logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 (3) 4 5 6 ... 8 »


Re: Eilini karta - ausinimo skystis ant zemes :(
Mokausi skaityti
Prisijungė:
2006.07.03 15:44
Kaunas
Pranešimų: 38
Atsijunges
Pas mane tokia problema irgi buvo. Kol automobilis vaziuoja viskas tvarkoje, o kai tik sustoji bala kaip tik po keleivio sedyne. Ir si bala atsirasdavo nevisada, o taip kas antara diena.
Taigi priezastis buvo tepalo ausintuve. Kaip tik panasiai po keleivio sedyne jis stovi ir prie jo sukasi tepalo filtras. Buvo trukes vamzdelis ausinimo skyscio. Pakeiciau ausintuva ir bedos baigesi.

Rašyta: 2006.09.19 10:31
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Eilini karta - ausinimo skystis ant zemes :(
Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2006.01.16 13:48
Klaipėda - Ulvik
Pranešimų: 684
Atsijunges
Citata:

Arcis rašė:
Pas mane tokia problema irgi buvo. Kol automobilis vaziuoja viskas tvarkoje, o kai tik sustoji bala kaip tik po keleivio sedyne. Ir si bala atsirasdavo nevisada, o taip kas antara diena.
Taigi priezastis buvo tepalo ausintuve. Kaip tik panasiai po keleivio sedyne jis stovi ir prie jo sukasi tepalo filtras. Buvo trukes vamzdelis ausinimo skyscio. Pakeiciau ausintuva ir bedos baigesi.


eee bisiki nemaisom ten kondicionieriaus radijatorius stovi ir kai sustoji paleidzia kondensata

prisiziurejau as tu ciudu galvojau kad irgi karamba mano vanui

Rašyta: 2006.09.19 11:20
_________________
www.slifuojame.lt grindų atnaujinimas. www.dragunai.lt ...čia mano namai !
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Eilini karta - ausinimo skystis ant zemes :(
Mokausi skaityti
Prisijungė:
2006.07.03 15:44
Kaunas
Pranešimų: 38
Atsijunges
Citata:

Irmantas rašė:


eee bisiki nemaisom ten kondicionieriaus radijatorius stovi ir kai sustoji paleidzia kondensata

prisiziurejau as tu ciudu galvojau kad irgi karamba mano vanui


Gal ir stovi kondicionieriaus radiatorius, bet ankstyva pavasari as nesisaldau Tai is kur kondensatas?

Rašyta: 2006.09.19 14:18

Redagavo Marčius 2006/11/14 15:59:16
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Eilini karta - ausinimo skystis ant zemes :(
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.01.20 17:18
Kaunas
Pranešimų: 476
Atsijunges
Buvo neseniai tokia tema, as krapsciau, teko panaudot galiuka gumines zarnos ir chamuta. Pasinaudok paieska....

Rašyta: 2006.09.19 15:04
_________________
[u][b][color=003399]Chrysler Town&Country LX 3.3 2002[/color][/b][/u]
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Eilini karta - ausinimo skystis ant zemes :(
Svečias_
Citata:

xamas rašė:
Buvo neseniai tokia tema, as krapsciau, teko panaudot galiuka gumines zarnos ir chamuta. Pasinaudok paieska....


Ok, bandysiu ieskot ir remontuotis.

Rašyta: 2006.09.19 16:11
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Eilini karta - ausinimo skystis ant zemes :(
Klubo narys
Prisijungė:
2006.03.09 15:53
KAUNAS [Aleksotas]
Pranešimų: 4094
Atsijunges
Citata:

Virus rašė:
Vienu zodziu depresija - gryztu vakar namo, palieku auto prie garazo. Po ~3 valandu ateinu, kad i garaza ivaryt - mlia, po Voyageriu bala afigienna
Paziuriu i issipletimo bakeli - tuscias Isivarau auto i garaza - graziai kas 5 cm po lasiuka isvarvino, palendu po masina - kazkur uz keleivio sedynes lasa ant zemes. Auto pas mane su dviem peciukais, itariu kad prakiuro vienas is i ta peciuka einanciu vamzdeliu Gal kas zino ka jie kainuoja ir ar sunku paciam be duobes pasikeist? Nes i servisa savo eiga nenuvaziuosiu, nebent kas pora km stot ir dapilinet skysti.
Vienu zodziu, eilini karta Voyagerio siurprizas, eilini karta susikta nuotaika


As dariau ta vieta.
Pasikeciau tuos vamzdelius ir pasalinau gamykline nedadielka.
Pakeistis tuos vamzdelius darbelio daugokai.

Bet butina juos atskirti viena nuo kito.
Gamykliskai jie suglausti ir tarp ju kaupiasi kondensatas o poto rudija.
Aisq pirminis remontas galimas su prailginta zarnele ir chamutu.
Bet taip rizikuoti nesiulau, nes ka darysit kai ziema prakiurs kitoje vietoje ant kelio.

Rašyta: 2006.09.19 20:03
_________________
(Autoservisas) www.auksciausiapavara.lt tel. 861020024 Automatinių pavarų Dėžių remontas važiuoklės variklių r.
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


kazkur dingsta antifryzas
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.09.15 13:40
kaunas LT
Pranešimų: 131
Atsijunges
netycia palindes po kapotu pastebejau kad truksta antifrizo, tai koki ltr dapyliau
kita diena pecius nustojo pusti silta ora, pagalvojau gal siaip kazkas uzejo
dar kita-nebegalejau vaziuoti su dujom, geso
antifriza pilu bet nematau kad kurnors begtu, nei vidui, nei po kapotu nesimato kad varvetu
tiesa issipletimo bakelis pilnas
galvos tarpine ?

Rašyta: 2006.11.23 20:07

Redagavo Andriux001 2006/11/24 19:40:16
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: kazkur dingsta antifrizas
Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2006.04.14 21:51
Siauliai
Pranešimų: 754
Atsijunges
Jei galvoji apie galvos tarpine, nuvaziuok i servisa koki, turi toki aparatuka (ne visi aisku), kur ziuri, ar ausinimo skysty nera CO2. Jei yra - klausimu nebera.
Panasi problema buvo ir man - skystis dingsta, ir nesuprantu kur. Kai salta ar susilus, nieko, bet kai dar tik sila ir kur nors mieste sustoji, varva is radiatoriaus apacios. Isardzius paaiskejo, kad radiatorius neremontuojamas. Tiksliau tas kur arde, sako galiu padaryt, bet garantijos jokios neduodu, kiek tai laikys: nuo laiko suskeldejusios radiatoriaus sonuose esancios gumos, i kurias isistato radiatoriaus vamzdeliai. Siandien nauja nupirkau, 455 Lt.
Man kai dingdavo skystis, viena karta taip pat atidarius kapota pamaciau beveik pilna issipletimo bakeli. Bet daugiau tai nesikartojo. Pries tai kitam vanui buvo po galva tarpine parejus, tai tepale ausinimo skyscio mates.

Rašyta: 2006.11.23 20:22
_________________
[url=http://userbarmaker.com/][img]http://img134.imageshack.us/img134/11/251153749417kd6.png[/img][/url]
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: kazkur dingsta antifrizas
Atradau klaviatūrą!
Prisijungė:
2006.04.15 21:15
Biržai, LT
Pranešimų: 77
Atsijunges
Citata:

nierka rašė:
netycia palindes po kapotu pastebejau kad truksta antifrizo, tai koki ltr dapyliau
kita diena pecius nustojo pusti silta ora, pagalvojau gal siaip kazkas uzejo
dar kita-nebegalejau vaziuoti su dujom, geso
antifriza pilu bet nematau kad kurnors begtu, nei vidui, nei po kapotu nesimato kad varvetu
tiesa issipletimo bakelis pilnas
galvos tarpine ?


Kiek dapylei antrą kartą ir ar nedaugėja tepalo karteryje?

Rašyta: 2006.11.23 20:23
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: kazkur dingsta antifrizas
Klubo narys
Prisijungė:
2006.03.09 15:53
KAUNAS [Aleksotas]
Pranešimų: 4094
Atsijunges
Citata:

Pacukas rašė:
Jei galvoji apie galvos tarpine, nuvaziuok i servisa koki, turi toki aparatuka (ne visi aisku), kur ziuri, ar ausinimo skysty nera CO2. Jei yra - klausimu nebera.
Panasi problema buvo ir man - skystis dingsta, ir nesuprantu kur. Kai salta ar susilus, nieko, bet kai dar tik sila ir kur nors mieste sustoji, varva is radiatoriaus apacios. Isardzius paaiskejo, kad radiatorius neremontuojamas. Tiksliau tas kur arde, sako galiu padaryt, bet garantijos jokios neduodu, kiek tai laikys: nuo laiko suskeldejusios radiatoriaus sonuose esancios gumos, i kurias isistato radiatoriaus vamzdeliai. Siandien nauja nupirkau, 455 Lt.
Man kai dingdavo skystis, viena karta taip pat atidarius kapota pamaciau beveik pilna issipletimo bakeli. Bet daugiau tai nesikartojo. Pries tai kitam vanui buvo po galva tarpine parejus, tai tepale ausinimo skyscio mates.

Sito testo tikslumas 50 % ant 50%
zinau kas dare ir pasake visks ok, o uz 2 paru jame galva lauk
Taip kad jums rinktis.

Rašyta: 2006.11.23 20:27
_________________
(Autoservisas) www.auksciausiapavara.lt tel. 861020024 Automatinių pavarų Dėžių remontas važiuoklės variklių r.
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: kazkur dingsta antifrizas
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.09.15 13:40
kaunas LT
Pranešimų: 131
Atsijunges
dapyliau koki 1.5 ltr
dar toks dalykas, jei reduktoriaus membrana itrukus tai manau irgi gali pusti i ausinimo sistema

Rašyta: 2006.11.23 20:33
_________________
http://www.marex.lt
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: kazkur dingsta antifrizas
Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2006.04.14 21:51
Siauliai
Pranešimų: 754
Atsijunges
Nu jei tarpine parejus, tepalas ims "putoti" ir jo dauges. Testo principas (jei apie ta pati snekam) paprastas - ipila i toki specialu indeli skyscio, kuris susijunges su CO2 keicia spalva. Tas indas sandariai sujungiamas su ausinimo sistema, ir uzvedamas variklis. Skystis cirkuliuoja, ir jei gauna atidirbusiu duju, keicia spalva.
Del tikslumo gincytis negaliu, nestik viena karta tai dariaus, ir man pasitvirtino. Bet buvo ir visi kiti pozymiai - padidejes slegis ausinimo sistemoj, dingdavo skystis, "putojo" tepalas, nezymiai kilo jo lygis. Geriausiai matydavos istraukus tepalo matuokles virsuj - ji visa budavo tokia muilina.

Rašyta: 2006.11.23 20:34
_________________
[url=http://userbarmaker.com/][img]http://img134.imageshack.us/img134/11/251153749417kd6.png[/img][/url]
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: kazkur dingsta antifrizas
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.09.15 13:40
kaunas LT
Pranešimų: 131
Atsijunges
tiesa del tepalo tai neziurejau

Rašyta: 2006.11.23 20:35
_________________
http://www.marex.lt
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: kazkur dingsta antifrizas
Ilgokai užsibuvęs
Prisijungė:
2006.01.12 21:09
Mėmelis
Pranešimų: 2234
Atsijunges
Citata:

Pacukas rašė:
Nu jei tarpine parejus, tepalas ims "putoti" ir jo dauges. Testo principas (jei apie ta pati snekam) paprastas - ipila i toki specialu indeli skyscio, kuris susijunges su CO2 keicia spalva. Tas indas sandariai sujungiamas su ausinimo sistema, ir uzvedamas variklis. Skystis cirkuliuoja, ir jei gauna atidirbusiu duju, keicia spalva.
Del tikslumo gincytis negaliu, nestik viena karta tai dariaus, ir man pasitvirtino. Bet buvo ir visi kiti pozymiai - padidejes slegis ausinimo sistemoj, dingdavo skystis, "putojo" tepalas, nezymiai kilo jo lygis. Geriausiai matydavos istraukus tepalo matuokles virsuj - ji visa budavo tokia muilina.

a čia viskas priklauso nuo to, kur ta tarpinė prakiuro......

Rašyta: 2006.11.23 23:12
_________________
Saab 9-5 3.0 (vodka)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: kazkur dingsta antifrizas
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.01.20 11:09
Vilnius-Pasilaiciai :)
Pranešimų: 179
Atsijunges
Seip jei triju zonu kondisynas tai daznai vamzdeliai prakiursta po dugnu kurie eina i galini peciuka .

Rašyta: 2006.11.23 23:42
_________________
[i][b][color=0000FF]Chrysler T&C V6/3.8L/2001[/color][/b][/i] Visi Autoelektros darbai Vilniuje ,sueuropinim
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: kazkur dingsta antifryzas
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2006.07.18 22:17
Shilute
Pranešimų: 13
Atsijunges
Jeigu tarpinei hana,tai turi variklis daugiau duminti,mes šviesu duma,aušinimo sistemos šlangos kietesnės nei paprastai,padidėja slėgis aušinimo sistemoje...

Rašyta: 2006.11.24 20:38
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: kazkur dingsta antifryzas
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.09.15 13:40
kaunas LT
Pranešimų: 131
Atsijunges
katik apziurejau daugiau.
is dusles meta lyg balta, lyg melsva dumeli net tada kai variklis jau siltas
o is issipletimo bakelio pastoviai eina antifrizo ciurksle
antifrizas drumzlinas, na o tepalas siaip nera apsiputojes. tiesa tepalo lygis min

Rašyta: 2006.11.25 12:30
_________________
http://www.marex.lt
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: kazkur dingsta antifryzas
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.09.15 13:40
kaunas LT
Pranešimų: 131
Atsijunges
pasiemiau auto is meistru
buvo desiformavusi galva prislifavo pakeite tarpine ir jau vaziuoju
padare per 2 d ir susimokejau 500 su viskuo

Rašyta: 2006.11.28 14:44
_________________
http://www.marex.lt
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: kazkur dingsta antifryzas
Niekur iš čia neisiu!
Prisijungė:
2006.04.14 21:51
Siauliai
Pranešimų: 754
Atsijunges
Gal tuo paciu vargu ir antra galva reikejo susitvarkyt..

Rašyta: 2006.11.29 8:55
_________________
[url=http://userbarmaker.com/][img]http://img134.imageshack.us/img134/11/251153749417kd6.png[/img][/url]
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Aſinimo skysĿio nuotėkis pro tarpinę?
Mokausi skaityti
Prisijungė:
2006.07.27 23:23
Kaunas
Pranešimų: 31
Atsijunges
Sveikas. Klausyk gal gali pasakyt kur tas varikliu meistriukas dirba Kaune, ar telefona gal gali atsiust. Pas mane irgi tipo leidzia pro tarpine i isore, pradziuoje galvojau kad pecius, bet paziurejo meistrai sako greiciausiai pro galvos tarpine, tai va ieskau normalaus meistriuko, kad paziuretu. Siaip variklis dirba normaliai juokiu dumu ar slangu sukietejimo, bet praleidzia skysti kai is kraano, pilu i radiatoriu ir matau kaip bega apaciuoja .

Rašyta: 2006.12.05 18:41
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas