logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





#1 prapuvo slenkstis
Metras Rašyta: 2010.12.24 21:22
iš apačios toj vietoj kur stoikė, ten kur durtas slenkstis. kokie variantai, gal taisėt kas - kad pjaut ir virint tai aišku, bet kokia skarda geriau naudot, gal Vilniuj ką parekomenduot galit, noriu gal pabandyt kažką su neržaveika burt, tipo palikt originalų tik ten, kur domkratas remiasi, o visa kita pjaut ir lankstyt iš profiliuotos skardos(tokia įdomi struktūra, kai kurių sunkvežimių kuzavams naudoja). pasidalinkit patirtim


#2 Re: prapuvo slenkstis
Daranius Rašyta: 2010.12.24 22:54
Citata:

Metras rašė:
iš apačios toj vietoj kur stoikė, ten kur durtas slenkstis. kokie variantai, gal taisėt kas - kad pjaut ir virint tai aišku, bet kokia skarda geriau naudot, gal Vilniuj ką parekomenduot galit, noriu gal pabandyt kažką su neržaveika burt, tipo palikt originalų tik ten, kur domkratas remiasi, o visa kita pjaut ir lankstyt iš profiliuotos skardos(tokia įdomi struktūra, kai kurių sunkvežimių kuzavams naudoja). pasidalinkit patirtim


įtariu ne pirmos jaunystės mašina. Nerūdijantis plienas gal per minkštas bus tokiai konstrukcijai, aš kažką kietesnio imčiau. Neatamenu kaip ten yra dabar, bet gal galimas variantas visą slenkstį pakeisti ir mažiau galvos skausmo bus?


#3 Re: prapuvo slenkstis
Metras Rašyta: 2010.12.25 11:41
nu ne iš salono mašiniukas - 1996, bet kaip nekeista tik tose vietose, kur vidurinis sujungimas slenksčio skardų (vienoj pusėj skarda kiaurai jau, o kitoj bręsta). Manau, kad dažna liga ir naujesniems vojams nei šitas.


#4 Re: prapuvo slenkstis
Vygants Rašyta: 2010.12.25 13:24
ir mano prakirmijo, nieko nepadarysi, neskirta jom ilgai kentėt lietuviškos druskos. Man tai įsmuko dankratas, kai susiruošiau padangas keist, nei rūdys matėsi, nei ką, matyt iš vidaus paėdė... Dėjau gerą gabalą vinkelio, skardos mm , viskas ūkiškai suvirinta, pašpakliuota ir graviteksu uždengta, pusmetis jau kaip laiko, o kiek dar laikys,kas žino....laukisu kada kitoj pusėj įsmuks


#5 Re: prapuvo slenkstis
Daranius Rašyta: 2010.12.25 14:34
Citata:

Vygants rašė:
ir mano prakirmijo, nieko nepadarysi, neskirta jom ilgai kentėt lietuviškos druskos. Man tai įsmuko dankratas, kai susiruošiau padangas keist, nei rūdys matėsi, nei ką, matyt iš vidaus paėdė... Dėjau gerą gabalą vinkelio, skardos mm , viskas ūkiškai suvirinta, pašpakliuota ir graviteksu uždengta, pusmetis jau kaip laiko, o kiek dar laikys,kas žino....laukisu kada kitoj pusėj įsmuks


čia 2000m aparatas prapuvo taip?


#6 Re: prapuvo slenkstis
Vygants Rašyta: 2010.12.25 15:06
aha, 2000m. O rūdims nesvarbu kokių metų, joms reikia ėst, tai ir ėda. Žinoma, galėčiau pastatyt šalia kokį Opelį, tada manoji būtų saugesnė


#7 Re: prapuvo slenkstis
Daranius Rašyta: 2010.12.26 1:34
Citata:

Vygants rašė:
aha, 2000m. O rūdims nesvarbu kokių metų, joms reikia ėst, tai ir ėda. Žinoma, galėčiau pastatyt šalia kokį Opelį, tada manoji būtų saugesnė


glavojau kad tos storos Voyager'io skardos taip kreit nesukirmyja...


#8 Re: prapuvo slenkstis
MUNDIS Rašyta: 2010.12.26 12:02
Kirmija jos visos,tik vienos greiciau kitos leciau.Man teko jau pasikeisti slenkscius,tai ten kur dedasi dankratas dejau storo metalo gabala o visa slenksti dariau is cinkuotos skardos.Padengiau graviteksu ir jau du metus kaip naujas


#9 Re: prapuvo slenkstis
kestasxxxl Rašyta: 2011.01.04 19:41
Nepergivenk, nieko nėra amžino, aš į savo antruką jau 2 bonkutes makroflekso supučiau, kad nesimatytu skylių. Gaila, nes variklis be priekaištų burzgia kaip bitutė, o kėbului šakės, būsiu per arti opelio pastatęs....................







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas