logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 (2)


Re: Kurios kartos savininkų daugiausia?
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.03.21 23:38
Kaunas,LT
Pranešimų: 510
Atsijunges
Citata:

bikas rašė:
Citata:

Lauriis rašė:
naujesni auto. zinoma turi privalumu, bet pvz. man patiko senesniu chrysleriu "piktas snukis" ir apsisprendziau pirkti... tikiuosi kad nuosirdziai priziurint su juo neturesiu daug bedos


uztat naujesnio dodge snerves didesnes
Na taip morda dodge gera turi a visa kita tai nuo komplektacijos priklauso.

Rašyta: 2006.04.20 23:21
_________________
[b][color=660066] chrysler voyager 2,4 DOHC ' 98 [/color][/b]
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Kurios kartos savininkų daugiausia?
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.04.16 23:14
Wilno, LT
Pranešimų: 549
Atsijunges
Citata:

bikas rašė:
Citata:

Lauriis rašė:
naujesni auto. zinoma turi privalumu, bet pvz. man patiko senesniu chrysleriu "piktas snukis" ir apsisprendziau pirkti... tikiuosi kad nuosirdziai priziurint su juo neturesiu daug bedos


uztat naujesnio dodge snerves didesnes


oooo, jaaaa snervytes pas IV dodge tai bud' zdaroff vez nerealiai - nei faru pyktint nereik o siaip man kiekvienoj kartoj savu graziu dalyku yr, tiek II - uke, tiek manajam awinuke, tiek IV - tie tai isvis grozis ir geris

Rašyta: 2006.04.21 14:25
_________________
...tik negalvok, kad kitas tai nedurnas (tooth) '07 Dodge Grand Caravan (nunu)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas