logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 3 »


#1 Drebesys sukiojant vaira
FALas Rašyta: 2010.09.15 15:22
Sveiki,
Yra tokia problema:
kartais sukinejant vaira,dazniausiai stovint vietoje arba is leto vaziuojant ,visas masiniukas dreba kaip po geru pagiriu.Padidinus variklio apsukas,drebesys sumazeja arba isnyksta.Prie didesnio >10km/h greicio jokiu problemu.
Nepriklausomai - variklis karstas ar saltas.Toks ispudis kad varo stiprintuvas koks strigineja.Gal kam buvo tokiu problemu?Probemos su stiprintuvu/dirzu/kita?
Aciu
Grand Voyager 99 TD


#2 Re: Drebesys sukiojant vaira
algelis Rašyta: 2010.09.15 16:27
Pasiskaityk tema apie vairo stiprintuvus,manau kad cia jis tave drebina man taip kartais buna,kai nuo pakelejo nusivarau masina...isimtiniais atvejais dar buna amortiku atraminiai guoliai pabire,bet jau lb turi but subire,uzstrige kad tau drebintu masina.greiciausiai bus siurblys.


#3 Re: Drebesys sukiojant vaira
Paulens Rašyta: 2010.09.15 17:27
Citata:

FALas rašė:
Sveiki,
Yra tokia problema:
kartais sukinejant vaira,dazniausiai stovint vietoje arba is leto vaziuojant ,visas masiniukas dreba kaip po geru pagiriu.Padidinus variklio apsukas,drebesys sumazeja arba isnyksta.Prie didesnio >10km/h greicio jokiu problemu.
Nepriklausomai - variklis karstas ar saltas.Toks ispudis kad varo stiprintuvas koks strigineja.Gal kam buvo tokiu problemu?Probemos su stiprintuvu/dirzu/kita?
Aciu
Grand Voyager 99 TD

Man tas pats, bet ne su voyageriu, nesuk pautų ir važinėk toliau, aš šešis metus važinėju taip, nuo mašinos pirkimo ir nieko dar neatsitiko, niekas nepasikeitė, niekas nepablogėjo
Mano nuomone tai gali būt todėl, kad pasukus vairą (nepaspaudus gazo) stiprintuvas pradeda dirbt savo darbą ir mašina šiek tiek prigysta ir pradeda drebėt, kas pranyksta sukėlus apsukas. Pabandyk susukt visą vairą ir laužt jį su jėga (žinoma nedidele) mašina dar labiau pradės gyst ir drebėt


#4 Re: Drebesys sukiojant vaira
Dziugesiukas Rašyta: 2010.09.15 19:19
Citata:

FALas rašė:
Sveiki,
Yra tokia problema:
kartais sukinejant vaira,dazniausiai stovint vietoje arba is leto vaziuojant ,visas masiniukas dreba kaip po geru pagiriu.Padidinus variklio apsukas,drebesys sumazeja arba isnyksta.Prie didesnio >10km/h greicio jokiu problemu.
Nepriklausomai - variklis karstas ar saltas.Toks ispudis kad varo stiprintuvas koks strigineja.Gal kam buvo tokiu problemu?Probemos su stiprintuvu/dirzu/kita?
Aciu
Grand Voyager 99 TD

stiprintuvo siurbliui ant tusciu apsuku truksta matomai jegos aprupinti skysciu, todel vos pakelus apsukas vairas nebedreba. as ta dalyka buvau pasalines praeitais metais pakeites stiprintuvo skysti ir ipiles 1 tubele xado vairo stiprintuvui skirta, bet siemet per karscius vel buvo uzeje, dabar orai atsalo, vel viskas ok


#5 Re: Drebesys sukiojant vaira
Daranius Rašyta: 2010.09.16 1:14
Citata:

Dziugesiukas rašė:
Citata:

FALas rašė:
Sveiki,
Yra tokia problema:
kartais sukinejant vaira,dazniausiai stovint vietoje arba is leto vaziuojant ,visas masiniukas dreba kaip po geru pagiriu.Padidinus variklio apsukas,drebesys sumazeja arba isnyksta.Prie didesnio >10km/h greicio jokiu problemu.
Nepriklausomai - variklis karstas ar saltas.Toks ispudis kad varo stiprintuvas koks strigineja.Gal kam buvo tokiu problemu?Probemos su stiprintuvu/dirzu/kita?
Aciu
Grand Voyager 99 TD

stiprintuvo siurbliui ant tusciu apsuku truksta matomai jegos aprupinti skysciu, todel vos pakelus apsukas vairas nebedreba. as ta dalyka buvau pasalines praeitais metais pakeites stiprintuvo skysti ir ipiles 1 tubele xado vairo stiprintuvui skirta, bet siemet per karscius vel buvo uzeje, dabar orai atsalo, vel viskas ok


ar man atrodo, ar tu xado reklaminiu agentu patapai?


#6 Re: Drebesys sukiojant vaira
FALas Rašyta: 2010.09.16 9:52
Tai truputi nesupratau:
Problema issiprendzia pakeitus skysti ar ipylus to stebuklo Xado?
Is kur tos jegos stiprintuvas igauna naujai?
Stiprintuvo skystis praranda savybes laikui begant?Maniske pravaziavus 210t km ir nezinau ar jis buvo kada keistas (skystimas).
Beje keik tas stebuklas Xado kainuoja?Cia kiek suprantu rusu ismislas?Kazkodel ju online shop'as jau 2 men mires
Aciu


#7 Re: Drebesys sukiojant vaira
Arnas Rašyta: 2010.09.16 10:19
Pradziai pilnai pakeisk tepala stiprintuve. Pilasi Mopar ATF+4. T.y. tas pats kaip ir i automatine greiciu deze.


#8 Re: Drebesys sukiojant vaira
Plymouth V6 Rašyta: 2010.09.16 10:57
Xado yra toks pat stebuklas kaip Stradivarijaus gaminti bugnai Eilinis rinkodaros "Super" produktas zmogeliukams su galvomis is vatos.


#9 Re: Drebesys sukiojant vaira
BOSAS Rašyta: 2010.09.16 19:20
Nu Plymouth V6 taip ziauriai nevaryk

Turi tas XADO savo cinko, jei naudoji ten kur reikia ir zinai ko sieki.


#10 Re: Drebesys sukiojant vaira
zenik Rašyta: 2010.09.16 20:03
teisingai bosas sako.pats isbandziau variklis buvo mires nors ir dauk pakeista daliu,tepalo spaudimas dingdavo vos ikaitus varikliuj iki 70,suvariau to xado,ir palikau at laisvu padirbti jau ,po keliu val galejau nuvaziuot60 kilu.kai iki jo vos 10 ir jau laisva eiga tepalo lempute pipsejo,poto vel kartojau kas 150 kilu ir vel,vakar nuvareua 180 ,ir norma,manau xado kaska ten ir pabure,bet vistiek as ja prakisau,netikes modelis ,tupisiu gal naujasnem,sitas mane tai finansiskai nuskausmino,


#11 Re: Drebesys sukiojant vaira
vejas666 Rašyta: 2010.09.17 8:22
Patikek manim ,kuo naujesnis tuo dar labiau gali nuskausminti.Pasiziurek detaliu ir remonto kainas ir suprasi.I naujeusia sukisau tiek kad senesnio modelio sudegimui prilygsta.Manau cia ne tie modeliai su kuriais tauposi bapkes o tie kuriais faina vaziuoti.


#12 Re: Drebesys sukiojant vaira
FALas Rašyta: 2010.09.17 11:33
Keitimas sudetingas jei paciam keist?
Kiek jo ten pilasi?
Yra forume aprsyta procedura?
O jei pakeiciu,o problema islieka?Pinigai i bala?


#13 Re: Drebesys sukiojant vaira
Arnas Rašyta: 2010.09.17 14:14
Pinigai tikrai ne i bala. Bet kokiu atveju naujas tepalas pades problemos sprendimui.


#14 Re: Drebesys sukiojant vaira
Audriusas Rašyta: 2010.09.21 9:58
Nekuriant naujos temos. Apie vairo traukiu sarnyrus. Keiciau juos pats ir uzsuku kaip sakant kiek eina. Problema ta kad pavazinejus pora menesiu antgalis atsipalaiduoja nuo traukes, atsiranda tarpas tarp pozicionavimo verzles ir antgalio ir gaunasi klibejimas. Daba suverziau ir kaip viskas tvarkoje. Tai kodel taip atsitinka ar uzverzinet antgali reikia su spec iranga ar antgaliai lietuvoje lievi (pirkau Nibeloje kaune 60 lt lyg kainavo)


#15 Re: Drebesys sukiojant vaira
FALas Rašyta: 2010.09.22 10:18
Nemanau,kad kokios spec irangos reikia
Visa iranga - 2 verzliarakciai.
Pats stebejau kaip autoservise man viena trauke keite - kaip ir visose kitose 99,9% masiniuku.
Kita pats pasikeiciau pasikeles ant "domkrato".
Po 2 sav. dardejimo zvyrkeliais kol kas neatsipalaidavo.
Beje ekspermento tvarka keiciau trauke "popigiaj" made in Taiwan uz 30 Lt,tai nezinau,kiek jinai man laikys
Tiksliai issimatavau +- 1mm buvusio antgalio vieta ant traukes iki antgalio asies centro
ir nauja i tas pacias vietas prisukau.
Beje,keciant tokius ir kitus dalykus susijusius su vaziuokle,netgi ratus ,rekomenduojama pasidaryt suvedima,na o bet taciau as kaip tuulas lietuvis to be abejo nadariau,nors lyg ant kelio ir graziai stovi prie bet kokio greicio,padangu krastai irgi lygtai nedyla.
Buvo man anksciau toks nutikimas su kita maske,kada pakeite antgalius ir kai paklausiau ar nereikia padaryt suvedimo,tai sake - nereikia,mes i tas pacias vietas susukom.
Ir ka jus manot - kol nuvaziavau iki Kawno,suede man naujas padangas,pasirodo najos traukes buvo apie 2 cm trumpesnes uz senasias tai ratai atsistojo V forma...


#16 Re: Drebesys sukiojant vaira
FALas Rašyta: 2010.09.23 11:54
Taigi visgi ar yra cia kur aprasyta vairo stiprintuvo skyscimo keitimo procedura ar ne?
Paieska nieko doro neduoda,o varas vis dar dreba o salciai neisvengiamai artinasi,tai uzsikaltos vargselis


#17 Re: Drebesys sukiojant vaira
Audriusas Rašyta: 2010.09.23 11:56
jo cia tikrai geri meistrai buvo, jau vizualiai turejo matytis. Na ziuresiu ir as daba kas gausis.
O tepaliuka kas nors perpompuoja vairo antgaliuose, sarnyruose, stabilizatoriaus traukese? toks idomus klausimas iskilo nes visose detalese tai yra numatyta, ir jei keiciat kaip daznai?

Citata:

FALas rašė:
Ir ka jus manot - kol nuvaziavau iki Kawno,suede man naujas padangas,pasirodo najos traukes buvo apie 2 cm trumpesnes uz senasias tai ratai atsistojo V forma...


#18 Re: Drebesys sukiojant vaira
Plymouth V6 Rašyta: 2010.09.23 13:01
Citata:

FALas rašė:
Taigi visgi ar yra cia kur aprasyta vairo stiprintuvo skyscimo keitimo procedura ar ne?
Paieska nieko doro neduoda,o varas vis dar dreba o salciai neisvengiamai artinasi,tai uzsikaltos vargselis


Yra. Naudokis paieska.


#19 Re: Drebesys sukiojant vaira
FALas Rašyta: 2010.09.23 16:19
Citata:

Plymouth V6 rašė:
Citata:

FALas rašė:
Taigi visgi ar yra cia kur aprasyta vairo stiprintuvo skyscimo keitimo procedura ar ne?
Paieska nieko doro neduoda,o varas vis dar dreba o salciai neisvengiamai artinasi,tai uzsikaltos vargselis


Yra. Naudokis paieska.


Nors uzmusk uzsiknisau su ta paieska.
Koki zodi toreciau ivest,kad gauciau sarasa bent is vieno posto apie vairo stiprintuvo skyscio keitima???
Visos nuorodos arba i sita mano uzkurta tema,arba apie stabdziu stiprintuva arba i skelbimus kad vairo koloneles remontina
Nors su kompais dirbu ~20 metu,bet gal as jau tam per senas ?
Zodziu,jei nesunku tai plyz ideti linka


#20 Re: Drebesys sukiojant vaira
Arturs Rašyta: 2010.09.23 17:41
Citata:

FALas rašė:
Citata:

Plymouth V6 rašė:
Citata:

FALas rašė:
Taigi visgi ar yra cia kur aprasyta vairo stiprintuvo skyscimo keitimo procedura ar ne?
Paieska nieko doro neduoda,o varas vis dar dreba o salciai neisvengiamai artinasi,tai uzsikaltos vargselis


Yra. Naudokis paieska.


Nors uzmusk uzsiknisau su ta paieska.
Koki zodi toreciau ivest,kad gauciau sarasa bent is vieno posto apie vairo stiprintuvo skyscio keitima???
Visos nuorodos arba i sita mano uzkurta tema,arba apie stabdziu stiprintuva arba i skelbimus kad vairo koloneles remontina
Nors su kompais dirbu ~20 metu,bet gal as jau tam per senas ?
Zodziu,jei nesunku tai plyz ideti linka
http://www.voyager.lt/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=91&forum=34







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas