logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





#1 Galiniai zibintai neuzgesta
Rycka Rašyta: 2011.02.18 12:23
Tai va tokia beda pas mane isjungi sviesas uzgesini masina bet galiniai zibintai vistiek dega ir neuzgesta,tai kol kas nieko kito neismasciau tik isemiau visai lemputes lauk ir viskas db vazineju priesrukines isijunges,gal kam yra buve taip,gal kas zinot ka ten reikia tvarkyt,pas mane tas jobanas imobilaizeris yra gal tas smegenis pi..


#2 Re: Galiniai zibintai neuzgesta
driusa Rašyta: 2011.02.18 15:40
Citata:

Rycka rašė:
Tai va tokia beda pas mane isjungi sviesas uzgesini masina bet galiniai zibintai vistiek dega ir neuzgesta,tai kol kas nieko kito neismasciau tik isemiau visai lemputes lauk ir viskas db vazineju priesrukines isijunges,gal kam yra buve taip,gal kas zinot ka ten reikia tvarkyt,pas mane tas jobanas imobilaizeris yra gal tas smegenis pi..


Pas liutuką berods panaš problema buvo tik negirdėjau kaip išsprendė.Pabandyk jam pasukt.Dar vienas pigus būdas atjung akumą 15 min., persikraus borto kompas ir gal bus čiki.


#3 Re: Galiniai zibintai neuzgesta
liutukas Rašyta: 2011.02.18 21:35
Buvo ne viena karta. Problema neispresta. Ne viena karta skambino kaimynas kad isjungciau sviesas. Vienintelis budas isjungti pavykdavo tik uzvedus varikli ir vel uzgesinus.


#4 Re: Galiniai zibintai neuzgesta
Žydrius Rašyta: 2011.02.18 23:48
Citata:

liutukas rašė:
Buvo ne viena karta. Problema neispresta. Ne viena karta skambino kaimynas kad isjungciau sviesas. Vienintelis budas isjungti pavykdavo tik uzvedus varikli ir vel uzgesinus.


liutukas pas mus ne tik metrastininkas klubo, bet ir elektronikas, sudetinga realiai problema surast nebutu turbut...
Parking zibintu rele sukeista buvo ? tada lieka tik metalinis FCM blokelis, kuris savarankiskai pasilieka ir neatjungia minuso i rele parking zibintu ?!
O priekyje lieka taip pat degti gabaritai ?
veiksma pagal schema pridedu.

Pridėti bylą:



jpg  gabaritai.JPG (57.63 KB)
2189_4d5ee946e237d.jpg 802X658 px


#5 Re: Galiniai zibintai neuzgesta
liutukas Rašyta: 2011.02.19 17:07
Visa esme ir yra kad priekiniai nedega, pasilieka degsti tik galiniai gabaritai. Vienu atveju viska bandziau is eiles, degiojau sviesas, degima, niekas nepadejo. Vienintelis vaistas buvo trumpam uzkurti varikli. Bligiausia kad palikdamas masina praeinu tik pro prieki ir kas gale dega ar nedega nematau, o masina tai 5m ilgio, nelygis apeiti garbes rata


#6 Re: Galiniai zibintai neuzgesta
Žydrius Rašyta: 2011.02.19 22:49
Citata:

liutukas rašė:
Visa esme ir yra kad priekiniai nedega, pasilieka degsti tik galiniai gabaritai.

Maitinimas i priekinius gabaritus ir galinius nuo saugikliu pasiduoda is skirtingu jungciu !!!
Priekiniams - jungtis C1 kontaktas 16 ir 15;
Galiniams - jungtis C8 kontaktas 5 ir 9 (cia apacioje reliu dezes)
Per FCM (metaline dezute) praeina per tuos pacius, t.y. - 41 ir 21 kontakt.
Reikia pradet ieskoti nuo lemputes patrono ir "eiti" link saugiklio. Cia stabdziu mikrikas negali likt "pakibes" kartais tik ???

Pridėti bylą:



jpg  gal_zibintai.JPG (125.97 KB)
2189_4d602ccbc6da5.jpg 860X1120 px


#7 Re: Galiniai zibintai neuzgesta
liutukas Rašyta: 2011.02.20 11:40
Nesigilinant i schemas, speju kad stabdziu mikrikas negaetu buti kaltas, nes pasilieka degti ne stabdziai o gabaritai, stabdzius spaudai, lempos degioja, o gabaritai neuzgesta. Zinoma iedaliausia prisijungti prie kompo ir paziureti ka jis rodo tuo atveju. Blogiausia kad tai atsitinka pakankamai retai, visada tada kai gryzti namo ir leki i silta kampa, o viska tikrinti ir matuoti reikia butent tuo momentu, nes kai uzkursi variki vel viskas veiks tvarkingai. Del to be vasaros cia nieko nebus, nesalsi lauke su testeriu ir neieskosi slieku kai ant nosies varveklis kabo


#8 Re: Galiniai zibintai neuzgesta
Rycka Rašyta: 2011.02.21 18:45
Man irgi tas pats dega tik galiniai gabaritai ne stabdzio sviesos.Bet nei uzvedus nei uzgesinus neuzgesta sviesos.


#9 Re: Galiniai zibintai neuzgesta
liutukas Rašyta: 2011.02.21 20:19
Citata:

Rycka rašė:
Man irgi tas pats dega tik galiniai gabaritai ne stabdzio sviesos.Bet nei uzvedus nei uzgesinus neuzgesta sviesos.

Tada tau paprasta, vaziuoji i garaza ir ziuri kas negerai, kokios problemos
O vat kai neuzgesta kartais, tai reikia iskart ir vietoj ieskoti slieku, kas tikrai labai sudetinga


#10 Re: Galiniai zibintai neuzgesta
Rycka Rašyta: 2011.02.24 19:07
Sveiki,elektrikas is manes visiskai ne koks taigi visos tos schemos kurias ikele Žydrius man nieko nesako,visiskai nenumanau nuo ko man pradet ieskot galu del tu sviesu degimo,gal kas galit issamiau man padet.Is anksto dekui.


#11 Re: Galiniai zibintai neuzgesta
Trioškis Rašyta: 2011.02.24 19:42
Citata:

Rycka rašė:
Sveiki,elektrikas is manes visiskai ne koks taigi visos tos schemos kurias ikele Žydrius man nieko nesako,visiskai nenumanau nuo ko man pradet ieskot galu del tu sviesu degimo,gal kas galit issamiau man padet.Is anksto dekui.


Padeti telefonu ar internetu galima tada, kai abu pasnekovai zino apie ka kalba . Tavo atveju, kaip pats rasai, kad pats elektrikas visiskai ne koks ir schemos tau nieko nesako - tau galetu padeti elektrikas pas kuri turetum nuvaryti savo vonia.


#12 Re: Galiniai zibintai neuzgesta
ru22 Rašyta: 2011.02.24 19:57
Citata:

Rycka rašė:
Sveiki,elektrikas is manes visiskai ne koks taigi visos tos schemos kurias ikele Žydrius man nieko nesako,visiskai nenumanau nuo ko man pradet ieskot galu del tu sviesu degimo,gal kas galit issamiau man padet.Is anksto dekui.

Rycka,

Skambink Ruslanui.


#13 Re: Galiniai zibintai neuzgesta
Rycka Rašyta: 2011.03.01 13:38
Sveiki,visgi siand issiaiskinau kita dalyka,man dega ne sviesos,o stabdziai.Nusprendziau paziuret del ko man nedega ant galinio stiklo stabdziu sviesa,issiardziau ir pamaciau kad lempute nudegus,pakeiciau ja,o ji sviecia uzgesintai masinai ir nenumynus stabdziu,tai kas db galetu but gal kam taip buvo,ka tvarkyt.Dekui uz atsakymus.


#14 Re: Galiniai zibintai neuzgesta
Arnas Rašyta: 2011.03.01 13:41
Paskaityk sios temos 6 posto paskutini sakini.


#15 Re: Galiniai zibintai neuzgesta
Rycka Rašyta: 2011.03.01 15:34
O kur ieskot to stabdziu mikriko?


#16 Re: Galiniai zibintai neuzgesta
Žydrius Rašyta: 2011.03.01 15:39
Citata:

Rycka rašė:
O kur ieskot to stabdziu mikriko?


Rycka ! Kai spaudi stabdzio pedala - isijungia stop zibintai, logiskai dumojant, jis turi but - po stabdzio pedalo "koja"
Pirmiausia pabandyk atjungti akumuliatoriu 5-10 min. Turetu atsokti gal, jei "pakibes" elektroniskai...

Pridėti bylą:



jpg  jungiklio_kontakt.JPG (28.34 KB)
2189_4d6cfc6847475.jpg 834X192 px


#17 Re: Galiniai zibintai neuzgesta
Rycka Rašyta: 2011.03.01 17:20
Nu va susitvarkiau,pasirodo tas mikrikas buvo iskrites is savo vietos tai istaciau atgal ir tiek ziniu,jei dar kada iskris reiks ziuret kazkaip pritvirtint rimciau nes jis ten paprastai isikisa i tokia skyle ir viskas,jokiu tvirtinimu nieko.


#18 Re: Galiniai zibintai neuzgesta
Trioškis Rašyta: 2011.03.01 18:38
Citata:

Rycka rašė:
Nu va susitvarkiau,pasirodo tas mikrikas buvo iskrites is savo vietos tai istaciau atgal ir tiek ziniu,jei dar kada iskris reiks ziuret kazkaip pritvirtint rimciau nes jis ten paprastai isikisa i tokia skyle ir viskas,jokiu tvirtinimu nieko.


Ir dar nuo jo ikisimo gylio priklauso stabdziu signalo uzsidegimo momentas.


#19 Re: Galiniai zibintai neuzgesta
Rycka Rašyta: 2011.03.02 11:25
Nu nzn kai tvarkiau buvau issiardes galine fara kad atsiklaupes ten po vairu palindes matyciau kaip lempa reguoja tai su ranka stabdi paspaudus uzsidegdavo lempute tai manau normaliai turetu but.







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas