logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 3 (4) 5 6 7 ... 17 »


#61 Re: variklio darbas
BOSAS Rašyta: 2006.07.21 12:03
Citata:

marius.rukalius rašė:
imesk tikslesni adresa to meistriuko kur statybininku gatveje jis randasi, gal ie telefona zinai tai pasuksiu paklausiu ar iseis man saviske pajungti


Tu mariau kazkaip labai skubi.
Jei laidus patvarkei ir nepasikeite vadinasi nieko gero nebus ir su naujais.
Ieskok toliau prizasciu.
Nematau tavo paraso koxs motoras.
bet itariu kad ne 3.3
Tai ziurek visus paskirstymus skriejikus (jei tokie yra) ir nekeisk visko iseiles neisitikines.


#62 Re: variklio darbas
Rašyta: 2006.07.23 13:49
na jo skubu susitvarkyti nes nesinori lakstyti kaip su poniu :-) laidai tai dabar viskas tvarkoj, varikliukas 2,5 benzas-dujos. bandysiu sytoj ant duobes dar karteli uzlekti pas save garaze ir patikrinti visas slangas. paziuresiu paskietytoja jei nepasikeis nieko tai vel pas meistrus leksiu.


#63 Re: variklio darbas
sporttruck Rašyta: 2006.07.26 19:27
na , ja jus vyriukai , buvot teisus - nedirbo du cilinderiai -dvejus laidus teko pakeist , zvakes, vel puikiai vaziuoja ..


#64 Re: variklio darbas
hellion Rašyta: 2006.07.27 0:16
nu su tuo mumi jumi ir sveikyjam


#65 Re: variklio darbas
Rašyta: 2006.07.27 11:10
o zinokit saika as vis dar nerandu saviskei gedimo del ko ji man trukcioja. Trukcioja nors tu ka. Ir pas ka kaune nenuvarau niekas tokiu prie kompo nejungia. tai dabar net nezinau vel nuo ko pradeti ieskoti galu.


#66 Re: variklio darbas
hellion Rašyta: 2006.07.27 11:14
a tik netex tau atitrukciot i Wilno


#67 Re: variklio darbas
Rašyta: 2006.07.27 14:50
Kas cia zino? Gal ir teks? GAl kartais zinai kainas variklio diagnostikos chrysler centre?


#68 Re: variklio darbas
MARKO Rašyta: 2006.07.27 17:37
Uzeisi, susirasi Virgi, atsines jis kompa, tu tuo metu nupirksi dvi butelkas alaus, betikrindami sugersit ir, kad geriau vaziuotu po to, pasiulik koki cerva , arba kiek sazine leidzia. Jis molodec vyrukas


#69 Re: variklio darbas
BOSAS Rašyta: 2006.07.27 18:58
Citata:

Marko rašė:
Uzeisi, susirasi Virgi, atsines jis kompa, tu tuo metu nupirksi dvi butelkas alaus, betikrindami sugersit ir, kad geriau vaziuotu po to, pasiulik koki cerva , arba kiek sazine leidzia. Jis molodec vyrukas


atsines jis ta kompa ir nuskaitys tik variklyje klaidas.
Cia reikia tikrinti aukstos itampos grandines ir pasiziureti ausinimo skysti(cia irgi turi itakos jei ausinimas nepakankamas)
Del ausinimo viena kart pas mane taip trukciojo kad
tai ant rytojaus radiatoriu pakeiciau ir baigesi
Buvau sita finta pamirses.


#70 Re: variklio darbas
sporttruck Rašyta: 2006.07.27 20:06
Citata:

marius.rukalius rašė:
o zinokit saika as vis dar nerandu saviskei gedimo del ko ji man trukcioja. Trukcioja nors tu ka. Ir pas ka kaune nenuvarau niekas tokiu prie kompo nejungia. tai dabar net nezinau vel nuo ko pradeti ieskoti galu.

Varyt i Vilniu , kad klaidas nuskaitytu ..???Nu , jooo..o kokias jie ten pas jus Kaune makinas prie kompo jungia ??? Nenoreciau tiket , kad Kaune neatsirastu talkovu meistru ...


#71 Re: variklio darbas
BOSAS Rašyta: 2006.07.28 0:21
cia jau zmones patys nezino ko nori
zino kad yr kompas ir yr masina ir kazkas kazka kazkur jungia

Statybininku gatve kaune nuskaito klaidas.
Daugiau niekas nieko nedaro.
Ten pajungi ir tikrinti co ir pramusimo itampa daro bet kas.
Bet kas is to sitos bedos tokia metodais nerasi arba per klaida.
Klaidas nuskaityti tai nemaisytu bet daugiau tai pagalvociau.


#72 Re: variklio darbas
darėnas Rašyta: 2006.07.28 9:55
Kolega Kaune Alte buvo, kai motoriukas trūkčiot pradėjo - rado, kad pramušinėja vienas aukštos laidas. Pavalė, supurškė su WD ir jau metai kaip


#73 Re: variklio darbas
Rašyta: 2006.07.31 7:54
na zodziu buvau statybiniku gatvej tai prie kompo nejunge nes turi degti Check engine, o degti ji pas mane nedega. Tai pasnekejau su tuo vyruku tai pasiule pasitikrijnti kolektoriu nes jis gali buti itrukes, jei ne tas tai gali buti vienas voztuvas pradeges. Na cia aisku ju nuomone tokia. Nes tipo ant kompo jei pajugs tai vistiek nieko gero neras jis sako kad cia greiciausiai kazkoks mechaninis pazeidimas o ne elektra.


#74 Re: variklio darbas
BOSAS Rašyta: 2006.07.31 8:22
Citata:

marius.rukalius rašė:
na zodziu buvau statybiniku gatvej tai prie kompo nejunge nes turi degti Check engine, o degti ji pas mane nedega. Tai pasnekejau su tuo vyruku tai pasiule pasitikrijnti kolektoriu nes jis gali buti itrukes, jei ne tas tai gali buti vienas voztuvas pradeges. Na cia aisku ju nuomone tokia. Nes tipo ant kompo jei pajugs tai vistiek nieko gero neras jis sako kad cia greiciausiai kazkoks mechaninis pazeidimas o ne elektra.


nugi as jums sakiau, kad ten nuskaitys klaidas.
Klausot tai nezinau su kuria vieta ....


#75 Re: variklio darbas
ru22 Rašyta: 2006.07.31 10:56
Nezinau ar cia kompai kokie nors skiriasi ar kaip taciau klaipedoj man irgi vienoj vietoj sake kad pajungus kompa nieko nematysim jei nedegs engine lempute..


#76 Re: variklio darbas
piktas Rašyta: 2006.08.06 21:00
Atsirado ir pas many tas virptelejimas, jauciasi tada, kaip buna gerai pasiles variklis ir vaziuojant atleidi gaza ir vel paduodi.Tada pajauti kazkoki trukt. Arba kaip stovi prie sviesaforo ant laisvu matau kaip apsukos nukrinta ir vel atsistato . Reiks kada paziuret kaip laiko turesiu ,kas ten per fintas toks.


#77 Re: variklio darbas
kibiras Rašyta: 2006.08.07 18:40
II voyager benzo filtras yra prikabintas prie kebulo is apacios, lysk i duobe ir pamatysi >


#78 Re: variklio darbas
Rašyta: 2006.08.09 17:12
kaip as manau tai tas filtras kaba prieki po bamperiu desnei pusei


#79 Re: variklio darbas
xamas Rašyta: 2006.08.10 13:00
Citata:

arteTD rašė:
kaip as manau tai tas filtras kaba prieki po bamperiu desnei pusei

TD gal ir kaba po bamperiu, o benzinui ne ten muset.


#80 Re: variklio darbas
sporttruck Rašyta: 2006.08.21 15:06
V akar , likus koki 60 km iki Vilniaus , uzsidege gresmingasis " Check Engine " . Variklis , deze veike normaliai ( vazineju benzu ) , todel nestojau , variau namo . Zodziu , vanas veike be priekaistu . Shiandie baisioji lempa dingo ...ziuresim , kas bus toliau ...







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas