logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   2 Anoniminiai vartotojai



« 1 (2) 3 4 »


#21 Re: Ar tilptu i voyageri dar vienas duju balionas
ru22 Rašyta: 2006.05.02 18:04
Citata:

mindas112 rašė:
i trumpa turetu netilpt,nes jo galas trumpesnis-nuo tilto iki buferio maziau vietos

Teisybe. Nepatingejau paskambint ir paklaust meistro. Tik i grandus ir T&C telpa...


#22 Re: Ar tilptu i voyageri dar vienas duju balionas
piktas Rašyta: 2006.05.02 18:31
Citata:

mindas112 rašė:
i trumpa turetu netilpt,nes jo galas trumpesnis-nuo tilto iki buferio maziau vietos
Kiba ratas didesnis pas tavy kada reiks pamieruoti prie progos.


#23 Re: Ar tilptu i voyageri dar vienas duju balionas
EiMiS Rašyta: 2006.05.02 19:09
Citata:

darėnas rašė:
Pats supilu tik 40ltr. ir gyvas dar
a štai sprendimas gobšuoliams :

Žinau, pas ką toks yra


#24 Re: Ar tilptu i voyageri dar vienas duju balionas
Mindas112 Rašyta: 2006.05.02 21:35
Citata:

piktas rašė:
Citata:

mindas112 rašė:
i trumpa turetu netilpt,nes jo galas trumpesnis-nuo tilto iki buferio maziau vietos
Kiba ratas didesnis pas tavy kada reiks pamieruoti prie progos.

Pas mane nuo zapaskes iki galinio tilto dar nemazai erdves buvo,kai dar kabojo 55 ltr toroidas,galvojau dar pailga 35 ltr imontuoti is sesers mazdos,bet taip ir liko planai,nes neatidave... .teko 79 ltr baliona det.dar ir dabar vietos iki tilto yra,ir baliona ta pati iskaulines,bet dabar jau netilptu...


#25 Re: Ar tilptu i voyageri dar vienas duju balionas
BOSAS Rašyta: 2006.05.03 21:40
Citata:

mindas112 rašė:
baliona ta pati iskaulines,bet dabar jau netilptu...


as zinau kam tilptu


#26 Re: Ar tilptu i voyageri dar vienas duju balionas
NedaBytas Rašyta: 2006.05.03 22:28
o gal pas mane tilptu?
ar i vaikiska varianta nesideda? ( antras bakas)


#27 Re: Ar tilptu i voyageri dar vienas duju balionas
Wongas Rašyta: 2006.05.03 23:25
Va pas man tai montuotas bakas 60 ltr. Siandien kaip tik brangioji parleke ir sako gal tipo varom prie juros pavaiksciosim su vaiku, nu tipo sakau ok! O ji tarp kitko sako : man kaip tik dujos baigesi,tai ciut benzo uzteko gryzti. -----Pauze ---- As sakau ( mintyse) NU TU JOB SIKI MAT !!!!!!!!!!!! PYP PYP PYP.
Uzpyliau lygiai 58 ltr.
Dabar pameruosiu kiek praminu. Senokai netikrinau !


#28 Re: Ar tilptu i voyageri dar vienas duju balionas
piktas Rašyta: 2006.05.04 10:30
Citata:

Wongas rašė:
Va pas man tai montuotas bakas 60 ltr. Siandien kaip tik brangioji parleke ir sako gal tipo varom prie juros pavaiksciosim su vaiku, nu tipo sakau ok! O ji tarp kitko sako : man kaip tik dujos baigesi,tai ciut benzo uzteko gryzti. -----Pauze ---- As sakau ( mintyse) NU TU JOB SIKI MAT !!!!!!!!!!!! PYP PYP PYP.
Uzpyliau lygiai 58 ltr.
Dabar pameruosiu kiek praminu. Senokai netikrinau !
Kadangi gaug dirbi, tai kas belieka zmonai ???


#29 Re: Ar tilptu i voyageri dar vienas duju balionas
Wongas Rašyta: 2006.05.13 22:46
Citata:

Wongas rašė:
Va pas man tai montuotas bakas 60 ltr. Siandien kaip tik brangioji parleke ir sako gal tipo varom prie juros pavaiksciosim su vaiku, nu tipo sakau ok! O ji tarp kitko sako : man kaip tik dujos baigesi,tai ciut benzo uzteko gryzti. -----Pauze ---- As sakau ( mintyse) NU TU JOB SIKI MAT !!!!!!!!!!!! PYP PYP PYP.
Uzpyliau lygiai 58 ltr.
Dabar pameruosiu kiek praminu. Senokai netikrinau !


Tai va, tęsiant temą dėl dujų, šiandien kaip tik jos baigėsi. Pravažiuota vien mieste 240 myliu =386,24 km. Sanaudas nesunku paskaičiuoti.

Man užtenka ir vieno baliono


#30 Re: Ar tilptu i voyageri dar vienas duju balionas
Rašyta: 2006.05.31 22:53
Pas mane paprastas Voyageris (ne Grandas) ir vietoje rato apacioje sumontuoti du normalus duju balionai, telpa apie 70 litru ir tikrai pakanka, montavo ne LT bet pacia ideja nukopinti galima


#31 Re: Ar tilptu i voyageri dar vienas duju balionas
Rašyta: 2006.05.31 23:15
Citata:

darėnas rašė:
Pats supilu tik 40ltr. ir gyvas dar
a štai sprendimas gobšuoliams :


sitas tai geras sprendimas i senuka voyageri sumontuotas buvo tai tilpdavo ~70l duju... vaziuodavai ir vargo nematydavai


#32 Re: Ar tilptu i voyageri dar vienas duju balionas
piktas Rašyta: 2006.05.31 23:52
As su 47 ltr mieste nuvaziuoju max 305 km nors tu bulka jam duok Na o jai labai bunu piktas tai tadu tik koki 280 km


#33 Re: Ar tilptu i voyageri dar vienas duju balionas
Rašyta: 2006.06.06 7:22
Pas mane bakas stovi 79 l, bet ne karto nepripyle pilnutelio-nors as iki dugno ir neisvazineju. O pagal nuvaziuota kilometraza ir ipiltus litriukus maniskis vos vos i 18 l/100km mieste paisosi...


#34 Re: Ar tilptu i voyageri dar vienas duju balionas
BOSAS Rašyta: 2006.06.06 7:24
Citata:

Senis rašė:
Pas mane bakas stovi 79 l, bet ne karto nepripyle pilnutelio-nors as iki dugno ir neisvazineju. O pagal nuvaziuota kilometraza ir ipiltus litriukus maniskis vos vos i 18 l/100km mieste paisosi...


Tai cia pas tave del duju irangos tiek valgo


#35 Re: Ar tilptu i voyageri dar vienas duju balionas
Rašyta: 2006.06.06 11:07
iranga BRC italiska stovi tiesioginio ipurskimo-neatrodytu kad kas nors neaiskaus...


#36 Re: Ar tilptu i voyageri dar vienas duju balionas
kibiras Rašyta: 2006.08.08 11:07
pas mene grande II stovi 75 Ltr. bakas apacioja, toks buvo jau olandijoje idetas


#37 Re: Ar tilptu i voyageri dar vienas duju balionas
driusa Rašyta: 2006.08.10 23:04
mano 2- uke stovi 65 ltr. toroidinis balionas.Dujų įranga BRC/EKO . Mieste valgo 15-16 ltr. trasoje 130-140 km/h greičiu apie 12 ltr. kondiškė dar neveikia.


#38 Re: Ar tilptu i voyageri dar vienas duju balionas
Mindas112 Rašyta: 2006.08.10 23:15
Viskas tau čia dėl to užrašo "SPORT"... Nusilupk,ir sąnaudos turėtų sumažėt...


#39 Re: Ar tilptu i voyageri dar vienas duju balionas
Rašyta: 2006.08.10 23:36
Sveikučiai, pas mane chrysler t/c 3,3ltr 01 BRC dujos 79ltr bakas važinėju praktiškai tik mieste ir tikrai nemažai. Buvo toks bandymas pradžiai suskaičiuot degalų sąnaudas didesniam kilometražui į 15ltr/100km laisvai itelpu


#40 Re: Ar tilptu i voyageri dar vienas duju balionas
Atomas Rašyta: 2006.10.10 13:55
Tai ar reiskia, kad didziausias duju balionas yra tik 79 l?
Savo gazovschiku klausiau del didesnio sake lyg yra toks 90 l tik ji reikia uzsakinet.
Ar kas turit didesni bliona nei 79 l aaaaaa?







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas