logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 3 4 (5) 6 7 8 »


#81 Re: Aušinimo sistemos ventiliatorių rėlė
TomasK Rašyta: 2009.03.11 13:54
Pas mane irgi taip buvo... Vėliau nustojo suktis visai...


#82 Re: Aušinimo sistemos ventiliatorių rėlė
raimmis Rašyta: 2009.03.11 14:18
gal laikai apiputima i stikla, tada isijungia kondiske, matyt tuo paciu ir ventiliatoriai, pabandyk nukreipt i salona ar i kojas


#83 Re: Aušinimo sistemos ventiliatorių rėlė
TomasK Rašyta: 2009.03.11 14:24
būtent, taip ir būdavo


#84 Re: Aušinimo sistemos ventiliatorių rėlė
paulius78 Rašyta: 2009.03.11 19:40
apiputinejami langai. kondiskes knopke - nedega. ar ir tokiu atveju kondiske isijungineja? tik kam to reikia? ziema reikia apiputineti stikla, bet tuo paciu vedinasi radijatorius, del ko isauga kuro poreikis..


#85 Re: Aušinimo sistemos ventiliatorių rėlė
renka Rašyta: 2009.03.11 20:13
todel kad kondicijonierius labai sugeria dregme,nevaziuoji kaip kitos masinos langais uzrasojusiais.O del radijatoriaus ausinimo,tai yra toks daiktas kaip termostatas.nejaugi tau isijungus kondiskei nukrenta temperatura.Va del siurblio isijungimo,kad daugiau variklis apkrovos gauna,cia jau kita tema


#86 Re: Aušinimo sistemos ventiliatorių rėlė
paulius78 Rašyta: 2009.03.12 10:38
veikia ir siurblys ir generatorius papildomai apkraunamas. ir kurioj gi vietoj tas kondicionierius sugeria dregme?


#87 Re: Aušinimo sistemos ventiliatorių rėlė
Ner.vai Rašyta: 2009.03.12 14:17
Citata:

renka rašė:
Kondiske kai ijungiu tai ventiliatoriai veikia kai priklauso.Kalba eina apie tai kad saltam varikliui nepasiekus normalios darbines temperaturos veikia ventiliatoriai.Siandien kiek isiaiskinau tai jie isijungia kai temperaura pasiekia puse normos darbines temperaturos,o atsijungia bevei pries temperaturai pakilus iki normos.Galvoju kad atsijungia kai atsidaro termostatas,nors nepatikrinta ta versija


tai kaip isprendei beda, nes pasirodo ir pas mane tas pats?


#88 Re: Aušinimo sistemos ventiliatorių rėlė
bimas123 Rašyta: 2009.03.21 7:57
sveiki gal kas zinote kaip pas dizeli vonia 97 ausinimo vintiliatoriaus schema nes pas maniski neateina itampa i ventiliatorius bandziau ieskoti galu bet.............


#89 Re: Aušinimo sistemos ventiliatorių rėlė
renka Rašyta: 2009.03.21 8:19
Citata:

Topazas rašė:
Citata:

renka rašė:
Kondiske kai ijungiu tai ventiliatoriai veikia kai priklauso.Kalba eina apie tai kad saltam varikliui nepasiekus normalios darbines temperaturos veikia ventiliatoriai.Siandien kiek isiaiskinau tai jie isijungia kai temperaura pasiekia puse normos darbines temperaturos,o atsijungia bevei pries temperaturai pakilus iki normos.Galvoju kad atsijungia kai atsidaro termostatas,nors nepatikrinta ta versija


tai kaip isprendei beda, nes pasirodo ir pas mane tas pats?


Neisprendziau.Nebekreipiu demesio.Pas rusus skaiciau forume kad daug kam tokia problema,vieni raso kad taip turi buti,kiti kad dacikas i pabaiga.Zodziu nieks nezino.Na orai susils,gal reiks labiau pasiziuret


#90 Re: Aušinimo sistemos ventiliatorių rėlė
Trioškis Rašyta: 2009.03.21 9:16
Citata:

bimas123 rašė:
sveiki gal kas zinote kaip pas dizeli vonia 97 ausinimo vintiliatoriaus schema nes pas maniski neateina itampa i ventiliatorius bandziau ieskoti galu bet.............



Rasai i paieska ir randi.
http://www.autolib.diakom.ru/CAR/Chry ... STEM%20WIRING%20DIAGRAMS/


#91 Re: Auſinimo sistemos ventiliatorių rėlė
bimas123 Rašyta: 2009.03.21 17:19
tai kaip ten paprasciau kur man ta itampa rasti kur tos reles stovi saugikliai tai sveiki bet......


#92 Re: Aušinimo sistemos ventiliatorių rėlė
vids Rašyta: 2009.03.21 21:45
kol neuzkais variklis virs 90 l tol ventiliatoriuje itampos nebus


#93 Re: Aušinimo sistemos ventiliatorių rėlė
TomasK Rašyta: 2009.03.25 20:53
Patikrinau rėlę- pakeičiau kitą, bet ventiliatoriai vistiek nesisuka. Užtrmpinus laidus (nesvarbu, ar storus, ar plonus)- sukasi.
Toks jausmas, kad neįsijungia kondyškė. Nuo ko patartumėt pradėt ieškot?


#94 Re: Aušinimo sistemos ventiliatorių rėlė
TomasK Rašyta: 2009.04.06 13:21
gal žinot į kur nueina laibas iš ventiliatorių rėlės (juodas su mėlynu, plonas)?


#95 Re: Aušinimo sistemos ventiliatorių rėlė
AERO_DD Rašyta: 2009.04.06 19:45
Citata:

TomasK rašė:
gal žinot į kur nueina laibas iš ventiliatorių rėlės (juodas su mėlynu, plonas)?

...manau reikia klausti kas turi tokia pat vana(metai+modelis),gali buti pas mus kiti....
dar ir su savim neturiu knyga su schemos,o masina irgi toli bet atsimenu toks laidukas yra vienas is dvieju kurie eina prie termojungykli(davyklis ventiliatoriu kuris issuktas i termostato korpusa) jeigu dar sita jums reikia, galiu rytoj paziureti knygoj ir masinoj,vakare parasisiu kas ir kur eina( bet pas mane II-kas 2,5 benz.)


#96 Re: Aušinimo sistemos ventiliatorių rėlė
AERO_DD Rašyta: 2009.04.06 19:46
Citata:

TomasK rašė:
gal žinot į kur nueina laibas iš ventiliatorių rėlės (juodas su mėlynu, plonas)?

...manau reikia klausti kas turi tokia pat vana(metai+modelis),gali buti pas mus kiti....
dar ir su savim neturiu knyga su schemos,o masina irgi toli bet atsimenu toks laidukas yra vienas is dvieju kurie eina prie termojungykli(davyklis ventiliatoriu kuris issuktas i termostato korpusa) jeigu dar sita jums reikia, galiu rytoj paziureti knygoj ir masinoj,vakare parasisiu kas ir kur eina( bet pas mane II-kas 2,5 benz. )


#97 Re: Aušinimo sistemos ventiliatorių rėlė
bimas123 Rašyta: 2009.04.11 16:47
kiek suprantu vintiliatoriai vadomi per kompa gal kas gali pasakyti kurioje vietoje tas kompas randasi cia pas 97 TD vone nes pas mane jauciu kad neivienas vintiliatorius neveikia ir kap ji nulaust


#98 Re: Aušinimo sistemos ventiliatorių rėlė
AERO_DD Rašyta: 2009.04.14 19:37
Citata:

bimas123 rašė:
kiek suprantu vintiliatoriai vadomi per kompa gal kas gali pasakyti kurioje vietoje tas kompas randasi cia pas 97 TD vone nes pas mane jauciu kad neivienas vintiliatorius neveikia ir kap ji nulaust

.......kompas duoda komandos ventiliatoriams is davyklkio rodymu.... ,bet cia kalbama apie pagr. kompa ( II-ose yra taip, manau ir kiti vonios vent-ius irgi valdo pagr.kompas ir kitu nera.....)


#99 Re: Auſinimo sistemos ventiliatorių rėlė
bimas123 Rašyta: 2009.04.30 21:59
tai pas mane tas kompas klaida rodo ir vintiletoriu nejungineja o dacikas temperaturos ties kuia padala turi stoveti pas maniski tai iki 3 padalos pakiles.


#100 Re: Auſinimo sistemos ventiliatorių rėlė
AERO_DD Rašyta: 2009.05.01 0:07
Citata:

bimas123 rašė:
tai pas mane tas kompas klaida rodo ir vintiliatoriu nejungineja o dacikas temperaturos ties kuia padala turi stoveti pas maniski tai iki 3 padalos pakiles.

Klaidos ir pas mane rodo ir del grandine ausinimo sistemos ir del rele,bet viskas veikia Del teperaturos skydelije---pridejau fotto.....raudona linija--ventiliatoris ijungia ir veikia., melina-- pagr.kompas isjungia ventiliatori
Dar jeigu biske su elektra draugauji Gali patikrinti ar grandine ausinimo sistemose dirba gerai be kompo.Tau reikia rasti rele kuri ijungia ventiliatori ir i rele tesiai pduoti mase(minusas)---cia tu padarysi kaip kompas jis kada reikia duoda minusa ir tada rele jungia ventiliatori....jeigu taip padarysi ir ventiliatoris ijungs---tada vienas is dvieju arba kompas arba davyklis grybauja.,jeigu atjungus fiske nuo davyklio kompas ijung ventiliatori ir uzsidegs CHECK ENGINE--tai 95% kad kazka su davykli .......nezinau, jau pas save, galiu pasakyti,kad sita elektro grandine yra is prasciausiu-- joje rasti gedima nesunku tik-- reikia laiko-(ir shema turejau ir knyga-Bet rele ir kiti daikchiukai---shemoj buvo kitos vietose ir ne tokie---todel ir nieko nereikejo. tik kontrolke ir multimetras)




 Tema uždaryta



[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas