logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 3 »


#1 Pakabos diagnoze ir remontas Vilniuje
sporttruck Rašyta: 2006.04.25 16:02
Noreciau patarimu , rekomendaciju . Darant posuki , lenkiant - viskas tvarkoj , jei reik apsisukt gatvej , visiskai issukant vaira , pasigirsta gan grubokas -"KRNKT" , garselis , sakyciau toks netipiskas - nei granatos , nei guoliuo ...bent man nepazistamas ...Nuvariau i toki garaziuka , paklebino , pabarskino , atseit , nieko tokio neisgirdo ...bet ash tai girdziu gerai !

Gal vilnieciai galetu koki meistra , ar firma parekomenduot kas normaliai diagnozuotu , jei kas ir paremontuotu ...Esu keites granatas , amortika , vairo trauke AAC , nepatiko man ju darbo stilius - paprasai suremontuot , ar pakeist ta ir ta , jie dar paildomai "suranda" ka reik remontuot ir....suremontuoja , aisku uz papildomus pinigus , nors zmogus nelabai pasiruoses ta daryt ...Viskas maloniai , graziai , bet tas statymas priesh fakta - nepriimtinas . Ikainiai prilygsta garsiems servisams. Galima ir susimoket proto ribose , svarbu , kad nereiktu varinet is serviso i servisa ...


#2 Re: Pakabos diagnoze ir remontas Vilniuje
minius Rašyta: 2006.04.25 16:20
Pabandyk i FRIKCIJA nuvaziuoti


#3 Re: Pakabos diagnoze ir remontas Vilniuje
sporttruck Rašyta: 2006.04.25 16:34
Citata:

minius rašė:
Pabandyk i FRIKCIJA nuvaziuoti



Jie gal autodeziu remonte daugiau specializuojasi...


#4 Re: Pakabos diagnoze ir remontas Vilniuje
minius Rašyta: 2006.04.25 16:37
Jie specelizuojasi ant Crysler auto , netik dezes tvarko Ir kainos siaip nera uzlaustos darbu, jei ka keisti reikia tai tada atsargiai geiau paciam nusipirkti nes uzsimeta koki 20 lt.


#5 Re: Pakabos diagnoze ir remontas Vilniuje
Rašyta: 2006.04.25 16:41
Citata:

minius rašė:
Pabandyk i FRIKCIJA nuvaziuoti


Nu kad pvz. man tai atvirksciai - AAC jokio sh.. dar nesumale, o frikcija - jau ne karta, net nebevaziuoju pas juos.


#6 Re: Pakabos diagnoze ir remontas Vilniuje
minius Rašyta: 2006.04.25 16:46
Virus
O ka tau frikcija buvo sumalus?


#7 Re: Pakabos diagnoze ir remontas Vilniuje
Rychka Rašyta: 2006.05.03 14:45
Citata:

sporttruck rašė:
Noreciau patarimu , rekomendaciju . Darant posuki , lenkiant - viskas tvarkoj , jei reik apsisukt gatvej , visiskai issukant vaira , pasigirsta gan grubokas -"KRNKT" , garselis , sakyciau toks netipiskas - nei granatos , nei guoliuo ...bent man nepazistamas ...Nuvariau i toki garaziuka , paklebino , pabarskino , atseit , nieko tokio neisgirdo ...bet ash tai girdziu gerai !

Jeigu trashka sukant vaira gali buti atraminiai guoliai susideveje, man pachiam teko susidurti bet uzhteko nuimti saliarka praplauti sutepti ir tvarka


#8 Re: Pakabos diagnoze ir remontas Vilniuje
hellion Rašyta: 2006.05.04 0:12
Citata:

sporttruck rašė:
Noreciau patarimu , rekomendaciju . Darant posuki , lenkiant - viskas tvarkoj , jei reik apsisukt gatvej , visiskai issukant vaira , pasigirsta gan grubokas -"KRNKT" , garselis , sakyciau toks netipiskas - nei granatos , nei guoliuo ...bent man nepazistamas ...Nuvariau i toki garaziuka , paklebino , pabarskino , atseit , nieko tokio neisgirdo ...bet ash tai girdziu gerai !

Gal vilnieciai galetu koki meistra , ar firma parekomenduot kas normaliai diagnozuotu , jei kas ir paremontuotu ...Esu keites granatas , amortika , vairo trauke AAC , nepatiko man ju darbo stilius - paprasai suremontuot , ar pakeist ta ir ta , jie dar paildomai "suranda" ka reik remontuot ir....suremontuoja , aisku uz papildomus pinigus , nors zmogus nelabai pasiruoses ta daryt ...Viskas maloniai , graziai , bet tas statymas priesh fakta - nepriimtinas . Ikainiai prilygsta garsiems servisams. Galima ir susimoket proto ribose , svarbu , kad nereiktu varinet is serviso i servisa ...


daug neteko pakaba tvarkyt dar, bet as visad tokius dalykus tvarkyt varau i Pilaite, ten tox servisas Argima yr, vaziuojant senuoju keliu i Pilaite, 2 is ten dirbanciu amerikonus turi, tai neatstumia ju, ir pries tvarkydami kazka naujai atrasto atsiklausia


#9 Re: Pakabos diagnoze ir remontas Vilniuje
sporttruck Rašyta: 2006.05.05 8:33
Citata:

hellion rašė:
Citata:

sporttruck rašė:
Noreciau patarimu , rekomendaciju . Darant posuki , lenkiant - viskas tvarkoj , jei reik apsisukt gatvej , visiskai issukant vaira , pasigirsta gan grubokas -"KRNKT" , garselis , sakyciau toks netipiskas - nei granatos , nei guoliuo ...bent man nepazistamas ...Nuvariau i toki garaziuka , paklebino , pabarskino , atseit , nieko tokio neisgirdo ...bet ash tai girdziu gerai !

Gal vilnieciai galetu koki meistra , ar firma parekomenduot kas normaliai diagnozuotu , jei kas ir paremontuotu ...Esu keites granatas , amortika , vairo trauke AAC , nepatiko man ju darbo stilius - paprasai suremontuot , ar pakeist ta ir ta , jie dar paildomai "suranda" ka reik remontuot ir....suremontuoja , aisku uz papildomus pinigus , nors zmogus nelabai pasiruoses ta daryt ...Viskas maloniai , graziai , bet tas statymas priesh fakta - nepriimtinas . Ikainiai prilygsta garsiems servisams. Galima ir susimoket proto ribose , svarbu , kad nereiktu varinet is serviso i servisa ...


daug neteko pakaba tvarkyt dar, bet as visad tokius dalykus tvarkyt varau i Pilaite, ten tox servisas Argima yr, vaziuojant senuoju keliu i Pilaite, 2 is ten dirbanciu amerikonus turi, tai neatstumia ju, ir pries tvarkydami kazka naujai atrasto atsiklausia

Kaska girdejau apie Pilaite , reiks po isheiginiu nuvaryt , gal gali koki telefa imest ?


#10 Re: Pakabos diagnoze ir remontas Vilniuje
Gran Martin Rašyta: 2006.05.05 8:53
Speju kad zinau ta garsa:
issukant vaira ar tai atraminis guolis parudijes ir spyruokle praslysta i "caske"
buvo ir mano koliegai taip buvo, tai kankinosi zmogus gal 2 metus, bet meistrai nieko nerado.


#11 Re: Pakabos diagnoze ir remontas Vilniuje
sporttruck Rašyta: 2006.05.05 18:05
Citata:

Marčius rašė:
Speju kad zinau ta garsa:
issukant vaira ar tai atraminis guolis parudijes ir spyruokle praslysta i "caske"
buvo ir mano koliegai taip buvo, tai kankinosi zmogus gal 2 metus, bet meistrai nieko nerado.


kaskas panashu i tai


#12 Re: Pakabos diagnoze ir remontas Vilniuje
hellion Rašyta: 2006.05.05 23:08
Kaska girdejau apie Pilaite , reiks po isheiginiu nuvaryt , gal gali koki telefa imest ?







Servisas Argima, shefas ten Arunas 865519898 draugelis ant dienu buvo nuvares ten pontiac'a, tai tik ten pagaleu rado jam, kas pas ji bildejo pakaboj


#13 Re: Pakabos diagnoze ir remontas Vilniuje
sporttruck Rašyta: 2006.05.05 23:36
Citata:

hellion rašė:
Kaska girdejau apie Pilaite , reiks po isheiginiu nuvaryt , gal gali koki telefa imest ?







Servisas Argima, shefas ten Arunas 865519898 draugelis ant dienu buvo nuvares ten pontiac'a, tai tik ten pagaleu rado jam, kas pas ji bildejo pakaboj


dekui uz info , hellion..kita savaite reik nuvaryt , tegul specai pasiklauso tu garseliu


#14 Re: Pakabos diagnoze ir remontas Vilniuje
hellion Rašyta: 2006.05.05 23:40
pasiskambyk geriau pries vaziuodams, ten buna eiles retokokai, bet buna


#15 Re: Pakabos diagnoze ir remontas Vilniuje
sporttruck Rašyta: 2006.05.05 23:42
Citata:

hellion rašė:
pasiskambyk geriau pries vaziuodams, ten buna eiles retokokai, bet buna


Jo butinai , kontaktus nusikopinau i outlooka ..


#16 Re: Pakabos diagnoze ir remontas Vilniuje
hellion Rašyta: 2006.05.05 23:45
dar galiu pasakyt, kad savininkas ten kartais labai garsiai ir iskilmingai pareiskia, kad py&%$iec tavo masinai, bet tu neklausyk - jis tox kaip ir daugelis servisistu...


#17 Re: Pakabos diagnoze ir remontas Vilniuje
sporttruck Rašyta: 2006.05.08 17:33
Citata:

hellion rašė:
dar galiu pasakyt, kad savininkas ten kartais labai garsiai ir iskilmingai pareiskia, kad py&%$iec tavo masinai, bet tu neklausyk - jis tox kaip ir daugelis servisistu...


tegul sako ka nori , chrysleriui py...diec ish kart nepareina , jie nudvesia ish leto...


#18 Re: Pakabos diagnoze ir remontas Vilniuje
hellion Rašyta: 2006.05.08 22:57
zinau plem, kazko pas mane staiga uzvakar irgi kazkas klibet vairuotojo pusej pradejo, jauciu ant dienu ten pjausiu kad perkratytu vaziuokle


#19 Re: Pakabos diagnoze ir remontas Vilniuje
sporttruck Rašyta: 2006.05.13 15:06
Citata:

sporttruck rašė:
Citata:

hellion rašė:
Kaska girdejau apie Pilaite , reiks po isheiginiu nuvaryt , gal gali koki telefa imest ?







Servisas Argima, shefas ten Arunas 865519898 draugelis ant dienu buvo nuvares ten pontiac'a, tai tik ten pagaleu rado jam, kas pas ji bildejo pakaboj


dekui uz info , hellion..kita savaite reik nuvaryt , tegul specai pasiklauso tu garseliu


gal jie ir radiatorius taiso, pazistami minejo , kad Pilaitej kaskoks kietas radiatoriu remonto servisas yra ...tik kontaktu no , google irgi nesuorganizuoja ...


#20 Re: Pakabos diagnoze ir remontas Vilniuje
hellion Rašyta: 2006.05.13 15:12
del radiatoriu tai nezinau, neteko matyti, kad jie ten su jais krustusi as ten pac pirmadieni is ryto, apie puse devyniu, varysiu savo zaliaji awina perkratyt, tai gal pamatysi ji ten







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas