logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





#1 II kartos Grand Voayger, pagalbines spyruokles?.. need info
smeliss Rašyta: 2010.08.26 1:42
Sveiki, turiu II kartos Grand Voyageri. Pastebejau ne viena toki egzemplioriu su ant
galines asies esanciais kazkokiais papildomais tvirtinimais spyruoklem (pakelti galui masiniuko?). Pas mane irgi yra, bet tik tvirtinimai, be spyruokliu.
Noreciau suzinoti kokios spyruokles ten turetu statytis? Ar pas visus skirtingai? Kaip suprantu cia samadelkinas biski dalykas, bet gal visi mazdaug vienodai daro?
Nepasikrovus problemu nesukelia man tie tvirtinimai, bet kai daugiau svorio karts nuo karto jie pasibaladoja per kelio nelygumus gan garsiai, tai noreciau susitvarkyti (arba ishvis juos nafiq nupjaut kol nesuvariau vaziuokles, arba jei suzinosiu kokias - spyruokles sukraut)


Kad butu aiskiau apie ka kalbu papaisiau toki shudbrezini su Paint )

Open in new window


#2 Re: II kartos Grand Voayger, pagalbines spyruokles?.. need info
driusa Rašyta: 2010.08.26 19:14
Citata:

smeliss rašė:
Sveiki, turiu II kartos Grand Voyageri. Pastebejau ne viena toki egzemplioriu su ant
galines asies esanciais kazkokiais papildomais tvirtinimais spyruoklem (pakelti galui masiniuko?). Pas mane irgi yra, bet tik tvirtinimai, be spyruokliu.
Noreciau suzinoti kokios spyruokles ten turetu statytis? Ar pas visus skirtingai? Kaip suprantu cia samadelkinas biski dalykas, bet gal visi mazdaug vienodai daro?
Nepasikrovus problemu nesukelia man tie tvirtinimai, bet kai daugiau svorio karts nuo karto jie pasibaladoja per kelio nelygumus gan garsiai, tai noreciau susitvarkyti (arba ishvis juos nafiq nupjaut kol nesuvariau vaziuokles, arba jei suzinosiu kokias - spyruokles sukraut)


Kad butu aiskiau apie ka kalbu papaisiau toki shudbrezini su Paint )

Open in new window


Pas mane tai tokių čiūdų nėra ir šiaip negirdėjau kad būtų,čia gal samadelkinas koks
kad šnapso daugiau pavežtu.II ukas ir taip daug pasikrauna kam dar tos papildomos spyruoklės


#3 Re: II kartos Grand Voayger, pagalbines spyruokles?.. need info
smeliss Rašyta: 2010.08.26 22:58
Tai as zinau, kad cia samadelka. O, kad padaryta tai didele tikimybe kad siknai biski pakelt, nes pas juos gan zemos. Man tik idomu, kokios spyruokles dedasi Bet greiciausiai nafiq su bulgarke nueis tie laikikliai jei nesulauksiu atsakymo


#4 Re: II kartos Grand Voayger, pagalbines spyruokles?.. need info
AERO_DD Rašyta: 2010.08.26 23:06
Citata:

smeliss rašė:
Sveiki, turiu II kartos Grand Voyageri. Pastebejau ne viena toki egzemplioriu su ant
galines asies esanciais kazkokiais papildomais tvirtinimais spyruoklem (pakelti galui masiniuko?). Pas mane irgi yra, bet tik tvirtinimai, be spyruokliu.
Noreciau suzinoti kokios spyruokles ten turetu statytis? Ar pas visus skirtingai? Kaip suprantu cia samadelkinas biski dalykas, bet gal visi mazdaug vienodai daro?
Nepasikrovus problemu nesukelia man tie tvirtinimai, bet kai daugiau svorio karts nuo karto jie pasibaladoja per kelio nelygumus gan garsiai, tai noreciau susitvarkyti (arba ishvis juos nafiq nupjaut kol nesuvariau vaziuokles, arba jei suzinosiu kokias - spyruokles sukraut)


Kad butu aiskiau apie ka kalbu papaisiau toki shudbrezini su Paint )

Open in new window

kazkada man vienas vyrukas pasake kad i II-ka galine tilta galima privyrinti lekstes ir pastatyti spyruokles nuo opelio(nuo kokio neatsimenu) visas darbas su daliai tada kainavo apie 300Lt. Tai manau pas tave gal taip ir buvo padaryta
P.S.
Ir apie spyruokles montavima tada girdejau neviena karta


#5 Re: II kartos Grand Voayger, pagalbines spyruokles?.. need info
Daranius Rašyta: 2010.09.01 11:28
šitam reikalui yra lingių tema - http://www.voyager.lt/modules/newbb/v ... pe=&topic_id=158&forum=34

kažkas dar rašė kad nuo II-o Golf'o berods amortikai su lėkštėm tiko tokiam variantui.


#6 Re: II kartos Grand Voayger, pagalbines spyruokles?.. need info
VirgisD Rašyta: 2010.09.11 11:18
Aš turėjau II voyagerį,tai pats buvau susidėjęs Opel Astra po 91m. gal.spyruokles.Tai išsikėliau normaliai.







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas