logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 »


#1 Serviso nekokybiškas darbas (dujos)
mix_stage Rašyta: 2011.02.13 17:01
Sveiki,

Pakliuvua į tokią situaciją, kad dujininkai (iš pažiūros normali įmonė kuri specializuojasi vien į dujų įrangų montavimą bei remontą) pas kuriuos buvau gruodžio mėn. primalė didelį š... Keitė jie dujų įrangos filtrus bei atliko diagnostiką. Pasiėmiau mašiną, su žodžiais viskas puiku. Šiandien ėjau pasikeisti perdegusios trumpų šviesų lemputės. Užkūriau mašiną, įjungiau šviesas pažiūrėti kuri tiksliai perdegusi. Užgesinęs ir pradaręs kapotą net nustėrau. Negana to kad tik šnypštų, bet dar ir varva ir net gi per dvi vietas ir tiesiai ant išmetimo vamzdžio apsauginės skardos. Negana to kad dujų tiek ištaškyta, bet ir didžiulė rizika išlėkti į orą. Praėjus 1,5 valandos nuėjau pažiūrėti, vis dar šnypščia, bet jau silpnai.

Turiu iš to serviso ir čekį ir atliktų paslaugų sąrašą. Klausimas paprastas, kaip elgtumėtės jei jums taip nutiktų?


#2 Re: Serviso nekokybiškas darbas (dujos)
Plymouth V6 Rašyta: 2011.02.13 17:59
Nu idomu klausima uzdavei Imi popierius ir vaziuoji servisa aiskintis. Jei klausi ar vertetu priduoti tarnyboms, tai as to nedaryciau.


#3 Re: Serviso nekokybiškas darbas (dujos)
mix_stage Rašyta: 2011.02.13 18:07
Kodel gi negalima skūstis į Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnybą? Tegul patrumpins. ? Dėl važiavimo kalbėtis tai būtinai.


#4 Re: Serviso nekokybiškas darbas (dujos)
Žydrius Rašyta: 2011.02.13 18:25
Citata:

mix_stage rašė:
Kodel gi negalima skūstis į Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnybą? Tegul patrumpins. ? Dėl važiavimo kalbėtis tai būtinai.


Pirmiausia reikia pasiziureti, pasitikrinti atliktu darbu kokybe pries mokant litus ir pasirasinejant ant serviso popieriu. Jei viskas ok - tada atsiskaitai ir isvaziuoji.
Pagal dabartine situacija zmogus 1.5 - 2 men vazinejo ir tik dabar pamate, kad yra duju nuotekis...
Labai daug mistikos cia...


#5 Re: Serviso nekokybiškas darbas (dujos)
Rimantas Rašyta: 2011.02.13 19:04
manau pirma reiktu varyt ir jei jie geranoriskai tvarkys neapskusti, zinoma visi klaidu padaro, bet manau kad tos dujos nesenai eit pradejo nes butum anksciau pajautes jei jos net varvejo. Jie taip pat gales gincitis ir sakyt kad jei padare gerai o cia po menesio ar dvieju kazka darei po kapotu ir nutraukei slangele, o mes cia nk nedarem viskas buvo gerai. taip kad jei jie geranoriskai tvarkis tai galima varyt jiem ir tegul padaro uz dyka, aisq turetu ir atsiprasyti o jei puls gincytis ir nedarys tada galima kreiptis, tik vargu ar ka irodysi nes praejo keli menesiai


#6 Re: Serviso nekokybiškas darbas (dujos)
Makena Rašyta: 2011.02.13 20:32
Mano nuomone,šitoj situacijoj,jei nori ką tai pasiekt,tai tik gražumu.Dujininkų vietoj,tikrai nepriimčiau jokių pretenzijų,nes niekas nežino,ar ką veržei,ar ką palenkei,ar tyčia ar netyčia.Gražiai pakalbėk,gal patvarkys už ačiū,juk visi žmonės.O kad du mėnesius nepastebėtum tokio nuotėkio-tiesiog neimanoma. P.s. Čia aštaip elgčiaus


#7 Re: Serviso nekokybiškas darbas (dujos)
BOSAS Rašyta: 2011.02.13 21:19
Citata:

mix_stage rašė:
Kodel gi negalima skūstis į Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnybą? Tegul patrumpins. ? Dėl važiavimo kalbėtis tai būtinai.


Zinai jei tu esi tas kuris gyvenime nesi suklydes ir placiai teiki paslaugas privaciam sektoriui ir zinai ka tai reiskia, tuomet gali kreiptis i tarnybas.

Bet realiai reiketu pirmiasuiai nuvaziavus tam servisui viska papasakoti ir jei tikrai jie i tai neatsizvelgs ir t.t. tuomet jau kita kalba.
Dar pamastyk jei tau paciam kazkas panasaus nutiktu suteikiant kam nors paslauga visiskai ne is blogos valios ir tavo klientas tiesiai i tarnyba nulektu o ne pas tave .....


#8 Re: Serviso nekokybiškas darbas (dujos)
mix_stage Rašyta: 2011.02.13 21:56
Kažkaip tikėjausi daugiau patarimo nei kažkokių nepagrįstų vos ne kaltimnimų ir keistų pamokymų, kad reikia vos ne atleisti. Neesu toks mąžvaikis, kad landžiočiau po kapotu ir kažką be reikalo krapštyčiau ar prasimanyčiau taip kažkam pagadinti nervus!

Tokia ir mistika. Aš po kapotu šiaip sau nelandžioju ir tokį nutekėjimą pastebėsi tik atvėręs jį. Be to, gal po truputį vis didėjo tas numekėjimas, nuo mikroninio plyšio. Ok, klaida lieka klaida, tačiau laša NET iš dviejų vietų!

Turiu patirties su panašiu atveju, ten buvo praėją 3 mėnesiai. VW centro servisas (UAB "Moller Auto" ) keitė vietomis hidro kompensatorius, kai tuo tarpu buvo problema su starterio elektro magnetu. Tam reikalui reikėjo nueimti kuro siurblį ir uždėdami nepakeitė tarpinės, maža to 2 iš trijų varžtų buvo visiškai netinkantys ir tik įstatyti. Prasidėjo, jog po mėnėsio pastebėjau pora lašų po mašina, po 3 mėnesių važiuojant taškė ant galinio stiklo dyz. kurą. Nuvažiavau, pasakė jog čia ne garantinis, sumokėjau pinigus už tarpinės keitimą, parašiau pretenziją, jie išsikvietė savo nepriklausomą ekspertą, 2 valandos gunčų ir viskas išspręsta mano naudai, už nereikalingus darbus bei padarytas klaidas atsiėmiau savo sumokėtą pinigų sumą. Žinoma kiek laiko prabuvau be auto, kiek kuro ištaškyta čia jau mano bėdos... ...nors tai taip pat turėtų būti atlyginta.

Aš teikiu transporto paslaugas ir kroviniai įnertinami tikrai didelėmis sumomis ir visuomet atsakau už savo darbo kokybę. Kazkodel nemanau jog sugedus kroviniui kurio vertė yra ne viena dešimtis tūkstančių eurų man klientas pasakytų: - Žmonės tkysta, tiek to, pamiršk.

Elementarus pavyzdys, jei 1.5 valandos teka dujos, einas diedukas numeta nuorūką po mašina ir kas? Randu ryte griaučius. Arba užsidega mašina dėl kažkokių kreivarankių važiuojant su dviem mažais vaikais. Atsipeikėkit ir pamastykit iš mano pozicijos.


#9 Re: Serviso nekokybiškas darbas (dujos)
Bambizas Rašyta: 2011.02.13 22:07
Citata:

mix_stage rašė:
Aš po kapotu šiaip sau nelandžioju ir tokį nutekėjimą pastebėsi tik atvėręs jį.

Sorry kad čia bus ne patarimas, bet man kad užuosti dujų nuotekį užtenka tik atsisėst į mašiną...


#10 Re: Serviso nekokybiškas darbas (dujos)
mix_stage Rašyta: 2011.02.13 22:25
Citata:

Bambizas rašė:
Citata:

mix_stage rašė:
Aš po kapotu šiaip sau nelandžioju ir tokį nutekėjimą pastebėsi tik atvėręs jį.

Sorry kad čia bus ne patarimas, bet man kad užuosti dujų nuotekį užtenka tik atsisėst į mašiną...


Kas ir keisčiausia, jog salone nėra nei kvapo.


#11 Re: Serviso nekokybiškas darbas (dujos)
BOSAS Rašyta: 2011.02.14 7:35
To mix_stage elkis taip kaip manai verta. Čia niekas tavęs nemoko, o tik savo pozicijas parašė ką darytu tokiu atveju.

Beje tu pats to ir klausiai "Klausimas paprastas, kaip elgtumėtės jei jums taip nutiktų?"


#12 Re: Serviso nekokybiškas darbas (dujos)
mix_stage Rašyta: 2011.02.14 9:12
Ok, supratau. Dėkoju tuomet už išsakytas mintis. Galima drąsiai trinti ar rakinti temą.


#13 Re: Serviso nekokybiškas darbas (dujos)
Arnas Rašyta: 2011.02.14 13:07
Na, keista man si istorija. Kazkodel man atrodo, jei teketu dujos, tai senai svelniai tariant, tikrai butum pajautes. . Kai dujas pili kolonelej irgi tau jos lasa? Tai va, duju sistemoj yra didelis slegis ir is jos dujos nelasa - kai yra nuotekis jos tik snypscia ir "biski" kvepia , o jei skyle labai didele - toj vietoj kur snypscia, vamzdis net apsala (pabala) . O ten, kur randasi kolektorius buna tik ausinimo slangai. Duju vamzdziu ten paprastai nebuna arba aina tiesiog istisinis varinis vamzdukas. Ten dujininkai prie ausinimo sistemos dazniausiai prijungia dujinio reduktoriaus sildyma. Taigi, labai panasu, kad pas tamsta lasa antifrizas. Jis prijungtas prie reduktoriaus. Pasitikrink ausinimo skyscio lygi. Na, pas tave gali buti ir kazkas kitaip... Bet del to tikrai skundu niekur nerasyciau o pradziai pabandyciau susiverzti chamutus Na jei neina (ar nesinori )paciam pataisyt arba pvz. slangos truko - tada jau garantinis remontas. Reik vaziuot pas chebra kas state ir parodyt. Tam ir duodama garantija.


#14 Re: Serviso nekokybiškas darbas (dujos)
mix_stage Rašyta: 2011.02.14 14:30
Nereikia taip nuvertinti žmogų jog neskirtų dujų nuotekio nuo aušinimo skysčio. Visgi apšalę, kaip sakai pabalę tie varvėjimo taškai ir smirdi dujomis ir būtent tos atšakos kuri eina į dujų purkštukus. Tai 100% ne aušinimo šlangos. Ir tikrai dujų šlangė eina virš kolektoriaus "kelnių".

Išsiaiškinau reikalą, kad kažkokiu būdu užkūrus ir užgesinus šaltą variklį pradeda taip daryti, kol neišeina visos dujos iš sistemos. Tada išjungiau dujas, kad net neįsijungtų kai pakais variklis, sušildžiau ant benzino mašina iki darbinės temperatūros. Ir kai buvo po kapotu šilta, pasiveržiau chamutus, sėkmingai pasidavė. Tad žiūrėsiu po darbo kaip bus vėl su šaltu varikliu.

Va todėl ir nejusdavau nuotekio, nes užgesini mašiną ir nueini.


#15 Re: Serviso nekokybiškas darbas (dujos)
Arnas Rašyta: 2011.02.14 14:57
Tikekimes tiek ir tereikejo


#16 Re: Serviso nekokybiškas darbas (dujos)
mix_stage Rašyta: 2011.02.14 15:04
Na tikiuosi ir aš, nes iš tikro tai atrodė ne kaip kai varva dujos. Turiu dar su telefonu nufilmavęs.


#17 Re: Serviso nekokybiškas darbas (dujos)
Arnas Rašyta: 2011.02.15 10:00
Na, nepyk, niekas cia tau blogo nelinki, nereikia but tokiam jautriam Vyrai cia raso, gal ir ne visi visai svelniai issireiskia, bet tik pasako savo nuomone. Is tikro, problema tikiuosi issisprende chamutu paverzimu , kuo ir dziaugiames.
Ir dar truputis lyrikos.
Cia bendraujantys zmones uzeina ne tik tada kai pas juos atsiranda problemu, bet ir siaip pabendrauti, pasidalinti mintimis apie si bei ta. Cia yra klubas, tam tikra bendruomene. Jei ateini tik tam kad isspresti problema ir po to dingti, nereikia tiketis, kad visi is karto puls tau po kojom. Sekmes tau


#18 Re: Serviso nekokybiškas darbas (dujos)
ru22 Rašyta: 2011.02.15 10:07
Kolega, aš galiu tik palinkėt kantrybės Su laiku viskas išsispręs. Labai noriu tikėt, kad ir mūsų požiūris į naujokus taip pat pasikeis tavo akimis žiūrint. Pirmas įspūdis nepamačius žmogaus o tik paskaičius rašliavas gali būti labai klaidingas. Ne vienas jau pakeitė nuomones apie forume bendraujančius Tiesiog atvėstam biškelį visi


#19 Re: Serviso nekokybiškas darbas (dujos)
mix_stage Rašyta: 2011.02.15 10:12
Paprasčiausiai atsibodo tas kvailinimas ir tiek
Taip dėl klubo visiškai sutinku, kodėl čia dažnai ir užsuku. Ir nesitikiu, kad puls po kojom kaip sakai, tačiau toks nuomonės išsakymo stilius čia daugelio nei 50 proc. forumiečių.


#20 Re: Serviso nekokybiškas darbas (dujos)
Arnas Rašyta: 2011.02.15 10:16
Siulau atvykt i pirma pasitaikiusi myta ir gyvai pamatyt tuos "grieztai pasisakancius". Kaip ir sake Ru22, nuomone apie juos gali labai pasikeisti




 Tema uždaryta



[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas