logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   2 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 3 4 ... 8 »


#1 Sedynes
Rašyta: 2006.04.12 22:40
Reiktu dviviecio suoliuko III kartos voyageriui,skambinant pagal skelbimus kad parduoda dalimis nieks neturi,gal zinot vilniuj kur juos ardo ar siaip kur galima butu rast ?O jei kam teko pirkt tai kiek mokejot uz ji?


#2 Re: Sedynes
gadintojas Rašyta: 2006.04.12 22:44
Forumo skelbimuose darius, berods, turi dvivietę sėdynę Susikontaktuok su juo


#3 Re: Sedynes
sporttruck Rašyta: 2006.04.12 22:59
Citata:

griuk rašė:
Reiktu dviviecio suoliuko III kartos voyageriui,skambinant pagal skelbimus kad parduoda dalimis nieks neturi,gal zinot vilniuj kur juos ardo ar siaip kur galima butu rast ?O jei kam teko pirkt tai kiek mokejot uz ji?


Ieskojau ir as , kainos nuo 150 iki 300 uz sedyne , kai paziurejau , kad i trecia eile norint pakliut , reik prie duru esancia lankstyt , ir kaskaip anksta ant jos , susilaikiau.


#4 Re: Sedynes
EiMiS Rašyta: 2006.04.12 23:25
A kodėl toks variantas? Pabandyk geriau dvi vienvietes, šiaip patogiau.


#5 Re: Sedynes
minius Rašyta: 2006.04.13 0:28
O pas jus ta dviviete nusilenkia ar ne , nes pas mane tai nesilanksto tai nervina.


#6 Re: Sedynes
Rašyta: 2006.04.13 7:39
o tai jei masinoj buvo dvivietis suoliukas tai galima i ta vieta idet dvi vienvietes?


#7 Re: Sedynes
Rašyta: 2006.04.13 8:11
III kartos Voyageryje per viduri - be problemu.


#8 Re: Sedynes
sporttruck Rašyta: 2006.04.13 12:11
Citata:

griuk rašė:
o tai jei masinoj buvo dvivietis suoliukas tai galima i ta vieta idet dvi vienvietes?

Galima , paziurek, ant grindu turi but papildomi tvirtinimo lizdai


#9 Re: Sedynes
Rašyta: 2006.04.13 13:30
Jokiu papildomu lizdu nera. vienviete siduska tvirtinasi labai paprastai. Is nugaros puses uzsitvirtina kabliu, is priekio - speciali fiksuojanti rankena.
Netgi III eile (trivieti foteli) gali permesti i viduri ir bus talpi begazine. I pati gala sedynes (vienvietes) netilps, jei jos buvo viduriui skirtos. Maisys rankenos. Galines vienvietes sedynes gaminamos siek tiek pakeista konstrukcija. Retas variantas, bet buvo. Ypac LXuose.


#10 Re: Sedynes
sporttruck Rašyta: 2006.04.13 13:39
Citata:

Virgis rašė:
Jokiu papildomu lizdu nera. vienviete siduska tvirtinasi labai paprastai. Is nugaros puses uzsitvirtina kabliu, is priekio - speciali fiksuojanti rankena.
Netgi III eile (trivieti foteli) gali permesti i viduri ir bus talpi begazine. I pati gala sedynes (vienvietes) netilps, jei jos buvo viduriui skirtos. Maisys rankenos. Galines vienvietes sedynes gaminamos siek tiek pakeista konstrukcija. Retas variantas, bet buvo. Ypac LXuose.


Sorry , gal III caravane papildomu lizdu ir nera ....Bet II kartoj - yra .


#11 Re: Sedynes
Rašyta: 2006.05.31 12:30
Gal kas zinot kiek IV realiai kainuoja 3 eiles sedyne istisine???


#12 Re: Sedynes
Zenka Rašyta: 2006.05.31 14:45
O ten dar ir istisiniu buna? Pas mane tai dvi po pusantros
T.y. viduryje sedintis sedi vienu zandu ant vienos sedynes, kitu ant kitos.
Kainos nezinau


#13 Re: Sedynes
darėnas Rašyta: 2006.05.31 19:03
Citata:

minius rašė:
O pas jus ta dviviete nusilenkia ar ne , nes pas mane tai nesilanksto tai nervina.

vat sitas ir mane labiausiai biesina.....


#14 Re: Sedynes
darėnas Rašyta: 2006.05.31 19:07
Citata:

sporttruck rašė:
Citata:

Virgis rašė:
Jokiu papildomu lizdu nera. vienviete siduska tvirtinasi labai paprastai. Is nugaros puses uzsitvirtina kabliu, is priekio - speciali fiksuojanti rankena.
Netgi III eile (trivieti foteli) gali permesti i viduri ir bus talpi begazine. I pati gala sedynes (vienvietes) netilps, jei jos buvo viduriui skirtos. Maisys rankenos. Galines vienvietes sedynes gaminamos siek tiek pakeista konstrukcija. Retas variantas, bet buvo. Ypac LXuose.


Sorry , gal III caravane papildomu lizdu ir nera ....Bet II kartoj - yra .

tai tie papildomi butent ir yra trivietei per viduri, o ne vienvietem.....


#15 Re: Sedynes
sporttruck Rašyta: 2006.05.31 22:28
Citata:

darėnas rašė:
Citata:

sporttruck rašė:
Citata:

Virgis rašė:
Jokiu papildomu lizdu nera. vienviete siduska tvirtinasi labai paprastai. Is nugaros puses uzsitvirtina kabliu, is priekio - speciali fiksuojanti rankena.
Netgi III eile (trivieti foteli) gali permesti i viduri ir bus talpi begazine. I pati gala sedynes (vienvietes) netilps, jei jos buvo viduriui skirtos. Maisys rankenos. Galines vienvietes sedynes gaminamos siek tiek pakeista konstrukcija. Retas variantas, bet buvo. Ypac LXuose.


Sorry , gal III caravane papildomu lizdu ir nera ....Bet II kartoj - yra .

tai tie papildomi butent ir yra trivietei per viduri, o ne vienvietem.....


Ash atsiusiu nufotkines .., kaskokias bobutes pasakas sekat .., YRA SPECIALUS VIENVIETEM ..Ten jokias trivietes neikishi , nebent jie yra tik mano vane ...Ash gi daznai keiciu vietom sedynes , ir ishimu , ir idedu ..vienvieciu tvirtinimai net kitokie..


#16 Re: Sedynes
hellion Rašyta: 2006.05.31 23:28
Citata:

Virgis rašė:

Netgi III eile (trivieti foteli) gali permesti i viduri ir bus talpi begazine


tai as taip ir vazineju nuo pat isigijimo, bo pas mane vidurinio suolo (ar atskiru sodyniu) nebuvo, bet jos man ir nx nereikalingos bo bagaznykas pastoviai talpus reikalingas


#17 Re: Sedynes
darėnas Rašyta: 2006.06.01 8:37
Citata:

hellion rašė:
Citata:

Virgis rašė:

Netgi III eile (trivieti foteli) gali permesti i viduri ir bus talpi begazine


tai as taip ir vazineju nuo pat isigijimo, bo pas mane vidurinio suolo (ar atskiru sodyniu) nebuvo, bet jos man ir nx nereikalingos bo bagaznykas pastoviai talpus reikalingas

seniau važinėjau vidurinę išmetęs dėl talpumo - labai buvo, tik kad keleiviai jau tolokai gaunasi, sunku bendraut, tai dabar ir pastoviai su triviete per vidurį....


#18 Re: Sedynes
darėnas Rašyta: 2006.06.01 8:38
Citata:

sporttruck rašė:
Ash atsiusiu nufotkines .., kaskokias bobutes pasakas sekat .., YRA SPECIALUS VIENVIETEM ..Ten jokias trivietes neikishi , nebent jie yra tik mano vane ...Ash gi daznai keiciu vietom sedynes , ir ishimu , ir idedu ..vienvieciu tvirtinimai net kitokie..

nu keistai čia pas tave tada - davai foto....


#19 Re: Sedynes
Pabeguska Rašyta: 2006.06.01 9:16
As taip pat kai pirkau pas mane vidurines eiles nebuvo, o trecios eiles suolas per viduri imestas. Maniskis IV kartos. Tai viskas ciki - ir sedyne normalaus plocio ir bagaznykas=sexsodromas
O siaip ir as ieskojau antros eiles 2x1, bet kainos tai nu nacher, 1200LT Kaune, Jonavos gatveje rekia, o kitur isvis neturi...
Tai tiek


#20 Re: Sedynes
Zenka Rašyta: 2006.06.12 17:47
Jei kam sedyniu dar reikia tai siandien cia dar turejo: http://www.autoplius.lt/infoblokas?type=ldalys&id=54145







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas