logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 (2) 3 4 5 ... 8 »


#21 Re: Sedynes
GRIZLY Rašyta: 2006.06.12 19:27
Citata:

Pabeguska rašė:
As taip pat kai pirkau pas mane vidurines eiles nebuvo, o trecios eiles suolas per viduri imestas. Maniskis IV kartos. Tai viskas ciki - ir sedyne normalaus plocio ir bagaznykas=sexsodromas
O siaip ir as ieskojau antros eiles 2x1, bet kainos tai nu nacher, 1200LT Kaune, Jonavos gatveje rekia, o kitur isvis neturi...
Tai tiek


Jonavos gatvėje šrotuks mane apskritai nuvylė Kainų kosmonautai


#22 Re: Sedynes
BOSAS Rašyta: 2006.06.12 21:34
Citata:

Grizzly rašė:

Jonavos gatvėje šrotuks mane apskritai nuvylė Kainų kosmonautai


As jums apie tai jau senia rasau.


#23 Re: Sedynes
Mr.Iksas Rašyta: 2006.06.12 21:39
Citata:

Bosas rašė:
Citata:

Grizzly rašė:

Jonavos gatvėje šrotuks mane apskritai nuvylė Kainų kosmonautai


As jums apie tai jau senia rasau.


Taip, bet kai niekur nerandi to ko reikia - niekur nedingsi... Gal reikėtų įkurti klubinį šrotuką...


#24 Re: Sedynes
darėnas Rašyta: 2006.06.13 10:18
Citata:

Mr.Iksas rašė:
Gal reikėtų įkurti klubinį šrotuką...

na tai paleisk saviškį ant dalių.....


#25 Re: Sedynes
Mr.Iksas Rašyta: 2006.06.13 10:32
Citata:

darėnas rašė:
Citata:

Mr.Iksas rašė:
Gal reikėtų įkurti klubinį šrotuką...

na tai paleisk saviškį ant dalių.....


Lietuviškai būtų ne "ant dalių", o dalims... o šiaip aš pabūsiu kuklesnis ir užleisiu tokią garbę labiau patyrusiam...taip, kad pirmyn, Darėnai...


#26 Re: Sedynes
Pabeguska Rašyta: 2006.06.13 10:55
Pradesiu klubo srota - parduodu dvi priekines veliuro sedynes. Spalva, pilksva, su porankiais, ne elektrines, kondicija - ok, kaina - hmmm...uk kokius 300 abi atiduociau


#27 Re: Sedynes
Mr.Iksas Rašyta: 2006.06.13 13:59
Citata:

Pabeguska rašė:
Pradesiu klubo srota - parduodu dvi priekines veliuro sedynes. Spalva, pilksva, su porankiais, ne elektrines, kondicija - ok, kaina - hmmm...uk kokius 300 abi atiduociau


O man kaip tik reikia sėdynių, tik trivietės galinės, smėlio spalvos...


#28 Re: Sedynes
Rašyta: 2006.06.13 14:09
Man irgi reikia galines trivietes...bet ne smelio o pilko veliuro...


#29 Re: Sedynes
darėnas Rašyta: 2006.06.13 15:05
Citata:

Mr.Iksas rašė:
Citata:

darėnas rašė:
Citata:

Mr.Iksas rašė:
Gal reikėtų įkurti klubinį šrotuką...

na tai paleisk saviškį ant dalių.....


Lietuviškai būtų ne "ant dalių", o dalims... o šiaip aš pabūsiu kuklesnis ir užleisiu tokią garbę labiau patyrusiam...taip, kad pirmyn, Darėnai...

galiu parupint moldingu apkramtytu, kaladziu stabdziu devetu tuoj ir dar visokio sroto.....


#30 Re: Sedynes
Mr.Iksas Rašyta: 2006.06.13 16:04
Citata:

Senis rašė:
Man irgi reikia galines trivietes...bet ne smelio o pilko veliuro...


Kaune mačiau už 600 lt.


#31 Re: Sedynes
Bruno Rašyta: 2006.09.04 11:04
Turiu toki pastebejima, klausimuka.
Atvaziavo savaitgali draugelis pasiziureti mano autobuso, bande atsisesti i vairuotojo vieta ir ka jus galvojat. Elektrine sedyne atstumus i galutine padeti jis netilpo, koju keliai remesi i apatine paneles dali.... Draugelio ugis ~200 cm.. Bandziau ieskoti stebuklingos rankeneles kuri galbut mechaniskai dar igalintu sedyne atsitraukti, taciau kazkaip neradau... Ansciau su juo teko vairuoti Chevroleta minivana, tai ten elektrines sedynes ribines padetis atitiko dvimetrinio zmogaus gabaritus.
Gal jus paaiskinsite sita fenomena..
Man paciam tai dzyn - as zemaugis, o vat kaip toks nonsensas jums, kurie aukstesni??


#32 Re: Sedynes
GRIZLY Rašyta: 2006.09.04 11:39
Nu nežinau... Mano ūgis 182 cm ir galutinėje padetyje man kaip ir nelabai patogu Rankos trumpos Šiai siūlyčiau "pažaisti" ne vien su jo atitraukimu bet ir su vertikalia padetimi ir atlošo padetimi - manau kad tai išsprendžiamas dalykas


#33 Re: Sedynes
Bruno Rašyta: 2006.09.04 11:42
Tai va kad, zinok ir kilojom ir nuleidinejom ir stumdem ir darem visa kita kas tik leidosi, bet zmogeliui konforto prie vairo nebuvo... Kojytes per ilgos...


#34 Re: Sedynes
GRIZLY Rašyta: 2006.09.04 11:49
Citata:

Bruno rašė:
Tai va kad, zinok ir kilojom ir nuleidinejom ir stumdem ir darem visa kita kas tik leidosi, bet zmogeliui konforto prie vairo nebuvo... Kojytes per ilgos...


Nu kas tada belieka Reikia kaip tame anekdote - fokusą parodyt, kad kiaušiniai žemę siektų

Jei rimtai - tai nustebau truputėli


#35 Re: Sedynes
zulu Rašyta: 2006.09.04 13:07
va va kuo maziau prikolu tuo saugiau ir nervai sutaupyti as kai y gala nustumiu sedyne tai vos kojom pedalus pasiekiu as 180cm bet pas many mechaniska pasoste


#36 Re: Sedynes
Bruno Rašyta: 2006.09.04 13:44
Saugiau ar neasaugiau nezinau, man maziukui (174cm) sedeti uz T&C vairo yra kaifas, ypac kai pamatai kaip salia sustoja koks hetchbekinis kibiras kur chebra atsisedusi su uzpakaliu bruzina asfalta..
Beje, apie sedynes: siaip turiu stuburo trauma isvarza ir pan.. Sedynes ant tiek patogios kad per visa ta laika, kuri dabar vazinejau su Chrysleriuku TandC, ne karto nejauciau nugaroje skausmo, va ko nepasakysi apie gulejima mano anksciau minetame Civice ar pas teva Avensyje univesale.. Taip kad sedynes Chrysleriuke tikrai ypac ergonomiskos su kruva rankeneliu pasireguliavimui kiekvienam pagal skoni..


#37 Re: Sedynes
Rašyta: 2006.09.04 15:24
Citata:

Beje, apie sedynes: siaip turiu stuburo trauma isvarza ir pan.. Sedynes ant tiek patogios kad per visa ta laika, kuri dabar vazinejau su Chrysleriuku TandC, ne karto nejauciau nugaroje skausmo, va ko nepasakysi apie gulejima mano anksciau minetame Civice ar pas teva Avensyje univesale.. Taip kad sedynes Chrysleriuke tikrai ypac ergonomiskos su kruva rankeneliu pasireguliavimui kiekvienam pagal skoni..


Pritaru. Teko nesenai apturet toki nemenka 'pasivazinejima' - 1600km praktiskai be
sustojimu (kuras ir pamyzimai tuo paciu +2 sustojimai pavalgyt po ~40minuciu) - 22
valandos praleistos automobilyje. Ir ka, nuovargis tik nuo miego trukumo, daugiau
viskas labai ok Issimiegojus butu galima atgal varyt
Beje, per PL pralekt per nakti - 3 skarbos RedBull, 5 puodai kavos ir jau LT siena


#38 Re: Sedynes
pikas Rašyta: 2006.09.04 17:43
Neseniai teko klausyti info apie tai, kaip reikia susireguliuoti sedyne:
- kojos turi padetos laisvai, kad norint paspausti pedala reiktu tik palenkti peda;
- sedyne turi buti tokiame atstume, kad normaliai atsisedus ir uzdejus rankas ant vairo rato virsaus jos liestusi ties riesu;
- sedyne turi buti sureguliuota taip, kad kuo daugiau kuno kontaktuotu su sedyne;
- koju slaunys turi tolygiai spausti sedyne;
- sedyne turi buti tokiame atstume, kad staigiai kertant per stabdi, pavyktu paspausti pedala iki galo, nereiktu slinkti kuno i prieki ( stabdant staiga intuityviai vairuotojas stumiasi nuo artejancios kliuties ir vairo, todel gali nebepaspausti stabdzio iki dugno );
- atlosas turetu buti statesnis, nes gulint ir vairuojant iskraipomas aplinkos ir atstumo suvokimas;
- jei vairuojant norisi lenktis i prieki - prisistumk sedyne arciau.

O T&C sedynes tikrai patogios, kelioneje nevargina.


#39 Re: Sedynes
NedaBytas Rašyta: 2006.09.04 18:10
Citata:

pikas rašė:
vairuojant norisi lenktis i prieki - prisistumk sedyne arciau.

todol moteriskes ar zemos ar aukstos savo krutine ant vairo pasideja vazineja, jauciu sitas patarimas kosmopolitane parasytas buvo


#40 Re: Sedynes
GRIZLY Rašyta: 2006.09.04 19:03
Citata:

pikas rašė:
Neseniai teko klausyti info apie tai, kaip reikia susireguliuoti sedyne:
- kojos turi padetos laisvai, kad norint paspausti pedala reiktu tik palenkti peda;
- sedyne turi buti tokiame atstume, kad normaliai atsisedus ir uzdejus rankas ant vairo rato virsaus jos liestusi ties riesu;
- sedyne turi buti sureguliuota taip, kad kuo daugiau kuno kontaktuotu su sedyne;
- koju slaunys turi tolygiai spausti sedyne;
- sedyne turi buti tokiame atstume, kad staigiai kertant per stabdi, pavyktu paspausti pedala iki galo, nereiktu slinkti kuno i prieki ( stabdant staiga intuityviai vairuotojas stumiasi nuo artejancios kliuties ir vairo, todel gali nebepaspausti stabdzio iki dugno );
- atlosas turetu buti statesnis, nes gulint ir vairuojant iskraipomas aplinkos ir atstumo suvokimas;
- jei vairuojant norisi lenktis i prieki - prisistumk sedyne arciau.

O T&C sedynes tikrai patogios, kelioneje nevargina.


Viskas čia labai gerai parašyta. Faktiškai pagal panašius parametrus savo vairuotojo vietą ir reguliuoju, tik yra vienas bet... Mano rankos trumpos Kai vairas išsitraukia - visks OK... O vat kai ne, tada truputi didesnis atstumas gaunasi rankom







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas