_4d94c2ccc8fc8.jpg 302X167 px


#56 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
Runius Rašyta: 2011.03.31 21:12
Citata:

Arnas rašė:
Citata:

Runius rašė:

Nu man tai vienintelis minusas kodėl aš niekaip nenusiperku voyagerio:
- tempt negali (brangiai atsieis jei sugesi kur užsienyje)
- padidintos kuro sanaudos
- prastesnė dinamika
- brangi eksploatacija
- abejotinas patikimumas važiuojant netaupymo režimu
- laaaabai brangus remontas

Jei amerikieciui pasakytum, kad su jo masina negalima tempti, jis tau pasiulytu kreiptis i daktara.
Gaila, nebera Skilandzio. Jis tau papasakotu apie priekabos tampyma po Pasauli...
Praktiskai visi tavo argumentai tusti zodziai, mazai bendra turintys su realybe...


Nu argumentai yra geriau negu šiap pasakėlė kad kažkas tuščiais žodžiais svaidosi, jei taip manai pasisteng pateikt kontraargumentus ir visiem bus aišku kur aš klystu, o dabar... Beje aš turėjau uomenyje kad automato tempt negalima o ne su automatu tempt negalima. Kad būtų aiškiau pasistengiau pagryst savo argumentus.

- tempt negali (brangiai atsieis jei sugesi kur užsienyje) -auto su automatine dėže vilkti ant šniūro negalima, lieka tik samdyt traliuką.
- padidintos kuro sanaudos - dar nesu matęs varianto kuomet automobilis su mechanine dėže rytų daugiau kuro negu toks pat automobilis tik su automatine dėže
- prastesnė dinamika - visada rankiniu būdu jungdamas pavaras gali pasiekti geresnės dinamikos, netgi tuomet kada automatinės dėžės turi Sport režimą
- brangi eksploatacija - reikia keist tepalus ir filtrus dėžei.
- abejotinas patikimumas važiuojant netaupymo režimu - visi automatai yra šiek tiek lepesni negu mechaninė dėžė ir tai neginčytina, galima ginčytis tik ant kiek.
- laaaabai brangus remontas - pakanka pasiskaityt šį foromą kad tai taptų aišku.


#57 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
Arnas Rašyta: 2011.03.31 21:17
O kas pasake, kad automato negalima tempti? Dar viena pasaka
Tiesa sakant pries kokius 5 metus galvojau panasiai kaip ir tu. Tau tiesiog truksta informacijos apie automatus apskritai ir apie voyagerio automata tuo labiau. Del to bijai
Paskaitinek daugiau temu, susijusiu su tavo pasakymais. Gal pasidarys aiskiau.
Paskaityk nuo pradziu kad ir cia: http://www.voyager.lt/modules/newbb/viewforum.php?forum=40 ar kitas.


#58 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
Runius Rašyta: 2011.03.31 21:48
Citata:

Arnas rašė:
O kas pasake, kad automato negalima tempti? Dar viena pasaka
Tiesa sakant pries kokius 5 metus galvojau panasiai kaip ir tu. Tau tiesiog truksta informacijos apie automatus apskritai ir apie voyagerio automata tuo labiau. Del to bijai
Paskaitinek daugiau temu, susijusiu su tavo pasakymais. Gal pasidarys aiskiau.
Paskaityk nuo pradziu kad ir cia: http://www.voyager.lt/modules/newbb/viewforum.php?forum=40 ar kitas.

Tai va kad viską perskaičiau, ir toliau stengiuosi sekt naujienas ir vis tikiusi rast ką nors paguodžiančio, vis tikiuosi kad kas argumentuotai paaiškins apie automatinės dėžės arba CRD dyzelio gėrį, bet vis nieko ir nerandu. Todėl ir niekaip neapsisprendžiu jau pusę metų kokią mašiną pirkt. Tobulas variantas būtų jei į IV-os kartos mechaninį voyagerį kas įkištų III-ios kartos 2,5 dyzelį.


#59 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
Arnas Rašyta: 2011.03.31 23:30
Tiesa sakant nezinau kodel tau patinka III kartos dyzeliai Su jais bedu pilnai pakanka, kad butu galima labai tvirtai teigti jog tai nera tobulas varijantas .
Tobulas varijantas butu jei i Voyagei kas ikistu koki merso dyzeli, tada sutinku
Tobulas varijantas (ant kiek tai imanoma siame automobilyje) yra 3.3. ir 3.8 benzas su automatine deze. Sita tau visi bando pasakyti, o jei skaitei visas temas turejei jau mintinai ismokti Reikia tik noro isgirsti kas sakoma, jei tau tikrai reikia patarimo.


#60 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
Trioškis Rašyta: 2011.04.01 7:31
Citata:

...
- laaaabai brangus remontas


Su kokiu auto lyginant tas brangumas?







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas