logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





#1 pipsejimas???
oleg Rašyta: 2010.07.07 19:05
vaziojant dujom,pradeda pipset,isjungiu dujas po poros sekundziu jungiu vel, tai viskas ok.bet praeina kokios 30sek.vel pradeda pipset,teip pipipi -pi.kame cia baeris???


#2 Re: pipsejimas???
BOSAS Rašyta: 2010.07.07 19:28
Cia rimta problema ji turi tiesiogine priklausomybe nuo tarpines.
Jei tarpine tarp vairo ir sedynes bloga tuomet pypses ir pypses, geriausias sprendeimo varianta pakeisti ta tarpine ir bedu kaip nebuve.


#3 Re: pipsejimas???
oleg Rašyta: 2010.07.07 19:32
labai juokinga


#4 Re: pipsejimas???
MUNDIS Rašyta: 2010.07.07 19:56
Viena is bedu tai kad nesudirba elektromagnetas kuris atidaro duju padavima.Antra per aukstas spaudimas balione po duju ipilimo,trecia baigesi dujos


#5 Re: pipsejimas???
valius77 Rašyta: 2010.07.07 19:57
Galpastave dujos eina i pabaiga todel ir pypsi, uzsipilk ir ziurek, o jei ne tai pas dujininkus vaziuok nedirba pas tave ant duju


#6 Re: pipsejimas???
oleg Rašyta: 2010.07.07 20:10
aciu tem kas atsake,ir kas turi prota,bosas nepriimk i savo saska.... beja masina su dujom turiu pirma ,todel ir klausimai tokie.


#7 Re: pipsejimas???
algelis Rašyta: 2010.07.07 20:22
viskas gerai olegai,pasitikrink tuos 3 dalykus kuriuos rase Mundis ir tikrai isiaiskinsi beda!nesinervink,klausk ir visada gausi atsakyma...


#8 Re: pipsejimas???
BOSAS Rašyta: 2010.07.07 20:59
Citata:

oleg rašė:
aciu tem kas atsake,ir kas turi prota,bosas nepriimk i savo saska.... beja masina su dujom turiu pirma ,todel ir klausimai tokie.


nA JEI TURI PIRMA MASINA tuomet atleistina tik reiketu tai pamineti
Pirmiausiai tai duju isipilk ir viskas baigsis.


Seip cia rimtai tau sakau. O jei dar pries klausdamas butum skaites apie dujas forume tai butum net neklausias tokio klausimo


#9 Re: pipsejimas???
oleg Rašyta: 2010.07.07 21:12
apie dujas skaiciau,bet neradau apia pipsejima. o seip labai keista,uspiliau dujos pres pora denu,tai net negalvojau kad beiginejosi, na ir rodo indikatoris 1 zalia padala.bet ipiliau nedaug 25l.bet vistek ritoj vaziosiu diagnostika dujam padarit.jei ka ras ,poto parasisiu.ACIU VISEM!!!!!


#10 Re: pipsejimas???
MUNDIS Rašyta: 2010.07.07 21:19
pagal nupasakotus simptomus greiciausiai bus elektromagnetas,nes pats esu turejas panasiu bedu.Ta liga gydosi labai paprastai.Klausimas dujos naujos? Siaip pasuk man i mobilu papasakosiu issamiau ka daryti jai turi noro.


#11 Re: pipsejimas???
Darukas Rašyta: 2010.07.08 0:29
Panašu į mažą slėgį už reduktoriaus. Jei nuvažiavai kokį 100 km per tas 2 dienas, tai turbūt dujos baigėsi, o jei taip yra nuo užpylimo, tai važiuok pas dujininkus reguliuoti/remontuoti.
Prisimenu, kaip man pirmą kartą pypset pradėjo, maniau kad kažkas sugedo, nes pagal pardavėjo pasakytas sanaudas dar turėjau toli važiuoti


#12 Re: pipsejimas???
BOSAS Rašyta: 2010.07.08 8:03
Darom stafkes as manau kad pas ji tik dujos baigesi ir jokiu reguliavimu nereikia.


Nes irgi bus pribure kad oru vaziuoja ir pats nepejuto kaip visas dujas prarijo. Manau kad pypsi tik del pasibaigusiu duju


#13 Re: pipsejimas???
Wongas Rašyta: 2010.07.08 9:29
To Bosas:
Stafkes gali daryti tik sporto varžybom, nematau reikalo tyčiotis iš žmogaus, kuris pirmą mašiną vairuoja su dujomis. Aš jei pereičiau prie dyzelio, pas mane ir taip pat atsirastu begalė klausimų. O jei neturi kur pasireikšti, tavęs vis dar laukia tema apie kondicionierius.
Taip, kad sėkmės Olegui..


#14 Re: pipsejimas???
oleg Rašyta: 2010.07.08 17:10
reiskia taip: buvau pas dujinkus,paziurejo,pajunge kompa,sako kaskas netaip,neisila kaskoks datcikas iki reikiamos temperaturos,pripilem antifrizo i radiatori,gal kokius1.5l.tai po to pradejo eit garas is tos puses kur vandens pompa.vobsem pakeiciau ta pompa kartu su dirzu,tai dabar kaip ir vazioja normaliai.tai ritoj vaziosiu vel dujas reguliot,net dega lempecka geltona(parirsau kaip vadinasi)tai va kolkas tek ziniu.aciu zmones uz supratima!!!


#15 Re: pipsejimas???
Wongas Rašyta: 2010.07.09 10:05
Greiciausiai dega CHEK'as ENGINE. Turi kokia tai klaida. Pabandyk nuskanuoti. Viskas po truputi issispres.... Sekmes.


#16 Re: pipsejimas???
dogeris Rašyta: 2010.07.09 13:55
Citata:

oleg rašė:
reiskia taip: buvau pas dujinkus,paziurejo,pajunge kompa,sako kaskas netaip,neisila kaskoks datcikas iki reikiamos temperaturos,pripilem antifrizo i radiatori,gal kokius1.5l.tai po to pradejo eit garas is tos puses kur vandens pompa.vobsem pakeiciau ta pompa kartu su dirzu,tai dabar kaip ir vazioja normaliai.tai ritoj vaziosiu vel dujas reguliot,net dega lempecka geltona(parirsau kaip vadinasi)tai va kolkas tek ziniu.aciu zmones uz supratima!!!


Tai gal koks MAP'as knisa protą???


#17 Re: pipsejimas???
EGO limited Rašyta: 2010.07.13 17:38
na turiu ir as panasu bajeri, ir tai nieko bendro su duju trukumu ar kokiu neisilimu, nes kaip tik pasireiskia per karscius kai uzpiltas pilnas bakas.... bet kadangi tai retai pasireiskia tai dar neteko davaziuoti iki dujininku.


#18 Re: pipsejimas???
oleg Rašyta: 2010.07.21 21:01
del neisilimo tai tesa,ten pres filtra stovi kazkoks agregatas,tai jis pas mane buvo visiskai saltas,tesiog ausinimo sistemoj buvo mazai anifrizo.kaip dapiliau tai vandens pompa pradejo leist(per salnika).tai kai pakeiciau ja atrodo ir viskas ok.bet dabar kita problema labai daug surijo duju,paskaiciavau kad mazdaug 23l 100km.


#19 Re: pipsejimas???
Vinis Rašyta: 2010.07.28 19:26
PABANDYK PRADZIAI UZSIPILT BENDZINO ! MANO 3 tai kai perjungiu dujas tai supipsi po kurio laiko kad laikas uzsipilt bendzo.







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas