logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 »


#1 kas gali parvaryt chrysler,kontaktai
aliurc Rašyta: 2010.10.02 22:04
gal kas varote siuos masiniukus?


#2 Re: kas gali parvaryt chrysler,kontaktai
algelis Rašyta: 2010.10.02 22:06
parvaryt,tai is kur?kazkaip tu cia visai nieko neparasei....kokio nori,is kur?kiek supratau tai is europos,daugiau nieko nesupratau


#3 Re: kas gali parvaryt chrysler,kontaktai
Andriux001 Rašyta: 2010.10.02 22:10
algeli, kaip tai is kur? taigi sestadienis, nuo kabako!


#4 Re: kas gali parvaryt chrysler,kontaktai
algelis Rašyta: 2010.10.02 22:19
Aaaaa,ups sorry,as kazkoks nesupratingas
as galiu is baro parvezt


#5 Re: kas gali parvaryt chrysler,kontaktai
aliurc Rašyta: 2010.10.02 22:24
nemaniau kad taip greit kas atsileps

noriu IV,butent limited su 3,3var.kad galima butu vaziuot ant bioetanolio,gali but 4wd,
turbut europini (del to dar neapsispredziau nebent labai jau is jav apsimoketu),gali but nestiprai dauzta.kokia butu orentacine kaina?

p.s.del baro ten bahuras gerai pajuokavo


#6 Re: kas gali parvaryt chrysler,kontaktai
algelis Rašyta: 2010.10.02 22:32
as ir apie bara rasiau nes nemanau,kad pirksi europini voyageri LMT komplektacijos pigiau,nei ji parsigabensi is USA,beto nemanau kad gera ideja vazinet bioetanoliu,nes tikrai sita tema isnagrineta ir dauguma pasisako uz dujas bet cia nea apie tai.


#7 Re: kas gali parvaryt chrysler,kontaktai
Arnas Rašyta: 2010.10.03 0:16
Voyageris 3.3 Limited atrodo mazdaug kaip Bentley Continental su 1.6 varikliu.

Jei jau tikrai nori visko uz ka sia masina visi myli - imk viska kas priklauso. Tame tarpe ir automatine deze ir 3.8 varikli.


#8 Re: kas gali parvaryt chrysler,kontaktai
zuvis Rašyta: 2010.10.03 9:06
Citata:

aliurc rašė:
gal kas varote siuos masiniukus?

Sveikas!Turiu nupirkes Belgijoje sidabrini granda su teliku ir navi.Truputi dar reikia prie jo
padirbet,bet siap dar nedamustas iki galo.Rida 215 t/km,su ratais,bet be odos.Beda tik ta,
kad i LT jis grys tik po 2-4 savaiciu.Tiesa,jis dyzelis 2,5-105KW.


#9 Re: kas gali parvaryt chrysler,kontaktai
Dziugesiukas Rašyta: 2010.10.03 12:36
Citata:

aliurc rašė:
nemaniau kad taip greit kas atsileps

noriu IV,butent limited su 3,3var.kad galima butu vaziuot ant bioetanolio,gali but 4wd,
turbut europini (del to dar neapsispredziau nebent labai jau is jav apsimoketu),gali but nestiprai dauzta.kokia butu orentacine kaina?

p.s.del baro ten bahuras gerai pajuokavo

europiniu bioetanoliu varomu nebuna, tik USA, bet cia ne beda, is e-bay nusipirksi bioetanolio iranga uz 600-800lt, tad gali imti ir 3,8l pilnos komplektacijos ziema vistiek tex ant benzo vazineti, nes bioetanolis uzsals, tad pagalvok kas geriau:bioetanolis iki kazkur -5 salcio ar dujos?
is USA net geresni vanai, ju vairo sistemos geresnes uz europos-vairo neplesia is ranku per nelygumus vaziuojant.
pasek autogida ir autopliusa, gali surasti labai puiku pasiulyma jau esanti lietuvoje


#10 Re: kas gali parvaryt chrysler,kontaktai
Arnas Rašyta: 2010.10.04 15:39
Na del vairo ko gero perlenkei Manau tai nuo ratu suvedimo daugiau priklauso.... vairo koloneles tos pacios.


#11 Re: kas gali parvaryt chrysler,kontaktai
algelis Rašyta: 2010.10.04 17:28
Citata:

zuvis rašė:
Citata:

aliurc rašė:
gal kas varote siuos masiniukus?
sorry,bet ziauriai skamba
Sveikas!Turiu nupirkes Belgijoje sidabrini granda su teliku ir navi.Truputi dar reikia prie jo
padirbet,bet siap dar nedamustas iki galo.Rida 215 t/km,su ratais,bet be odos.Beda tik ta,
kad i LT jis grys tik po 2-4 savaiciu.Tiesa,jis dyzelis 2,5-105KW.

paskutinis sakinys turejo but pats pirmas CRD,siaip nedamustas,bet reikia padirbet


#12 Re: kas gali parvaryt chrysler,kontaktai
Arnas Rašyta: 2010.10.05 10:46
Na.., nebent, darant prielaida, kad dyzelininis variklis yra lengvesnis (kadangi mazesnes kubaturos), gali buti kad vairas sukinejasi siek tiek lengviau.. (svorio pats nelyginau ) .

P.s. galiu padet su masinu pirkimu is USA.


#13 Re: kas gali parvaryt chrysler,kontaktai
PIrmas Rašyta: 2010.11.24 9:51
Pradėjau ir aš ieškoti Grand Voyager 3,8 LMT. kokiu 2007 m. Gal kas žino, kur patikima tarpininka rast? Kad nupirkt, patvarkyt viskas kaip priklauso, kad butu.?


#14 Re: kas gali parvaryt chrysler,kontaktai
zuvis Rašyta: 2010.11.24 16:57
Citata:

Pirmas rašė:
Pradėjau ir aš ieškoti Grand Voyager 3,8 LMT. kokiu 2007 m. Gal kas žino, kur patikima tarpininka rast? Kad nupirkt, patvarkyt viskas kaip priklauso, kad butu.?

Pasuk tel. 8686 32963,pakalbesim,gal sutarsim.


#15 Re: kas gali parvaryt chrysler,kontaktai
aliurc Rašyta: 2010.12.18 8:08
Citata:

PIrmas rašė:
Pradėjau ir aš ieškoti Grand Voyager 3,8 LMT. kokiu 2007 m. Gal kas žino, kur patikima tarpininka rast? Kad nupirkt, patvarkyt viskas kaip priklauso, kad butu.?


sveikas
tai kaip ten suradai ka nors?
buvau biski dinges nes gime dvinukes pries pora savaiciu tai kai reikejo supirkt vezimus ir t.t. tai pamaciau kad visiskai netelpu su daigtais,kur dar zvejybos visa atributika kai reiks prie ezero varyt
siaip noriu pilno tik nezinau ar 3,3 ar 3,8 apie 2005 m
siaip ydomu ka lengviau po to parduot, nes nenoriu ilgai laikyt,geriau pardavus dasidet ir vel kita paimt


#16 Re: kas gali parvaryt chrysler,kontaktai
PIrmas Rašyta: 2010.12.18 16:03
Nemegstu ilgai ieskot, pirkau 2006 Dodge Grand Caravan su dujom 3.8. Pas mane jau ir taip 4 vaikai... vazinetas Lt jau 2 metus, taigi visko ten islenda, bet turbut sutvarkoma... Nezinau ar lengva parduot, jauciu kad nelabai jei brangiai...


#17 Re: kas gali parvaryt chrysler,kontaktai
aliurc Rašyta: 2010.12.18 22:32
Citata:

PIrmas rašė:
Nemegstu ilgai ieskot, pirkau 2006 Dodge Grand Caravan su dujom 3.8. Pas mane jau ir taip 4 vaikai... vazinetas Lt jau 2 metus, taigi visko ten islenda, bet turbut sutvarkoma... Nezinau ar lengva parduot, jauciu kad nelabai jei brangiai...



uz kiek pemei jei nepaslaptis nes man siulo dodge 3,3 be duju pilna elektra be odos
tai nori 22000


#18 Re: kas gali parvaryt chrysler,kontaktai
PIrmas Rašyta: 2010.12.19 17:28
Citata:

aliurc rašė:
Citata:

PIrmas rašė:
Nemegstu ilgai ieskot, pirkau 2006 Dodge Grand Caravan su dujom 3.8. Pas mane jau ir taip 4 vaikai... vazinetas Lt jau 2 metus, taigi visko ten islenda, bet turbut sutvarkoma... Nezinau ar lengva parduot, jauciu kad nelabai jei brangiai...



uz kiek pemei jei nepaslaptis nes man siulo dodge 3,3 be duju pilna elektra be odos
tai nori 22000


Buciau zinojes, kad Dodge ne oda o dermantinas, taitikrai imciau veliura geriau. Voyageryje berods limited su tikru odiniu salonu.

Kelintu metu siulo?

O mokejau tai per daug.


#19 Re: kas gali parvaryt chrysler,kontaktai
Dziugesiukas Rašyta: 2010.12.19 21:28
o is kur zinai, kad dermantinas? is tos odos isvis nieko gero. ziema salta, net nugara pradeda skaudeti man, o vasara kiausiniene shunta veliuras visom prasmem geriau net jeigu ir sildoma oda butu, ziema negerai sildyti sedynes, del nugaros, o vyrams dar ir del busimu vaiku


#20 Re: kas gali parvaryt chrysler,kontaktai
Arnas Rašyta: 2010.12.19 23:12
Oda turi viena dyyydeli privaluma kai turi mazu padykusiu voyageristu - ji lengvai valosi.
O sildomos sedynes man laabai patinka. Nieks man niekur nesunta ir nesala O busimi vaikai taip pat nebeaktualus klausimas...







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas