logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 ... 3 4 5 (6) 7 8 9 ... 17 »


#101 Re: variklio darbas
ru22 Rašyta: 2006.08.26 3:48
Citata:

piktas rašė:
Atsirado ir pas many tas virptelejimas, jauciasi tada, kaip buna gerai pasiles variklis ir vaziuojant atleidi gaza ir vel paduodi.Tada pajauti kazkoki trukt. Arba kaip stovi prie sviesaforo ant laisvu matau kaip apsukos nukrinta ir vel atsistato . Reiks kada paziuret kaip laiko turesiu ,kas ten per fintas toks.

Piktas, gal laiko turejai paziuret del ko apsukos sokineja?


#102 Re: variklio darbas
MARKO Rašyta: 2006.08.26 17:08
Gerbiamieji kolegos, baigiau siokius tokius mokslus. Ir mano manimu senas seimininkas tingejo keisti tepalus, o ilgiau negu reikia atidirbusi alyva tampo su savimi visokius brudus . Kompensatoriai tepami variklio alyva per tam skirtus purkstukus. Tai va! Mano manimu reikia pravalyti tepimo sistema, o purkstukus pabandyti prapusti, jei iseis. Siuloma varyklio ir tepimo sistemos praplovimo budas: 1 ltr. tepalo kuri ruosiates po to supilti ir 4 ltr. saliuros. varyklis turi dirbti apie 1 min be apkrovu! Dekui. Bosai nebandyk piz....voti


#103 Re: variklio darbas
darėnas Rašyta: 2006.08.26 17:47
purkštukai kompensatorių tepimui?......


#104 Re: variklio darbas
MARKO Rašyta: 2006.08.26 17:49
Citata:

darėnas rašė:
purkštukai kompensatorių tepimui?......

Ta prasme kanalai isvesti per kuriuos alyva po spaudimu purskiama ant kompensatoriu


#105 Re: variklio darbas
BOSAS Rašyta: 2006.08.27 8:44
Pizdavoti tai ner ka bet as nesuprantu kaip jus tuos kompensatorius praplausit.
Ten ju tokia kvaila konstrukcija ir jeigu jame sedi viduja meslas nelabai i ten papuls sviezias tepalas.
na varinatas gal gali pabeti kada jie barska.
Bet per 1 min tikrai efekto bus 0
Pamatytumet konstrukcija suprastumet.


#106 Re: variklio darbas
BOSAS Rašyta: 2006.08.27 8:52
Jokia alyva po spaudimu nepurskia antg jokiu kompensatoriu
Ten pro maza skylute i kompensatuoriu is tepalo kanalo paduodamas tepalas.
Kompensatorius susireguliuoja teaip:
Jei jis turi laisvumo dalis tepalo nueina i kompensatoriaus dugna ir voztuvelis ta tepala uzrakina.
i kompensatoriu gali tik patekti tepas is jo isbegti nera kur.
Kitas tepalo kelias per virsutini kompensatoriaus dali jis keliauja i stangele kurio pagalba kyla i galvos virsu. Tam kad teptu pakelejo ir stangeles judama dali.

O praplauti reikia ta vieta kur tepalas uzrakinamas po voztuveliu.
Ten viskas taip tiksliai padarytas kad joks tepalas pro sona neprateka.
Taigi tikrai labai gera chemija turi buti kad jos laselis ten pakliuves viska istarpintu.


#107 Re: variklio darbas
MARKO Rašyta: 2006.08.27 22:13
Pilnai sutinku. Bet gal imanoma prapusti. Aisku laikinai. Nes brudas liks vidui O del spaudimo - jis negali samotiokomtaip aukstai pakilti. Reiskias ji kazkas i virsu stimia (siurbliukas). Automatiskai yra spaudimas, sioks toks!


#108 Re: variklio darbas
xamas Rašyta: 2006.08.28 12:23
A tai kam tu manai reikalingas siurblys karteryje? PVZ,. pas PSA naujesnius variklius stovi el.siurbliukas papildomam paskirstymo veleneliu tepimui.


#109 Kazkoks itartinas garsas (turbut variklio)
Svečias Rašyta: 2006.10.09 22:35
Sveiki. Gal kas esat susidure su tokia problemele. Turiu dodge granda, 1998 m. Vaziuoja - viskas . Bet toks garsas, lyg metalas i metala, lyg ventiliatorius "skustu". Nu nemoku paaiskint. Sake, kad guoliukai. Pakeiciau - vel tas pts . Su kuo tai gali but susije? Ar gali but variklis? Gal kondikas (lyg ir dingsta tas garsas kai ji isjungi. Bet ne visada). Padekit naujokui


#110 Dega variklio lempa
Mindaugelis Rašyta: 2006.10.11 0:58
Turiu neaiskia situacija, nuolat uzsidega variklio lempute, servise man paaiskino, kad vos ne kas antram Dodge tai nutinka - o priezastis to yra degalu garu nusiurbimo sistemoje - tipo ji grybauja - pasak ju, ji jokios itakos variklio gyvybei nedaro, tai jie man panaikina ta klaida ir po savaiteles vel uzsidega.<br /><br />Gal kas esat susidure su sia problema? Butu gerai isgirsti Jusu nuomone.


#111 Re: Dega variklio lempa
Gran Martin Rašyta: 2006.10.11 7:38
Citata:

Mindaugelis rašė:
Turiu neaiskia situacija, nuolat uzsidega variklio lempute, servise man paaiskino, kad vos ne kas antram Dodge tai nutinka - o priezastis to yra degalu garu nusiurbimo sistemoje - tipo ji grybauja - pasak ju, ji jokios itakos variklio gyvybei nedaro, tai jie man panaikina ta klaida ir po savaiteles vel uzsidega.<br /><br />Gal kas esat susidure su sia problema? Butu gerai isgirsti Jusu nuomone.

cia pasieskok
http://www.voyager.lt/modules/newbb/v ... t_id=22044#forumpost22044
ir siaip naudokis paieska


#112 Re: Kazkoks itartinas garsas (turbut variklio)
piktas Rašyta: 2006.10.12 23:12
Citata:

Svečias rašė:
Sveiki. Gal kas esat susidure su tokia problemele. Turiu dodge granda, 1998 m. Vaziuoja - viskas . Bet toks garsas, lyg metalas i metala, lyg ventiliatorius "skustu". Nu nemoku paaiskint. Sake, kad guoliukai. Pakeiciau - vel tas pts . Su kuo tai gali but susije? Ar gali but variklis? Gal kondikas (lyg ir dingsta tas garsas kai ji isjungi. Bet ne visada). Padekit naujokui
Cia gal bus parazitinis guolis arba kompresoriaus guolis. Paklibink su ranka skivus ir suprasi.Cia ju visu silpna vieta.


#113 Re: Kazkoks itartinas garsas (turbut variklio)
BOSAS Rašyta: 2006.10.13 9:09
Na cia zinai reikia isgirsti kad kazka patarti.
Is kokio miesto esi?
Pabandyk padarty tai ka Piktas rase.
Bet smulkiau galima tik matant viska ir girdint pasakyti.


#114 Re: Kazkoks itartinas garsas (turbut variklio)
Kostass Rašyta: 2006.10.13 11:42
neradau tinkamos temos tai prikabinau čia.
pas mane jei pvz. žiema nori užsinešti galu su savo vanu, užgazuoji užsineši ir nuspaudi staigai stabdį variklis užgesta. Ar ant duju ar ant benzo taspac, variklis šiltas. Ar pasjus taspats ar čia tik man pasisekė tokia nesamone. Net padragint neišeina


#115 Re: Kazkoks itartinas garsas (turbut variklio)
sporttruck Rašyta: 2006.10.13 13:58
Citata:

DODGE SE IV rašė:
neradau tinkamos temos tai prikabinau čia.
pas mane jei pvz. žiema nori užsinešti galu su savo vanu, užgazuoji užsineši ir nuspaudi staigai stabdį variklis užgesta. Ar ant duju ar ant benzo taspac, variklis šiltas. Ar pasjus taspats ar čia tik man pasisekė tokia nesamone. Net padragint neišeina

taip neturetu buti


#116 Re: Kazkoks itartinas garsas (turbut variklio)
BOSAS Rašyta: 2006.10.13 14:01
Citata:

DODGE SE IV rašė:
neradau tinkamos temos tai prikabinau čia.
pas mane jei pvz. žiema nori užsinešti galu su savo vanu, užgazuoji užsineši ir nuspaudi staigai stabdį variklis užgesta. Ar ant duju ar ant benzo taspac, variklis šiltas. Ar pasjus taspats ar čia tik man pasisekė tokia nesamone. Net padragint neišeina


Cia jau tavo bedos pakankamai rimtos ir su kiekvienu nuvaziuotu km jos rimtes kol pagaliau suzinosi diagnoze.


#117 Re: Kazkoks itartinas garsas (turbut variklio)
Kostass Rašyta: 2006.10.13 16:11
Help o ką daryti, šeip variklio lempa dega bet tei nieko rimto kodas buvo kuro bako žarnelės nesandarumas nieko reikšmingo. O vanas gesta tik tada kai stipriai užrdagini iki praslidimo ir pastabdžius tik tuomet gesta.


#118 Re: Kazkoks itartinas garsas (turbut variklio)
sporttruck Rašyta: 2006.10.13 17:32
Citata:

DODGE SE IV rašė:
Help o ką daryti, šeip variklio lempa dega bet tei nieko rimto kodas buvo kuro bako žarnelės nesandarumas nieko reikšmingo. O vanas gesta tik tada kai stipriai užrdagini iki praslidimo ir pastabdžius tik tuomet gesta.

hm..tai tu ir dragini su degancia variklio lempa , nesandaria kuro bako zarnele? , o stebiesi , kad vanas gesta , kai pastatai ji piestu


#119 Re: Kazkoks itartinas garsas (turbut variklio)
Pajuris Rašyta: 2006.10.13 17:35
Citata:

Svečias rašė:
Sveiki. Gal kas esat susidure su tokia problemele. Turiu dodge granda, 1998 m. Vaziuoja - viskas . Bet toks garsas, lyg metalas i metala, lyg ventiliatorius "skustu". Nu nemoku paaiskint. Sake, kad guoliukai. Pakeiciau - vel tas pts . Su kuo tai gali but susije? Ar gali but variklis? Gal kondikas (lyg ir dingsta tas garsas kai ji isjungi. Bet ne visada). Padekit naujokui

Manasis dyzeliukas irgi kartais "patrukšmauja". Pagal garso sklidima panašu kad kondišo kompresoriaus veleno mova kalta. Esant triukšmui įjungiu "šaltuka" ir garsas dinksta. Nežinau ką ir daryti, pilysti nėra galimybių. Padėti sunkina kad ta mova randasi tarp kondisionieriaus ir vairo stiprintuvo siurblio. Draugelis iš serviso sako: važiuok kol bus "blogiau" ... Nežinau ar gera mintis. Gal kas turėjo panašių problemų?


#120 Re: Kazkoks itartinas garsas (turbut variklio)
Pajuris Rašyta: 2006.10.13 17:37
Tiesa ta kad, triukšmas atsiranda tik varikliui dirbant laisvom apsukom. Duodi "darbo"... nutyla .







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas