logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 (2) 3 »


Re: Ka reiskia - CHECK GUAGES?
Bijau išsižioti...
Prisijungė:
2006.03.16 12:23
Siauliai
Pranešimų: 41
Atsijunges
bandyk ziuret angliukus pradzioi, nors man buvo laidas nutrukes...

Rašyta: 2006.05.11 23:14
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Ka reiskia - CHECK GUAGES?
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.03.14 20:52
vilnius
Pranešimų: 1830
Atsijunges
Citata:

Nerijus rašė:
siaip tai ten parasyta GAGES, susinervines blogai parasiau, bet ziuriu visi suprato
,
ja , mane irgi biski maishe - manuale - gauges , o naturoj lempa - gages , bet Oksfordo dictionary pagalba issiaiskinau , kad tai vienas ir tas pats , abu - teisingi , vartojami kaip parodymai , matavimai , parodomieji prietaisai , kiekiai ir t.t.

Rašyta: 2006.11.25 18:33
_________________
interest in mbg (smoke)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Ka reiskia - CHECK GUAGES?
Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2006.11.06 23:32
Vilkaviškis, LT
Pranešimų: 613
Atsijunges
Buvo buvo ir pas mane ir gauges ir check.Kol susivokiau tai sviesu beveik nebliko...Tik pamates generatoriaus anglikonus pamaniau kad labai ilgai ir taip kentejo...

Rašyta: 2006.11.25 22:24
_________________
Voyager 1994 m. 2,5 TD...pagarbiai išleistas į užtarnautą poilsį
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Ka reiskia - CHECK GUAGES?
Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2006.09.16 17:58
kretinga .LT
Pranešimų: 680
Atsijunges
o pas mane Ford Explorer irgi uzsidegdavo toks uzrasas , tai issiaiskinau , kad jis dega , kai mazai benzino , nes nera kitokios lemputes kuro lygio .

Rašyta: 2006.11.27 21:46
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Check Gauges
Klubo narys
Prisijungė:
2006.09.23 20:31
Vilnius
Pranešimų: 1045
Atsijunges
CHECK GAGES tai yra daug funkciju nuo tepalo spausdimo variklyje--iki kopjuterio komandos gedimo, bet tai ne labai svarbu Gerai , kad CHECK ENGINE ne dega pastoviai--Tada bus problemu!

Rašyta: 2007.01.13 0:42
_________________
:D Gerai kad pirkau Chryslerį o ne..... (haha)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Check Gauges
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.03.14 20:52
vilnius
Pranešimų: 1830
Atsijunges
gali ir del smulkmenu degt

Rašyta: 2007.01.13 9:51
_________________
interest in mbg (smoke)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Check Gauges
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.07.10 2:02
Vilnius
Pranešimų: 15
Atsijunges
O pas mane ishvis idomiai - tas Check Gages dega kol nelaikau nuspaudes gazo Ausinimo skyscio sociai, tepalu irgi, temperatura lyg normalia variklio rodo, kas galetu but?

Rašyta: 2010.07.12 3:05
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Check Gauges
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.09.18 11:50
Klaipeda, LT
Pranešimų: 1598
Atsijunges
Citata:

AERO_DD rašė:
CHECK GAGES tai yra daug funkciju nuo tepalo spausdimo variklyje--iki kopjuterio komandos gedimo, bet tai ne labai svarbu Gerai , kad CHECK ENGINE ne dega pastoviai--Tada bus problemu!


As kaip tik atvirksciai manau apie savo spidometro lemputes: CHECK ENGINE dega pastoviai (del duju, ant benzo nedega), o jei uzsidega CHECK GAGES pradedu nervingai zvalgytis po skydeli-krovimo, tepalo slegio ar temperaturos nenormalus parodymai

Rašyta: 2010.07.12 8:30
_________________
Plymouth Voyager LX 3,3 V6 '93m. ; [⌨|||||⌨] JEEP GRAND CHEROKEE LIMITED 4.7 V8!
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Check Gauges
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2008.11.30 10:46
Panevėžys,LT
Pranešimų: 1269
Atsijunges
pas mano drauga uzsidege check gages ir nebegrizo namo 30km persirinko varikli ir vel dziaugiasi vanu

Rašyta: 2010.07.12 19:59
_________________
Dodge Grand Caravan SE 3,3l/2007
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Check Gauges
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.09.18 11:50
Klaipeda, LT
Pranešimų: 1598
Atsijunges
Citata:

smeliss rašė:
O pas mane ishvis idomiai - tas Check Gages dega kol nelaikau nuspaudes gazo Ausinimo skyscio sociai, tepalu irgi, temperatura lyg normalia variklio rodo, kas galetu but?


O krovimas?

Rašyta: 2010.07.12 20:05
_________________
Plymouth Voyager LX 3,3 V6 '93m. ; [⌨|||||⌨] JEEP GRAND CHEROKEE LIMITED 4.7 V8!
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Check Gauges
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.07.10 2:02
Vilnius
Pranešimų: 15
Atsijunges
Citata:

Plymouth V6 rašė:
Citata:

smeliss rašė:
O pas mane ishvis idomiai - tas Check Gages dega kol nelaikau nuspaudes gazo Ausinimo skyscio sociai, tepalu irgi, temperatura lyg normalia variklio rodo, kas galetu but?


O krovimas?


Per viduri berods buna

Rašyta: 2010.07.12 20:39
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Check Gauges
Klubo narys
Prisijungė:
2006.09.23 20:31
Vilnius
Pranešimų: 1045
Atsijunges
Citata:

Plymouth V6 rašė:
As kaip tik atvirksciai manau apie savo spidometro lemputes: CHECK ENGINE dega pastoviai (del duju, ant benzo nedega)

Del duju gal neiskaitom !?

Rašyta: 2010.07.12 22:21
_________________
:D Gerai kad pirkau Chryslerį o ne..... (haha)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Check Gauges
Klubo narys
Prisijungė:
2006.09.23 20:31
Vilnius
Pranešimų: 1045
Atsijunges
Citata:

Plymouth V6 rašė:

O krovimas?


Per viduri berods buna

Geriau pamatuok su Voltmetru itampa(su apkrova ir be(ijunk tol.sviesa ir galinio stiklo sildyma)., turi buti(jei ne klystu) jeigu viskas tvarkoj, 13,8V+/- 1V.
Pas mano II-ke 14,2V -14,5V

Rašyta: 2010.07.12 22:26
_________________
:D Gerai kad pirkau Chryslerį o ne..... (haha)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Check Gauges
Klubo narys
Prisijungė:
2006.09.23 20:31
Vilnius
Pranešimų: 1045
Atsijunges
Citata:

smeliss rašė:
O pas mane ishvis idomiai - tas Check Gages dega kol nelaikau nuspaudes gazo Ausinimo skyscio sociai, tepalu irgi, temperatura lyg normalia variklio rodo, kas galetu but?

O dar vienas dalykelis(jau ne viena karta rasiau ) CHECK ENGINE gali uzsidegti del vieno is daugumos(bet ne visos) davykliu gedimo! Geriau patikrinti--atvaziavos i diagnostika Arba ieskuoti paciam su voltmetru,ommetru,el.shema pora dienu ir "n"-buteliu alu .....-juokauju , o jei rimtai--tai paciam galima rasti,tik sunku( galiu tik pasakyti jei nedirbs liambda--Checkas nedegs( bet sita galima suzinuoti pagal klaidos koda).,benz siurblis irgi,jei netvarkyngai dirbs temp davyklys,ventiliatoriu ijungimas irgi nedegs bet jeigu visai nedirbs--tada uzsidegs+kai nedirba MAP davyklis irgi degs.....tai va.,cia daug reikia zinuoti kada degs,o kada ne
P.S.
O bandei pats paziureti klaidos(pagal savorankiska diagnostika)???

Rašyta: 2010.07.12 22:37
_________________
:D Gerai kad pirkau Chryslerį o ne..... (haha)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Check Gauges
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.07.10 2:02
Vilnius
Pranešimų: 15
Atsijunges
Citata:

AERO_DD rašė:
Citata:

smeliss rašė:
O pas mane ishvis idomiai - tas Check Gages dega kol nelaikau nuspaudes gazo Ausinimo skyscio sociai, tepalu irgi, temperatura lyg normalia variklio rodo, kas galetu but?

O dar vienas dalykelis(jau ne viena karta rasiau ) CHECK ENGINE gali uzsidegti del vieno is daugumos(bet ne visos) davykliu gedimo! Geriau patikrinti--atvaziavos i diagnostika Arba ieskuoti paciam su voltmetru,ommetru,el.shema pora dienu ir "n"-buteliu alu .....-juokauju , o jei rimtai--tai paciam galima rasti,tik sunku( galiu tik pasakyti jei nedirbs liambda--Checkas nedegs( bet sita galima suzinuoti pagal klaidos koda).,benz siurblis irgi,jei netvarkyngai dirbs temp davyklys,ventiliatoriu ijungimas irgi nedegs bet jeigu visai nedirbs--tada uzsidegs+kai nedirba MAP davyklis irgi degs.....tai va.,cia daug reikia zinuoti kada degs,o kada ne
P.S.
O bandei pats paziureti klaidos(pagal savorankiska diagnostika)???


Hmm, na jo teks pasukuoti ji. Tik pries keleta dienu isigijau saviski II-uka 94 metu, tai nelabai dar susipazines su viskuo

Rašyta: 2010.07.12 22:51
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Check Gauges
Klubo narys
Prisijungė:
2006.09.23 20:31
Vilnius
Pranešimų: 1045
Atsijunges
Citata:

smeliss rašė:
Hmm, na jo teks pasukuoti ji. Tik pries keleta dienu isigijau saviski II-uka 94 metu, tai nelabai dar susipazines su viskuo

Koks varyklis? (jei 2,5l benz. tai labai paprastas agregatas,ka galesiu padesiu., jei ne...vistiek daug bendro su elektra gali buti-as cia apie davykliu gedimus..teoriskai)

Rašyta: 2010.07.12 22:56
_________________
:D Gerai kad pirkau Chryslerį o ne..... (haha)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Check Gauges
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.07.10 2:02
Vilnius
Pranešimų: 15
Atsijunges
Citata:

AERO_DD rašė:
Citata:

smeliss rašė:
Hmm, na jo teks pasukuoti ji. Tik pries keleta dienu isigijau saviski II-uka 94 metu, tai nelabai dar susipazines su viskuo

Koks varyklis? (jei 2,5l benz. tai labai paprastas agregatas,ka galesiu padesiu., jei ne...vistiek daug bendro su elektra gali buti-as cia apie davykliu gedimus..teoriskai)


2.5 TD pas mane Kele itarima biski tepalo parametrai - rodykle tik ijungus varikli kiek pakyla, o veliau praktiskai visad buna nusileidus arba vos ziurimai pakyla. Tepalu filtro dar nespejau pakeist jei ka

Rašyta: 2010.07.13 19:06
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Check Gauges
Klubo narys
Prisijungė:
2006.09.23 20:31
Vilnius
Pranešimų: 1045
Atsijunges
Citata:

smeliss rašė:
Kele itarima biski tepalo parametrai - rodykle tik ijungus varikli kiek pakyla, o veliau praktiskai visad buna nusileidus arba vos ziurimai pakyla. Tepalu filtro dar nespejau pakeist jei ka

Kol kas pasikeisk i gera varyklio tepalo ir filtra Ir tada jau ziuresi
P.S.
Bus ne tas(nuo kitos masinos,neatitinkantis)filtras gali ir iki nulio kristi spaudimas(ten voztuvelis yra) ir nuo blogo,seno tepalo irgi gali buti

Rašyta: 2010.07.14 18:00
_________________
:D Gerai kad pirkau Chryslerį o ne..... (haha)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Check Gauges
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.07.10 2:02
Vilnius
Pranešimų: 15
Atsijunges
Citata:

AERO_DD rašė:
Citata:

smeliss rašė:
Kele itarima biski tepalo parametrai - rodykle tik ijungus varikli kiek pakyla, o veliau praktiskai visad buna nusileidus arba vos ziurimai pakyla. Tepalu filtro dar nespejau pakeist jei ka

Kol kas pasikeisk i gera varyklio tepalo ir filtra Ir tada jau ziuresi
P.S.
Bus ne tas(nuo kitos masinos,neatitinkantis)filtras gali ir iki nulio kristi spaudimas(ten voztuvelis yra) ir nuo blogo,seno tepalo irgi gali buti


Dėkui už info, atlikęs minėtus darbus informuosiu ar išsisprendė problemėle

Rašyta: 2010.07.17 16:30
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Check Gauges
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.06.01 21:52
Kaunas.LT
Pranešimų: 2
Atsijunges
o pas mane uzsidege teplo lempute ir dega pastoviai,nors tepalus su filtru pasikeiciau,svarbiausiai kad uzsidege bunant vokietijos gale,bet tepalo buvo kiek priklauso,atsukus tepalo dangtely paziurejau kad tepalas iki virsaus daeina,tai ir parvaziavau . ka patartumet daryti? pas mane crysler town and country 3,8 benzas,96 metu.

Rašyta: 2010.07.21 14:00

Redagavo andriusss 2010/7/21 14:23:29
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas