logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 3 4 5 »


#1 Problema su variklio apsukomis
Rašyta: 2006.04.22 23:07
Sveiki, gal kam teko susidurti su tokia problemėle kaip nevienodi apsisukimai ( nuo kokiu 600 šoka lygi 3000/3500aps./min), ir važiuoja lyg užsisiurbusi. Variklis 2.5 l gal tas mono įpurškimas durniuoja?... Ir šiaip į kokią duobę krestelėjus lyg ir geriau važiuoja....


#2 Re: nevienodi variklio apsisukimai
sporttruck Rašyta: 2006.04.22 23:19
Citata:

Ernestas rašė:
Sveiki, gal kam teko susidurti su tokia problemėle kaip nevienodi apsisukimai ( nuo kokiu 600 šoka lygi 3000/3500aps./min), ir važiuoja lyg užsisiurbusi. Variklis 2.5 l gal tas mono įpurškimas durniuoja?... Ir šiaip į kokią duobę krestelėjus lyg ir geriau važiuoja....


Reiketu , kad atsilieptu kas vaziuoja su tokiu mataru . Ten tas apsukos priklauso nuo keleto sensoriu , jei neklystu yra toks - idle speed motor , ipurskima tvarkantis sensorius MAP ir .t.t.
Geriausiai diagnostika atlikt , jei tai pastovus reiskinys .


#3 Re: nevienodi variklio apsisukimai
EiMiS Rašyta: 2006.04.22 23:20
2.5 - dyzelis. Gal 2.4 turėjai omeny?


#4 Re: nevienodi variklio apsisukimai
Mindaugas Rašyta: 2006.04.22 23:25
man irgi ta pati problema, kartais uzeina ir pulsuoja apsukos, arba atleidi gaza ir laikosi ant 3000 apsuku, bet dar nebandziau nagrinet tos problemos...


#5 Re: nevienodi variklio apsisukimai
sporttruck Rašyta: 2006.04.22 23:31
Citata:

Mindaugas rašė:
man irgi ta pati problema, kartais uzeina ir pulsuoja apsukos, arba atleidi gaza ir laikosi ant 3000 apsuku, bet dar nebandziau nagrinet tos problemos...


Hm , pas tave jei neklystu irgi 2,4 benzas..Zodziu , tos apsuku problemos aprasytos issamiai...

http://www.allpar.com/fix.html


#6 Re: nevienodi variklio apsisukimai
Mindaugas Rašyta: 2006.04.22 23:33
pas mane 2,5 2,4 tik 3 voyageriui eina


#7 Re: nevienodi variklio apsisukimai
Mindaugas Rašyta: 2006.04.22 23:35
dekui uz nuoroda ziuriu visai neblogas puslapis


#8 Re: nevienodi variklio apsisukimai
sporttruck Rašyta: 2006.04.22 23:36
Citata:

Mindaugas rašė:
pas mane 2,5 2,4 tik 3 voyageriui eina


may be , linkas turetu tikt...


#9 Re: nevienodi variklio apsisukimai
sporttruck Rašyta: 2006.04.22 23:41
Citata:

Mindaugas rašė:
pas mane 2,5 2,4 tik 3 voyageriui eina


gal pas tave europinis truckas , gamintas Austrijoj?


#10 Re: nevienodi variklio apsisukimai
Mindaugas Rašyta: 2006.04.22 23:46
pas mane eurovariantas


#11 Re: nevienodi variklio apsisukimai
sporttruck Rašyta: 2006.04.22 23:51
Citata:

Mindaugas rašė:
pas mane eurovariantas


Nu va , galesi Snatchui papasakot apie evropinio privalumus pries amerikanska , paieskok forumo apie tai , kaskaip mazai europiniu atsiliepe , teko remtis aprasymais , o ne savini nku liudijimais ...


#12 Re: nevienodi variklio apsisukimai
Rašyta: 2006.04.23 8:49
Citata:

EiMiS rašė:
2.5 - dyzelis. Gal 2.4 turėjai omeny?


Tai kad pas mane europinis variantas ir ant tech. paso rašo 2.5l .


#13 Re: nevienodi variklio apsisukimai
Rašyta: 2006.04.23 9:15
Citata:

sporttruck rašė:
Citata:


Reiketu , kad atsilieptu kas vaziuoja su tokiu mataru . Ten tas apsukos priklauso nuo keleto sensoriu , jei neklystu yra toks - idle speed motor , ipurskima tvarkantis sensorius MAP ir .t.t.
Geriausiai diagnostika atlikt , jei tai pastovus reiskinys .


Tai kad kai nuvažiuoji pas tuos stebuklingu rankų meistrus tai atsakymas vienas buna -"pas tave viskas tvarkoje"....


#14 Re: nevienodi variklio apsisukimai
sporttruck Rašyta: 2006.04.23 11:02
Citata:

Ernestas rašė:
Citata:

sporttruck rašė:
Citata:


Reiketu , kad atsilieptu kas vaziuoja su tokiu mataru . Ten tas apsukos priklauso nuo keleto sensoriu , jei neklystu yra toks - idle speed motor , ipurskima tvarkantis sensorius MAP ir .t.t.
Geriausiai diagnostika atlikt , jei tai pastovus reiskinys .


Tai kad kai nuvažiuoji pas tuos stebuklingu rankų meistrus tai atsakymas vienas buna -"pas tave viskas tvarkoje"....


Reikia diagnostikos su kompu , kad klaidas parodytu . Sioj vietoj "stebuklingos rankos " ne prie ko , reik technikos ir "stebuklingu "smegenu ".


#15 Re: nevienodi variklio apsisukimai
virgis 455 Rašyta: 2006.04.23 14:10
be diagnostikos neapsieisi,ir nervu maziau kainuos


#16 Re: nevienodi variklio apsisukimai
BOSAS Rašyta: 2006.04.23 16:20
Pasitikrink ta varikliuka kur ant laisvu oro kieki reguliuoja
jis ten po droselio sklende iskart stovi
neskubek tu pas tuos zudikus|(t.y. meistrus) vaziuoti


#17 Re: nevienodi variklio apsisukimai
mulkiz Rašyta: 2006.04.25 19:20
E pas mane ir tas pats su dyzeliu 2.5l prie 2000 apsuku sutupeja ir netraukia ir kai uzshyla atleidus gaza apsukos pastringa ties 1300
niu tai nezinau ka daryti ((


#18 Re: nevienodi variklio apsisukimai
BOSAS Rašyta: 2006.04.25 22:07
Citata:

mulkis rašė:
E pas mane ir tas pats su dyzeliu 2.5l prie 2000 apsuku sutupeja ir netraukia ir kai uzshyla atleidus gaza apsukos pastringa ties 1300
niu tai nezinau ka daryti ((


ot s ... neteko man voyageriu dyzeliniu ciupineti nezinau ka patarti


#19 Re: nevienodi variklio apsisukimai
Rychka Rašyta: 2006.04.26 15:48
Citata:

Ernestas rašė:
Sveiki, gal kam teko susidurti su tokia problemėle kaip nevienodi apsisukimai ( nuo kokiu 600 šoka lygi 3000/3500aps./min), ir važiuoja lyg užsisiurbusi. Variklis 2.5 l gal tas mono įpurškimas durniuoja?... Ir šiaip į kokią duobę krestelėjus lyg ir geriau važiuoja....


pasizhiurek vakuumainies jugtis , buna kad prie padavimo sklendes nushoka (aishku nagus prikishus)


#20 Problema su laisvom apsukom
Edvinas Rašyta: 2006.08.31 18:47
Kazkodel eme ir nukrito laisvos apsukos. Meistrai sake kad ten viskas automatiskai. Bet kazkaip ta automatika nedaro savo. Apsukos apie 700 stovi tiek ant duju tiek ant benzo o vanas visas purtosi. Gal zinot kokiu vaistu, arba ten gal koks kraniukas yra kuri galima atsukt ???







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas