logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





#1 Benzino siurbliuko restauravimas
xLINASx Rašyta: 2011.02.05 21:24
sveiki gal zinot kur butu galima restauruoti benzino siurily nes pas mane jis pradejo uzti toks kai yjungi degima jis uze kury laika poto apstoja kai gauna benzo . jis jau buwo restauruotas man sake kad lyg kaune cia kazka daro . gal zinot kur ?. orentuociausi marijampole- kaunas . dekui kalbama apie 1990m 3.0 l benzas /dujos automatas


#2 Re: Benzino siurbliuko restauravimas
Makena Rašyta: 2011.02.06 0:59
Auksines rankeles.868750358.Algis.Vaškonys,už Domeikavos,10 km nuo 9 forto.Visokius sutvarkys.


#3 Re: Benzino siurbliuko restauravimas
xLINASx Rašyta: 2011.02.06 11:12
aisq. dekui uz informacija


#4 Re: Benzino siurbliuko restauravimas
Vytauts Rašyta: 2011.02.09 19:13
Nelabai ten yra ka restauruoti,neskaitant angliuku keitimo.Mano tai buvo kolektorius isdiles,kad net variniu kontaktu nebebuvo iki plasmases.Autoaibej nupirkau nauja(KLP tilzes g.150,00 lt)palei senojo kodus parinko 1=1.Virs 1000km dar dirba.


#5 Re: Benzino siurbliuko restauravimas
efka Rašyta: 2011.02.25 8:10
arba uz kauno masinu turgaus geltoni garazai,kuro siurbliu remontas
jau virs 5 metu tik ten vezu neteko nusivilt nei karto







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas