logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 3 (4)


#61 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
Runius Rašyta: 2011.04.01 10:58
Citata:

Trioškis rašė:
Citata:

...
- laaaabai brangus remontas


Su kokiu auto lyginant tas brangumas?


Su to paties Voyagerio mechaninės dėžės remontu.
O dėl dyzelių III-ios kartos, tai taip, turi jie ydų sočiai, bet jie paprasti kaip dvi kapeikos, čiut ne ant kelio viską susiremontuot gali, remontas nebrangus. Be to su tokiu dyzeliu aš pats pravažiavau 100000 be jokių didesnių bėdų, gal ir pasisekė. kaimynas su tokiu varikliu turi ford scorpio, anas 250000 jau pats parasuko su juo, užsienin dažnai važinėja - jokių didelių bėdų, o jei ir atsiranda bėdos tai jos lengvai ir pigiai šalinamos. Plius jie tikrai ekonomiški.

nenoriu daugiau ginčytis, gal aš ir kur klystu, tiesiog esu susidaręs tokią nuomonę, džiaugsiuosi jei ji pasikeis, tik kad aš toks žmogus kad norint pakeist mano nuomonę reik geležinių argumentų, kurių aš pusmetį ieškau bet deje kolkas nerandu, ir tikrai tuo nesidžiaugiu.


#62 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
gytman Rašyta: 2011.04.01 11:27
Ar teko pačiam važinėti automatu? Ar sugedo?
Prisiklauso pasakų, automatai genda nuolat, elektronika genda. Dar prieš dešimt metų girdėjau nuomonę, kad neapsimoka pirkt mašinos su el langaisl, nes genda. Tai gal ieškok su irklais, kad pigiau būtų?
Visa amerika važinėja automatais ir absoliuti mūsų dauguma čia taip pat su automatais. Tai ar mes visi sugedę ar tokie buki atrodom?
Kas liečia argumentų - dviejų asmenų šeimoje turim tris mašinas ir visos automatai


#63 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
Makena Rašyta: 2011.04.01 12:56
Ai,nereik pykt ant zmogaus,gytman.Eilinį kartą-viskas per nežinojimą.Jei tūrėtų galimybę pasivažinėt keletą dienų,tai Runius pakeistų nuomonę.Nežinodamas,tikrai dėžę per pusvalandį gali sugriaut,bet ras žinai kaip elgtis-tai greiciau vojus supus,nei dėžė pabirs.Rusai,amerikonų dėžes,laiko bene pačiu patikimiausiu agregatu,tiek džipe,tiek vojadžery ir tikrai ne vienas iš mūsų tai paliūdys.Kas dėl dyzelių,tai ir aš keičiu nuomonę,bet tik dėl naujų technologijų ir ekonomiškumo(svarbiausias faktorius),tik vėl klausimas,kiek ta ekonomiją pasiekt kainuoja ir kiek trumpina variklio gyvenimą.Benzas-viskas aišku ir paprasta,nei pribursi,nei galvos suksi-turi patikimiausią variantą ir taškas.Apskritai,tai Runius,nesuprantu tavęs.Nemanai,kad ir pražilt taip galima nenusipirkus mašinos? Nuėjai,nupirkai bent kiek padoresnį variantą,ar taip ar kitaip,rublius kiši kol pasidarysi taip kaip tau norisi,ir baigtas kriukis.Nes niekad nežinai,kas kely laukia-tėkštels koks užsimiegojęs kaip man ir nebeapsimokės net remontuot.Arba pakelti akmenukai:per vieną dieną-nei siklo,nei faros.Pats žinai,kad mašina tai loterija,taip kad linksmai nusiteikęs,su gera nuotaika,tikrai rasi variantą ir šiandien


#64 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
Runius Rašyta: 2011.04.01 13:33
Nu nepykit ant manęs, parašiau savo nuomonę . O su tuo nuėjai nupirkai, tai man vien prie turgaus faunos artėjant akys trūkčiot pradeda, ten nei vieno žmogaus nėr, visi pagerinti. Vat ir nerandu užtai Dar vienas klausimas automatų gerbėjam - kaip žiemą užklimpę išvažiuojat, su mechanine tai gali prirmyn - atgal -pirmyn - atgal, įsisiūbuoji ir išvažiuoji, o kaip su automatu?

beje man rodos čia mes ne vietoi biski diskutuojam, gausim pylos nuo adminų.


#65 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
Makena Rašyta: 2011.04.01 14:10
Gausim tai gausim,bet gal labai nebars,juk prispažįtam kalti .Išvažiuoji taip pat paprastai,kaip su mechanine Gal net greičiau. Jo,ten fauna,konkreti,bet pasitaiko ir viens kits normalus žmogus,kuris neturi laiko ten sedėt ir durint liaudį,o dirba normalų darbą,palikęs mašiniuką aikštelėj.


#66 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
gytman Rašyta: 2011.04.01 15:19
Citata:

Runius rašė:
prie turgaus faunos artėjant akys trūkčiot pradeda, ten nei vieno žmogaus nėr, visi pagerinti.
Dar vienas klausimas automatų gerbėjam - kaip žiemą užklimpę išvažiuojat.

Nematau prasmės eiti į turgų, juk tos pačios mašinos ir skelbimuose yra, tik pasirinkt ko nori daug lengviau skelbime. O jei nori nervų netekt - tai tik į turgų

Dėl buksavimo - vojaus automatas labai puikiai leidzia isiubuot, sakyciau geriau nei mechanine. Sia ziema niekur neuzsedau, nors vaziavau ten, kur kiti FWD nevaziavo. Kitas dalykas, kad automatas antra begi ikerta tada, kada reikia, kai varai per pusnis ant uzklimpimo ribos ir tikėtina su mechanke nespetum imušti antro bėgio, tuo metu sėstum.
Yra mašinų, kur buksuoja su automatu. Pvz BMW tiek penktuką, tiek septintuką su automatais buvau beviltiškai užsodinęs, kažkaip nesigavo jokie siūbavimai


#67 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
intar Rašyta: 2011.04.01 23:25
Citata:

Runius rašė:
Citata:

Trioškis rašė:
Citata:

...
- laaaabai brangus remontas


Su kokiu auto lyginant tas brangumas?


Su to paties Voyagerio mechaninės dėžės remontu.
O dėl dyzelių III-ios kartos, tai taip, turi jie ydų sočiai, bet jie paprasti kaip dvi kapeikos, čiut ne ant kelio viską susiremontuot gali, remontas nebrangus. Be to su tokiu dyzeliu aš pats pravažiavau 100000 be jokių didesnių bėdų, gal ir pasisekė. kaimynas su tokiu varikliu turi ford scorpio, anas 250000 jau pats parasuko su juo, užsienin dažnai važinėja - jokių didelių bėdų, o jei ir atsiranda bėdos tai jos lengvai ir pigiai šalinamos. Plius jie tikrai ekonomiški.

nenoriu daugiau ginčytis, gal aš ir kur klystu, tiesiog esu susidaręs tokią nuomonę, džiaugsiuosi jei ji pasikeis, tik kad aš toks žmogus kad norint pakeist mano nuomonę reik geležinių argumentų, kurių aš pusmetį ieškau bet deje kolkas nerandu, ir tikrai tuo nesidžiaugiu.


nuomone daug maz teisynga. jei darbui reikia, tai super, tik dyzelis. o jei kelionems ir savaitgaliams, tada imi galingiausia benza su visais navarotais ir tiek ziniu.


#68 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
aliurc Rašyta: 2011.04.02 11:12
Citata:

Runius rašė:
Nu nepykit ant manęs, parašiau savo nuomonę . O su tuo nuėjai nupirkai, tai man vien prie turgaus faunos artėjant akys trūkčiot pradeda, ten nei vieno žmogaus nėr, visi pagerinti. Vat ir nerandu užtai Dar vienas klausimas automatų gerbėjam - kaip žiemą užklimpę išvažiuojat, su mechanine tai gali prirmyn - atgal -pirmyn - atgal, įsisiūbuoji ir išvažiuoji, o kaip su automatu?

beje man rodos čia mes ne vietoi biski diskutuojam, gausim pylos nuo adminų.


jau vazineju su 3,8 automatu gal pora menesiu,anksciau gyvenime neturejes automato, anksciau buvau tik uz mechanines,teko persilauzt.
dabar,ant sitos masinos tikrai neisivaizduoju mechanines, ant kokio golfiuko gal


#69 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
Runius Rašyta: 2011.04.04 23:17
Gal kas žinot 2,4 benzino charakteristikas, niekur nerandu.


#70 Re: Chrysler Voyager 1998 m. 2.4 benzininis variklis,ka apie ji blogo gero galite pasakyti??Dekui..
Žydrius Rašyta: 2011.04.05 9:56
Citata:

Runius rašė:
Gal kas žinot 2,4 benzino charakteristikas, niekur nerandu.

nesinaudojat google kolega
http://www.ciao.co.uk/Productinformat ... r_Voyager_2_4_SE__5154425
(rusiskai)
http://www.google.lt/#hl=lt&source=hp ... =&oq=&fp=c87e0468bf215c44







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas