logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 (3) 4 5 6 ... 17 »


#41 Re: variklio darbas
sporttruck Rašyta: 2006.07.09 22:31
tiesa , bjauriaiusiai dreba ijungus R...


#42 Re: variklio darbas
hellion Rašyta: 2006.07.10 0:05
palikai savo van'a ilgesniam laikui matyt, tai ir papyko net dreba daba is pasiutimo


#43 Re: variklio darbas
sporttruck Rašyta: 2006.07.10 0:09
Citata:

hellion rašė:
palikai savo van'a ilgesniam laikui matyt, tai ir papyko net dreba daba is pasiutimo


nu ne , mes vaziavom ...bet paskutinis jo vaziavimas buvo bjauriu vieshkeliu , visos pelenines nulakste per tokias skalbimo lentas pakeliavus , highwejus jis iveike puikiai ..


#44 Re: variklio darbas
hellion Rašyta: 2006.07.10 0:11
nu ja, sitai vaziuoklei "skalbimo lentos" tipo vieskeliai ne itin patink greitkeliai va cia yra geris


#45 Re: variklio darbas
darėnas Rašyta: 2006.07.10 8:34
Citata:

sporttruck rašė:
Citata:

hellion rašė:
palikai savo van'a ilgesniam laikui matyt, tai ir papyko net dreba daba is pasiutimo


nu ne , mes vaziavom ...bet paskutinis jo vaziavimas buvo bjauriu vieshkeliu , visos pelenines nulakste per tokias skalbimo lentas pakeliavus , highwejus jis iveike puikiai ..

tai vat ir įsipurtė tiek, kad dar net dabar dreba.....

Ir pradėk nuo babinos, laidų, kol iki žvakių daeisi....


#46 Re: variklio darbas
Rašyta: 2006.07.19 13:18
sveiki, na ta pacia problemele ir as turiu. zodziu tamposi ir ant benzo ir ant duju. Pas mane yra 94 Voyageris. Na jau uzkniso negyvai pakeiciau naujas zvakes ir vistiek tas pats gal kiek truputi ir pamazejo. Ir plius dar pradejo ryti dujas be proto. su 42 litrais duju nuvaziuoju 235km. O laidu kaune kiek lakstau niekas neturi. Gal kas ka nors patarti galit???


#47 Re: variklio darbas
darėnas Rašyta: 2006.07.19 13:25
laidų ieškok opelinių tada...


#48 Re: variklio darbas
BOSAS Rašyta: 2006.07.19 13:29
Citata:

marius.rukalius rašė:
sveiki, na ta pacia problemele ir as turiu. zodziu tamposi ir ant benzo ir ant duju. Pas mane yra 94 Voyageris. Na jau uzkniso negyvai pakeiciau naujas zvakes ir vistiek tas pats gal kiek truputi ir pamazejo. Ir plius dar pradejo ryti dujas be proto. su 42 litrais duju nuvaziuoju 235km. O laidu kaune kiek lakstau niekas neturi. Gal kas ka nors patarti galit???


Tu ne opeliniu laidu, ieskok, o savo senus numauk isvalyk acetonu ir sutepk vazelinu.


#49 Re: variklio darbas
Rašyta: 2006.07.19 19:08
ir tikrai ruretu padeti tas dalykas su vazelinu. man cia kazkaip tai nelabai limpa tas vazelinas :-)


#50 Re: variklio darbas
darėnas Rašyta: 2006.07.20 5:11
Citata:

Bosas rašė:
Tu ne opeliniu laidu, ieskok, o savo senus numauk isvalyk acetonu ir sutepk vazelinu.

kažin kas geriau - ar vazelinas ar nauji laidai už gerą pidisą?....


#51 Re: variklio darbas
BOSAS Rašyta: 2006.07.20 8:55
Citata:

darėnas rašė:
Citata:

Bosas rašė:
Tu ne opeliniu laidu, ieskok, o savo senus numauk isvalyk acetonu ir sutepk vazelinu.

kažin kas geriau - ar vazelinas ar nauji laidai už gerą pidisą?....


Tu esi tikras kad tu laidu varza bus tokia kokios reikia
As nebuciau toks tikras
jei jau siulai iseiti tai manau restauravimas geresnis variantas viskas lieka tas pats tik uzsandarini nuo dregmes i laida patekimo ir pramusimu


#52 Re: variklio darbas
ru22 Rašyta: 2006.07.20 11:13
Citata:

darėnas rašė:
Citata:

Bosas rašė:
Tu ne opeliniu laidu, ieskok, o savo senus numauk isvalyk acetonu ir sutepk vazelinu.

kažin kas geriau - ar vazelinas ar nauji laidai už gerą pidisą?....

Tu cia kur uz gera pidisa laidus randi ? Ziema 250 mokejau uz komplekta...


#53 Re: variklio darbas
darėnas Rašyta: 2006.07.20 11:44
Tesla laidų komplektukas paprastam dvilitriam opeliokui - suėjo visi penki laidai ir plius dar vieną papildomai parinkau...
Naudojami šitie jau ne pirmą kart ir dar niekada nepavedė....


#54 Re: variklio darbas
darėnas Rašyta: 2006.07.20 11:46
Citata:

Bosas rašė:
Tu esi tikras kad tu laidu varza bus tokia kokios reikia
As nebuciau toks tikras
jei jau siulai iseiti tai manau restauravimas geresnis variantas viskas lieka tas pats tik uzsandarini nuo dregmes i laida patekimo ir pramusimu

varžą visada galima pasimatuot...

ir jei vazeliną vadini restauracija, tai.....


#55 Re: variklio darbas
BOSAS Rašyta: 2006.07.20 12:31
Ech darenai nezinai nebandei ir t.t. tai geriau ........... na pats supratai.
Su vazelinu yra isbandytas variantas darant izoliacija iki 50 000 V
Taigis kiekvienam spresti darysi tai ar ne.
Suprantu kad si reikala daug kas su kai kuo painioja , bet cia toli grazu ne koks dareniskas juokelis, bet rimtas dalykas.


#56 Re: variklio darbas
Rašyta: 2006.07.20 22:47
Blemba saika cia su mano chrysleriu kazkas negerai. siandien pagal patarimus isploviau laidus ir sutepiau vazelinu-nepadejo, po to pasikeiciau zvakes 3 nes vienos niekaip neatsuku, tai tos trys vistiek nepadejo. tada nusprendziau paieskoti laidu nauju, bet niekur kaune neradau, tai blyn nepasiseke siandien man. gal kas zinot koki adresiuka kaune kur laidus tikrai gali tureti? dar visa diena laksciau kad prijungtu maniski voyageri prie kompo visi gieda ta pacia dainele tavo per senas jungiam tik 2000 m. Zodziu visa diena pralaksciau ir nieko gero nepesiau. Tai gal kas koki gera meistriuka galit pasiulyti kuris galetu man tas problemeles isspresti. Nes kol kas su saviske vaziuoju panasiai kaip jodinedamas ant arklio :-). Zodziu reikia man gero meistro ir adresiuko kur galiu laidus gauti naujus. Is anksto dekui :-).


#57 Re: variklio darbas
Mr.Iksas Rašyta: 2006.07.21 0:10
Citata:

marius.rukalius rašė:
Blemba saika cia su mano chrysleriu kazkas negerai. siandien pagal patarimus isploviau laidus ir sutepiau vazelinu-nepadejo, po to pasikeiciau zvakes 3 nes vienos niekaip neatsuku, tai tos trys vistiek nepadejo. tada nusprendziau paieskoti laidu nauju, bet niekur kaune neradau, tai blyn nepasiseke siandien man. gal kas zinot koki adresiuka kaune kur laidus tikrai gali tureti? dar visa diena laksciau kad prijungtu maniski voyageri prie kompo visi gieda ta pacia dainele tavo per senas jungiam tik 2000 m. Zodziu visa diena pralaksciau ir nieko gero nepesiau. Tai gal kas koki gera meistriuka galit pasiulyti kuris galetu man tas problemeles isspresti. Nes kol kas su saviske vaziuoju panasiai kaip jodinedamas ant arklio :-). Zodziu reikia man gero meistro ir adresiuko kur galiu laidus gauti naujus. Is anksto dekui :-).


Pirmiausia nulėk Kaune į statybinikų g. - ten turėtų turėti galimybė patikrinti kompu kas negerai; antra - tau tereikia gero motoristo, kuris patikrintų ir paaiškintų kas ir kaip; beje, jei tokių nežinai, galiu rekomenduoti ne vieną kuriuos daug metų pažįstu; mano tel. 861223935, Žilvinas


#58 Re: variklio darbas
BOSAS Rašyta: 2006.07.21 8:32
Tai jau tu tokiu atveju laidus kolkas ramybeje palik.
Ir ieskokit kitu bedu uzdegimo ipurskimo sistemose.
Uzdegimo sistemoje gal pas tave su skriejiku?
Jei taip butinai ji patikrink.


#59 Re: variklio darbas
Rašyta: 2006.07.21 9:46
imesk tikslesni adresa to meistriuko kur statybininku gatveje jis randasi, gal ie telefona zinai tai pasuksiu paklausiu ar iseis man saviske pajungti


#60 Re: variklio darbas
raimmis Rašyta: 2006.07.21 9:57
o visas zarnas oro ir pneumo tikrinai







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas