logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 3 4 ... 33 »


#1 Dujinė įranga: kur, kokia, uz kiek?
zulu Rašyta: 2006.05.12 18:49
siandien visa diena paskyriaiu isiaiskint kuri yranga pranasesne. Taip gavosi kad pazystu 2 meistrus kurie deda dujas vienas BRC o kitas ROMANO. jie tarpusavyje nepazystami todel galejau nuodugniai pasidomet yrangomis.aisku abu yra specai ir abu gyre savo yrangas.klausiau kuo BRC pranasesne uz ROMANO? BRcesnikas nieko konkreciai pasakyt negalejo tik kad ROMANO retesne firama,maziau serviso,brangesne ir t.t...kaina 3500lt standartine su 55l balionu. nuvariau pas ROMAnininka klausimas analogiskas-kuo ROMANO pranasesne uz BRC? pasirodo jis dejes ir tas ir tas bet dabar pasirinko ROMANO ir dirba su jom.pirma ka pasake tai kad ROMANO dirba tyliau,nereik duju filtro(tai reiske kad gali purkst belekoky suda ka pas mus pila ir nesikemsa) o jai uzsikemsa tai purgstukai ARDOSI!!! dar patiko kad jis turi IV voyagery atidare kapota ir pradejo rodyt ka turi ROMANO ir ko neturi BRC ir kad tokia BRC komplektacija kaip ROMANO 1:1 butu zymiai brangesne tik BRcesnikai to nesako ir deda pusines komplektacijas. as ne elektrikas bet prirode ir dar visokiu daciku kurie pasileidzia tik su spec aparatura o ne su laptopo pagalba.po to viskas aisku koreguojasi kompu ir pas ta ir pas ta,bet BRC nustatymai nesikaicia nuo zvakiu isdilimo ar variklio parametru pasikaitimo o ROMANO keiciasi nes dada ,,dacika" kuris realem laike varto informacija paimdanmas is benzo kompo.BRC to nededa nes kaina kyla y dausas. ir dal del zvakiu!!! butinai turi but titanines nes kitaip schaize,tokiu nieks neveza reik uzsakinet nes kainuoja kosmosa pvz:NKG 100lt 1vnt. bet vaziuoji 50-60.000 ramiai. visko neispasakosiu ale minty vistiek suveliau P.s sendien gavau atitikties sertifikata!!!! 165lt.y kasa ir 250lt y ranka


#2 Re: Dujine yranga-ka ysidet BRC ar ROMANO?
Pacukas Rašyta: 2006.05.12 21:49
Sertifikatas man taip pat kainavo. O del duju.. Ka as zinau, susidejau lenkiskas, purkstukai italiski, kol kas vargo nematau. Garantija metams. Pirma baka isdeginau vidurkis buvo apie 16 l, antras bakas truputi virs 14 l. Cia misriu rezimu. Purkstukai dirba tyliai, stovi filtras. Balionas 55 l. Dar norejau isidet, kad rodytu duju lygi bake, bet atkalbejo. Sako jokiu problemu, galiu idet, bet sako nzn, kiek ilgai tau rodys, nes juk viskas statos apacioj, atviroj vietoj. Sako po ziemos uzsines viskas, prades kontaktai koroduot ir pan., zodziu prasides problemos. Salone yra daviklis, tik jis nuolat tuscia baka rodo


#3 Re: Dujine yranga-ka ysidet BRC ar ROMANO?
BOSAS Rašyta: 2006.05.12 21:59
del to romano ka surasei, tai tik del pasaku apie zvakes nelabai noreciau sutikti.

O kad nera filtro kaip cia pasakius man asmeniskai ramiau jei jis butu.


#4 Re: Dujine yranga-ka ysidet BRC ar ROMANO?
zulu Rašyta: 2006.05.12 22:40
Citata:

Bosas rašė:
del to romano ka surasei, tai tik del pasaku apie zvakes nelabai noreciau sutikti.

O kad nera filtro kaip cia pasakius man asmeniskai ramiau jei jis butu.


jei del zvakiu tai tas meistras pats voyagery turi ir ant stendo paeksperimentavo yvairiu zvakiu darba savo vezime,sake kad skyrtuma didely kompas rodo.ypac maximaliai apkrovus. draugo tevas parsisiunte zvakes is JAV BERU po 22$ 1 vnt. gal ir pasakos bet jei galima 50.000 pralekt be bedu tai vis ne 5-10.000


#5 Re: Dujine yranga-ka ysidet BRC ar ROMANO?
BOSAS Rašyta: 2006.05.12 22:55
Ne ta vieta akcentuoti norejau stai sita

nuo zvakiu isdilimo, ar variklio parametru pasikaitimo o ROMANO keiciasi nes dada ,,dacika" kuris realem laike varto informacija paimdanmas is benzo kompo
(cia kazkam kitam jis skirta, o ne tiem arabam, kuriem jie tau prisapnavo)
Kad butu gal apie detonacija pamineja tai gal ir butu panasu.
Dar "nuo zvakiu isdilimo " cia irgi nustatymus apie zvakiu isdilima prifantazavo.

o su to titaninem tai irgi nesamones sneka kad 50 000
su jom gali drasiai vaziuoti virs 100 000
Taip jos tikrai geros ir t.t.


#6 Re: Dujine yranga-ka ysidet BRC ar ROMANO?
zulu Rašyta: 2006.05.12 23:04
nu cia tai suvartei zodziu kiek zmoniu tiek nuomoniu. viena supretau kad dujune yranga tai loterija arba pataikysi arba ne ir su zvakem tas pats turiu pazyztama sportininka(auto) sake kad varzybose geriau lenkiski bochai laiko nei japonu NKG o nuo kitu variklistu vos y galva negavau taip pasakes


#7 Re: Dujine yranga-ka ysidet BRC ar ROMANO?
EiMiS Rašyta: 2006.05.12 23:10
Įdomu, pas kokį tu ten meistrą buvai dėl Romano Nes aš įsidėjęs tokią įrangą - jei nori, galim susitikti kitoj sav., parodysiu.


#8 Re: Dujine yranga-ka ysidet BRC ar ROMANO?
BOSAS Rašyta: 2006.05.12 23:12
Romano turi eimis, kiek zinau jis ten kaip ir labai nesiskunde, iskyrus tai, kad kai salta budavo pas ji uzdeginedavo lempute check engines

Bet geciau kazka jie nekruopsciai sureguliavo.


#9 Re: Dujine yranga-ka ysidet BRC ar ROMANO?
Mindas112 Rašyta: 2006.05.12 23:14
Citata:

Bosas rašė:
del to romano ka surasei, tai tik del pasaku apie zvakes nelabai noreciau sutikti.

O kad nera filtro kaip cia pasakius man asmeniskai ramiau jei jis butu.

Jo,jo,vaziuoji ir lauki,kada uzsikis koks purkstukas kelyje,ir jau tada imsi raktus ir lysi po kapotu...


#10 Re: Dujine yranga-ka ysidet BRC ar ROMANO?
zulu Rašyta: 2006.05.12 23:17
butrimoniu 7 (turbut zinai ) draugo grandas2002m3.8 su BRC puse europos apleke ir be bajeriu,bet zinau kam slubuoja tai va man ir dilema pasistojo ka det?


#11 Re: Dujine yranga-ka ysidet BRC ar ROMANO?
EiMiS Rašyta: 2006.05.12 23:19
Citata:

mindas112 rašė:
Jo,jo,vaziuoji ir lauki,kada uzsikis koks purkstukas kelyje,ir jau tada imsi raktus ir lysi po kapotu...

Va kai taip atsitiks pirmą kartą, tada ir strikinėk iš džiaugsmo, o kol kas tupėk užpakalį įgaubęs


#12 Re: Dujine yranga-ka ysidet BRC ar ROMANO?
EiMiS Rašyta: 2006.05.12 23:22
Citata:

zulu rašė:
butrimoniu 7 (turbut zinai ) draugo grandas2002m3.8 su BRC puse europos apleke ir be bajeriu,bet zinau kam slubuoja tai va man ir dilema pasistojo ka det?

Ten ir dėjo, nes daugiau Kaune nežinau, kur tokią deda
Žadėjo greitu laiku kažkokį softo nulaužimo raktą gauti, su kuriuo būtų dar daugiau konfigūravimo galimybių, bet dar nebuvau užsukęs.


#13 Re: Dujine yranga-ka ysidet BRC ar ROMANO?
zulu Rašyta: 2006.05.12 23:26
man siandien bure kad kazkoki navarota pirko ka nevisi turi todel labai kietas jautesi,as tai elektroje neraukiu(ne mano sritis)


#14 Re: Dujine yranga-ka ysidet BRC ar ROMANO?
EiMiS Rašyta: 2006.05.12 23:29
Citata:

zulu rašė:
man siandien bure kad kazkoki navarota pirko ka nevisi turi todel labai kietas jautesi,as tai elektroje neraukiu(ne mano sritis)

, žinios sutampa - reiškia metas vėl juos aplankyt, kad kiti netriumfuotų dėl check engine


#15 Re: Dujine yranga-ka ysidet BRC ar ROMANO?
zulu Rašyta: 2006.05.12 23:33
kiek laiko tu su ta ROMANO mini ir kiek numyniai? man atrodo kad visi mala schaize jiems klijentas reikalingas o draugas ar ne tai pofig


#16 Re: Dujine yranga-ka ysidet BRC ar ROMANO?
EiMiS Rašyta: 2006.05.12 23:39
Nuo 2005.12.04 berods, numyniau jau virš 10000 km - važiuoja

Apie žvakes tai tu ten mažiau klausyk - man irgi siūlė pasikeist, tik tu gal kažką netaip nuklausei, nes man siūlė dėti originalias, kur gamintojas rekomenduoja, 6 vn. 120Lt, bet nieko nekeičiau ir nieko blogo kol kas nepastebėjau - čia gi IV kartos įranga, važiuojant kapotas neatsidarinėja


#17 Re: Dujine yranga-ka ysidet BRC ar ROMANO?
piktas Rašyta: 2006.05.13 14:13
Apie BRC nieko blogo negaliu pasakyt. Jau 20000km jokiu problemu. Nei as ten zvakes keiciau nei ten ka. Briedas cia su tom zvakem. Va tik dabar pakeiciau Jusu prisiskaites. O NKG zvakes mano varikliui kainuoja tik 11,90lt. Servisas geras BRC ko daugiau reik ??? As patenkintas


#18 Re: Dujine yranga-ka ysidet BRC ar ROMANO?
Mindas112 Rašyta: 2006.05.13 17:28
Lauksim su nekantrumu,o tu kurenk savo auto dzindrom...Kad uzkistu purkstuka,reik nemazo kavalko,o visos siukles kartu su dujomis lekia i cilindrus.Kai as keisiu filtra,atvesiu tau sena parodyt,kas ten jame dedasi,zinosi,kuo kureni masina...


#19 Re: Dujine yranga-ka ysidet BRC ar ROMANO?
BOSAS Rašyta: 2006.05.14 8:50
Citata:

piktas rašė:
Apie BRC nieko blogo negaliu pasakyt. Jau 20000km jokiu problemu. Nei as ten zvakes keiciau nei ten ka. Briedas cia su tom zvakem. Va tik dabar pakeiciau Jusu prisiskaites. O NKG zvakes mano varikliui kainuoja tik 11,90lt. Servisas geras BRC ko daugiau reik ??? As patenkintas


Man irgi viskas taip kaip ir tau kilometrazas tox pat ir t.t.

Tik zvakiu as nekeiciau, ir nekeisiu tu po 11,90 Lt, yra geresniu uz sita pigiena.


#20 Re: Dujine yranga-ka ysidet BRC ar ROMANO?
zulu Rašyta: 2006.05.14 9:24
yras nauju ziniu!vakar kalbejau su bendradarbiu ir paiskejo kad jo bratkis gerai pazysta butrimoniu 7 dujininkus ir sake kad daugeliui kas is savu dejosi pas juos eko sistema vienaip ar kitaip turejo bedu.sake kad ten pagalbiniai meistrai daznai keisiasi uztai darbu kokybe kencia. as kai buvau tai malalietka kazkoks dirbo o,,sefas" pirstu baksnojo.persasi isvada:yranga gera-meisrai chujo.... daug broko.(cia mano versija)manau teks detis ,,blogesne" BRC pas geresny meistra







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas