logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





#1 statoil
tranzas Rašyta: 2010.12.24 20:08
turiu du statoilo libdukus.gal kam reikia?


#2 Re: statoil
Daranius Rašyta: 2010.12.24 22:52
Citata:

tranzas rašė:
turiu du statoilo libdukus.gal kam reikia?


turiu keturis - sumetam visi ir žiū dar vienas komplektas išeina

šiaip pažiūrėjau aš ten tuos daiktus "akcijinius" ir kažkaip atšoko noras. Kuprinė yra, tai man rods kad tokios kokybės kurpinių Gariūnuose galima rasti už 15lt. Tik užrašas skirsis


#3 Re: statoil
liutukas Rašyta: 2010.12.25 10:16
Kazkaip galvojau ten pasiimti kazka, bet kolega pora daiktu pasieme, islazdavojo, tai kazkaip net rankos nekyla, nors masinoje visa kruva metosi lipduku.


#4 Re: statoil
Vygants Rašyta: 2010.12.25 13:30
turėjau surinkęs pilną lankstinuką lipdukų, daugiau nei reikėjo, bet tos prekės grynas š... aš manau, kad čia gryna apgavystė, viliojimas.... Nepirkau nieko, sukūrenau pečiuj, vis keli J šilumos Tegul sandėliuose turi tuos savo prizus už ištikimybę. Koks tikslas dar savo ištikimybę jiems deklaruot perkant nekokios kokybės ir išvaizdos daiktus, nors turguje galima nusipirkt pigiau? Kas nors pasakys, kad čia "firminis"... bet man pačiupinėjus kitaip atrodo. kas nusipirkot, nešiokit į sveikatą ir tegul tarnauja ilgai, bet tos tokios akcijos parodo jų požiūrį į klientą kaip kvailinamą ir melžiamą karvę....


#5 Re: statoil
Daranius Rašyta: 2010.12.25 14:31
reik statoil'ui už tai embargą dėti ir nesipilti kuro iš jų


#6 Re: statoil
Aidas . Rašyta: 2010.12.25 23:07
pasiemiau tase , po pirmos keliones uztrauktukas atplyso , prasti siulai , ir siaip kokybe ,,,,,,,,,,,turetu jiems buti geda .


#7 Re: statoil
Žydrius Rašyta: 2010.12.26 16:05
turiu ir as per sia akcija toki krepsi / rankine per peti permeciama pasiemes - nuvyle ir mane... Pirmiausia tai made in China , is tokio eco brezento pasiuta, bet su "Goodyear" prekiniu zenklu
Bus puiki kaime plaktukam, replem ir vinim susidet


#8 Re: statoil
Daranius Rašyta: 2010.12.26 18:20
Citata:

Zydrius rašė:
turiu ir as per sia akcija toki krepsi / rankine per peti permeciama pasiemes - nuvyle ir mane... Pirmiausia tai made in China , is tokio eco brezento pasiuta, bet su "Goodyear" prekiniu zenklu
Bus puiki kaime plaktukam, replem ir vinim susidet


kad greit išplyš nuo tokio svorio, čia tik ausų krapštukus ir nosines susidėti tinka


#9 Re: statoil
arunka Rašyta: 2010.12.26 18:41
man tai tokios dovanos uz kurias dar damoketi reikia - grynas lochotronas,tiek Statoil,tiek Maxima







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas