logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





#1 Varva tepaliukas
aruncikas Rašyta: 2011.01.11 20:50
Sveiki.Pas 2,5 crd tepaliukas varva.Kazkur lyg per galini salnika.Bet as ji keites.Nepadejo.Gal kam teko lysti giliau,gal uz to didelio salniko su plokstele yra dar koks sandarinimas?Vaziuojant nevarva,butu dugnas tepaluotas.Tik stovint.Tepalo lygis mazeja labai nezymiai.Galvojau gal is dezes.Nu kad ne,ten sausa.Sestadieni keisiu sankaba,gal kas turit kokiu minciu?Aciu.


#2 Re: Varva tepaliukas
Myndeee Rašyta: 2011.01.12 12:35
nzn kaip pas crd ten. bet pas mano antruka eina didelis salnikas ant alkuninio, nuemes ta plokste ira dar pora lygtais gumyciu pro jas gali irgi leist viena statosi uz didelio salniko kita sandarina veleneli. tokia ten s...na sistema pas dauguma auto stovi vienas pakeiti ir nelasa. salnikas orginalas kazkur apie 150lt. bet as pirkau ford skorpio toks pat diametras uz 50lt. su salnikais reik labai atsargiai ta kuri nusipirkau tefloninis be spiruokles. toki idejus maziausiai 8val. negalima kurt auto. vargau 2 dienas kol sutvarkiau uzkuriau po 10min lasai vel pasirode viska apvaliau kita diena viskas ok buvo pasirodo tas salnikas nuo variklio silumos turi susitraukt ant alkuninio. jei panasi sistema kaip pas antruka tai nuemes deze atsileidzia ir ta plokste tarp tu gumiciu is vidines puses patenka tepalo ir tada jau bega. ten sistema tokia nuemiai deze keisk salnika ir gumytes tada viskas bus ok.


#3 Re: Varva tepaliukas
aruncikas Rašyta: 2011.01.12 13:27
aciu,bet vargu ar tas pat.pas mane motoras amerikoniskas.DDC.ten uz smgracio stovi ploksteje imontuotas salnikas.o vat kas ten toliau idomu.turetu buti kazkas panasaus kaip pas tave.nesitiki,kad tas vienas visa tepala laiko.kazkaip nerimtai atrodo.


#4 Re: Varva tepaliukas
Myndeee Rašyta: 2011.01.12 14:57
atsiminiau pas mane ir i plokste imontuotas salnikas ir lyktais dar vienas guminis ziedelis eina ant smagracio galo. is viso trys tos gumites. ten lb idomi sistema senokai keiciau neatsimenu gerai visko bet issiarde labai lengvai bet kai surinkt reikejo tai prasikeikiau dar garazo salygomis tai vargas. geriau sumoket kad kas padarytu laiko ir nervu sutaupai ir dar yra ka apkaltint jei kas netaip.


#5 Re: Varva tepaliukas
BOSAS Rašyta: 2011.01.12 15:14
Citata:

aruncikas rašė:
aciu,bet vargu ar tas pat.pas mane motoras amerikoniskas.DDC.ten uz smgracio stovi ploksteje imontuotas salnikas.o vat kas ten toliau idomu.turetu buti kazkas panasaus kaip pas tave.nesitiki,kad tas vienas visa tepala laiko.kazkaip nerimtai atrodo.


Na jau amerikoniška motorą suradai. Jei tirai jis amerikoniškas atvaryk i muziejų pastatysim pirmą amerikoniška dyzelinį variklį voyageryje.

O kad tepalas bėga tai kažka nesutvarkei, arba blogai sutvarkiai gal salniką blogai idėjai, gal flanšo sandarinimų nesutvarkei ir t.t. priežasčių gali būti ......


#6 Re: Varva tepaliukas
aruncikas Rašyta: 2011.01.12 20:16
Pas mane ant motoro markiruote diziausia-DDC.Panarsiau kompe ir radau Detroyt Disel Company.Ir airis sake,kad amerikonas,jo toks pat.O kieno dar galetu buti?Bosai,jei turi kokios info apie mano motoriuka,busiu dekingas.Myndee,as jau esu emes ta deze.Mano draugelis labai kietas meistras.Ir salygos visos yra.Taigi padarysim.Tik va kad zinociau kokie ten ziedai.T.y. ismieras.O Bosas teisus,neatidziai praeita karta dariau,va ir rezultatas.Aciu visiems uz info.Bendra vaizda susidariau.




#8 Re: Varva tepaliukas
aruncikas Rašyta: 2011.01.12 23:06
Nu man irgi keista pasirode,nes termostatas tinka ir nuo Alfa Romeo.As Patyrinesiu.Aciu .


#9 Re: Varva tepaliukas
Myndeee Rašyta: 2011.01.13 20:14
parasyk kaip baigsi remontuot ka radai nuemes plokste idomu kaip ten ant naujasniu. ir aisku rezultata po rem


#10 Re: Varva tepaliukas
aruncikas Rašyta: 2011.01.16 12:21
Nu va,sutvarkiu vakar.Nuemus smagrati,dar yra apsaugine skarda.po ja yra metalinis flansas,gal kokiu 30cm diametro.jame is vidines puses ryskute prie bortelio ir joje guminis ziedas.Kaip ant tepalo filtru.Va jis bjaurybe susispaudes ir sukietejes.per ji ir leido.Uztepiau hermetiko,ir pastaciau atgal.O prie salniko stovi du skardiniai diskeliai.Ant ju irgi yra hermetinimo ziedai.Ir juos aptepliojau.Taigi jei kas keisit galini alkuninio salnika,-nuimkit ta apsaugine skarda ir flansa.Tada salnikas keicias be problemu.As praeita karta susimoviau,pagalvojau,kad po ta skarda nieko nera.Pasirodo yra.Tik va gaila,kad fotika pamirsau.Galejau nuotraukyciu padaryt.O siaip tai linksmai mes vakar ta sankabele pakeitem...


#11 Re: Varva tepaliukas
Rycka Rašyta: 2011.02.15 14:17
Sveiki hebryte,man irgi varva tepalas kazkur tarp dezes ir variklio per dvi vietas ir varva konkreciai uzvedus,dugnas irgi tepaluotas,gal zinot kas ten galetu but,ir ka ten reikia tvarkyt?


#12 Re: Varva tepaliukas
aruncikas Rašyta: 2011.02.15 19:44
Labai Tu cia aplink aprasei.Gal pirmiausiai nusivalyk,ar su kerseriu nusiplauk,jei salygas turi,tada uzvedes paziurek,per kur varva.Dabar is Tavo pasakymo nesuprasi.Ir dar tepaliukus pasitikrink dezutej ir motoriuke.Ir vairo stiprintuve.


#13 Re: Varva tepaliukas
arunka Rašyta: 2011.02.15 20:25
Citata:

Rycka rašė:
Sveiki hebryte,man irgi varva tepalas kazkur tarp dezes ir variklio per dvi vietas ir varva konkreciai uzvedus,dugnas irgi tepaluotas,gal zinot kas ten galetu but,ir ka ten reikia tvarkyt?

dazniausiai buna kaltas galinis salnikas alkuninio veleno arba salnikas dezeje.Jie taip,tai pasikeiti salnika ir visas tvarkymas.


#14 Re: Varva tepaliukas
Rycka Rašyta: 2011.02.17 13:16
Nezinau kaip dezej pamatuot tepalo lygi,bet variklyje tepalas mazeja tai tikriausiai bus alkuninio veleno galinis salnikas isejes,gal kas zinot kokia kaina to salniko ir ar pakeitimas sudetingas,pas mane 2,4 benzas.


#15 Re: Varva tepaliukas
arunka Rašyta: 2011.02.17 19:19
Citata:

Rycka rašė:
Nezinau kaip dezej pamatuot tepalo lygi,bet variklyje tepalas mazeja tai tikriausiai bus alkuninio veleno galinis salnikas isejes,gal kas zinot kokia kaina to salniko ir ar pakeitimas sudetingas,pas mane 2,4 benzas.

jei kalbama apie mechanika- tai tepalo lygis dezej matuojamas atsukus kontrolini varzta dezes sone,jei nebega-reikia dapilti.Salnikas daug nekainuos,bet reiks lupti deze zemen.


#16 Re: Varva tepaliukas
raimmis Rašyta: 2011.02.17 23:17
ner ten varzto , tik guminis kamstis , is vielutes sulenk kabliuka, kad i skyle laisvai ikistum ir matysi kiek yra o turetu buti iki skyles virsaus , beje buvo rasyta tepalas variklinis pilasi


#17 Re: Varva tepaliukas
Rycka Rašyta: 2011.02.18 12:15
Aisku,reiks pamatuot ir dezutej,paskambinau vienam pazystamam meistrui paklausiau kiek noretu uz to salniko pakeitima tai 250 lietuvisku pinigu uzsiprase kaip manot normali kaina ar per didele.


#18 Re: Varva tepaliukas
efka Rašyta: 2011.03.20 8:24
gera kaina


#19 Re: Varva tepaliukas
BOSAS Rašyta: 2011.03.20 8:32
Citata:

Rycka rašė:
Aisku,reiks pamatuot ir dezutej,paskambinau vienam pazystamam meistrui paklausiau kiek noretu uz to salniko pakeitima tai 250 lietuvisku pinigu uzsiprase kaip manot normali kaina ar per didele.


Kaina tai gera bet ar tikrai ispres beda?
Ar nesiguas kokie 3- 4 kartai po 250 ?







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas