logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 (2) 3 4 5 »


#21 Re: Problema su laisvom apsukom
linas Rašyta: 2006.08.31 19:13
Citata:

Edvinas rašė:
Kazkodel eme ir nukrito laisvos apsukos. Meistrai sake kad ten viskas automatiskai. Bet kazkaip ta automatika nedaro savo. Apsukos apie 700 stovi tiek ant duju tiek ant benzo o vanas visas purtosi. Gal zinot kokiu vaistu, arba ten gal koks kraniukas yra kuri galima atsukt ???

nu nezinau. pas mane irgi apie 650-700 ir niekas nesipurto


#22 Re: Problema su laisvom apsukom
Bruno Rašyta: 2006.08.31 19:16
700 aps ir pas mane... tiesiog variklio svyravimai sutampa su kebulo laivuju svyravimu dazniu ir gaunasi rezonansas, del to ir kratosi...


#23 Re: Problema su laisvom apsukom
sporttruck Rašyta: 2006.08.31 19:20
Citata:

Edvinas rašė:
Kazkodel eme ir nukrito laisvos apsukos. Meistrai sake kad ten viskas automatiskai. Bet kazkaip ta automatika nedaro savo. Apsukos apie 700 stovi tiek ant duju tiek ant benzo o vanas visas purtosi. Gal zinot kokiu vaistu, arba ten gal koks kraniukas yra kuri galima atsukt ???

nu nedirba poris cilinderiu , bent man taip buvo , apsukos buvo normaliai , bet dirbo kaip koks dyzlas ..


#24 Re: Problema su laisvom apsukom
sporttruck Rašyta: 2006.08.31 19:21
Citata:

Bruno rašė:
700 aps ir pas mane... tiesiog variklio svyravimai sutampa su kebulo laivuju svyravimu dazniu ir gaunasi rezonansas, del to ir kratosi...

nu , pavarei kaip reikiant


#25 Re: Problema su laisvom apsukom
Bruno Rašyta: 2006.08.31 19:29
fizikos teorija vaikinai
einu nusipirkti .. sunervino siandien lietuviai su tais kebabais


#26 Re: Problema su laisvom apsukom
Bratka Rašyta: 2006.08.31 20:19
Na maniškis irgi panašiai apsukas palaiko bet nesikrato o tyliai sau sukasi. Problema greičiausia ne apsukų skaičiuje o kažkur kitur.


#27 Re: Problema su laisvom apsukom
Edvinas Rašyta: 2006.08.31 21:15
o gal kas zinot kas daro variklio diagnostika Amerikietiskiems auto ant stendo Kaune??


#28 Re: Problema su laisvom apsukom
Rašyta: 2006.09.01 8:42
Kai buvau nuvares savo autobusa i AAC, buvo pasijunges protingas zmogus, nes su kompu, jautesi svelni vibracija, visi parametrai geri ir jis pasake, kad gal reiketu kiek padidint apsukas, bet jis mol negali, viska reguliuoja elektronika
Toks pats bajeriukas ir pas Nissan patrol, siurblys reguliujasi elektronikos pagalba ir pastebejau, kad vasara zemesnes apsukos, ziema aukstesnes.


#29 Re: Problema su laisvom apsukom
zulu Rašyta: 2006.09.01 22:41
Citata:

Edvinas rašė:
o gal kas zinot kas daro variklio diagnostika Amerikietiskiems auto ant stendo Kaune??

Kaunas, Kreves pr.112b. tel 837-337272, mob. 8678-25959 sporto klubas ,,ziedas" daro visom ir eiles tikrai dideles todel teks registruotis ir palaukt savaitele kita kiek as pas juos masinu veziau tai visas sutvarke arba nustate gedimus.


#30 Re: Problema su laisvom apsukom
Rašyta: 2006.09.01 23:17
o mano labai svyruoja apsukos gal galit patart, tai nukrenta iki negaliu, tai pakyla iki 2000.baisu


#31 Re: Problema su laisvom apsukom
ru22 Rašyta: 2006.09.02 1:33
Pas mane visa laika sukilusios.. Reikes pradet ieskot galu..


#32 Re: Problema su laisvom apsukom
Rašyta: 2006.09.06 21:58
ne nu kai visa laika tada simple, reikia reguliuoti, bet kai i diena pakyla karta arba du, ka tada


#33 Re: Problema su laisvom apsukom
darėnas Rašyta: 2006.09.07 10:09
Citata:

deedee rašė:
ne nu kai visa laika tada simple, reikia reguliuoti.....

ir kokiu gi būdu?....


#34 Re: Problema su laisvom apsukom
BOSAS Rašyta: 2006.09.08 22:03
Citata:

Mariakas rašė:
Kai buvau nuvares savo autobusa i AAC, buvo pasijunges protingas zmogus, nes su kompu, jautesi svelni vibracija, visi parametrai geri ir jis pasake, kad gal reiketu kiek padidint apsukas, bet jis mol negali, viska reguliuoja elektronika
Toks pats bajeriukas ir pas Nissan patrol, siurblys reguliujasi elektronikos pagalba ir pastebejau, kad vasara zemesnes apsukos, ziema aukstesnes.


Nu nepykit bet negaliu voyageri tai puikei reguliuojasi apsukos ir joks kompas ten nemaiso.
Atvaryk padarysiu laisvo 3000 jei nori.
Blyn Nu as apie tokius masterius tai patyliu nors po kapotu jis paziurejo


#35 Re: Problema su laisvom apsukom
raimmis Rašyta: 2006.09.28 23:13
nu kiek teko krapstyti tai yra toks laisvu apsuku reguliatorius beje ji rekomenduojama kartais pravalyti kadangi ant jo nagaro atsiranda


#36 Re: Problema su laisvom apsukom
Edvinas Rašyta: 2006.09.29 8:33
o tada grafiskai kurioj vietoj jis ten slepiasi???


#37 Re: Problema su laisvom apsukom
MARKO Rašyta: 2006.09.29 8:57
Pas mane irgi apie 700 apsuku ir jokio drebejimo. Kazkas rase ir as pritariu jog gali koks cilindras neveikti. Kada zvakes keitei?


#38 Re: Problema su laisvom apsukom
raimmis Rašyta: 2006.09.29 10:17
na grafiskai negaliu blogai skanuoja bet pas mane 2,4 randasi prie oro sklendes du davikliai vienas oro sklendes padeties nustatymo o kitas tuscios eigos reguliatorius buvau atsukes tai teko ir pamirkyt kol atploviau pasV6 irgi panasiai turi buti bent nuotraukoje taip yra pabandysiu perskanuot


#39 Re: Problema su laisvom apsukom
Rašyta: 2006.10.03 17:25
Pas mane irgi tokia problema su apsukom bet tik kai perjungiu ant benzo o su dujom lyg normaliai. Bet ant benzo tai sudurniuoja tai krenta tai pakyla ir garsas kazkos nesveikas. Del cilindro neveikimo tai abejoju nes ant duju viskas ciki. Zvakes , laidai nauji.


#40 Re: Problema su laisvom apsukom
raimmis Rašyta: 2006.10.03 21:16
pridedu nuskanaves gal kam pades

Pridėti bylą:


pdf img006.pdf Dydis: 737.41 KB; Paspaudimų: 724







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas